Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

θα πάρω κ φράουλες κ παστέλι κ σοκολατίτσες.

δεν σας θυμίζει την αλίκη βουγιουκλάκη στο μια μοντέρνα σταχτοπούτα..."...βάλε και ζαμπόν και μαρμελάδες για τα παιδιά, βάλε κ σοκολάτες κ μακαρόνια..":rolleyes:;)

το ξαναδιάβασα και γελάω μόνη μου στο γραφείο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Αυτό με τις αραβικές πίτες πολύ ωραίο...το πιο δελεαστικό απ'όλα ήταν!Α και η μοσχαρίσια, δε λέω....


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Σιγα μην φάω και ψωμί και τυρί

Οχι βέβαια!!!!!!

Ελεγα για μια μονο μελιτζάνα και μπολικη σαλατούλα.Νομίζω οτι είναι οκ

μπραβο αστερι μου!!!!

καλέ τί ψυχή έχει η μελιτζάνα! χωρίς ψωμί; χωρίς τυρί, έστω σπιρτόκουτο;

εμότικον που του έχουν βγει τα μάτια από την απορία!!!!!!!!!!!

θα πάρω κ φράουλες κ παστέλι κ σοκολατίτσες.

δε με λες....εισαι ο συνηγορος του διαβολου???.χαχαχαχαχαχχαχαχαχαχ :tongue::tongue::tongue: :tongue::tongue::tongue: :tongue::tongue::tongue:

τις σοκολατιτσες να τις αφησεις βουγιουκλο :tongue:

δεν σας θυμίζει την αλίκη βουγιουκλάκη στο μια μοντέρνα σταχτοπούτα..."...βάλε και ζαμπόν και μαρμελάδες για τα παιδιά, βάλε κ σοκολάτες κ μακαρόνια..":rolleyes:;)

το ξαναδιάβασα και γελάω μόνη μου στο γραφείο.

χαχαχαχχαχαχα :tongue:

Αυτό με τις αραβικές πίτες πολύ ωραίο...το πιο δελεαστικό απ'όλα ήταν!Α και η μοσχαρίσια, δε λέω....

επισης αρετη μου για να σε δελεασω ...ακομα καλυτερα αντι για μοσχαρισια...παρε ενα ψαρονεφρι...μειον 150 θερμιδες :cool::D:D:D


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Α ρε Μαράκι, για όλα έχεις λύσεις με εμας τις τρελές εδώ μέσα, που όλο θέλουμε αλλά δεν μπορούμε....!:)


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κι από μένα από το κρεββάτι του πόνου και του παραπόνου!

ειμαι κρυωμένη .... ακόμα.... στο σπίτι ... ακόμα ... αλλά κιΟΥρία ... ακόμα!

Το γεγονός ότι δεν εχασα την προηγούμενη εβδομάδα με έκανε να πεισμώσω για τα καλά! Παραδειγματίζομαι από πολλές από εσας! Με βοηθάτε απίστευτα δεν το συζητώ καν! Αν οι ευχες μου ήταν μισοκιλά θα τα ειχατε χάσει όλα τα παραπανίσια!!!!!!!! χαχαχαχααχαχαχαα

Αρχηγέ δεν το συζητώ εισαι σούπεΛ που λεει και το βραστηράκι μου!

Ντινα,, Γεωργία, Ταρα, Ελλη ειστε ΠΡΟΤΥΠΑ!!!!!!

οσο για κάοιες γνωστές μονΔελες μας όπως η Λουκία, η Ντελ, η Μαριλίνα , Λέτα κλπ εσεις κι αν ειστε πρότυπα... με κάνετε και ντρέπομαι!!!!!!!!

Αρετή, Ειρήνη (σε εισα στις φωτο και εισαι σαν κοριτσάκι!!!! ), Μια Μαμα (ποιο ειναι το ονοματάκι σου δεν θυμάμαι) εχετε μπει πολύ δυναμικά στο παιχνίδι!!!! εύγε!!!!!!

Ελιζα, Σιστερω μου (μαεστρία) Σεβούλα... θα στρωσετε κι εσεις ... το βλέπω!

Σεβούλα ευτυχώς εισαι μονΔεολο και αυτό σε σώνει..... πάλι καλά να φτύνεις τον κόρφο σου!!!!!!!

Σας φιλώ όλες, όποια ξέχασα την κερνάω σουπερ δικτυακό παγωτό που δεν παχαίνει αλλά μονο κολάζει!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κι από μένα από το κρεββάτι του πόνου και του παραπόνου!

