Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Eflenew είπε:

      Στην αρχή είπα να κάνω αύριο...μετά που είδα όλες αυτές τις αξιολογήσεις το σκέφτομαι...Ειλικρινά θεωρώ μια χαρα τη χοριακή σου και είμαι σίγουρη ότι Δευτέρα θα διπλασιαστεί! Στο εύχομαι μέσα από την καρδια μου! Άρα Δευτέρα σημαντική μέρα και για τις 2 μας!!! Εμένα είναι η 8η εμβρυομεταφορα μου...5 αρνητικές 3 με πολύ πολύ χαμηλές τιμές που δε θεωρήθηκαν καν θετικές ούτε αρνητικές...έκανα επαναληπτικες και έπεφταν και τέλος...Δε ξέρω....

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες όσες περιμένουμε τις χοριακες μας❤️ Πέρασες πολλά,ομως  αυτή τη φορά εύχομαι να δεις μια μεγάλη χοριακη 🥰 Οι γιατροί τι λένε σχετικά με τις προηγούμενες εμβρυομεταφορες σου?

      Εγώ αύριο θα πάω για την επαναληπτική και ελπίζω να μην φάω χαστούκι..εμενα η πρώτη μου εμβρυομεταφορά ήταν μηδενική,τυχαίο γεγονός όπως είπε ο γιατρός η επόμενη που είχα βάλει δυο είχε παλινδρομήσει το ένα,όμως το άλλο είναι η κορούλα μου και τώρα είναι η τρίτη μου εμβρυομεταφορά.

       

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Κι εμένα ωραίο μου ακούγεται...

εεεεπππ....ελπιζω να σου ακουγεται μονο εεε???? :tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ωχωχωχω...ο λαός επαναστατεί αρχηγέ!!!!!

αχ βλέπεις????? :tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

ναι μου συμβαίνει κι αυτό το παράδοξο. απεχθάνομαι τις μελιτζάνες.

με πατάτα δεν με ενθουσίασε.

υπάρχει φαγητό τελικά που δεν γουστάρω...

όλα τα άλλα όμως τα απολαμβάνω. δεν τα τρώω απλά. χαχαχα!

μελιτζάνα τρώω μόνο γεμιστή με κιμά, με κεφαλοτύρι ή μπεσαμέλ από πάνω.

ψέμματα, για χάρη του άντρα μου έκανα κ ζυμαρικά με μελιτζάνα. τελικά ήταν νοστιμότατα.

το βασικότερο είναι ότι ποτέ δεν αγχώθηκα για διατροφή. ποτέ δεν έφαγα με στενοχώρια ότι θα παχύνω, ή να σκεφτώ να μη φάω κάτι λόγω θερμίδων, λόγω του ότι έχουν λίπη. ίσα ίσα. έτρωγα πάντα τις πετσούλες, τα λιπαρά κομμάτια...

ό,τι θελήσω το τρώω.

μπορεί να είμαι περίπτωση, αλλά είμαι καλά!

Link to comment
Share on other sites

ναι μου συμβαίνει κι αυτό το παράδοξο. απεχθάνομαι τις μελιτζάνες.

με πατάτα δεν με ενθουσίασε.

υπάρχει φαγητό τελικά που δεν γουστάρω...

όλα τα άλλα όμως τα απολαμβάνω. δεν τα τρώω απλά. χαχαχα!

μελιτζάνα τρώω μόνο γεμιστή με κιμά, με κεφαλοτύρι ή μπεσαμέλ από πάνω.

ψέμματα, για χάρη του άντρα μου έκανα κ ζυμαρικά με μελιτζάνα. τελικά ήταν νοστιμότατα.

το βασικότερο είναι ότι ποτέ δεν αγχώθηκα για διατροφή. ποτέ δεν έφαγα με στενοχώρια ότι θα παχύνω, ή να σκεφτώ να μη φάω κάτι λόγω θερμίδων, λόγω του ότι έχουν λίπη. ίσα ίσα. έτρωγα πάντα τις πετσούλες, τα λιπαρά κομμάτια...

