Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 59 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

      Γιατί δε τη βλέπω??? Πάω στο προφίλ σου αλλά που είναι???? Γιατί το έχουν τόσο δύσκολο με τις φωτογραφίες?

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Ζωούλα, και γω κατά λάθος το ανακάλυψα! Μια μέρα τον πηγαινοέφερνα να αποκοιμηθεί, ήμουν μόνη μου και είχα κουραστεί! Μουρμούραγε, μουρμούραγε αλλά δεν είχε πατήσει κλάμα ακόμα...κάτσε να κατουρήσω σκέφτηκα γιατί ποιος ξέρει πόσες βόλτες θα κάνουμε ακόμα...ε, μέχρι να γυρίσω είχε αποκοιμηθεί!

Όταν δω ότι είναι πολύ κομμάτια, τον ξαπλώνω αλλά είμαι πάντα δίπλα του. Χτυπιέται λίγο, δεν ξέρει που να βάλει τα χέρια, τα πόδια, τρίβει τη μουρίτσα του αλλά μέσα σε λίγα λεπτά αποκοιμιέται...και χωρίς πιπίλα...

Αν δεν είναι αρκετά κομμάτια, μετά από λίγα λεπτά θα κλαψουρίσει, οπότε τον σηκώνω πάλι κάνουμε 2 φορές το σπίτι και τον ακουμπάω πάλι...

δοκίμασέ το...θα βρεις σιγά σιγά τη φόρμουλά του...

και γω γύρω στον 6ο λέω να τον πάω στο δωμάτιό του. Να έχει περάσει και ο χειμώνας, να μην θηλάζουμε και αποκλειστικά...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κ γω οχι ψηφιζω στο γαμο... δαγκωτο! Θα στο τρελανουν κ θα τρελαθεις κ εσυ.. Αστο καλυτερα, θα φταρνιζετε το παιδακι μετα, κ θα σε κοβει κρυος ιδρωτας μηπως αρπαξε τιποτα...!

Καλα δε σας ειπα! Την προηγ Κυριακη που ειχαμε βγει βολτα με το καροτσακι, περασαμε μπροστα απο το σουβλατζιδικο που πηγαιναμε, κ ο ιδιωκτητης, ο οποιος βεβαια με ξερει χρονια, εβγαλε λεφτα -κερματα κ χαρτονιμισμα- κ οπως ειχα την κουνουπιερα επανω στο πορτ μπεμπε, κανει μια να χωσει το χερι του, κ στο τσακ προλαβα να μην τα ριξει στη μουρη του παιδιου! Μιλαμε τρελαθηκα!!!!!!!!!!!

Τι εθιμα ειναι και αυτα ρε Μαριανθη μου................


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Ζωούλα, και γω κατά λάθος το ανακάλυψα! Μια μέρα τον πηγαινοέφερνα να αποκοιμηθεί, ήμουν μόνη μου και είχα κουραστεί! Μουρμούραγε, μουρμούραγε αλλά δεν είχε πατήσει κλάμα ακόμα...κάτσε να κατουρήσω σκέφτηκα γιατί ποιος ξέρει πόσες βόλτες θα κάνουμε ακόμα...ε, μέχρι να γυρίσω είχε αποκοιμηθεί!

Όταν δω ότι είναι πολύ κομμάτια, τον ξαπλώνω αλλά είμαι πάντα δίπλα του. Χτυπιέται λίγο, δεν ξέρει που να βάλει τα χέρια, τα πόδια, τρίβει τη μουρίτσα του αλλά μέσα σε λίγα λεπτά αποκοιμιέται...και χωρίς πιπίλα...

Αν δεν είναι αρκετά κομμάτια, μετά από λίγα λεπτά θα κλαψουρίσει, οπότε τον σηκώνω πάλι κάνουμε 2 φορές το σπίτι και τον ακουμπάω πάλι...

δοκίμασέ το...θα βρεις σιγά σιγά τη φόρμουλά του...

και γω γύρω στον 6ο λέω να τον πάω στο δωμάτιό του. Να έχει περάσει και ο χειμώνας, να μην θηλάζουμε και αποκλειστικά...

Θα το δοκιμασω Μαρια και μακαρι να εχεις δικιο....Γιατι πολυ κουραστηκα απο αυτη την γκρινια


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Τι εθιμα ειναι και αυτα ρε Μαριανθη μου................

