Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 2

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

Τωρα που λες Μήλο..

Οταν πήγαμε με τον Σταθη διακοπές πριν 8 χρόνια, την λάτρεψαααα..!!!

Τι τελειες παραλίες..

Ειχαμε πάει και Σιφνο την ιδια χρονιά..

Το χειμώνα ρε συμπεθερα δεν ηταν λιγακι ζόροκα ομως?

το χειμωνα Γωγω γινοταν ο χαμος στα σπιτια!!!ειμασταν 10 ατομα ολοι μαζι οι οποιοι εξακολουθουμε κ κανουμε τρελη παρεα κ εδω (ηρθαν κ αυτοι αθηνα κ Χαλκιδα)η πηγαιναμε στα ουζαδικα που ηταν ανοιχτα ολο το χρονο...ξερεις κρασακια μπιριμπες..παρτυ στο ξεκαρφωτο...δεν εχει σημασια που ζεις αρκει να εχεις τον ανθρωπο σου κ λιγους καλους ανθρωπους γυρω σου κ μεις ειμασταν τυχεροι κ στα 2!!


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites

στη θεση σου, δεν θα ελεγα κ ψεμματα οτι παιρνει καθε μερα τηλεφ.! δεν θα ελεγα τπτ...

δεν ξερω ρε ζωη... εισαι κ μπερδεμενη ιστορια, κ τα πεθερικα επισης...

Ουτε κ μενα μου αρεσει να λεω ψεμματα απλα αντι να λεω οτι πηρα τη μανα σου λεω με πηρε...κ τι μπερδεμενη μωρε σιγα οι πρωτοι που χωρισανε ειναι η οι τελευταιοι κ εμεις για το γαμο το ειχαμε ξεκαθαρισει απο την αρχη κ ολα καλα τωρα ξαφνικα στραβωσε? Τελος παντων μολις ηρεμισει λιγο μ μπεμπα θα την παω οχι τιποτε αλλο για να μην εχουν να λενε κι αν δω ασχημη συμπεριφορα πολυ απλα θα κανω τον μακακα!!:wink:


hq542ekr5zay08qe.png9j0i668o8xjsckws.png

ΕΔΩ ΚΑΙΛΑΝΤΕΡ ΟΒΕΡ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ολη η Μηλος ηταν μια τεραστια παραλια. οπου γουσταρες κατεβαινες κ βουταγες!

ειπα σημερα δεν θα με παρει 11.30 να παω για υπνο... αλλα παλι εμπλεξα με σας βρωμοκοριτσα!!! θα με καταστρεψετε.

αυριο... εχω να βγαλω τα μισθα μας, μπας κ "βρεξει"(συνθηματικο της πληρωμης...)

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΕ ΟΛΕς... Κ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΥΝ ΣΕ ΛΙΓΟ!!!

πφφφ τωρα εσυ κ καλα πας για υπνο...πφφφφφφ:tongue::tongue::tongue::tongue:


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πάω καi εγώ ζουζούνες..

Παω να δω για 5η φορά το ίδιο επεισοδιο του sex and the city.. :P

φιλιά και μια ήσυχη νυχτα σε όλες μας.. :)

ειμαι κ γω φαν!!!το ομολογω κ δεν ντρεπομαι:tongue::tongue:καληνυχτααααα!!!


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites

το χειμωνα Γωγω γινοταν ο χαμος στα σπιτια!!!ειμασταν 10 ατομα ολοι μαζι οι οποιοι εξακολουθουμε κ κανουμε τρελη παρεα κ εδω (ηρθαν κ αυτοι αθηνα κ Χαλκιδα)η πηγαιναμε στα ουζαδικα που ηταν ανοιχτα ολο το χρονο...ξερεις κρασακια μπιριμπες..παρτυ στο ξεκαρφωτο...δεν εχει σημασια που ζεις αρκει να εχεις τον ανθρωπο σου κ λιγους καλους ανθρωπους γυρω σου κ μεις ειμασταν τυχεροι κ στα 2!!

