Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , Eflenew είπε:

      1ο υπέρηχο έκανα 8/5 που ήμουν 5w2d και τώρα θα ξανακάνω 20/05 που θα μπαίνω στην 7η εβδομάδα. Ελπίζω να ακούσουμε καρδια....θέλω να διευθέτησω διάφορα επαγγελματικά και περιμένω τον δεύτερο υπέρηχο που θα δείξει όντως αν προχωράει ή όχι,  ώστε να ξέρω τι να κάνω. Και γω πρώτη φορά νομίζω διαβάζω για καρδιά 5η Εβδομάδα!!! Μπράβο σας!! Την Πέμπτη που θα ξαναπάτε θα την ακούσετε ξεκάθαρα. Το μωράκι σας από την αρχή φάνηκε ότι είναι δυνατό!!! Εγώ υπάρχουν στιγμές που εχω πολύ άγχος και κάνω άσχημα σενάρια και άλλες που ηρεμώ και λέω δεν είναι τίποτα στο χέρι μου άρα δε μπορώ να κάνω κάτι. 

       

       

      Αυτό λέμε τώρα με την γυναίκα μου υπάρχουν στιγμές που λες ότι θα πάνε καλά και στιγμές που κάνουμε το λάθος και διαβάζουμε διάφορα και γεμίζουμε άγχος. Έχουμε και στο μυαλό μασ τα λόγια του γενετιστή ότι μέχρι 13 εβδομάδων δεν ξέρεις αν είναι γερό το έμβρυο με χρωμόσωμα και εκεί να δεις άγχος. Μετανιώνω την ώρα και την στιγμή που δεν έκανα προεμφυτευτικο. Αλλά δεν το κάναμε για τα οικονομικά μασ. Μεγάλο λάθος και τώρα έχουμε χάσει τον ύπνο μασ. Το μόνο που σκέφτομαι είναι ότι από τα τόσα έμβρυα που έχουμε φτιάξει 5 χρόνια είναι το μοναδικό που έδωσε θετικό αποτέλεσμα και γενικά είναι πρώτη φορά που κάναμε βλαστοκυστη . Πρέπει να κάνουμε αλλαγή στην ώρα των φαρμάκων λόγο δουλειάς μέχρι και γι'αυτό άγχος τα παίρνει καλά από την ώρα που είδαμε τι τέστ περισσότερο άγχος έχουμε 😅😅😅 κοιτάω την φωτογραφία του υπερήχου και λέω πρέπει να τα καταφέρεις. Γελούσε η γιατρός μου λέει σε βλέπω με καπάκια μέχρι να γεννήσει η γυναίκα σου 😅😅😅 θα χαρώ να τα καταφέρουμε όλοι μασ. Το αξίζουμε. 

      πρίν από 1 λεπτό , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Αυτό λέμε τώρα με την γυναίκα μου υπάρχουν στιγμές που λες ότι θα πάνε καλά και στιγμές που κάνουμε το λάθος και διαβάζουμε διάφορα και γεμίζουμε άγχος. Έχουμε και στο μυαλό μασ τα λόγια του γενετιστή ότι μέχρι 13 εβδομάδων δεν ξέρεις αν είναι γερό το έμβρυο με χρωμόσωμα και εκεί να δεις άγχος. Μετανιώνω την ώρα και την στιγμή που δεν έκανα προεμφυτευτικο. Αλλά δεν το κάναμε για τα οικονομικά μασ. Μεγάλο λάθος και τώρα έχουμε χάσει τον ύπνο μασ. Το μόνο που σκέφτομαι είναι ότι από τα τόσα έμβρυα που έχουμε φτιάξει 5 χρόνια είναι το μοναδικό που έδωσε θετικό αποτέλεσμα και γενικά είναι πρώτη φορά που κάναμε βλαστοκυστη . Πρέπει να κάνουμε αλλαγή στην ώρα των φαρμάκων λόγο δουλειάς μέχρι και γι'αυτό άγχος τα παίρνει καλά από την ώρα που είδαμε τι τέστ περισσότερο άγχος έχουμε 😅😅😅 κοιτάω την φωτογραφία του υπερήχου και λέω πρέπει να τα καταφέρεις. Γελούσε η γιατρός μου λέει σε βλέπω με καπάκια μέχρι να γεννήσει η γυναίκα σου 😅😅😅 θα χαρώ να τα καταφέρουμε όλοι μασ. Το αξίζουμε. 

