Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Και το όνομα αυτού : Πέτρος ! ! !


PENIBA2

Recommended Posts

Κοριτσάκι μου, να σας ζήσει ο Πετράκης σας (πολύ μ'αρέσει αυτό το όνομα), γερό να είναι κι εσείς να τον καμαρώνετε πάντα!!!....Εύχομαι ο δρόμος της ζωής του, να είναι.....αν όχι με ροδοπέταλα στρωμένος, τουλάχιστον βατός!!...Να σας χαίρεται κι εσείς να χαίρεστε εκείνον και την αδερφούλα του!!!...

Με συγκίνησες ρε φιλενάδα με το μήνυμα που γράφεις για το γιο σου!!!

Α!!!!Και γιορτάζει το μαναράκι σου τέλη Ιουνίου,ε???

φιλεναδιτσα μου ευχαριστω για τις ευχες σου!!!

και εσυ κοριτσακι μου να εισαι γερη και να αποκτησεις πολυ πολυ συντομα οτι λαχταρα η καρδουλα σου!!!

γιορταζει ο Πετρος σε ενα μηνα!!!καλα να ειμαστε και θα του πουμε χρονια πολλα!!!


0GwEp3.png

7cKBp3.png

uOO2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σας ζησει κοριτσακι μου !!!!!!!!!

Παντα αξιος κ ο αδερφουλης σου !!!!!!

Η βαφτιση ειναι το ωραιοτερο μυστηριο....

(λιγο ακομα κ θα εβαζα τα κλαματα.....:) )

νικι σε ευχαριστω για τις ευχες σου και για τον αδελφουλη μου!!!

ναι φιλη η βαπτιση ειναι το πιο ομορφο και το σημαντικοτερο μυστηριο στη ζωη ενος χριστιανου και πρεπει να γιορταζετε οπως της αρμοζει!!

οσο για τα παρ'ολιγον κλαματα ειναι απο τις ορμονες φιλεναδααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα........


0GwEp3.png

7cKBp3.png

uOO2p3.png

Link to comment
Share on other sites

να σας ζησει ο Νεοφωτιστος....!!!!

ευχομαι να τον καμαρωνετε κουκλιτσα μου και να εισαστε κι εσεις κι εκεινος παντα ευτυχισμενος...και παντα μα παντα γερος !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.ΓΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ.:-D


[URL="http://www.ticker.7910.org/eng"][IMG]http://www.ticker.7910.org/as1cEZA0g410010MDAwNDk5MWR8ODc1NjU0ZHxteSBiYWJ5.gif[/IMG][/URL]


[url=http://lilypie.com][IMG]http://lb1f.lilypie.com/W9Frp2.png[/IMG][/url
Link to comment
Share on other sites

Να σας ζησεις ο Πετρος σας κοριτσι μου να ειναι γερος και τυχερος και εσεις να τα καμαρωνεται μεχρι τα βαθεια γεραματα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1401392csrwgrzubr.gif

Να σας Ζήσει ο μικρός Πέτρος!!!!!!

Πάντα γερός και ευτυχισμένος στη ζωή του!!!

Πολύ συγκινήθηκα με αυτά που έγραψες!!!

Να χαίρεσαι την οικογένειά σου!!!!

σε ευχαριστω κοριτσακι μου!!!και εσυ να χαιρεσαι τα αγγελουδια σου!!!


0GwEp3.png

7cKBp3.png

uOO2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...