Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλημερα

μάν,βρε Μαιρούλα και συ,τόση ευγενια!!!Ακου εκεί το "έριξε"!!!!!Οχι οτι είναι!!!!!!!!!!

QUOTE]

καλα καλε πλακα κανεις?????ευτυχως η κιμι καταλαβε τη εννουσα.......και για να μην μεινεις με την απορια,εννοω τον τροπο που μιλαει και τον χαβαλε που κανει εδω και τις αποψεις της για καποια θεματα........και να σε πω την αληθεια καλα κανει την σημερινη εποχη αν δεν εισαι και λιγο ετσι δεν την βγαζεις καθαρη σε τρωει το αγχος και η στεναχωρια:D


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΖΩΗ ΑΝ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ.........


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα

μάν,βρε Μαιρούλα και συ,τόση ευγενια!!!Ακου εκεί το "έριξε"!!!!!Οχι οτι είναι!!!!!!!!!!

QUOTE]

καλα καλε πλακα κανεις?????ευτυχως η κιμι καταλαβε τη εννουσα.......και για να μην μεινεις με την απορια,εννοω τον τροπο που μιλαει και τον χαβαλε που κανει εδω και τις αποψεις της για καποια θεματα........και να σε πω την αληθεια καλα κανει την σημερινη εποχη αν δεν εισαι και λιγο ετσι δεν την βγαζεις καθαρη σε τρωει το αγχος και η στεναχωρια:D

Εννοείται οτι ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ και δεν το λέω για σένα αλλά απλά θελω να της πώ οτι είναι μια τρελλη τρελλη 80άρα που φοράει μάσκα που την δείχνει πιο νέα!!!Κίμη,βγάλε την μάσκα,τελείωσαν οι Απόκριες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!! Ανταποδίδω:-P

Να ζήσετε μαζί,ευτυχισμένοι,μεχρι τα βαθιά γεράματα(στην ηλικία της Κίμης),να χαίρεστε τα παιδάκια σας και να είστε όλοι σας γεροί!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κ από μένα!

Ζωίτσα χεστη πεθερα. έχεις τόσα στο σπιτάκι σου να ασχολείσαι!

Μαρκελλάκι να ζήσετε πάντα ευτυχισμένοι!!!

Αχ βρε Ομορφάκια ανακουφίστηκα! Δεν ηξερα κ τι γινεται κ σε σκεφτομουν. Ολα καλά να πάνε κ θα σε σκεφτομαστε!

Μέφη τι έπαθε η Εφούλα;; ολα καλά;;

Εμεις το απογευμα πάμε παιδιατρο να τον δει κ να μας πει αν οντως πρεπει να κανουμε όοολες αυτες τις εξετασεις που μας ειπαν από νοσοκομειο.

Μέχρι να τις κάνουμε θα με στειλουν κ μένα στον άλλο κόσμο από το αγχος κ την αγωνία. anyway καλημέρες, μην πρηζόμαστε χωρις λόγο.


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερααα!!!

Λοιπον για να τελειωνουμε με την "πεθερα", αλεκουκο σιγουρα εχω μεγαλη διαφορα με τον γιο της ομως κι αυτη εχει ξαναπαντρευτει εναν αντρα που ειναι στην ηλικια μου δηλαδη τον περναει 11 χρονια κ εχει περασει τρελες καταστασεις απο την πεθερα της η οποια ειναι κ κρητικια οποτε δεν ειναι αυτο, γενικα ειναι λιγο αθηροστομη οποτε οι συζητησεις μαζι της πιανουν πατο οσο οτι εκατσε στο νοσοκομειο δε νομιζω οτι το εκανε για τους γιατρους γιατι κι αυτη ειπαμε πιπινι εχει...αυτη λυσσαξε να με παντρευτει ο γιοκας της να νηκονυρευτει και το "θα τον στρωσω" εννουσα οτι αυτη μου το ειπε οχι εγω αλιμονο ρε μεφη τι να στρωσω? εγω τον αγαπω γι αυτο που ειναι αν ηταν να τον αλλαξω δε θα καθομουν μαζι του θα εβρισκα κανεναν αλλον, γενικα μιλησαμε εχθες το βραδυ γιατι ενιωσα τυψεις για το κουτσομπολιο και μου εξηγησε οτι δεν εχει κατι μαζι μου απλα τρεχει κ αυτη ο πεθερος μου μπορει και ερχεται γιατι ειναι μονος του ενω εκεινη εχει ενα αγορακι 8 χρονων τον αδερφο του Θοδωρη μενει μαζι κ η κορη (η αδερφη του Θοδωρη) και εχει να φροντισει κ τον αντρα της ο οποιος κι αυτος ταξιδευει οποτε εχει 3 ατομα στην πλατη της και ενα εκεινη 4 να φροντισει συν οτι ειμαστε και μακρια (Ν.Μακρη-Περαμα θυμιζω) και αν ειχε μεταφορικο θα ερχοταν μου ειπε αλλα τωρα δεν προλαβαινει γιατι εχει κ τον μικρο στο σχολειο να τον παει το πρωι να γυρισει να μαγειρεψει κλπ να τον παρει το μεσημερι να τον διαβασει κ ολα τα γνωστα επισης μου ειπε οτι αυτο για το γαμο απλα το ειπε γιατι δε θελει να λεει ο κοσμος οτι με εχει ετσι ο γιος της απο τη στιγμη που καναμε παιδι της εξηγησα καποια πραγματα ομως για πολλοστη φορα και τα σεβαστηκε μιλαγαμε μεχρι της 1:30 (παει ο υπνος)...τελος παντων ολα καλα και μου ειπε οτι με την πρωτη ευκαιρια θα ερθει...Το συμπερασμα ειναι οτι αν εχεις προβλημα με καποιον καλητερα να το συζητας παρα να κανεις ικασιες..καλα να παθω γιατι προτρεχω παντα...αισθανθηκα πολτ ασχημα εχει δικιο κι αυτη, επρεπε να το δω κ απο την πλευρα της!! Τωρα τηλεφωνο βεβαια γιατι δεν παιρνει...δε ξερω..αλλα δεν ασχολουμε δε πειραζει θα παιρνω εγω!!:lol::lol:


