Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Απρίλιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσάκια,

Πόπη περαστικά στον Νικολή σου, να προσέχεις τώρα και εσύ γιατί είναι πακέτο εγκυμοσύνη κ ιωση ...

Και εμείς έχουμε κάτι μυξούλες κ φτερνισματάκια, είμαι σε επιφυλακή να δω τι θα μου βγάλει. Και εμενα με ψιλογρατσουνάει ο λαιμός μου κ έχω τρελαθεί στις βρωμογαργάρες, είναι απαίσιες αλλα την προηγούμενη φορά που είχε ό Άγγελος λαρυγγίτιδα με έσωσαν.

Ειρήνη καλορίζικο το νεο σπίτι , με το καλό η μετακόμιση, καλό κουράγιο, δεν έχω χειρότερο απο το να μετακομίζω αλλα αφού είναι για το δικο σας σπίτι θα είνια ευχάριστη κ η τελευταία.

Αλήθεια τι συμπτώματα εχει αυτη η νεα γρίπη;


P7p2p3.pngZQlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αχ μωρε ξεχασα να ποω περαστικα στο Νικολη μας!!!!! Γρηγορα καλα αγορακι μου!!!!

Ανια μου ευχαριστουμε πολυ! Και οντως η αληθεια ειναι οτι ακομα και το τρεξιμο ειναι πολυ πιο ευχαριστο αυτη τη φορα!!!!!!

Για τα συμπτωματα τωρα ξεκινανε σαν την κλασσικη.....καταροη βηχας υψηλος πυρετος και κατα τη διαρκεια της ξεκινανε και τα κλασσικα καψιματα στο στηθος ή εντονοι πονοι, ζαλαδες, κοπωση και κυριως ο πυρετος δε πεφτει ουτε με αντιπυρετικο για 3 μερες.....πχ εχεις 39,5 παιρνεις 1-2 ντεπον και πεφτει μεχρι τα 38! Σε καταβαλει....ιδιως αν εχεις προιστορια με βρογχιτιδες κλπ! Εγω εχω χρονια βρογχιτιδα και αμα με πιασει τιποτα τετοιο τελος.....το παω για πνευμονια!!!!!!Αρα νοσηλεια!!!! Αρα να μου λειπει!!!!! Ποσο μαλλον σε ενα τοσο δα ανθρωπακι!

Τελος παντων προσοχη στις ομορφφες φουσκωτες και μη..... κοιλιτσες!!!!!!!


as1cEUA0g411210ODc1OThkfDU3NDIwZHxIIGFuYXNhIG1vdSBlaW5haSBraW9sYXM.gif

Link to comment
Share on other sites

Kaλησπερα κοριτσακια!!!

Ειμαι δουλεια κανω break και μπηκα λιγο να σας διαβασω...

Ανια τι γαργαρες εκανες γιατι ο λαιμος μου χειροτερα δεν θα μπορουσε να ειναι!!:(:(:(

Ευχαριστω για τις ευχες ευτυχως πυρετο πια δεν κανει και ο βηχας εχει μετατραπει σε τσιγαροβηχα οποτε παμε λιγο καλυτερα βεβαια μεχρι της 25Φ θα πινει αντιβιωση θα περασει που θα παει να φτιαξει και ο κωλοκαιρος να δουμε!!!

Ειρηνακι καλυτερα να φοραει μασκα ο αντρας σου και στη δουλεια και στο σπιτι ειμαστε τωρα να κολλαει το κοριτσι μας Η1Ν1 με τιποτα οποτε σε καραντινα ο μπαμπας σας:lol::lol::lol:

Α:D:D:D:DΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΝΕΟ ΣΠΙΤΙΚΟ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΙ Κ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΓΕΜΙΣΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΑΛΛΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ;);););)

Σας φιλω μα καλα τα αλλα κοριτσια που εχουν χαθει εκεινο το αρχηγοπουλο η ΠΕΛΑΓΙΑ τι να κανει, η Ανδριανη??

Με την BIBITO μιλαμε στο κινητο ειναι πολυ καλα και αυτη κ τα παιδια αλλα για τηλ δεν το βλεπει να της βαζουν αμεσα οποτε δεν εχει internet για αυτο εχει χαθει......

