Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 14 λεπτά , Neverstop είπε:

      Νομίζω η κοπέλα δεν έκανε αυτό με το σταυρό για αυτό ρωτάω. Κάποια βγάζουν μόνο μία γραμμή

      Ναι κάλε το κατάλαβα απλώς επειδή είναι ίδιο μαρκα υπέθεσα πως δείχνει και αυτό πάνω από 25 μονάδες !!

      αυτο που έκανε η κοπέλα δείχνει κάθετη γραμμή και έχει μια άχνη κάθετη 

Μανούλες Δεκεμβρίου 2015!


Dekoglo

Recommended Posts

maria030603...ΠΗΤ 25/11/2015

blueroses.....ΠΗΤ 03/12/2015

klio76.....ΠΗΤ 11/12/2015

Mariza83....ΠΗΤ 17/12/2015

georgia-kak...ΠΗΤ

ναι περιμενω πως κ πως να ερθει η δευτερα για να παμε να δουμε τα θηριακια μου.... ναι φανταζομαι οτι θα μιλησουμε για την αυχενικη κ για τα αποτελεσματα των εξετασεων που μ εβαλε να κανω.....

απο συμπτωματα δεν εχω τιποτα το εντονο....ειχα κατι ανακατωσουρες αλλα διαβασα οτι κανουν καλο τα παξιμαδια κ οι φρυγανιες κ μολις φαω μια φρυγανια ειμαι μπομπα......το στηθος ποναει λιγακι αυτα.....τιποτα το ιδιαιτερο


οτι δεν σε σκοτωνει σε κανει πιο δυνατο

NKQXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια!

Χάθηκα λίγο αλλα εχω πολυ ναυτια και δε με βοηθάει πολυ αυτό. :( εσείς τι κάνετε;πως πάτε;;εμείς ακούσαμε καρδούλα την προηγούμενη εβδομαδα και γενικά ολα καλα μας είπε ο γιατρός!την Τετάρτη εχω πάλι υπέρηχο και μετα θα παω παλι όταν ειναι για αυχενική.σημερα ειμαι 7w+5d!εσεις απο συμπτώματα πως πάτε;γιατί εγω την εχω λίγο ακούσει! :P

Link to comment
Share on other sites

γεια σας,ειμαι εγκυος στο τριτο παιδι...και εχω ημερομηνια 7 δεκεμβρη αν και επειδη θα ειναι καισαρικη παμε τελη νοεμβρη.Τωρα ειμαι 9 εβδομαδων///

Καλως ηρθες!!!!Με το καλο το τριτο σου παιδακι!!

Γεια σας κορίτσια!

Χάθηκα λίγο αλλα εχω πολυ ναυτια και δε με βοηθάει πολυ αυτό. :( εσείς τι κάνετε;πως πάτε;;εμείς ακούσαμε καρδούλα την προηγούμενη εβδομαδα και γενικά ολα καλα μας είπε ο γιατρός!την Τετάρτη εχω πάλι υπέρηχο και μετα θα παω παλι όταν ειναι για αυχενική.σημερα ειμαι 7w+5d!εσεις απο συμπτώματα πως πάτε;γιατί εγω την εχω λίγο ακούσει! :P

Αχ Μαριζα αστα!!!!κι εγω ειχα πολλες αναγουλες απο την 6η εβδομαδα περιπου.

Ακομη εχω αλλα οχι τοσο χαλια.Υπαρχουν καποιες ωρες που ειμαι καλα.Μακαρι να

αραιωσουν!!!Οντως δεν παλευεται...

Κι εμεις ειδαμε κ ξανα ακουσαμε το μωρακι μας την πεμπτη.Ολα μια χαρα.

Επομενο ραντεβου στις 15 που θα κανονισουμε κ την αυχενικη.


xGElp3.png

d4EBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια κ απο μενα! ειμαι 8 εβδομαδων.Αυριο θα παμε στο γιατρο να το ξαναδουμε! τι αγωνια ειναι αυτη? φοβαμαι μηπως μου πει οτι τελειωσαν ολα... βλεπετε δεν εχω πονακια ουτε τπτ(οχι οτι ειχα και ποτε στην αρχη μονο..). μονο υπνηλια και δυο πετρες για στηθος..

Επισης ηθελα να ρωτησω κατι ΠΗΤ εχω 6/12. αρα ειμαι 8 η 9 εβδομαδων??? ο γιατρος μου δεν μου εχει πει ακριβως.


hQiDp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερααα και απο εμενα μανουλες μου

εχω την μικρη ταλιμπανουλα μου καο δεν προλαβαονω με τιποτα..... αν και ειναι ενα πολυ ησυχο ζουζουνακι..και πολυ συζητησιμο...εχω πολλεε ναυτιες ζαλαδεε καο δεν προλαβαινω...

