Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Cafe Απρίλιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ευχαριστω κοριτσακια για τις ευχες!

οντως γέννησα στις 29 Μαρτιου ένα παιδαρο 4060!!!

παραμενει ο μπεμπουκος για αντιβιωση λογω στρεπτοκοκκου κ εγω πιο κατω σε ενα ξενοδοχειο για να μπορω να τον θηλαζω . εχω κουραστει παρα πολυ κ εχω μια εβδομαδα να δω τον Αγγελούκο μου...

αυτα τα λιγα λεπτομέρειες οταν γυρισω σπιτακι

φιλακια


P7p2p3.pngZQlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kalhmera koritsakia!!!!!!!! Εμεις εχουμε γενεθλια σημερα γιναμε 2 χρονων!!! Ποπακι κι ο δικος σου δεν εχει σημερα?? Εννοειται δε κανουμε σημερα το παρτυ και γιατι εχουμε λιγο πυρετουλη και μυξουλες και ειναι και καθημερινη οποτε Σαββατο!! Μακαρι να εισαστε κοντα να ερχοσασταν ολες καλα θα περνουσαμε!!

Ανια μου να σου ζησει ο παιδαρος...στα κιλα του δικου μου βλεπω...μεγαλο μωρο...αντε, την υγεια του να εχει και καλη ανατροφη!


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!!! Χρονια και ζαμανια!!!

Να ζησουν ολα τα απριλιατικα μωρακια που ειχαν γενεθλια . ειρηνη να χαιρεσαι την κουκλα σου τα ειπα και στο facebook , μαρια, ποπη και ευη να χαιρεσται τα αντρακια σας να ειναι παντα καλα και να τα καμαρωσετε οπως θελετετε !!!

Ανια μου να χαιρεσαι το καινουργιο αντρακι σου , και φυσικα τον αγγελουκο σου ...

Εμεις ειμαστε καλα . Ο δικος μου εχει γινει πολυ ανταρτακος εχουμε και αυριο τα γενεθλια μας αλλα θα κανουμε παρτακι το σαββατο!!! Με παιθανε 2 βδομαδες με το φαγητο δεν ετρωγε σχεδον τιποτα αλλα τωρα τρωει τα παντα και καθετε και μονος του ωρα ηταν ... Μιλαμε , δεν λεμε πολλα αλλα καλα ειναι και αυτα , θελει συνεχεια εξω αλλα τωρα εχει πολυ ασχημο καιρο , εδω που μενουμε γιατι ειναι ψιλα αλλα στο κεντρο ειναι χαρα θεου , αφου εχουμε γεμισει με τουριστες , τους βλεπω με το κοντομανικο και ζηλευω...

Εσεις φετος που θα πατε διακοπες?

Φιλια απο μας!!!


2iX0p3.png 10hx.jpg10hxp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσουδια μου !!!

Να χαιρομαστε τα παιδακια μας ποτε πηγαν 2 χρονων ουτε που το καταλαβα:P:p:p

Εμεις περασαμε λιγο δυσκολα τον τελευταιο καιρο διεγνωσαν στον πεθερο μου καρκινο στο παχυ εντερο μπηκε επειγοντως στο νοσοκομειο για εγχειρηση και το προλαβαμε στο τσακ ευτυχως δεν ειχε κανει μετασταση ....

Δυστυχως παρτυ δεν εκανα στον Νικολακο μου λογω της καταστασης και ο αντρας μου ηταν πολυ χαλια ψυχολογικα οποτε κοψαμε την τουρτα οικογενειακα θα προσπαθησω να βαλω photos να μας δειτε!!!

Κατα τα αλλα ειμαστε καλα το παιδακι μου ομως δεν τρωει πολυ και αυτο με ανυσηχει ελπιζω να περναει φαση εγω φουσκωνωωωωωω εχω παρει και 5 κιλακια ετσι για το καλο που λενε....την Μ.Τεταρτη εχω Β επιπεδου και εχω ενα αγχος δεν το κρυβω!!!