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κορίτσια,

ξέχασα να σας πω ότι στο mazoo and the zoo ήταν πολύ ωραία, ο Άγγελος είχε μέινει με το στόμα ανοιχτό δεν ήξερε που να πρωτοκοιτάξει. Δυστυχώς πλήρωσα άδικα το εισητήριο του κ επειδή το είχα πάρει απο τον Παπασωτηρίου δεν μου έδιναν τα λεφτά πίσω. Μου άλλαξαν απλώς ημερομηνία κ το έδωσα στην κουμπάρα μου με την ελπίδα ότι θα πάει την βαφτιστήρα μου...

Πόπη οι γαργάρες σε προειδοποιώ ότι είναι απαίσιες αλλα πραγματικά θαυματουργές: Βάζεις σε ένα ποτήρι νερό 2 κουταλιές αλάτι, χυμό από ένα λεμόνι κ 2 κουταλιές σόδα μαγειρική (αν δεν εχεις δεν πειράζει ). Τα ανακατεύεις κ κάνεις γαργάρες όσο πιο συχνά μπορείς . Εγω έκανα καθε μία ώρα .

Επίσης να σου πω κ ένα καλό σιροπάκι για τον μικρο το οποίο μπορείς να πιεις κ εσυ άφοβα. Βάζεις από το βράδυ σε ένα μπολ ένα μεγάλο κρεμμύδι , το χυμό άπο ένα λεμόνι κ 5 - 6 κουταλιές μέλι. Το σκεπάζεις κ το πρωί είνια έτοιμο. Δοκιμασε το μήπως είναι ξινό κ θέλει λιγο ακόμα μέλι. και από αυτό πρέπει να πιεις αρκετό στη διάρκεια της μέρας. Εγώ τον Άγγελο τον έχω ταράξει μία με το σιροπι κ μία με χυμό ρόδι με μισό κουταλακι σκόνη camu camu. Μέχρι στιγμής η ίωση δεν έχει εκδηλωθεί κ οι μυξούλες μειώνονται. Ευχομαι να την αποφύγουμε αυτη τη φορά.

Η εγκυμοσύνη πως πάει , έχεις ανακατοσούρες κ τέτοια ; Σε ποιο μήνα είσαι ;

Ειρήνη καλά λέει η πόπη μάσκα και γάντια μην σου πω :lol: , έλεγε σήμερα στην τηλεόραση ότι ο κ#λο ιός ζει κ μέχρι 24 ώρες πάνω σε σκληρές επιφάνειες, τηλεφωνα, Η/Υ, πόμολα, κουπαστές κ τέτοια.

Και πολύ καλό πλυσιμο τα χέρια !!!!


P7p2p3.pngZQlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

χοχοχοχοχο κι ομως!!!!! Δε τη γλυτωσαμε! Μπορει να μη κολλησαμε ευτυχως τη χαζογριπη....... ειχαμε απο Σαββατο πρωι εμετο διαρια πυρετο ο οποιος εφτασε 40

δυο φορες!!!!! Ευτυχως της επεφτε με το αντιπυρετικο αλλα το κορυφαιο ολων ηταν οτι μια ολοκληρη μερα εψαχνα τον παιδιατρο! Φυσικα η κοπελα που μεει διπλα μου μου εδωσε να παρω τον δικο τους ο οποιος ειναι καταπληκτικα καθησυχαστικος και ηρεμησα λιγακι! Χτες μου κανε ενα

39,5 το πρωι και μετα τον εμετο της επεσε και δεν ξανακανε!!!!!! Ε ενταξει παλι καλα να λεω που το περασε ......ελαφρα να το πω?? θα το πω!!!!!!

Σημερα θα την παω απο τον καινουριο παιδιατρο να τη δει!

Ποπη μου ευχαριστουμε πλυ για τις ευχες!!!!!!!