      Θα ακούσεις και εσύ καρδούλα θα δεις είμαι σίγουρος 

φορεμα για εγκυο για γαμο.


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια! τον απριλη θα παντρευτω με πολιτικο γαμο και ψαχνω ενα φορεμα αναλογο των περιστασεων. κατι σε ασπρο, κουφετι, πολυυυυυυυ απαλο ροζ, σε αρχαιολελληνικο στυλ η κατι μακρυ και ριχτο τελος παντων. θα μαι εγκυος στον 7ο μηνα και απο τωρα εχω μεγαλη κοιλιτσα. κατ ατα αλλα ειμαι πολυ αδυνατη, σε small μονο κοιλιτσα εχω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα. Μεχρι ποσα χρηματα θα ηθελες να διαθεσεις;

Εχω ενα φορεμα, αγορασμενο απο Νεα Υορκη το καλοκαιρι ολοκαινουριο, αφορετο. Εκοψα το καρτελακι, το πηγα καθαριστηριο για να το φορεσω σε ενα γαμο αλλα τελικα φορεσα κατι αλλο και εμεινε με την ζελατινα του καθαριστηριου στην ντουλαπα. Ειναι ακριβοπληρωμενο και απο οσο θυμαμαι (δεν ειμαι σπιτι τωρα) ειναι σε πολυ απαλο σαμπανι, ολο δαντελα(την ωραια), στραπλες, μακρυ πισω και πιο κοντο μπροστα να φαινονται τα ποδια. Εχει κι ενα λεπτο καφε ζωνακι. Απ' οσο θυμαμαι εχει ραφες στο μπουστο και οχι κατω και λογω του οτι μονο πανω ειναι κολλητο και κατω αερινο δεν θα εχεις προβλημα με την κοιλια. Ειναι σμαλλ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Εχω φορεμα αναλογο,το φορεσα μονο μια φορα σε εναν γαμο οταν ημουνα 7μηνων εγκυος,απο τοτε ειναι στην ντουλαπα.Ειναι μακρυ,το στηθος κεντημενο ολο με πετρες και απο το στηθος και κατω αναλαφρο,σε απαλο χρωμα.Αν ενδιαφερεσαι να το δεις πες μου να στο στειλω με φωτο στο email σου.


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Στράπλες Φόρεμα

Phiomegatauomicrongammarhoalphaphialpha0205_zpsqxjj45oc.jpg

Phiomegatauomicrongammarhoalphaphialpha0206_zpsl6zjoxnl.jpg

Phiomegatauomicrongammarhoalphaphialpha0210_zpsybsjtv43.jpg

Phiomegatauomicrongammarhoalphaphialpha0211_zpsvq5xpw6d.jpg

Phiomegatauomicrongammarhoalphaphialpha0213_zpsspfpdi0b.jpg

Phiomegatauomicrongammarhoalphaphialpha0214_zps21hcl4da.jpg

Δυστυχώς οι φωτο το αδικούν. Είναι πάρα πολύ ωραίο φορεμένο. Επειδή όμως δεν έχει φορεθεί και είναι από καθαριστήριο (έβγαλα την ζελατίνα για να το φωτογραφίσω) δεν ήθελα να το φορέσω γιατί αν το πάρει κάποια κοπέλα θέλω να είναι καθαρό και έτοιμο να το φορέσει.

Είναι κολλητό στο μπούστο και αέρινο κάτω. Πολύ καλή ποιότητα.

70 εκατοστά μπροστά και 1,17 εκατοστά πίσω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΧΩ ΕΝΑ ΦΟΡΕΜΑ ΜΠΛΕ ΣΚΟΥΡΟ BSB ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΓΟΡΑΣΙ Κ ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΓΑΜΟ ΚΑΘΩς ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΕΓΩ 6 ΜΗΝΩΝ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΦΟΡΕΣΑ ...ΝΑ ΣΟΥ ΑΝΕΒΑΣΩ ΦΩΤΟ?

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...