Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Πωλείται πλαϊνό κάθισμα για καρότσι


Recommended Posts

Πλαϊνο κάθισμα για καρότσι Buggypod Lite μαζί με κουκούλα βροχής. Μαύρο χρώμα. Μπαίνει δίπλα στο καρότσι και δημιουργεί δεύτερο κάθισμα. Το αγοράσαμε πέρυσι τον Ιούλιο και μας εξυπηρέτησε πάρα πολύ. Τιμή 100? μαζί με την κουκούλα. Το είχαμε αγοράσει 170?. Περιοχή Θεσσαλονίκη. 6949615700

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χωρίς καμία διάθεση να σε θίξω ή να σε προσβάλλω, αλλά :

1. από τη μία πλευρά αυτό που πουλάς έχει καινούριο 135 στο skroutz :

http://www.skroutz.gr/c/1419/baby_accessories.html?keyphrase=%CE%BA%CE%B1%CE%B8%CE%B9%CF%83%CE%BC%CE%B1+%CE%B3%CE%B9%CE%B1+%CE%BA%CE%B1%CF%81%CE%BF%CF%84%CF%83%CE%B9

2. από την άλλη πωλούνται κι εδώ κι αλλού μεταχειρισμένα καρότσια για δίδυμα π.χ. Maclaren Twin Techno με τιμή 100 ευρώ από 460 και πάνω που έχουν καινούρια.

Το ίδιο σχόλιο θα έκανα και σε κάποιες ακόμη αγγελίες, απλά αυτή τώρα έτυχε να μου χτυπήσει στο μάτι.

Τέλος, να επαναλάβω, ότι προφανώς ο καθένας ορίζει όποια τιμή θέλει χωρίς να δίνει λογαριασμό σε κανέναν και προφανώς και όποιος θέλει αγοράζει εάν θεωρεί συμφέρουσα την αγγελία.

Και πάλι με κάθε σεβασμό και χωρίς να θέλω να προσβάλλω κανέναν...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας και ευχαριστώ για τα σχόλια. Προς θεού, καμία προσβολή. Κάθε σχόλιο απόλυτα δεκτό.

Σχετικά με την τιμή του Skroutz που αναφέρατε, εμείς προσωπικά το αγοράσαμε 138?. Επιπλέον, στην αγγελία αναφέρουμε πως δίνουμε μαζί και το κάλυμμα βροχής το οποίο αγοράσαμε εξτρά για 32? http://www.skroutz.gr/c/1419/baby_accessories.html?keyphrase=%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CF%85%CE%BC%CE%BC%CE%B1+%CE%B2%CF%81%CE%BF%CF%87%CE%B7%CF%82

Τώρα σχετικά με την επιλογή διπλού καροτσιού, αυτό είναι καθαρά θέμα γονιών και επιλογών. Στην δική μας περίπτωση με δυο παιδιά διαφορετικών ηλικιών, δεν θέλαμε να αγοράσουμε ένα διπλό καρότσι από την στιγμή που είχαμε ένα πολύ καλό πρώτο καρότσι για τον μεγάλο μας. Και θα αχρηστεύαμε το πρώτο καρότσι αλλά και ήταν θέμα όγκου, βάρους και μετακίνησης το διπλό. Επομένως το Buggypod ήταν για εμάς μια πολύ καλή και σχετικά οικονομική λύση, πάντα σε σύγκριση με τις άλλες επιλογές.

Ευχαριστώ και πάλι και καλή σας μέρα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Απ'όσο ξέρω μπαίνει στα περισσότερα καρότσια. Εμείς έχουμε ένα maclaren. Υπάρχει μια λίστα που σου λέει αν ταιρίαζει στο καροτσάκι σου, εκεί μπήκαμε και ελέγξαμε για το δικό μας. Είναι στο http://www.buggypod.com/wordpress/?page_id=3247

Σχετικά με το βάρος, καλύπτει μέχρι και 20 κιλά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...
  • 7 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 2 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...