Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Και το όνομα αυτού : Πέτρος ! ! !


PENIBA2

Recommended Posts

σημερα το πρωϊ στις 12 το μεσημερι στην Ιερα Μονη της Παναγιας της Εικοσιφιννισας στο Παγγαιο βαπτησαμε τον μικρο μας πριγκιππα, οπως τον αποκαλει η πριγκιπισα μου! μονο που απο σημερα εχει και επισημα το ονομα του παππου του και πατερα μου : Πετρος ! ! !

ο μικρος μου Πετρος ηταν κυριος!ουτε φωνη δεν εβγαλε το πουλακι μου!νονος του ηταν ο λατρεμενος μου αδελφος και αυτο με εκανε να ειμαι ακομη πιο φορτησμενη και συγκινημενη καθ'ολη τη διαρκεια της βαπτησης...ολα ηταν πολυ ομορφα.μπορει στο μοναστηρη να μην επιτρεποταν οι στολισμοι αλλα ηταν τοσο κατανικτηκα.ειπαν ολα τα λογια.η βαπτηση κρατησε γυρω στη μια ωρα!!!

Παλικαρι μου γλυκο, ξανθε μου αγγελε, γαλανοματη ερωτα μου θελω να σου ευχηθω να εισαι παντα γερος και καλοφωτισμενος.ο Αποστολος Πετρος να σε φυλαει να σε φωτιζει και να σε προστατευει σε ολη σου τη ζωη!!!εγω θα ειμαι παντα στο πλαϊ το δικο σου και της αδελφης σου, ακοιμητος φρουρος!

ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ ΠΟΛΥ!!!

Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!


0GwEp3.png

7cKBp3.png

uOO2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Ρενιβα μου!!!Το βαφτισατε καλε κι ολας το παλικαρι σας κι εμεις ακομα;;;;;;;;;;;;;;;; :) :)

Να σας ζησει κοριτσι μου να ειναι καλοφωτιστος και μονο καλες στιγμε να τον περιμενουν στη ζωη του!!!

:) :) :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσει, φιλεναδίτσα, καλός χριστιανός....!

Να τον δεις, όπως επιθυμείς....!!

(Ξέρεις, στο όνομα Πέτρος έχω ιδιαίτερη αδυναμία, λένε τον πατερούλη μου έτσι..!)


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb3f.lilypie.com/tgfQp3.png[/IMG][/URL]

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/Cnblp3.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκι μου, να σας ζήσει ο Πετράκης σας (πολύ μ'αρέσει αυτό το όνομα), γερό να είναι κι εσείς να τον καμαρώνετε πάντα!!!....Εύχομαι ο δρόμος της ζωής του, να είναι.....αν όχι με ροδοπέταλα στρωμένος, τουλάχιστον βατός!!...Να σας χαίρεται κι εσείς να χαίρεστε εκείνον και την αδερφούλα του!!!...

Με συγκίνησες ρε φιλενάδα με το μήνυμα που γράφεις για το γιο σου!!!

Α!!!!Και γιορτάζει το μαναράκι σου τέλη Ιουνίου,ε???


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ρενιβα μου!!!Το βαφτισατε καλε κι ολας το παλικαρι σας κι εμεις ακομα;;;;;;;;;;;;;;;; :) :)

Να σας ζησει κοριτσι μου να ειναι καλοφωτιστος και μονο καλες στιγμε να τον περιμενουν στη ζωη του!!!

:) :) :)

elακι μου σας προλαβαμε;;;αντε ειναι η σειρα σας σιγα σιγα!σε ευχαριστω για τις ευχες σου!!!να χαιρεσαι και εσυ τους αντρες σου!!!


0GwEp3.png

7cKBp3.png

uOO2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσει, φιλεναδίτσα, καλός χριστιανός....!

Να τον δεις, όπως επιθυμείς....!!

(Ξέρεις, στο όνομα Πέτρος έχω ιδιαίτερη αδυναμία, λένε τον πατερούλη μου έτσι..!)

αντε φιλεναδα με ενα δευτερο γιο για να βαλεις τον μπαμπα σου!!!


0GwEp3.png

7cKBp3.png

uOO2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...