ειμαι κρυωμένη .... ακόμα.... στο σπίτι ... ακόμα ... αλλά κιΟΥρία ... ακόμα!

Το γεγονός ότι δεν εχασα την προηγούμενη εβδομάδα με έκανε να πεισμώσω για τα καλά! Παραδειγματίζομαι από πολλές από εσας! Με βοηθάτε απίστευτα δεν το συζητώ καν! Αν οι ευχες μου ήταν μισοκιλά θα τα ειχατε χάσει όλα τα παραπανίσια!!!!!!!! χαχαχαχααχαχαχαα

Αρχηγέ δεν το συζητώ εισαι σούπεΛ που λεει και το βραστηράκι μου!

Ντινα,, Γεωργία, Ταρα, Ελλη ειστε ΠΡΟΤΥΠΑ!!!!!!

οσο για κάοιες γνωστές μονΔελες μας όπως η Λουκία, η Ντελ, η Μαριλίνα , Λέτα κλπ εσεις κι αν ειστε πρότυπα... με κάνετε και ντρέπομαι!!!!!!!!

Αρετή, Ειρήνη (σε εισα στις φωτο και εισαι σαν κοριτσάκι!!!! ), Μια Μαμα (ποιο ειναι το ονοματάκι σου δεν θυμάμαι) εχετε μπει πολύ δυναμικά στο παιχνίδι!!!! εύγε!!!!!!

Ελιζα, Σιστερω μου (μαεστρία) Σεβούλα... θα στρωσετε κι εσεις ... το βλέπω!

Σεβούλα ευτυχώς εισαι μονΔεολο και αυτό σε σώνει..... πάλι καλά να φτύνεις τον κόρφο σου!!!!!!!

Σας φιλώ όλες, όποια ξέχασα την κερνάω σουπερ δικτυακό παγωτό που δεν παχαίνει αλλά μονο κολάζει!

α !!!!δλδ.......ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΓΩΤΟ!!!....χαχαχα!!!!;):D:D

περαστικα σου τσιπουριτσα!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κανενα παραπονο προσωπικά

αλλά εισαι απειθάρχητη φουλ με ενα πολύ ιδιαιτερο τροπο :)

είσαι τρομερά αυθεντική!!!!!!!!

λέω ευτυχώς δεν σώζει ότι εισαι μονδέλο και εχεις καλό μεταβολισμό γιατί για να φανταστείς εγώ εχω να φάω γλυκό από τις γιορτες, παιδάκια από του ... μην πω καλύτερα... ψωμί δεν .... τυριά κομμένα παρά μονο στο τοστ... και εχω χάσει από τις γιορτές μονο 1 κιλό.....

για αυτό σου λέω φτουφτου φτου!!!!!! βάλε σκόρδα!

οσο για αυτό που ελεγε η αρχηγός για το φαγητό έξω ειδικά εξω δεν νοιώθω ότι στερούμε, αποφεύγω βέβαια ιταλικά και μεζεδοπωλεια....

αλλά συνήθως τρωω μπιζόλα ψητή, σουβλάκι κοτόπουλο, ψαρονέφρι ή σολωμό σχάρας με ψητά λαχανικά, χορτα , κολοκυθάκια βραστά

μια χαρά ειναι! στο σπίτι ζορίζεται το πράγμα καμια φορά με την ελειψη ποικιλίας... αλλά ευτυχώς εχουμε ομαδα υποστήριξης εδώ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

α !!!!δλδ.......ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΓΩΤΟ!!!....χαχαχα!!!!;):D:D

περαστικα σου τσιπουριτσα!!!!

εσύ εισαι σε μια δική σου κατηγορία του

σουπερμονΔελ- μάστερεφ- σουπερμαμά-εξυπνοσεξιξανθουν!!!!!!!!!!!!!!!

εννοείτε όλο το παγωτό δικό σου βρε φιλενάδα και πάνω σε σπέσιαλ μηλόπιτα!

<3 <3 <3 <3 <3 <3

Link to comment
Share on other sites

περστικα σου τσιπουρακι μου!!!!!

κρεβατωθηκες???....αντε φωναξε το Λ. τωρα που σαι ολημερα κρεβατωμενη να κανετε και καμια δουλεια :tongue:

βικυυυυυυυυυυυ μου τι κανεις????

αχ σας εχω χασει τσαπερδονες!!!!

