Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Soho24 είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Ναι είναι μια χαρά για 1η χοριακή 🤗 Εύχομαι καλό διπλασιασμό. Πότε θα επαναλάβεις? 

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Την Κυριακή ξανά και μου είπε ο γιατρός ότι είναι λίγο χαμηλό το νούμερο,όμως αυτό που μας ενδιαφέρει είναι να ανέβει αρκετά 

ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΤΙΜΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ!!!!!!!!!


Recommended Posts

1.Πρεσσα σιδερωματος singer,χρησιμοποιημενη 2-3 φορες,σε αριστη κατασταση,σαν καινουρια και αγορασμενη σχεδον 400 ευρω,δινεται 100 ευρω

551056d9d35fb.jpg

2.επαγγελματικη διγαζη μηχανη μονο 120 ευρω!!!!με τη συγκεκριμενη μπορεις να κανεις 2 γαζια ταυτοχρονα η ενα,βγαζοντας απλα τη μια βελονα.σε αριστη κατασταση,αφου ειναι απο το συνεργειο φασον της μαμας μου.ειναι brother και επισης να τονισω οτι εχει μεγαλο παγκο εργασιας(τραπεζι).τελος ραβει τα παντα!!!(υπαρχουν 2 τεμμαχια)

551056d9c69c5.jpg

3.εντοιχιζομενο πλυντηριο πιατων,45αρι,candy,λιγο χρησιμοποιημενο,με μια βλαβη αξιας 100 ευρω.....δινεται λογω μετακομισης,στα 100 ευρω

55105606a1734.jpg

4.ψηφιακη φωτογραφικη μηχανη,αχρησιμοποιητη στο κουτι της,50 ευρω

551056067dfae.jpg

5.μπλεντερ της izzy,αχρησιμοποιητο στο κουτι του,με πολλα εξαρτηματα για διαφορες λειτουργιες,στα 70 ευρω

55105606c2790.jpg

6.ψηφιακη κορνιζα,αχρησιμοποιητη,στο κουτι της,20 ευρω

55105633b0d55.jpg

7.ψηφιακη κορνιζα,ιδια με την παραπανω,χωρις κουτι,15 ευρω


RG2pp3.png

vYwJp3.png

EaOZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 1 month later...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • 2 months later...
  • 1 month later...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...