ό,τι θελήσω το τρώω.

μπορεί να είμαι περίπτωση, αλλά είμαι καλά!

χαχαχαχαχαχα!! σεβη και εγω ετσι ημουν ππ εποχης αλλα μετα μπ εποχης αλλαξα λιγο χαχαχαχα!!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!!!!!

Αρακας με παρμεζάνα... σκέφτομαι ότι καλύτερα ειναι να μην μαθαίνω καινούργια πράγματα..... ας μεινω σε αυτά που ξέρω... ειναι επικνδυνα μονοπάτια!

Για απογευματινό να σας προτείνω επίσης το harmony 1 % μηλο κανελα σταφίδα και το αλλο με λεμονι. Ειναι πολύ νόστιμα διαιτητικά και πραγματικά σαν να τρως γλυκό. Μια αλλαγή καμια φορά βοηθάει πολύ, σε ανανεώνει!

φιλια σας

Link to comment
Share on other sites

ναι μου συμβαίνει κι αυτό το παράδοξο. απεχθάνομαι τις μελιτζάνες.

με πατάτα δεν με ενθουσίασε.

υπάρχει φαγητό τελικά που δεν γουστάρω...

όλα τα άλλα όμως τα απολαμβάνω. δεν τα τρώω απλά. χαχαχα!

μελιτζάνα τρώω μόνο γεμιστή με κιμά, με κεφαλοτύρι ή μπεσαμέλ από πάνω.

ψέμματα, για χάρη του άντρα μου έκανα κ ζυμαρικά με μελιτζάνα. τελικά ήταν νοστιμότατα.

το βασικότερο είναι ότι ποτέ δεν αγχώθηκα για διατροφή. ποτέ δεν έφαγα με στενοχώρια ότι θα παχύνω, ή να σκεφτώ να μη φάω κάτι λόγω θερμίδων, λόγω του ότι έχουν λίπη. ίσα ίσα. έτρωγα πάντα τις πετσούλες, τα λιπαρά κομμάτια...

ό,τι θελήσω το τρώω.

μπορεί να είμαι περίπτωση, αλλά είμαι καλά!

εγω προσωπικα δεν ειμαι αυτης της αποψης

ΟΚ εαν καποιος νιωθει καλα με τον εαυτο του...αυτο ειναι και το ιδανικο....αλλα πέραν των κιλων (μη φαω και παχυνω)...εγω ειμαι μη φαω και αρρωστησω...τουτεστιν οχι δεν τρωω πολλα λιπαρα...οχι δεν τρωω πετσουλες....οχι δεν τρωω αυτα που σε λιγα χρόνια θα με κανουν να τρεχω για χολιστερινες-ζαχαρα-τριγλυκεριδια κτλ

η δικη μου διατροφη και φιλοσοφια ...μετα απο χρόνια αθενειας με διατροφικες διαταραχες , ειναι να τρωω σωστα και υγειινα για ενα και μονο σκοπο...να ειμαι καλα στην υγεια μου~


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγω προσωπικα δεν ειμαι αυτης της αποψης

ΟΚ εαν καποιος νιωθει καλα με τον εαυτο του...αυτο ειναι και το ιδανικο....αλλα πέραν των κιλων (μη φαω και παχυνω)...εγω ειμαι μη φαω και αρρωστησω...τουτεστιν οχι δεν τρωω πολλα λιπαρα...οχι δεν τρωω πετσουλες....οχι δεν τρωω αυτα που σε λιγα χρόνια θα με κανουν να τρεχω για χολιστερινες-ζαχαρα-τριγλυκεριδια κτλ

η δικη μου διατροφη και φιλοσοφια ...μετα απο χρόνια αθενειας με διατροφικες διαταραχες , ειναι να τρωω σωστα και υγειινα για ενα και μονο σκοπο...να ειμαι καλα στην υγεια μου~

ακριβός γιαυτους τους λογους που λεει ο τσιφ οχι μονο για την σιλουέτα μου προς θεου !! αλλα και για την υγεια μου απαπαπαππαπαπα!! με εβλεπα με χολιστερινη στο φουλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλ !!!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχα!! σεβη και εγω ετσι ημουν ππ εποχης αλλα μετα μπ εποχης αλλαξα λιγο χαχαχαχα!!