σεβουλα η τσιπουρα μας σε περιεγραψε τζαστ!!!....:cool:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

εσύ εισαι σε μια δική σου κατηγορία του

σουπερμονΔελ- μάστερεφ- σουπερμαμά-εξυπνοσεξιξανθουν!!!!!!!!!!!!!!!

εννοείτε όλο το παγωτό δικό σου βρε φιλενάδα και πάνω σε σπέσιαλ μηλόπιτα!

<3 <3 <3 <3 <3 <3

πωπω.....ολα αυτα.....εγω λοιπον απ'ολα αυτα ...θελω......το παγωτο με την μηλοπιτα!!!!!την οποια θα φτιαξω σημερα.......χμ!!!!γι τα παιδια βεβαια......ε!!!!και για μενα ....ενα πολυ μικρο κομματι......:D:D....χαχα!!!!

περστικα σου τσιπουρακι μου!!!!!

κρεβατωθηκες???....αντε φωναξε το Λ. τωρα που σαι ολημερα κρεβατωμενη να κανετε και καμια δουλεια :tongue:

βικυυυυυυυυυυυ μου τι κανεις????

αχ σας εχω χασει τσαπερδονες!!!!

σεβουλα η τσιπουρα μας σε περιεγραψε τζαστ!!!....:cool:

μαρακι μου καλα ειμαι ......εσυ πως εισαι ....κοριτσακι;;;:D


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

κανενα παραπονο προσωπικά

αλλά εισαι απειθάρχητη φουλ με ενα πολύ ιδιαιτερο τροπο :)

σε όλα μου βρε τσιπούρα μου. ;):(

είσαι τρομερά αυθεντική!!!!!!!!

τρομάζω πολύ κόσμο! αλλά δεν αλλάζει το ύφασμα. και η κόρη μου είναι από το ίδιο τόπι.:rolleyes:

λέω ευτυχώς δεν σώζει ότι εισαι μονδέλο και εχεις καλό μεταβολισμό γιατί για να φανταστείς εγώ εχω να φάω γλυκό από τις γιορτες, παιδάκια από του ... μην πω καλύτερα... ψωμί δεν .... τυριά κομμένα παρά μονο στο τοστ... και εχω χάσει από τις γιορτές μονο 1 κιλό.....

δεν το καταλαβαίνω αυτό, ειλικρινά. κατι φταίει. έχεις ψάξει λιγο παραπάνω το θέμα των κιλών;

θα σε στείλω π.μ.

εγώ έχω πάρει το μεταβολισμό του φάδερ μου. καίμε βόδια.:lol::lol:

η αδερφή μου... το ακριβώς αντίθετο. παχαίνει με τον αέρα.:(

για αυτό σου λέω φτουφτου φτου!!!!!! βάλε σκόρδα!

φοράω σταυρό. δεν ματιάζομαι.:)

οσο για αυτό που ελεγε η αρχηγός για το φαγητό έξω ειδικά εξω δεν νοιώθω ότι στερούμε, αποφεύγω βέβαια ιταλικά και μεζεδοπωλεια....

αλλά συνήθως τρωω μπιζόλα ψητή, σουβλάκι κοτόπουλο, ψαρονέφρι ή σολωμό σχάρας με ψητά λαχανικά, χορτα , κολοκυθάκια βραστά

μια χαρά ειναι! στο σπίτι ζορίζεται το πράγμα καμια φορά με την ελειψη ποικιλίας... αλλά ευτυχώς εχουμε ομαδα υποστήριξης εδώ!!!!!!

εδώ εγώ είμαι :(:(:(:(

έχω να βγω με τον αντρούλη μου για φαγητό.... ουυυυυυυυυυυυυ!

έχουμε να διασκεδάσουμε τα δυο μας ... ουυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!

άστα βράστα.

σκόρδα σε σας! να γλεντάς την αγάπη σου με τον καλό σου, όσους σε αγαπούν όσο περισσότερο γίνεται!

τα κιλά, η εξωτερική ομορφιά είναι περαστικά. αρκεί να έχουμε υγεία κ αγάπη.

βέβαια όταν έχουμε μέτρο στη ζωή μας κ στο φαγητό κ στην άσκηση, ακόμα καλύτερα, αλλά δεν θα σκάσω για αυτά.

υπάρχουν τόσα πράγματα που αξίζει να απασχολήσω το μυαλό μου, να γεμίσω την ψυχή μου...

η παρέα μας είναι σούπελ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...