Περαστικα σε ολους μασ!!!!! Φιλακια πολλα!


as1cEUA0g411210ODc1OThkfDU3NDIwZHxIIGFuYXNhIG1vdSBlaW5haSBraW9sYXM.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσάκια,

Αχ βρε Ειρήνη μου δεν τη γλιτώσατε, αρπάξατε ιωσούλα γερή, τι ήταν αυτό γαστρεντερίτιδα; θα τρελαθω αν μάθω ότι κυκλοφορεί πάλι , είναι το χειρότερο μου, ευτυχώς που δεν σας κρατησε πολύ , κ αυτή η χαζή παιδίατρος να μην την βρίσκεις , φαντάζομαι θα είχες τρελαθεί...

Περαστικά κ αγύριστα να είναι.

Εμάς κόλλησε η πεθερά μου την νέα γρίπη κ η αλήθεια είνια ότι φοβάμαι λίγο γιατί έχει μεγάλο πρόβλημα με το αναπνευστικό της, ήρθε ο γιατρός κ της έβαλε οξυγόνο. Αφήστε που μου εκμυστηρεύτηκε ότι δεν παίρνει τα φάρμακα που της έγραψε ο γιατρός κ κάνει και απο κανένα τσιγάρο :shock: Μιλαμε για μεγάλο όργιο, δεν λεω τίποτα στον άντρα μου γιατί δεν θέλω να τον ανησυχήσω ...

΄

Πόπη πώς είνια ο Νικόλας; Εσύ εντάξει , ελπίζω να την γλίτωσες , πως πάει το σποράκι;


P7p2p3.pngZQlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα και απο μενα !!! Ειμαστε καλα !!! Περαστικα στα αρρωστα μωρακια μικρα και μεγαλα !!! Και φιλακια σε ολεσ σας !!! Να προσεχετε τα μπεμπονια σας!!

Και ποπακι συγχαρητηρια για το νεο μελος!!!


2iX0p3.png 10hx.jpg10hxp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαρες τι μου κανετε!!?? Ειστε καλα? Αρρωστουλια βλεπω! Ε, σιγα σιγα θα φτιαξει ο καιρος μωρε...ολο χιονια χιονια λενε και ηλιο κανει!!

Τα νεα μας καλα...πηραμε την αδεια για το ιατρειο επιτελους την αλλη βδομαδα ξεκιναει ο αντρας μου, κι εγω 1η Μαρτιου υπογραφω στη καινουρια μου δουλεια σε ενα δημοσιο φορεα...τον μικρο θα τον εχει η πεθερα μου προς το παρον μεχρι να παει παιδικο να δουμε τι θα γινει!!

Αυτα ...πολλα φιλια!!!!


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φιλενάδες !

Τι έγινε Πελαγία , που χάθηκες εσύ; Δεν μας έγραψες κανένα νέο σου...

Mpiskotaki άντε καλορίζικο το ιατρείο κ επίσημα πλέον, να σας μάθουν γρήγορα όλες οι μανούλες της πόλης κ να έρχονται σε εσάς!

Πόπη πως ειναι ο Νικόλας;

Ειρηνάκι έχεις εξελίξεις με το καινούριο σπίτι; Η Βάλια είναι καλά;

Εμείς είμαστε μια χαρά, ευτυχώς δεν μας εξελίχτηκε η ίωση μείναμε στις μυξούλες οι οποίες πλέον έφυγαν τελείως.

Εγώ όμως δυστυχώς στην καλλιεργεια κολπικού υγρού βρέθηκε πως έχω στρεπτόκοκκο κ πρέπει να πάρω αντιβίωση :(.

Εχω αρχίσει κ ετοιμάζω τα πράγματα μου γιατί νιώθω πως η ώρα πλησιάζει...

Εχω μεγάλη αγωνία πως θα τα βγάλει πέρα ο Αγγελάκος χωρίς εμένα...

Σας φιλω όλες


P7p2p3.pngZQlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τρεχουμε με τα δανεια Κοριτσακι μου.....να δουμε ποια τραπεζα ειναι καλυτερη τι συμφερει...και γενικα να κανουμε μια ερευνα αγορας!!!!! Πιστευω μεχρι το τελος της βδομαδας να εχουμε εικονα! Να δωσουμε και την προκαταβολη να αρχισουμε αν βλεπουμε επιπλα ηλεκτρικεσ συσκευες και πως θα φτιαξω το δωματιακι της Βαλινας μου!