εμεις εχουμε παλι ραντεβου την παρασκευη.... και εμενα με πιανειντο αγχος αν ειναι ολα καλα...αλλα αφου εχω και τοαα συπτωματα. προσπαθω να μην αγχνομαι.... το μονο που με δυαλυει ειναι ωρες ωρες που ποναει παρα πολυ το στηθος..και αυτο γιατι η ζουζουνα μου θηλαζει..και με ποναει περισσοτερο.....

εγω εχω πητ 21/12...αλλα γενναω με καισαρικη..οποτε θαβπαω αρχες δεκεμβρη....

ηθελα τοσο πολυ να γεννησω φυσιολογικα..αλλα δυστυχως δεν τα καταφερα... εχω βαρια μορφη θρομβοφιλιαε με αιμοραγικη ταση..και μπηκα στο νοσοκομειο πριν μπω στον μηνα μου...

κοριτσια εσεις απο που εισαστε;;;;;

εμεις απο το ρεθυμνο....


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites

maria030603...ΠΗΤ 25/11/2015

blueroses.....ΠΗΤ 03/12/2015

annaliza....ΠΗΤ 06/12/2015

elepet....ΠΗΤ 07/12/2015

klio76.....ΠΗΤ 11/12/2015

Mariza83....ΠΗΤ 17/12/2015

georgia-kak...ΠΗΤ 21/12/2015

Καλημερα!!!!

Μαζευομαστε σιγα σιγα!!!!Σιγουρα ακομη ειμαστε σε καποια δυσκολια εφοσον διανυουμε τις πρωτες δυσκολες εβδομαδες!!!Τι να κανουμε υπομονη...Εγω το πρωι με το που φαω κατι ειμαι πολυ καλα.Μετα απο το απογευμα σχεδον γινομαι χαλια.Ανακατευομαι με το καθετι ειτε φαω ειτε οχι.Επισης με βοηθσε πολυ να μασαω τσιχλα οταν ειμαι πολυ χαλια.

annaliza εχουμε 3 μερες διαφορα οποτε εφοσον εγω σημερα ειμαι ακριβως 10 εβδομαδων εσυ θα πρεπει να εισαι 9εβδ.+4ημ.:):)Σημερα θα πας στο γιατρο ε??Να μας πεις νεα απο το μικρουλι!!

georgia-kak εχεις κι ενα μικρο κοριτσακι!!Τι ωραια!!

Οσο για την καισαρικη δεν πειραζει.Εσυ και το μωρακι να ειστε καλα!!

Εγω ειμαι απο Αθηνα.


xGElp3.png

d4EBp2.png

Link to comment
Share on other sites

εννοειτεεεε . σημασια εχει οτι ολα πηγαν καλα...

και οχι οτι εκανα καισαρικη... εθχα απιστευτο αγχος σε ολη την πρωτη εγκυμοσυνη..και δυστυχως με ακολουθαει και τωρα......

αλλωστε οπως και να γεννησουμε τραβαμε πονους... απλα ο φυσιολογικος τους εχει πριν..ενω η καισαρικη μετα και για πολλεε μερες.....


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλες!!!!!!!! Πηγαμε χθες στο γιατρο. Το σπορακι μας εχει χερια πολια και κεφαλι!!! αχ φαινοταν σαν μικρο ανθρωπακι! Και κουνιοταν κιολας!!! Με το που πηγα εκει εβαλα τα κλαματα γιατι με ρωτησε ο γιατρος πως ειμαι και του ειπα οτι δεν εχω κανενα συμπτωμα μονο πρησμενο στηθος. ο ανθρωπος κατευθειαν με καθησυχασε κ με εβαλε στον υπερηχο. Πρωτη φορα απο την κοιλια.. (τζαμπα εκανα αποτριχωση στην ευαισθητη περιοχη..). Μας εκλεισε ραντεβου για τις 25/5 για αυχενικη στην Ψαρα (την ξερετε?).

blueroses χθες ο γιατρος μου ειπε οτι εκλεισα τις 8 εβδομαδες.. τι να πω μαλλον τα μετραει αλλιως. καθε 7 μου ειπε αλλαζω μηνα.

georgia kak αποψη μου ειναι οτι σημασια δεν εχει το πως γενναμε αλλα οτι φερνουμε στον κοσμο ενα θησαυρο. τουλαχιστον εμενα για την ωρα δεν με απασχολει ο τροπος αλλα το αποτελεσμα.

ειμαι απο βεροια.


hQiDp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ απο μενα!!!!

εμεις πηγαμε για υπερηχο τη δευτερα κ δυστυχως μαθαμε οτι το ενα απο τα διδυμακια μου δεν τα καταφερε......σταματησε να αναπτυσσεται....με διαβεβαιωσε ομως οτι το αλλο το παιδακι μου ειναι θηριακι....βεβαια αν καεις απο το χυλο φυσας κ το γιαουρτι που λεει η σοφη παροιμια κ γω φοβαμαι συνεχεια για το αν θα πανε ολα καλα κ να ειναι καλα κ υγιες το παιδακι μου..... απο την αρχη σε συμπτωματα δεν ειχα τιποτα το ιδιαιτερο οποτε εφτασα στο σημειο να παρακαλαω για συμπτωματα μεχρι κ εμετους...ξερω ειμαι υπερβολικη αλλα τι να κανω???

annaliza αν εννοεις την ψαρρα στη θεσσαλονικη κ γω εκει θα παω...την τριτη κλεισαμε ραντεβου για την αυχενικη...οποτε θα σου πω εντυπωσεις

georgia-kak κ συ κοριτσακι ηπαρινης εισαι ?? ενα απο τα ιδια κ γω....


