Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

αλλα.... τελος παντων...

ΣΗΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΗΛΩΣΕΙ ΔΕ ΘΑ ΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΜΕΦΗ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΑΡΧΟΙΛΟΓΟΙ ΑΠΕΡΓΟΥΝ

μπα που να σκασεις...ζηλευεις μαρη που ειμαι πιπινι και μικρουλα...μπαμπογρια...γυναικα του πρωτομαστορα που ξεφυγες απο το γεφυρι αλλα το χτισιμο σου μεινε
ΖΩΟΥΛΑ μου συγνωμη αλλα σε εχουν γλωσσοφαει...ζηλευει το πουρο η ΜΕΦΗ που εχεις το τεκνό..που ο αντρας της κανα φιλακι στο μαγουλο της δινει κ αυτο με κλειστα ματια..

Και το αλτσχαιμερ καλά κρατεί!!!!!Η ίδια ξεχνάει τις υποσχέσεις της μέσα σε 5 λεπτά!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας και πάλι. Καναμε την καροτσαδα μας και επιστρεψαμε.

Κιμι ευχομαι η αδελφούλα σου να το ξεπερασει γρηγορα και να κοιταξει με αισιοδοξία το μελλον.

Ζωη ψυχραιμία....αντε με τη φαρμακευτική αγωγή να γίνει γρηγορα καλά το μωρακι:-P

Παω να διαβασω λιγακι και επανερχομαι..

Link to comment
Share on other sites

καλημερες!!!!!!ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ολα τα μωρακια που κανουν εμβολια!!!!

γωγουλα μοντελακι η μικρη!!!

ρε κοριτσια να πω κατι????σημερα το πρωι σηκωθηκα και αρχισε βουρ να τρεχει αιμα απο κατω...........χωρις κανενα σημαδι πιο πριν...τωρα βεβαια με ταραζει η μεση και η κοιλια...

αλεκα το παιδακι σου ειναι μια χαρα απο κιλα!τι να πω εγω που δε μπορω να το σηκωνω?????

καλε εγω γιατι δε μπορω να βαλω αβαταρ???ακομα και η μεφη εβαλεεεεεε!....

αλεκα ρωτα τη δαλιδα αν θελει τιποτα βοηθεια μηπως βρουμε κανα γνωστο στο νοσοκομειο και βγαλει ακρη...

Ασπα η πρωτη και η δευτερη περιοδος μετά τη γεννα έχουν παρα πολύ αίμα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαρκελακι, εσυ εχεις και το μεγαλυτερο (ηλικιακα) μωρο του καφε!!!

Εμεις καναμε στο 2ο μηνα και τωρα στο 4ο, ενω αλλα κανουν και στο 3ο, εμας δε μας το βαλαν! Πάσχα....μαλλον Δραμα και Θεσ/νικη, στους γονεις και στα πεθερικα! Ωραια θα περασουμε, να δουμε λιγο κοσμο και να μας δουν!! Εσεις;;;

Αλεκα, δε πειραζει ρε, εγω φταιω που δε σας ενημερωσα, δεν ειναι και τιποτα, επειδη εχει μανουλες σας το εστειλα!!

Μαρκελακι εσυ που εισαι και η πιο σοβαρη, πες μας την αληθεια για τη συναντηση, πώς ηταν;;;;

Λοιπόν αγαπητό κοτοπουλάκι νομίζω ότι σου οφειλω μια ειλικρινή απάντηση. Η συναντηση ήταν όντως πολύ ωραία, η παρεούλα μας είχε κέφι και ζωντανια, η κάθεμια έλεγε τα δικά της, θηλασμούς, δίαιτες κλπ. Η κυρία Αλέκα μας υποδεχτηκε φορώντας μια ψευτικη μύτη, μουστακι και γυαλιά μεγαλα!!!! Ξερω τι να πεις κι εσύ.Καταλαβαίνεις. Είχε μεινει στις Απόκριες ακόμα, που να ξεκολήσει. Κατα τ' άλλα όλα πήγαν μια χαρά.:wink:

Link to comment
Share on other sites

ποια ειναι σοβαρη καλε??? Σας παραμυθιαζει....Τα παμπονηρα ματακια της το μαρτυρανε.....Ασε που ειναι και αυτη Ορεστης Μακρης...