hq542ekr5zay08qe.png9j0i668o8xjsckws.png

ΕΔΩ ΚΑΙΛΑΝΤΕΡ ΟΒΕΡ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κ από μένα!

Ζωίτσα χεστη πεθερα. έχεις τόσα στο σπιτάκι σου να ασχολείσαι!

Μαρκελλάκι να ζήσετε πάντα ευτυχισμένοι!!!

Αχ βρε Ομορφάκια ανακουφίστηκα! Δεν ηξερα κ τι γινεται κ σε σκεφτομουν. Ολα καλά να πάνε κ θα σε σκεφτομαστε!

Μέφη τι έπαθε η Εφούλα;; ολα καλά;;

Εμεις το απογευμα πάμε παιδιατρο να τον δει κ να μας πει αν οντως πρεπει να κανουμε όοολες αυτες τις εξετασεις που μας ειπαν από νοσοκομειο.

Μέχρι να τις κάνουμε θα με στειλουν κ μένα στον άλλο κόσμο από το αγχος κ την αγωνία. anyway καλημέρες, μην πρηζόμαστε χωρις λόγο.

Καλά αποτελέσματα!!Η Έφη τιποτα δεν έπαθε,θα πάμε να κάνουμε ένα τεστ για να δούμε αν είναι σε τίποτα αλλεργική.

Link to comment
Share on other sites

ετσι ετσι αλλα πως θα το κανουμε αυτο μου λες????????

δεν το 'κανεις' εσυ...μονο του ερχεται...Εκει που τα εχεις παθει όλα και δεν αντεχεις παραπανω, τσουπ! Σου δινει μια και ζουρλενεσαι ;):P

Καλημέρα κ από μένα!

Εμεις το απογευμα πάμε παιδιατρο να τον δει κ να μας πει αν οντως πρεπει να κανουμε όοολες αυτες τις εξετασεις που μας ειπαν από νοσοκομειο.

Μέχρι να τις κάνουμε θα με στειλουν κ μένα στον άλλο κόσμο από το αγχος κ την αγωνία. anyway καλημέρες, μην πρηζόμαστε χωρις λόγο.

ρε κοριτσακι το μωρο ειναι καλα? Απυρετο ? τρωει? Χεστα τα αλλα....

να περασω να παω που καλε????:lol:
:-)

Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Ζωή,να σου πώ την δικιά μου ιστορία για να καταλάβεις οτι ο καθένας μόνος του ξέρει τί περνάει:

Το 1996 τρακάραμε με το 20 ωρών καινούργιο αυτοκίνητο του αδερφού μου!Είμασταν οικογενειακώς για να πάμε την πρώτη μας βόλτα.25 Δεκεμβριου 1996.Από το τρακάρισμα χτυπήσαμε εγώ.ο μπαμπάς μου(ελαφρά) και η μαμά μου πολύ σοβαρά!Ευτυχώς ο αδερφός μου δεν έπαθε τίποτα!!!Η μαμά μου είχε πολλαπλές κρανιοεγκεφαλικές κακώσει;.Εμεινε 40 μερες εντατική και 6 μήνες στο κρεβάτι.Ημουν 21 ετών και από τότε η ζωή μου άλλαξε!Ειχα πάρι υποτροφία για Αγγλία για λογοθεραπεία και δεν πήγα ποτέ.Από τότε φροντίζω μόνη μου 2 σπίτια.Εκανα τον γάμο του αδερφού μου μόνη μου,γιατί η μάνα μου από τοτε δεν μπορει να κάνει δουλειές,τον γάμο μου και γέννησα και μεγαλών 2 παιδιά μόνη μου!Η μόνη μου βοήθει είναι ο αδερφός μου και η θεία μου που είναι στην Θεσ/νίκη.Πριν από 2 χρόνια η μάνα μου κόλλησε μια α΄λή ίωση και της το γύρισε σε εγκεφαλίτιδα και την είχα για 2,5 μήνες στην Θεσ/νίκη στην εντατική στον Αγιο Λουκά.Ημουν εκεί και τους 2,5 μήνες με την Εφη,και ο μπαμπάς μου και ο άντρας μου εδώ.Στο καπάκι ,μετά από 3 μηνες κάνει ο μπαμπάς μου μπαι πας και το είχα και αυτόν 1 μήνα στι Διαβαλκανικό στην Θεσ/νίκη ,εγώ εκεί μαζί με το παιδί!!!Είναι πολύ δύσκολο όχι απλά να μην έχεις βοηθεια αλλά να χρειάζεται να βοηθάς και να φροντίζεις εσύ τους άλλους!!!!

Αλλά ΄΄ενα λέω:Να είναι τα παιδιά μου γερά και εμείς γεροί να τα μεγαλώσουμε!

Τι να πεί και αυτή μάνα του Παναγιωτάκη;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...