Εσεις πως τα πατε????

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑς!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάρες,

σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας , να χαιρόμαστε τα Απριλιάτικα ζουζούνια μας, γερά κ ευτυχισμενα να είναι !!!!

Και εμεις κάναμε παρτάκι το Σαββάτο, ήταν πολύ όμορφα, το πως τα κατάφερα με 1 ώρα ύπνο το βράδυ ούτε εγώ ξέρω....

Γενικά περνάμε μια φάση τρέλας, τα μωρά δυστυχως συγχρονίζονται μόνο στο ξύπνημα κ δεν ξέρω ποιον να πρωτοπιάσω. Ο Άγγελος περνάει μια κρίση αγκαλιας όποτε με βλέπει με το μωρό αγκαλια που το θηλάζω φωνάζει αγκαλια κ καλα την μέρα απασχολείται με τα παιχνίδια κ ξεχνιέται τη νύχτα όμως δεν παλεύεται η κατάσταση ο ένας κλαίει γιατί πεινάει κ ο άλλος κλαίει γιατί θέλει αγκαλια...

Δεν μας έφτανε αυτο είνια κ τα δύο με μπούκωμα κ παλεύουμε κ με τις μύξες...

Αυτα τα λίγα , ελπίζω να στρωσει σε λίγο καιρό η κατάσταση γιατί τα νεύρα μου έχουν αρχίσει να τα παίζουν...

Πόπη καλα αποτελεσματα στο β επιπέδου, γιατι αγχώνεσαι καλέ όλα τέλεια θα είναι !!!


P7p2p3.pngZQlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Καλη Ανασταση να περασετε τελεια.....και οσο μπορειτε να χαλαρωσετε αν και μας βλεω σχδον ολες στο τρεξιμο!

Παμε Μυτιληνη Σημερα και εχει 7 μποφορ ειναι και Σαπια τα Καραβια για Μυτιληνη οποτε.....θα γινουμε φραπε!!!!

Να προσεχετε πολυ κι εσεις και τα μωρα σας! Φιλακια πολλα!


as1cEUA0g411210ODc1OThkfDU3NDIwZHxIIGFuYXNhIG1vdSBlaW5haSBraW9sYXM.gif

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ!!!!

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!

Εμεις θα μεινουμε εδω θα το φαμε φουρνιστο το αρνακι.....

Η Β επιπεδου ηταν καλη δοξα τον Θεο......;)

Πολλα φιλακια :tongue::tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χρόνια πολλά και Χριστός Ανέστη !!!!!!!!!!!!!

Ελπίζω να περάσατε όλες όμορφα, και το φαγοπότι με το μαλακό....

Υγεία και ευτυχία να έχουμε πάντα κ να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας !!!!!!!!!


P7p2p3.pngZQlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα κοριτσάρες,

τι κανετε , που εισαστε όλες; πως τα περάσατε το Πάσχα;

Ειρηνάκι χρόνια σου πολλά , να είσαι πάντα γερή και ευτυχισμένη !!!

Πως τα περασατε; τι κάνει το Μαράκι;

Πόπη πως πάει η εγκυμοσύνη; φουσκώνεις; ο Νικόλας σου τι κάνει;

mpiskotaki πως πάει το ιατρείο; τα κάνατε τα εγκαίνια;

Εμείς πολυ κούραση, ο μικρός εχει παλινδρόμηση κ όλη μέρα μουγκρίζει, θέλει αγκαλιά, κ δεν βολεύεται πουθενά...

Ο Άγγελος είνια λίγο πιο συνεργάσιμος όσο περνάει ο καιρός αλλα τι να σου κάνει κ αυτο το παιδάκι με βλέπει όλη μέρα αγκαλια με το μωρό κ του την βαράει ...

Σας φιλώ πολύ όλες


P7p2p3.pngZQlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια τι κανετε???

Χαθηκαμε παλι ολες για τα καλα!!!!