Μπραβο, μπραβο, σεβασμός μηδεν. Ειμαι και μεγαλύτερη. Καλέ ο πατερ φαμίλιας του φορουμ έχω καταντησει κι εσύ με λες Ορεστη Μακρη επειδη ήπια ενα ποτηρακι. Ενα ίσον κανένα. Τις αλλες τις κουκλίτσες που πιναν, καπνίζαν και θηλαζουν δεν τις είδες:!:

Link to comment
Share on other sites

παιδια δεν υπαρχω....το καημενο το μπεμπακι ηταν τοσο ταλαιπωρημενο που την ταισα το πρωι την εβαλα στο ριλαξ και κοιμηθηκε μονη της ειχα κλεισει τα ματακια της πιπιλαγε πιπιλα και ειχε βαλει και τα χερακια της το ενα στην πιπιλα και το αλλο στα ματακια της γιατι την ενοχλουσε το φως...αχ! να το φαω μου ρθε...

ΑΑΑΧΧΧ!!! Κιμι μου ποτε θα το ξαναδω το πιπινι δε ξερω αραχνες θα βγαλω...θα ξεχασω κι αυτα που ηξερα!!!!:rolleyes::(:lol:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για τα περαστικα σε ολες σας!!


hq542ekr5zay08qe.png9j0i668o8xjsckws.png

ΕΔΩ ΚΑΙΛΑΝΤΕΡ ΟΒΕΡ!!!

Link to comment
Share on other sites

αχχ εφαγα μια πιαταρα κ δεν μπορω να συνερθω....αμα περιμενω να αδιαθετησω γινομαι πολυ γουρουνι με το φαι....

ΑΣΠΑ ετσι κ γω εχω παααρα πολυ αιμα κ δεν ποναω καθολου μην σε ανησυχει φυσιολογικο ειναι!

Ζωιτσα μου ψυχραιμια κοπελα μου κ περαστικα στο κοριτσακι σου!!!Εισαι κ μονη σου μωρε σε καταλαβαινω αλλα δεν καταφερνεις κ τιποτα ετσι!

Απ το πολυ φαι δεν μπορω να κουνηθω...παω να ξαπλωσω μπας κ συνερθω...αχχχχ σας χαιρομαι που γυμναζεστε ρε κοριτσια...εγω δεν κανω τιποτα ειχα πει να επαιρνα εναν διαδρομο αλλα βγηκαν αλλα στη μεση...το αλλο σας το ειπα?377 μας ηρθε το ρευμα!!!το σπιτι εχει εναν ηλιακο ο οποιος ειναι σε σμικρυνση!!:P κ αναγκαστικα τον αναβουμε ολη μερα για να εχει ζεστο νερο ο μπομπος μας...ως γνωστον το μποιλερ δουλευει οσο δουλευει το καλοριφερ αλλα επειδη το σπιτι ειναι καινουριο πιανει θερμοκρασια αμεσως κ δεν δουλευει πολυ οποτε τι να σου κανει κ αυτο?ε βαλε κ τα πλυντηρια καθε μερα αποστειρωσεις κλπ ε μας ηρθε ενας κολπος αλλα χαλαλι του!!


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κορες!

με ξεχασατε σιγουρα τοσο καιρο που έχω να μπω!

ελπιζω και σεις και τα μωρακια σας να ναι μια χαρα!

ας όψεται όμως που ο μικρουλης έκανε μια βρογχιολιτιδα και είχαμε 2 βδομαδες τώρα στην τσιτα. (μας κολλησε ο μπαμπας μας....αααχ!)

ευτυχως ήταν ήπια και δε χρειαστηκε νοσοκομεια και τετοια αλλα εβηχε, εκανε και κατι εμετους-απ τον βηχα και την περνουσαμε στα χερια. και γω μεσα στο άγχος όπως φανταζεστε!απο την παρασκευη ειναι καλυτερα και μπορω και γω να κανω κουτσα στραβα τιποτα (σκουπισμα, σιδερο, μαγειρεμα) που ρημαξε τοσο καιρο το σπιτι.

εξου και χάθηκα και εχασα και τη συναντηση στο θησειο που ειμαι σιγουρη ότι θα περάσατε φανταστικα!

Δεν πειράζει στην επομενη!

ε ρε φουστη αμαν μωρε τα μπεμπινια μας!!περαστικα βρε μανουλιτα!!!


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites

:D:D:D

αμ, το αλλο?

ειμαστε στον 8ο οροφο κτιριου (ρετιρε) κ καθε φορα που δενει ή φευγει το blue star, τρεμει ολο το κτιριο! λεω αντε σαλπαρουμε!!!!

αφου σεισμος αμα γινεται δεν περνουμε χαμπαρι...

:P:p:p:p Δηλαδη μας βλεπεις και εμας απο εκει??? Αν δεις κανενα μικρο πες μου....να του πω του καπετανιου ότι τον παρακολουθω....;)

..Αλεκα τελικα εδειξε κ στη γενικη ποιοσφερια...:(:(:( μας ειπε θα κανουμε τη θεραπεια και προς το τελος της θα κανουμε κι εναν υπερηχο..ελπιζω να πανε ολα καλα!! Τα εμβολια θα τα κανουμε κανονικα την επωμενη εβδομαδα ευτυχως δεν εχει κανει πυρετο αλλα 2 μερες με εχει πεθανει στην γκρινια κ το κλαμα...γι αυτο δεν μπηκα κ χθες..? :tongue:

Ζωη μου περαστικα...πότε θα κανετε υπερηχο????? Να δεις από που προερχεται το προβληματακι...

