Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερουδια!!

Ωραια μερα και σημερα,,,λεμε να την εκμεταλλευτουμε κ να παμε βολτιτσα(με φλατ παπουτσακι φυσικα,δεν την ξαναπαταω)!!

Τα νεα μας σημερα ειναι πως καναμε κακακια,,λιγα και κολλωδες αλλα τα καναμε!!!Μιλαμε σαν να επεσε βομβα ακουστηκαν,,ετοιμη να βαλω τα κλαματα ημουνα,,η ψυχουλα μου,,πολυ ζορι τραβαει!!!

Ευχομαι να σται καλα ολα τα κοριτσακια και τα μπεμπακια σας,,να περασετε μια πολυ ομορφη Κυριακη!!!!


dwwxMjG.jpgdwwxp3.png

cPuSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κι απο μενα!

Η καλη μας αγελαδα αντλει το γαλατακι της και διαβαζει τα νεα σας.

Χθες που ειχε πολυ καλη μερα πηγαμε πολλες βολτες.

Πηγα με το καμαρι μου μεχρι το σουπερμαρκετ να παρει η μαμα απορρυπαντικα ενω ο μπαμπας κοιμοτανε γιατι ηταν βραδυνος και οταν ξυπνησε ο μπαμπας μας το μεσημερι μας πηγε στο cosmos να αλλαξω μια μπλουζα και μετα πηγαμε στην ξεδερφη μου που εχει κι αυτη ενα αγορακι ενα μηνα μεγαλυτερο μας.Ηρθε και η αδερφη της που εχει ενα κοριτσακι 3 ετων και περασαμε πολυ ωραια.

Μαζευτηκαν ολα τα ξαδερφακια και τα λεγανε...

Σημερα παρολο που εχει τελεια μερα μαλλον δεν θα παμε πουθενα γιατι θελω να καταβασω τα χειμωνιατικα.Η ανεπροκοπη δεν τα κατεβασα ακομα,θα μπει η ανοιξη σε λιγο και εγω ακομα τιποτα...χιχιχι

Απο Τεταρτη ξεκιναω δουλεια.Κλαψ!

Μια χαρα καθομουν τοσο καιρο.Σχεδον ενα χρονο και τωρα μου κακοφαινεται.

Τι να κανεις ομως?Ειναι και αυτη η οικονομικη κριση στην μεση...αφου σε λιγο θα πινουμε οικογενειακως το γαλα της μανουλας που δεν κοστιζει τιποτα.Χαχαχα


eNortjKzUjI0MbQwMlKyBlwwFXMCzw,,34.png

eNortjKzUjI0Nzc1NFSyBlwwFZYC0w,,18.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και από εμενα!

ελπίζω σημερα το μπεμπε μου να ειναι πιο ησυχο μηπως και παμε και εμεις καμια βολτα. εχθες με το που κατεβασαμε το καροτσι το ξαναβαλαμε στο αυτοκινητο και γυρισαμε πισω. εκλαιγε απόο την ωρα που φυγαμε απο το σπιτι. πολύ ασχημη μερα η χθεσινη, σας ζηλευω τοσο πολυ που κανατε βολτες :(.

ναι ωραιο δεν ειναι το τζακι? χουχουλιαρικο!;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια τι κανετε σημερα?

Εμεις χθες το βραδυ ειμασταν συνεχεια στο ποδι...Ο μικρος πνιγοτανε ολη την ωρα με τα σαλια του και τον σηκωνα και μετα ξαγρυπνουσαμε και καταλαβαινετε τι γινοτανε...

Τελοσπαντων ηθελα να ρωτησω τα ρουχα τα ψωνιζετε απο mothercare.com ή απο το mothercare.gr?


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι χρόνια πολλα για εχθες, συγγνωμη ξεχαστηκα :oops:. ήταν δυσκολη η μερα μου και που μυαλό...

Να είσαι καλα γερή και δυνατή για να μπορεις να είσαι πάντα δίπλα στους άντρες της ζωής σου! ό,τι επιθυμεις από την καρδια μου !

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!! Απο χτες ηθελα να γραψω το βραδυ, αλλα το ανθρωπακι μου ειχε φαει τρελο στραβωμα κ περασαμε μαυρη νυχτα.. Ειχα ανοιχτο κ το λαπτοπ κ εβλεπα κ εγω το τζακι...! Μα που τα βρισκεις βρε Μακ μου? Απιστευτη οπως παντα...!!!

Που λες Ζωιτσα, χτες κατα τις 4 εκει που κοιμοταν τι ωραια το μικρο μου, (στις 2.30 κοιμηθηκε μη νομιζεις..) Αρχιζει να τιναζει πανικοβλητος τα χερια του μες τον υπνο του.. Πνιγηκε οπως κ σενα με τα σαλια του κ του κοπηκε ο αερας... Μιλαμε τον κρατουσα ποση ωρα επανω μου, κ ο λογος που δεν εβαλα τα κλαματα ειναι για να μην τον ανησυχησω κι αλλο!!! Να σκασω ημουνα!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]v3aiwuyck.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λια μπραβο στη μικρουλα σου, μακαρι να καλυτερευει οσο παει... Ευμο, καλημερα! Ωραια περασατε ε???

