Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

μου ειπες οτι θα δω ενα αλλο παιδι... ετσι κ δεν αλλαξει θα ερθω πανω να σε δειρω! στο λεω...

Έλα και δείρε με!Τον πρώτο καιρό θέλει προσοχή,το μωρό από χειρουργείο θα είναι!!Σε δυό μήνες το πολύ όμως θα δείς άλλο παιδί!Στο υπογράφω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα,

Ελένη μου χάρηκα πάρα πολυ άντε και τελειώνει η ταλαιπωρία σας!!! Να μην αγχώνεσαι, πλέον είναι επέμβαση ρουτίνας.

ναι βρε αννουλα... αλλα μανα ειμαι? να μην εχω το ακαταλογιστο??? καταλαβαινετε...


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

kalhμερουυυυδιαααααα

Καλημέρα!!!!

Ευχομαι ολα τα μωρακια σημερα να ειναι ''περδίκια''.

Εμεις τελικα δεν καναμε πυρετο με το εμβολιο και κοιμηθηκαμε μια χαρα απο τις 9.30!!!

μπραβο ελενακι....ειδες ο μικρος???

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ!!!

Τελικά, θα πάμε σήμερα για εμβόλιο!

με τις υγειες σας

το πρωι 8παρα χτυπαει το τηλεφ. (παλι καλα που το ακουσα κιολας), κ ηταν ο δρ.! τη δευτερα 7,30 το πρωι μπαινουμε χειρουργειο. να μην εχει φαει, νερο μεχρι τις 2,00 τη νυχτα...

κ τωρα...ΦΟΥΛ ΑΓΧΟΣ!

κ μετα σκεφτηκα εσας που το περασαμε μαζι το ψυχολογικο μερος, που για μενα ειναι ισο με το πρακτικο μερος, κ ποσο κουραγιο επαιρνα κ ποσες αποριες μου λυνατε κ ολα...

thanks koritsares...:D:D:D

Μπραβο βρε!!!!! Κοιτα λογικο ειναι να εχεις αγχος....και εγω όλο τουαλετα θα ετρεχα :-):-) (όταν αγχωνομαι δεν ξεκολλαω!!!!) Αλλα σκεψου ότι ειναι επεμβασεις ρουτινας και ότι θα τελειωσουν τα βασανα σας........Που θα γινει η εγχειριση?? Θα εχεις ξαναπει αλλα πού μαυλο???


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω θα ερθω τρελη!!!!!!!!!!! Δεν ξερω αν ειμαι εκει απο το πρωι αλλα θα ερθω....ετσι να με δουν οι γιατροι να με λιμπιστουν, να σε προσεξουν!!!!!!!!!!


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα !!!!

Ελπίζω όλα τα μπεμπάκι σημερα να είναι καλά. Δεν θέλω άλλα κρούσματα. Ετσι μπραβο.

Omorfakια με το καλό η εγχειριση. Απ΄ότι μου είπες θα βγει αυθημερον. Μετά θα πάρεις άδεια καποιες μέρες?

Κορίτσια σήμερα έχουμε επέτειο γαμου. Κλεινουμε 5 χρόνια φαγούρας,... ε γαμου εννοώ. Και το βραδυ έχουμε έξοδο.

Η μπομπού κοιμάται στο ρηλάξ ακούει και 2ο πρόγραμμα στο ραδιόφωνο, μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

εγω θα ερθω τρελη!!!!!!!!!!! Δεν ξερω αν ειμαι εκει απο το πρωι αλλα θα ερθω....ετσι να με δουν οι γιατροι να με λιμπιστουν, να σε προσεξουν!!!!!!!!!!

Οι γιατροί θα σκίσουν τα πτυχία τους μόλις σε αντικρίσουν. τετοιος dr....:-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια σήμερα έχουμε επέτειο γαμου. Κλεινουμε 5 χρόνια φαγούρας,... ε γαμου εννοώ. Και το βραδυ έχουμε έξοδο.

.

ωωωωω....παντα ευτυχισμενοι Μαρκελλακι!!!!

Οι γιατροί θα σκίσουν τα πτυχία τους μόλις σε αντικρίσουν. τετοιος dr....:-P

:rolleyes::rolleyes::-)


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααααααααααα

Καταρχας σας ευχαριστω για τον κοπο που κανατε να ασχοληθειτε με την μαλακια που με δερνει...οπως ειπα και στην ομορφακια χτες μετα απο δυο γαλατα που αγορασα απο το φαρμακειο, 2 επιπλεον μπουκαλια και εναν βραστηρα αποφασισα οτι δεν θα αποθηλασω...εδωσα μονο 100 μλ δικο μου κατεψυγμενο και συνεχιζω με μαραθωνιους θηλασμους, μαγια μπυρας, τριγωνελα και συμβουλο θηλασμου...ξερω τι σκεφτεστε...το μονο που μενει ειναι να διορθωσω το τικερ...θα επανελθω για να σχολιασω...

ΥΓ..μπορειτε να με βρεισετε ανετα που την μια λεω αυτα και την αλλη αλλα.. :ΡΡ


waWmp3.png

9LyAp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααααααααααα

Καταρχας σας ευχαριστω για τον κοπο που κανατε να ασχοληθειτε με την μαλακια που με δερνει...οπως ειπα και στην ομορφακια χτες μετα απο δυο γαλατα που αγορασα απο το φαρμακειο, 2 επιπλεον μπουκαλια και εναν βραστηρα αποφασισα οτι δεν θα αποθηλασω...εδωσα μονο 100 μλ δικο μου κατεψυγμενο και συνεχιζω με μαραθωνιους θηλασμους, μαγια μπυρας, τριγωνελα και συμβουλο θηλασμου...ξερω τι σκεφτεστε...το μονο που μενει ειναι να διορθωσω το τικερ...θα επανελθω για να σχολιασω...

ΥΓ..μπορειτε να με βρεισετε ανετα που την μια λεω αυτα και την αλλη αλλα.. :ΡΡ

γιατι να σε βρισουμε κοριτσακι μου??? Για αυτο ειμαστε όλες εδω για να αποφορτιζομαστε ;)


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...