Πω πω ....μαζευεις ε? Αντε με το καλο και μην ανησυχεις για τον Αγγελακο σου! ολα καλα θα πανε κει δε θα το καταλαβει καθολου!!!!! 5 μερουλες το πολυ!

Με το καλο Ευη μου............ολα να πανε καλα...καλη αρχη!!!


as1cEUA0g411210ODc1OThkfDU3NDIwZHxIIGFuYXNhIG1vdSBlaW5haSBraW9sYXM.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσουδια μου ολα καλα????

Εμεις καλα ο Νικολας περδικι και εγω την γλυτωσα ελαφρια με συναχι οποτε ολα καλα φτου φτου μη μας ματιασω:P:p

Το σπορακι μου μεγαλωνει 20 του μηνος εχω υπερηχο οποτε μαλλον θα δουμε και τι θα φερουμε στον ομορφο αυτο(χι χι)κοσμο εγω να σας πω δεν εχω κ τρελο αγχος γερο να ειναι να πανε ολα καλα και δεν με νοιαζει τιποτα;);););)

Στη δουλεια ψιλοηρεμησαν με τα καψονια που μου εκαναν γιατι και ο αγιος φοβερα θελει τελικα ,τους ειπα μην με πιεζετε γιατι θα φερω κανενα χαρτι απο τον γιατρο και θα με δειτε μετα απο κανεναν χρονο οποτε ηρεμησαν λιγακι ευχομαι να συνεχισουμε ετσι:mad::mad::mad::mad:

Ανια μου που το κολλησες το στρεπτοκοκκο βρε παιδι μου με τρομαξες μην αγχωνεσαι ομως ολα καλα θα πανε οσο για τον Αγγελουκο 5 μερουλες θα ειναι θα περασουν δεν νομιζω να εχει μεγαλο προβλημα εξαλου θα ερθει το αδεφακι του που θα του φερει πολλα δωρα ετσι????(ετσι λεω και εγω στον Νικολα να προετοιμαζετε σιγα σιγα)ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ:P:p:p:p

Πελαγια γιατι τοσο λακωνικη????

Ειρηνακι ολα καλα με το new home???

Mpiskotaki καλοριζικο κ καλες δουλειες??

Σας φιλω γιατι ειμαι δουλεια /////////

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κούκλες,

Τι ωραία που ρίχνει χιονάκι έξω, θελω να πάω τον Άγγελο στην πάρνηθα να φτιαξουμε έναν χιονάνθρωπο αλλα ο άντρας μου κ η μαμα μου με κράζουνε... Φοβούνται μην φάω καμια τούμπα κ τρέχουμε...

Ειρηνάκι , καλό τρέξιμο με το δάνειο, ρίξτε μια ματια κ στο ταχυδρομικό ταμιεύτηριο κ την εργατική κατοικία , συνήθως έχουν πιο ευνοϊκούς όρους, άντε να ξεμπερδεύεις με αυτα να περάσει στο ωράιο κομμάτι , της ετοιμασίας του σπιτιού.

Πόπη καλά κάνεις κ δεν σε αγχώνει τι θα είναι το μωρό, γερό να είνια κ ότι να ναι. Ο στρεπτόκοκκος όπως μου είπε ο γιατρός δεν κολλάει από κάπου υπάρχει στον οργανισμό αλλα μπορεί να αναπτυχθεί όταν ο οργανισμός είνια πεσμένος ή στην εγκυμοσυνη. Πρέπει όμως να πάρεις αντιβίωση αν γεννήσεις φυσιολογικά γιατί μπορεί να μολυνθεί το μωρό στην γέννα βγαινοντας απο τον κόλπο κ γι αυτο μπορεί να είναι επικίνδυνο , μπορεί να πάθει μέχρι κ συψαιμία κ να πεθάνει (χτύπα ξύλο , φτου φτου φτου )

Εγώ κοριτσάκια , έχω μεγάλο πρόβλημα με τον ύπνο του Άγγελου, 'όχι πως ξυπνάει αλλα για να κοιμηθεί ΄, ειδικα το μεσημέρι, γίνεται την Λιβύης... Με έχει τρελάνει ...