γεια σας κορες!

με ξεχασατε σιγουρα τοσο καιρο που έχω να μπω!

ελπιζω και σεις και τα μωρακια σας να ναι μια χαρα!

ας όψεται όμως που ο μικρουλης έκανε μια βρογχιολιτιδα και είχαμε 2 βδομαδες τώρα στην τσιτα. (μας κολλησε ο μπαμπας μας....αααχ!)

ευτυχως ήταν ήπια και δε χρειαστηκε νοσοκομεια και τετοια αλλα εβηχε, εκανε και κατι εμετους-απ τον βηχα και την περνουσαμε στα χερια. και γω μεσα στο άγχος όπως φανταζεστε!απο την παρασκευη ειναι καλυτερα και μπορω και γω να κανω κουτσα στραβα τιποτα (σκουπισμα, σιδερο, μαγειρεμα) που ρημαξε τοσο καιρο το σπιτι.

εξου και χάθηκα και εχασα και τη συναντηση στο θησειο που ειμαι σιγουρη ότι θα περάσατε φανταστικα!

Δεν πειράζει στην επομενη!

Περαστικα βρε Μανουλιτα...δε σε ξεχασαμε απλα ανρρωτιομασταν που εισαι...τωρα θα μπαινεις πιθο συχνα ;)

εμας ο γιατρος μας ειπε οτι μετα τη δευτερη παλινδρομην γραφουν εξετασεις..αλλα θεωρησε καλυτερο να τις κανει τωρα..και εγω συμφωνω..γιατι να περιμενουμε/..οταν ειχανε παει 6βδομαδα ειχα ψιλοδει καρδουλα να αναβοσβηνει..την|Δευτερα που ηταν 8 εβδομαδων ο σακος το εμβρυο ηταν 5.5-6 εβδομαδων και χωρις καρδουλα...την εψαχνε ενα τεταρτο ο γιατρος την καρδουλα αλλα τιποτα,.,.ο κακομοιρης ο γαμπρος μου κιολας νομιζε οτι κατι ακουσε αλλα.... τελος παντων..

.:-(:-(:-(:-(

Μπραβο, μπραβο, σεβασμός μηδεν. Ειμαι και μεγαλύτερη. Καλέ ο πατερ φαμίλιας του φορουμ έχω καταντησει κι εσύ με λες Ορεστη Μακρη επειδη ήπια ενα ποτηρακι. Ενα ίσον κανένα. Τις αλλες τις κουκλίτσες που πιναν, καπνίζαν και θηλαζουν δεν τις είδες:!:

εσυ εισαι μεγαλυτερη αλλα εγω ειμαι χοντρυτερη...:tongue::tongue::tongue:

Για τις αλλες δε λεω γιατι ετσι και αλλιως ειναι ξετσιπωτες....ενω εσυ..μια κυρια...από το Θεατρο στις γκαλερι....:D


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Μητσακι εγω ειχα παρει ενα οργανο ελειπτικο...και καλα σα να κανεις σκι...πολυ καλη γυμναστικη. Και το ειχα παρει και φτηνο αλλα ξεχασα η ηλιθια ότι δεν κανει που εχω κανει εγχειρισεις στα ποδια....Και τωρα μου ειναι αχρηστο γμτ...


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Κίμι μου κουράγιο στην αδερφούλα. Εχω νιωσει και εγώ τέτοια απώλεια και έκανα ενα χρόνο να το ξεπεράσω.Ελπίζω να συνέλθει γρήγορα και να της δώσει ο Θεός γρήγορα άλλο μωράκι!!!

ζωή και Μανουλίτσα περαστικα στα μωράκια σας και εμείς είμαστε ακόμα αρρωστούλες, κάνουμε εισπνοες με μασκα και δεν μας αρέσει καθόλου. Ηταν να κάνουμε το εμβόλιο μεθαύριο που κλείνουμε τον τέταρτο, αλλά θα το κάνουμε μόλις γίνει καλα.

Ασπα μου θηλάζεις εσυ? Εγω παρόλο που θηλάζω αδιαθέτισα για τρίτη φορα και κοντευώ να ξεμάξω. Το μόνο θετικο είναι ότι δεν πονάω πια. Λέτε να κρατήσει έτσι για πάντα γιατι πριν υπέφερα?

Link to comment
Share on other sites

Ξενια μου το τηλ ειναι 210 4905660


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...