Εγω φουσκωνω εχω παρει και 6 κιλακια και συνεχιζω ακαθεκτη το μασουλημα;););););)

Ο Νικολας μου σωστο αντρακι βεβαια μολις ακουει για την αδερφη του βγαζει σπυρακια προσπαθω απο τωρα να τον βαζω στο κλιμα αλλα οι αντιδρασεις του δεν ειναι και οτι καλυτερο......ο χρονος θα δειξει:!::!::!::!::!:

Να σας ρωτησω εσας απο ομιλια πως τα πανε???Εμενα λεει σχεδον οτι ακουει αλλα δεν κανει ακομη προτασεις ο γιατρος μου ειπε να μην ανυσηχω αλλα δεν ξερω μια αγωνια την εχω........

Ανια μου πως τα πας εσυ με τους αντρες σου,με τον υπνο του Αγγελου?εμενα ο Νικολας δεν ξεκολαει με τιποτα απο το κρεβατι μας να δω τι θα γινει με τον ερχομο της μπεμπας:confused::confused::confused::confused::confused:

Μπισκοτακι ολα καλα πως παει τι ιατρειο του αντρα σου????

Ειρηνακι μου πολυχρονη να εισαι παντα καλα!!!Η Βαλια μου ειναι καλα πηγες στο καινουργιο σπιτι?????

Σοφακι για να μην γραφεις δεν θα εχεις ακομη ιντερνετ τι κανουν τα ζουζουνια σου?//????

Ανδριανη-Πελαγια εχετε εξαφανιστει απο το φορουμ γιατιιιιιιιιιι????/

πολλα φιλια σε ολες ματσ μουτς

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες....Καλα ειμαιστε κι εμεις.....Ακομα να μετακομισουμε αλλα πιστευω θα γινει συντομα!

Τωρα οσον αφορα την ομιλια ....ναι εμενα κανει προτασεις κανονικες.....συζηταει αλλα ο παιδιατρος μου εχει πει οτι σε αυτο το θεμα ειναι προχωρημενη για την ηλικια της! Ο ξαδερφος της ο Στεφανος της Μαριας λεει πολυ λιγες λεξεις.....οποτε νομιζω ειναι μια χαρα ο Νικολας που λεει οτι ακουει! Τις προτασεις οι Βαλια τις αρχισε περιπου ενα μηνα τωρα απο μονη της και χωρις να της λεω εγω τι να πει!

Καλε μπεμπα εχουμε???/Απαπαπαπαππαπαπαπαπααπ τρελα τρελα!!!! Αμεσως θα την αγαπησει μην αγχωνεσαι! Θα δεις μολις ερθει στον κοσμο μας το πλασματακι θα αλλαξει και ο Νικολας θα γινει πιο προστατευτικος!

Εχω παααρα πολυ δουλεια!!!! Φιλακια σε ολες σας!


as1cEUA0g411210ODc1OThkfDU3NDIwZHxIIGFuYXNhIG1vdSBlaW5haSBraW9sYXM.gif

Link to comment
Share on other sites

Γειααα!! Καλα πάει Πόπη μου, είναι και δυσκολη η εποχη, λιγο μεταβατικη αλλα για αρχη καλά ειναι..

Αντε με το καλο η κορουλα...καλε τη συνταγη ειναι αυτη για τις κορες να μου πειτε!! Αν κι εγω δε το νομιζω τωρα...αλλα εχω μπει σε διαιτα για να χασω αυτα που θα παρω παλι (ουφ)...

Περιμενω να συμπληρωσω κατι μηνες στη δουλεια και βλεπουμε...

Ειρηνη μου κι ο Λοης ξεκινησε να λεει κουβεντουλες αλλα οχι καθαρά..με δικα του λογια!Προσπαθει ομως κι αυτο μετραει...εχει αργησει παρα πολυ και ανησυχησα αλλα αφου τα καταλαβαινει ολα μα ολα...κι αυτα που δε πρεπει (ο πονηρος) μια χαρα!

Οι υπολοιπες τι κανουν? Το λΙλακι που ειναι?


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...