Κατά τα άλλα έχω μπει στον μήνα μου κ περιμένω...


P7p2p3.pngZQlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ομορφες μανουλες!!!!!!!

Εμεις παντως τον μεσημεριανο υπνο τον εχουμε κοψει και με την αδεια του παιδιατρου.....τα βραδια κοιμαται γυρω στις 9-9,30 και ξυπναει 9-10,30......Ευτυχως που οταν ψιλοκουτουλαει το απογευμα παιζουμε ή παμε καμια βολτα και ξεχνιεται ευκολα και χωρις γκρινια!!!

Την καλυτερη γεννα να εχεις Αννια μου!!!!!!! Εφτακε η ωρα!!!! Τερμα τα ψεματα!!!!! Ο δευτερος is on the way!!!!!

Ποπουλινααααααααααα???? Φουσκωσες καθολου!? Ναι γιατι και να φουσκωσες θα φανει διαφορα?!!!!

Ανδριανη μου που εισαι? Τι κανει το Χριστινακι?

Διαμαντακιιιιιιιι καλα ε??? εχουμε χαθει ολες!!!! Ειμαστε και πολυ ασχολες εμεις οι μαμαδες Απριλιου πως να το κανουμε!!!!

Το θεμα το δικο μου ειναι οτι σε 22 μερες η Βαλινα μου εχει γεννεθλια και ακομα να αποφασισω που θελω αν της κανω τα γεννεθλια της!!!! Σπιτι ή σε κανα παιδοτοπο για να το διασκεδασει καλυτερα!!!! Μηπως ειναι μικρη για παιδοτοπο??? Θελω παρα πολυ να ερθετε κι εσεις οποιες μπορειτε φυσικα! Αν εχω αποφασισει γιατι με βλεπω να μη προλαβαινω να αποφασιζω ουτε μεχρι να ρθουν τα δικα μου γεννεθλια το Μάιο!!!!

Κατα τα αλλα.........εχουμε περασει την πρωτη φαση της αγορας του νεου μας σπιτιου και περιμενουμε το δανειο να ερθει στη τελικη φαση για να παρουμε και τα λεφτα!!!! Και δε σασ κρυβω οτι το καμπανακι εχει χτυπησει και χτυπαει καθε μηνα.....θελω παρα πολυ ενα δευτερο μωρακι αλλα αν δεν τακτοποιηθουν αυτα δε μπορω να μπω καν στην ευχαριστη διαδικασια αναπαραγωγης ανθρωπου!

Και κατι τελευταιο!!! Με χουν πιασει τα καταθληπτικα μου....φοβαμαι και στεναχωριεμαι με το παραμικρο!!!! Ακομα και στη σκεψη...οτι μπορει κατι ασχημο να συμβει με πιανει πανικος!!!! Με λουζει κρυος ιδρωτας και προσπαθω να μεινω ψυχραιμη με παρα πολυ κοπο! Δε στεκω καθολου καλα τωρα τελευταια....και αντι να ευχαριστω για την υγεια μας προσευχομαι εντρομη να μη συμβει τιποτα κακο! Τελος παντων.........λετε να χρειαζομαι βοηθεια απο ειδικο ή να ειναι καμια φαση που θα περασει!!!! Σαν επιλοχιος ενα πραμα...ολη μερα μπορω να κλαιω ασταματητα και να στεναχωριεμαι! Δε το περασα στη γεννα το περναω τωρα!!!! Ε ρε........ για τα σιδερα ειμαι!!!!!!


as1cEUA0g411210ODc1OThkfDU3NDIwZHxIIGFuYXNhIG1vdSBlaW5haSBraW9sYXM.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσουδια???