Συμφωνω απόλυτα.. ;);)

Link to comment
Share on other sites

Ουτε κ μενα μου αρεσει να λεω ψεμματα απλα αντι να λεω οτι πηρα τη μανα σου λεω με πηρε...κ τι μπερδεμενη μωρε σιγα οι πρωτοι που χωρισανε ειναι η οι τελευταιοι κ εμεις για το γαμο το ειχαμε ξεκαθαρισει απο την αρχη κ ολα καλα τωρα ξαφνικα στραβωσε? Τελος παντων μολις ηρεμισει λιγο μ μπεμπα θα την παω οχι τιποτε αλλο για να μην εχουν να λενε κι αν δω ασχημη συμπεριφορα πολυ απλα θα κανω τον μακακα!!:wink:

ισως δεν ξεστραβωσε ποτε Ζωιτσα...τεσπα μην ασχολεισαι...εσυ να της πηγαινεις την μπεμπα γιατι ειπαμε τα παιδια πρεπει να μεγαλωνουν φυσιολογικα...κ αμα μεγαλωσει η μπεμπα με το καλο κ εχει δικη της κριση να μην πηγαινει:wink:


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ισως δεν ξεστραβωσε ποτε Ζωιτσα...τεσπα μην ασχολεισαι...εσυ να της πηγαινεις την μπεμπα γιατι ειπαμε τα παιδια πρεπει να μεγαλωνουν φυσιολογικα...κ αμα μεγαλωσει η μπεμπα με το καλο κ εχει δικη της κριση να μην πηγαινει:wink:

Εχεις απολυτο δικιο...δε νομιζω ομως οτι ειναι αυτο για το γαμο κατι αλλο εχει παιχτει τωρα κ δε ξερω τι αλλα δε θα κατσω να σκασω θα κανω αυτο που ειπες ειναι το ποιο σωστο...κι απο κει κ περα...κ ειναι πολυ νεα ρε γαμωτο για τετοια ειναι 43 χρονων....


hq542ekr5zay08qe.png9j0i668o8xjsckws.png

ΕΔΩ ΚΑΙΛΑΝΤΕΡ ΟΒΕΡ!!!

Link to comment
Share on other sites

Εχεις απολυτο δικιο...δε νομιζω ομως οτι ειναι αυτο για το γαμο κατι αλλο εχει παιχτει τωρα κ δε ξερω τι αλλα δε θα κατσω να σκασω θα κανω αυτο που ειπες ειναι το ποιο σωστο...κι απο κει κ περα...κ ειναι πολυ νεα ρε γαμωτο για τετοια ειναι 43 χρονων....

πες το μαρη τοση ωρα....εχει στραβωσει που απο τα 43 της θα την φωναζουνε γιαγια:tongue::tongue::tongue::tongue:


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites

ελα ρε Ειρηνακι...περαστικα βρε κοριτσι μου...τι να πω πια αμαν...επειδη ειμαι νεα μαμα τι ειναι αυτο ακριβως?τι συμπτωμα ειχε?

Μιτσάκι μην ανησυχείς δεν είναι τπτ. Βέβαια μερικά μωράκια χρειάζονται νοσηλεία ὀταν είναι βαρειά τα συμπτώματα. Της δικιάς μου είναι όπως τη χαρακτήρισε ο γιατρός "ήπιας έντασης βρογχιολίτιδα". Τα συμπτώματα ήταν αρχικά μυξούλες μετά μύξες μετά κορδόνια και βήχας πολύς και συχνός λόγω της μύξας και από χθες το βράδυ είχαμε και πνιξίματα. Το μεσημέρι ξεκινήσαμε μάσκα και είμαστε ήδη καλύτερα. Απλά ξέρω ότι κάποια στιγμή θα ξαναξάνει. Και αν δεν προσέξεις η βρογχιολίτιδα εξελίσετε σε άσθμα. Θέλει πολύ καθαρό αέρα. Εγώ το μωρό όσο καθόμουν το είχα μαθημένο ακόμα και με τα χιόνια να το αφήνω κανένα μισάωρο στην κρεββατοκάμαρα με ανοιχτό το παράθυρο και είχα όλη μέρα ανοιχτό το παραθυρο της κουζίνας. Τώρα η μαμά μου που την προσέχει. Την πάει από το ένα δωμάτιο στο άλλο με τη διαφορά ότι έχει αερίσει πριν και όταν πάει το μωρό μέσα κλείνει το παράθυρο. Από αύριο θα την αναγκάσω να έχει ανοιχτό παράθυρο με τη μικρή στο δωμάτιο τουλάχιστον μισή ώρα....

Link to comment
Share on other sites

πες το μαρη τοση ωρα....εχει στραβωσει που απο τα 43 της θα την φωναζουνε γιαγια:tongue::tongue::tongue::tongue:

Ρε λες?????? αυτη καμαρωνε ομως...λες να την επιασε κριση τωρα?


hq542ekr5zay08qe.png9j0i668o8xjsckws.png

ΕΔΩ ΚΑΙΛΑΝΤΕΡ ΟΒΕΡ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...