σωστή!!!!!!

εχουμε μάθει πολλά εδώ, επίσης πολλά που ήδη γνωρίζαμε τα έχουμε εμπεδώσει και έχουν ριζωθεί βαθιά στο μυαλό μας.

π.χ. τρωω μπιζόλα δεν σκέφτομαι καν τον συνδιασμο με άμυλο....

το αμυλο χωριστά μονο του αλλη μερα! αποτέλεσμα; δεν το ζηλευω εκεινη την ωρα! ειναι σαν να σου λενε να βάλεις αθλητικά με μακρυ παλτό.. δεν πάνε μαζί!

Link to comment
Share on other sites

εγω προσωπικα δεν ειμαι αυτης της αποψης

ΟΚ εαν καποιος νιωθει καλα με τον εαυτο του...αυτο ειναι και το ιδανικο....αλλα πέραν των κιλων (μη φαω και παχυνω)...εγω ειμαι μη φαω και αρρωστησω...τουτεστιν οχι δεν τρωω πολλα λιπαρα...οχι δεν τρωω πετσουλες....οχι δεν τρωω αυτα που σε λιγα χρόνια θα με κανουν να τρεχω για χολιστερινες-ζαχαρα-τριγλυκεριδια κτλ

η δικη μου διατροφη και φιλοσοφια ...μετα απο χρόνια αθενειας με διατροφικες διαταραχες , ειναι να τρωω σωστα και υγειινα για ενα και μονο σκοπο...να ειμαι καλα στην υγεια μου~

είσαι αρχηγός μαρή εισαι!!!!!!!! <3 <3 <3

Link to comment
Share on other sites

τσιπουρίτσα μιας που άνοιξες το θέμα κρέατος με άμυλο

εγώ όταν φτιάχνω κοτοπουλο ή μπριζόλα ψητη το συνδυάζω με βραστά λαχανικά και καμμιά πατατούλα βραστή μέσα...για να με κρατήσει...

δεν πρέπει?

Link to comment
Share on other sites

ακριβός γιαυτους τους λογους που λεει ο τσιφ οχι μονο για την σιλουέτα μου προς θεου !! αλλα και για την υγεια μου απαπαπαππαπαπα!! με εβλεπα με χολιστερινη στο φουλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλ !!!

γεια σου βρε ταραχη!!!!

ετσι μπραβοοοοο :mrgreen:

σωστή!!!!!!

εχουμε μάθει πολλά εδώ, επίσης πολλά που ήδη γνωρίζαμε τα έχουμε εμπεδώσει και έχουν ριζωθεί βαθιά στο μυαλό μας.

π.χ. τρωω μπιζόλα δεν σκέφτομαι καν τον συνδιασμο με άμυλο....

το αμυλο χωριστά μονο του αλλη μερα! αποτέλεσμα; δεν το ζηλευω εκεινη την ωρα! ειναι σαν να σου λενε να βάλεις αθλητικά με μακρυ παλτό.. δεν πάνε μαζί!

ακριβως!!!!

πολυ σωστη η τσιπουρα!!!!

και για να μην παρεξηγηθω...ανθρωπος ειμαι κ εγω...και τα χαζα μου θα κανω...αλλα ξερω ποτε τα κανω...και ποσο!!!

και εγω μπορει να τυχει να φαω πιτσα το βραδυ 4 κομματια...αλλαααααααααααα....αυτο δεν θα γινει καθημερινοτητα μου...δεν θα πω μετα απο 3 μερεςε που θα βρεθω σε παρεα με πιτσες...ελα μωρε δε βαριεσαι ας ξαναφαω....ΟΧΙ δεν θα ξαναφαω.


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...