οτι δεν σε σκοτωνει σε κανει πιο δυνατο

NKQXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας!!!:)

georgia kak αστα κι εγω πολυ αγχος.Προσπαθω να το ξεπερασω αλλα δυσκολο.

annaliza μπραβο για το μωρακι σας.Με το καλο η αυχενικη, κι εγω εκεινες τις μερες θα κανω.Θα μου πει που στο επομενο ραντεβου.Οσο για τις εβδομαδες, οτι σου πει ο γιατρος εννοειται.Ισως να μετρανε διαφορετικα.:)

maria λυπαμαι για το ενα μωρακι.Ολα θα πανε καλα με το δυνατο μωρακι σας απο εδω κ περα.


xGElp3.png

d4EBp2.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια γεια σας! είμαι από τις μαμάδες του Αυγούστου, σας στέλνω αγωνιστικούς χαιρετισμούς! BLUEROSES θερμά συγχαρητήρια!!! ΞΕΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ! εμείς ζεσταινόμαστε, οπότε εσείς μια χαρά θα πάτε για Δεκέμβρη!


kdRKp3.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια γεια σας! είμαι από τις μαμάδες του Αυγούστου, σας στέλνω αγωνιστικούς χαιρετισμούς! BLUEROSES θερμά συγχαρητήρια!!! ΞΕΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ! εμείς ζεσταινόμαστε, οπότε εσείς μια χαρά θα πάτε για Δεκέμβρη!

Ελαφιιιι!!!!!!!

Πως εισαι;;;πως ειναι το μωρακι;;;

Αντε πλησιαζει ο καιρος!!!

Εμεις οπως ειδες ειμαστε στην αρχη.:)

Ζεστη πολυ...οντως!!!


xGElp3.png

d4EBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, καλησπέρα !!

Σήμερα που είναι η γιορτή της μητέρας εύχομαι χρόνια πολλά σε όλες τις ήδη και εν δυνάμει μαμάδες !!!

Εγώ έχω ΠΗΤ 3/12, ωστόσο υπερηχογραφικά το μωρό φαίνεται 7-8 μέρες μικρότερο και πιστεύω στην αυχενική διαφάνεια θα γίνει αναπροσαρμογή της ΠΗΤ για αργότερα λογικά.

Είμαι στο σπίτι με μια μικρή αποκόλληση, ξάπλα με προγεστερόνη. Σηκώθηκα λίγο σήμερα.

Ανυπομονώ να ξανακούσω το μωρό, να βεβαιωθώ ότι όλα είναι μια χαρά.

θα τα λέμε από εδώ, καλό βράδυ και καλή συνέχεια σε όλες εύχομαι !!


ZZHDp3.png

ZHtrp3.png?7KuOIX7Na>

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, καλησπέρα !!

Σήμερα που είναι η γιορτή της μητέρας εύχομαι χρόνια πολλά σε όλες τις ήδη και εν δυνάμει μαμάδες !!!

Εγώ έχω ΠΗΤ 3/12, ωστόσο υπερηχογραφικά το μωρό φαίνεται 7-8 μέρες μικρότερο και πιστεύω στην αυχενική διαφάνεια θα γίνει αναπροσαρμογή της ΠΗΤ για αργότερα λογικά.

Είμαι στο σπίτι με μια μικρή αποκόλληση, ξάπλα με προγεστερόνη. Σηκώθηκα λίγο σήμερα.

Ανυπομονώ να ξανακούσω το μωρό, να βεβαιωθώ ότι όλα είναι μια χαρά.

θα τα λέμε από εδώ, καλό βράδυ και καλή συνέχεια σε όλες εύχομαι !!

ΓειΑ σας κοριτσια.

Πω πω με το που μπηκα να πω τα νεα μας ειδα και για σενα mariakriti.Περαστικα να ειναι κ ολα να ειναι τελεια σου ευχομαι.

Λοιπον κ εγω σημερα ξυπνησα με αιμα.Τελικα πηγα στο γιατρο κ ειδε μικρη αποκολληση.

Ευτχως το μωρακι μας ειναι πολυ καλα.Κουνουσε χερακια μωρε!!!!

Ειμαι κι εγω ξαπλα και το βραδυ θα αρχισω κι εγω ουτρογεσταν.

Φοβηθηκα τοσο πολυ.Ελπιζω να πανε ολα καλα απο εδω κ περα.

Εσεις πως ειστε;;;


xGElp3.png

d4EBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...