Ανια μου λες να εχεις γεννησει τωρα που γραφω με το καλο και εναν πονο εαν δεν εχεις παντως:P:p:p

Οσο για τον μεσημεριανο υπνο εμενα κοιμαται κανενα διωρακι και οταν ειναι σπιτι μας και οχι στην γιαγια του κοιμαται στην κουνια του που του εχω βγαλει και το ενα καγκελο μηπως και ενιωθε εγκλωβισμενος το προβλημα ειναι με τον βραδυνο υπνο που ναι μεν πια κοιμαται σερι αλλα μονο οταν ειναι στο δικο μας κρεβατι ενα βραδυ λεω δεν παει αλλο εχει συνηθισει και πρεπει να του το αλλαξω ετσι τον κοιμησα στο κρεβατι μας και μολις καταλαβα οτι τον ειχε παρει ο βαθυς ο υπνος τον πηγα στο δικο του τον αφηνω τοσο απαλα οσο δεν φανταζεστε εεεε μολις πηγα και ξαπλωσα στο δικο μου λες και τον τσιμπησε μυγα ξυπνησε και ηρθε σε εμας το σκηνικο συνεχιστηκε μεχρι τις 5 το πρωι οπου και δεν αντεξα αλλο απο τα πηγαινε-ελα και πηρε την νικη ο Νικολας:(:(:(Δεν ξερω τι αλλο να κανω και καλα τωρα δεν εχω φουσκωσει πολυ στην συνεχεια τι θα γινει και μετα οταν γεννησω πως θα το αντιμετωπισω ολο αυτο απο τωρα φοβαμαι.......

Εχει καμια σας εμπειρια απο κατι τετοιο HELP ME PLEASE:!::!::!:

Ειρηνακι μου καλο κουραγιο με τα τρεξιματα οσο για το παρτυ της Βαλιας καλα κανεις και το σκεφτεσαι απο τωρα και εγω τους ιδιους προβληματισμους εχω και εγω επισης δεν εχω κανονισει τιποτα....Εννοειται παντως οτι εαν μπορω την ημερα των γενεθλιων της θα ερθουμε και το ιδιο ισχυει και για εσας για το δικο μας παρτυ,παντως εαν το κανεις σε παιδοτοπο πες μου και εμενα γιατι λιγο που το εψαξα δεν βρηκα κατι ασε που στην ηλικια τους πρεπει να τα συνοδευει ενας απο τους γονεις μεσα στον παιδοτοπο, μετα στο σπιτι σκεφτηκα να καλεσω κανεναν κλοουν αλλα ειναι η ηλικια που μπορει να ενθουσιαστει απο κατι τετοιο????

Ευχαριστω για τα καλα σου λογια περι φουσκωματος εννοω αλλα εχω να σου πω οτι εχω παρει ηδη 2 κιλα και ειμαι μονο 4μηνων οποτε φαντασου τι θα γινει στο μελλον(χι χι χι χι)

Αντε αρκετα σας κουρασα πολλα φιλια σε ολες σας:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ανια με το καλο!!! Ποπακι κι εσυυυυ Βρουτεεε??? Μπραβο βρε κοριτσια μπραβο γεννατε γιατι χανομαστε!!!

Εγω ξεκινησα στη δουλεια και δε το βλέπω συντομα να μενω εγκυος γιατι εχει λιγο τρεξιμο στα βουνα και τα λαγγαδια...κατσε λιγο να προσαρμοστουμε και βλεπουμε!

Ο συζυγος ξεκινησε σιγα σιγα, εγκαινεια ακομα δε καναμε..μαλλον το Σ/Κ θα δειξει...ειμαστε λιγο σε μια φαση προσαρμογης ..

Το καλο ειναι οτι φευγουμε μαζι και γυριζουμε μαζι..και το αγορι μου το προσεχει η πεθερα μου...

Περασαμε και μια 3ημερη ιωσουλα με μυξες κ πυρετουλη σιγα σιγα ομως παιρνουμε τα πανω μας!

Αχχχχχχ...περναει και φαση αποχωρισμου το πουλακι μου αλλα τι να κανω η μανα...να μη δουλεψω...δυσκολες εποχες. Γαντζωνεται πανω μου και δε μαφηνει το καημενο...ασε που το γυρισαμε στον υπνο αγκαλια τωρα με τους πυρετους...αχ αχ αχ


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...