Αυτος δεν ειναι απο δω, δεν τον ρωτησα απο που ειναι, ομως αυτο μου ειπε.."ετσι το χουμε στο χωριο μου" Ακου τι μου πε!!!! Αυτος οταν ειμουν εγκυος ειχαμε παει μια μερα, καθοτι ηθελα να φαω σουβλακια, κ μου πιασε την κοιλια...! Το ποσο μ ενοχλουσε αυτο δε φανταζεσαι!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]v3aiwuyck.png

Link to comment
Share on other sites

Ζωούλα, και γω κατά λάθος το ανακάλυψα! Μια μέρα τον πηγαινοέφερνα να αποκοιμηθεί, ήμουν μόνη μου και είχα κουραστεί! Μουρμούραγε, μουρμούραγε αλλά δεν είχε πατήσει κλάμα ακόμα...κάτσε να κατουρήσω σκέφτηκα γιατί ποιος ξέρει πόσες βόλτες θα κάνουμε ακόμα...ε, μέχρι να γυρίσω είχε αποκοιμηθεί!

Όταν δω ότι είναι πολύ κομμάτια, τον ξαπλώνω αλλά είμαι πάντα δίπλα του. Χτυπιέται λίγο, δεν ξέρει που να βάλει τα χέρια, τα πόδια, τρίβει τη μουρίτσα του αλλά μέσα σε λίγα λεπτά αποκοιμιέται...και χωρίς πιπίλα...

Αν δεν είναι αρκετά κομμάτια, μετά από λίγα λεπτά θα κλαψουρίσει, οπότε τον σηκώνω πάλι κάνουμε 2 φορές το σπίτι και τον ακουμπάω πάλι...

δοκίμασέ το...θα βρεις σιγά σιγά τη φόρμουλά του...

και γω γύρω στον 6ο λέω να τον πάω στο δωμάτιό του. Να έχει περάσει και ο χειμώνας, να μην θηλάζουμε και αποκλειστικά...

Θα το δοκιμασω Μαρια και μακαρι να εχεις δικιο....Γιατι πολυ κουραστηκα απο αυτη την γκρινια

Εμενα το χει κανει κανα 2 φορες, αλλα ηταν τυχαιο... Θα το προσπαθησω... Σημερα παντως εχει πολυ γκρινια.. Για να δουμε!?!


[sIGPIC][/sIGPIC]v3aiwuyck.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυτος δεν ειναι απο δω, δεν τον ρωτησα απο που ειναι, ομως αυτο μου ειπε.."ετσι το χουμε στο χωριο μου" Ακου τι μου πε!!!! Αυτος οταν ειμουν εγκυος ειχαμε παει μια μερα, καθοτι ηθελα να φαω σουβλακια, κ μου πιασε την κοιλια...! Το ποσο μ ενοχλουσε αυτο δε φανταζεσαι!!!!

Θα ειχα φρικαρει Μαριανθη.Εγω ακομα δεν αφηνω την μανα μου να τον πιασει....


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

κοιτα που εισαστε ολες νυχτοπουλια... σας διαβαζω αλλα δεν ειναι ευκολο να γραφω με τον μικρο. τωρα δουλευει πάλι η οδοντοβουρτσα γιατι ξεκινησε να κλαιει. τι πραγμα και αυτο να κοιμαται ετσι όταν ποναει :confused:

Μαρακι μακαρι να πιασει το κολπο σου και ετσι θα εισαι σουπερ.ωωωωρες υπνου λεμε ;)

α ρε Μαριανθη με τις γνωριμιες σου! παντως ο καημενος ο σουβλατζης για καλο το εκανε αληθεια!

Βουλίτα τι κανεις???

Ζωή μου και εσυ ξυπνια ε???

Link to comment
Share on other sites

κοιτα που εισαστε ολες νυχτοπουλια... σας διαβαζω αλλα δεν ειναι ευκολο να γραφω με τον μικρο. τωρα δουλευει πάλι η οδοντοβουρτσα γιατι ξεκινησε να κλαιει. τι πραγμα και αυτο να κοιμαται ετσι όταν ποναει :confused:

Μαρακι μακαρι να πιασει το κολπο σου και ετσι θα εισαι σουπερ.ωωωωρες υπνου λεμε ;)

α ρε Μαριανθη με τις γνωριμιες σου! παντως ο καημενος ο σουβλατζης για καλο το εκανε αληθεια!

Βουλίτα τι κανεις???

Ζωή μου και εσυ ξυπνια ε???

Εγω Μακμαρακι τον εβαλα και κοιμαται απο τις 21:00.Ετσι εχουε συνηθισει...Αλλιως αρνουμαστε να κοιμηθουμε....

Ετσι εχω και εγω τον χρονο μου....


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμενα το χει κανει κανα 2 φορες, αλλα ηταν τυχαιο... Θα το προσπαθησω... Σημερα παντως εχει πολυ γκρινια.. Για να δουμε!?!

και εμεις σου λεω περασαμε ΣΚ κολαση. σήμερα ειναι πολυ καλυτερα...

Link to comment
Share on other sites

Εγω Μακμαρακι τον εβαλα και κοιμαται απο τις 21:00.Ετσι εχουε συνηθισει...Αλλιως αρνουμαστε να κοιμηθουμε....

Ετσι εχω και εγω τον χρονο μου....

από τις 9? και τι ωρες τρωει μετα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...