Kαλημερα και σε σενα Μαριανθη!Περασαμε τελεια οντως.Αφου δεν ηθελα να φυγουμε απο την ξαδερφουλα μου.

Καλημερα κοριτσια τι κανετε σημερα?

Εμεις χθες το βραδυ ειμασταν συνεχεια στο ποδι...Ο μικρος πνιγοτανε ολη την ωρα με τα σαλια του και τον σηκωνα και μετα ξαγρυπνουσαμε και καταλαβαινετε τι γινοτανε...

Τελοσπαντων ηθελα να ρωτησω τα ρουχα τα ψωνιζετε απο mothercare.com ή απο το mothercare.gr?

Ζωιτσα τα παραγγελνουμε απο το mothercare.com.Eγω την περιμενω απο μερα σε μερα


eNortjKzUjI0MbQwMlKyBlwwFXMCzw,,34.png

eNortjKzUjI0Nzc1NFSyBlwwFZYC0w,,18.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κοριτσάκια για τις ευχές σας!

Είχα γράψει 3 σελίδες για τα κατορθώματα της πεθερομαρμάγκας και με το κ#λοπληκτρολόγιο το έχασα!

Τεσπα, βαριέμαι να τα γράψω τώρα...ένα θα σας πω, την Πρωτοχρονιά θα μας ξαναδεί και αν!

Σήμερα πήγαμε απίθανη καροτσάδα στο μεγάλο πάρκο στο Ίλιον με τους νουνούς του Νικόλα και άλλα δυο μπεμπάκια :)

Ο φαγανούλης μου θήλασε στο ύπαιθρο (τι απίθανη μέρα!) και ήπιαμε καφεδάκι και μετά πήγαμε για θαλασσινούς μεζέδες όπου και ξαναθήλασε ο χοντρούλης! :) Άνετοι με μια πάνα αγκαλιάς ριγμένη έτσι ώστε να μη φαίνεται το στήθος και προκαλεί και εξίσου άνετοι και οι φίλοι (10 άτομα!) με μας :)

Αχ περάσαμε υπέροχα! Το αντράκι μου είναι κύριος! Όταν ξύπνησε μετά το δεύτερο γεύμα του, καθόταν και μοίραζε χαμόγελα παντού. Ο νουνός του ξετρελλαμένος του έκανε συνέχεια αγκαλιές! Η νουνά μάς πήρε απίστευτη χριστουγεννιάτικη σαλιάρα με ταρανδούλη που η μύτη του λέει τα κάλαντα και χριστουγεννιάτικες καλτσούλες με κουδουνίστρα!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κοριτσάκια για τις ευχές σας!

Είχα γράψει 3 σελίδες για τα κατορθώματα της πεθερομαρμάγκας και με το κ#λοπληκτρολόγιο το έχασα!

Τεσπα, βαριέμαι να τα γράψω τώρα...ένα θα σας πω, την Πρωτοχρονιά θα μας ξαναδεί και αν!

Σήμερα πήγαμε απίθανη καροτσάδα στο μεγάλο πάρκο στο Ίλιον με τους νουνούς του Νικόλα και άλλα δυο μπεμπάκια :)

Ο φαγανούλης μου θήλασε στο ύπαιθρο (τι απίθανη μέρα!) και ήπιαμε καφεδάκι και μετά πήγαμε για θαλασσινούς μεζέδες όπου και ξαναθήλασε ο χοντρούλης! :) Άνετοι με μια πάνα αγκαλιάς ριγμένη έτσι ώστε να μη φαίνεται το στήθος και προκαλεί και εξίσου άνετοι και οι φίλοι (10 άτομα!) με μας :)

Αχ περάσαμε υπέροχα! Το αντράκι μου είναι κύριος! Όταν ξύπνησε μετά το δεύτερο γεύμα του, καθόταν και μοίραζε χαμόγελα παντού. Ο νουνός του ξετρελλαμένος του έκανε συνέχεια αγκαλιές! Η νουνά μάς πήρε απίστευτη χριστουγεννιάτικη σαλιάρα με ταρανδούλη που η μύτη του λέει τα κάλαντα και χριστουγεννιάτικες καλτσούλες με κουδουνίστρα!

ζηλευωωωωωω που ο δικός σου ο μπεμπης ειναι κυριος. εγώ περεπιμπτόντως τον δικο μου τον δινω για υιοθεσια. αν γνωρίζετε άτεκνα ζευγαρια που επιθυμουν διακαως υιο ή ακομα και αν εσεις θελετε αδερφακι για το παιδακι σας χωρις να ξαναμπαινετε στην διαδικασια της γεννας στειλτε μου πμ!

Επεξεργάστηκαν by makarinaerthei
Link to comment
Share on other sites

ti kanete manoules? pos perasate to sk sas? ti oraios kairos einai aftos? emeis pigame gia kafe , prin xekinisoume koimithike , xipnise ekei ligo xazologise kai xanakoimithike . xipnise molis girisame gia na faei . apo xthes exei liosei ston ipno afou elega oti den tha koimotan xtes vradi allatelika mia xara ,xipnise gia na faei kai koimithike pali.


eNortjKzUjI0NzQ2M1KyBlwwFX8C0Q,,98.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...