Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

ναι μας το πε και αυτος οτι κανονικα μετα τις 3 φορες το ψαχνουν αλλα γιατι να το καθυστερησουμε....μωρε αν δεν το παιξεις τρελλη γενικα στη ζωη δεν την παλευεις..ολοι εχουμε τραβηξει μεγαλα λουκια πιστευω αλλα ή που θα σε παρει απο κατω ή που θα κανεις πλακα...αυτο το χουφταλο η ΜΕΦΗ που χαθηκε??

παω κ εγω Μαιρουλα γιατι ειμαι κομματια...απο Δευτερα που θα φυγει αδερφουλα θα ειμαι εδω ολη μερα....

ναι αυτο ειναι γιατι να ταλαιπωρητε......και οτι θες εδω ειμαστε εχω κανει εξετασεις ουυυυυ και σιγουρα και η ελενιτσα εχει κανει,οπωτε σου λεμε.

αντε καλο βραδυ!!!!!

η μεφη μεσα ηταν πριν....


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

ρε αλεκα βαζω την κρεμα τοσες μερες αλλα δεν με καιει......τοσο χοντροπετση ειμαι:lol::lol::lol::lol::lol:

εγω την πωτη φορα που την ειχα βαλει με εκαιγε πολυ, τις επόμενες οχι. Σε κοκκινιζει τουλαχιστον??? Η επόμενη που θα παρετε θα ειναι η σκαλπυ απ της λορεαλ...φτηνη απο το σουπερ....πολυ καλη και αυτη.;)

Ρε κορίτσια η ομορφακια που είναι-στο μπαλκόνι??????

Πάω να τη βρω

Ομορφακια μου εγω σε πεθυμησα καλη μου....ξεραινομαι καθε βραδυ και παινω μετα...:-(

οτι ειναι χοντροβλαχος αυτο να πεις...κ οτι το βυζι το χει συνδυασει με τσοντα μονο ο γυφτος...αει σιχτιρ!!!

Ελα ντε...ημαρτον

Αλεκουκο ενα θα σου πω...98 κιλα ειμαι ακομα κ ειμαι 1.75...πως το κοβεις να ειμαι...:P:P

κ κανονικα θα επρεπε να ειμαι γυρω στα 85...εκει ειμαι πολυ καλα...Βικυ Καγια δεν με λες...μπογο ομως σιγουρα:P

]

αχ μπραβο κοριτσακι μου :tongue::tongue::tongue::tongue:....θα μοντελιαστουμε μαρη...θα δεις....

εσυ αλεκα ησουν πριν απο μενα... εγω μπηκα, οχι γιατι σας διαβαζα ανεκαθεν, αλλα μολις διαβασα το τραγουδακι του γιαννακη της ελενης1. σκεφτηκα τι γλυκο που ηταν που το μοιραστηκε, κ πως δεν γινεται να ειναι γαιδουρες στο φορουμ κ αναισθητες(ειμαι κ απιστος θωμας...), κ μπουκαρα. βρηκα την ελενη26, τη γωγωκα, το λιτσακιον, τη μαιρη, το ιριδακι, θα ξεχναω σιγουρα καποιες...

..

αληθεια??? Μο,ιζα σε ειχα βρει μεσα.....Τελικα ειμαι απο τις πιο παλιες ε??:rolleyes:

.να φανταστειται οτι η πεθερα μου δεν ερχετε λεει σπιτι να δει τη μπεμπα γιατι δεν ειμαστε παντρεμενοι κ τι θα πει ο κοσμος :confused::confused::confused: κι να την παω εγω λεει..το εριξα κι εγω οτι δεν ειναι ο καιρος για να πηγαινω βολτες με το μωρο κ δεν παωω εχει να την δει απο τα χριστουγεννα ... ειμαι κακιααα???:rolleyes: αλλα αμα κανω οτι θελουνε θα με καβαλισουν στο τελος....

Ζωη...και εμενα ο γιος μου αν ηταν 23 χρονων και αφηνε αγκυος μια που τον περναει 8 χρονια, θα αργουσα πολυ να τη συμπαθησω...Δες και την αλλη πλευρα.:cool:

ντεσπεραντο μιλανε βρε, πες του... αχ μικρο μου αγορι!!! ποσα λιγα ξερεις! αννουλα, γνωρισε του την αλεκα να τον πιασει στο english να μασησει το παιδι! σοκ κ δεος!

μαρη τα ξεχασα και αυτα....7 χρονια ζουσα εκει, φαρσι το πηγαινα. Τωρα που εχω γυρισει 9 χρονια απο πανω, κανω να μιλησω και δυσκολευομαι...

μαμα, πολυ με νευριαζουν αυτοι! γιατι του λεω αγορι μου? (τους κανω νοημα οχι, αλλα αφου βαριουνται το πλενουν). γιατι δεν θελω...να πανε στη πατριδα τους! μου γυριζει το ματι! κ αρχιζω κηρυγμα... θα ηθελες να μεινεις εδω μονος σου χωρις τη μαμα κ τον μπαμπα, γιατι θα επρεπε να πανε σε μια αλλη χωρα πολυ μακρια απο σενα να δουλεψουν για να εχεις να φας? το διελυσα ψυχολογικα το μωρο, αλλα δεν με νοιαζει καθολου. τα ειπα μετα κ στον παυλο, κ μου λεει πολυ ασχημο, γιατι στο σχολειο του, θα ψαχνει να βρει τον ελληνα κ δεν θα τον βρισκει, κ θα προσαρμοστει...

Ο δικος μου μεχρι προσφατα εβλεπε μαυρο ανθρωπο και εκλαιγε μαρη....λες και ειμαστε ασπροι εμεις.....Ευτυχως συνηλθε....

Γεια σας κοριτσάκια και μωράκια!!!! Περαστικά σε όλα τα άρρωστα μπεμπόνια.... Και η δικιά μου άρρωστη είναι. Την τσίμπησε τη βρογχιολίτιδα. Aerolin και flixotide μάσκα 3 φορές τη μέρα.... Καλά δεν είναι ? Ευτυχώς αυτή την ἐπαθε 3,5 μηνών. Η μεγάλη μου την είχε πάθει 50 ημερών αλλά χάρη στον παιδίατρό μας δεν είχαμε εισαγωγή. Ελπίζω να τη γλυτώσει και αυτή. Το γμτ είναι ότι αν κάνουν μια φορά ξανακάνουν και μάλλον το flixotide θα πάει εξάμηνο. Τεσπα... επειδή φευγαλέα είδα κάποια πράγματα πιο σοβαρά από το δικό μας.... Κοριτσάκια υπομονή και δύναμη και καλά αποτελέσματα.....

αιντεεεεε...περαστικουλια και εσυ.....

δεν ξερω ρε ζωη... εισαι κ μπερδεμενη ιστορια, κ τα πεθερικα επισης...

δεν ειπα??????? δεν θυμαμαι κιολας... μας ειπε οτι κ μες στη βδομαδα μπορει να τη κανουμε. τη δευτερα θα τη παμε για αιμα το πρωι σε μικροβιολ. να δουν τα λευκα οι αναισθησιολογοι, κ μετα εχει εμβολιο. σουρωτηρι η μικρουλα...\

Αχ να μας πεις... θα ερθουμε απο κατω με πανο,,,

Όσο για το μπερδεμενη ιστορια και εγω θα συμφωνησω...μαλιστα ζωη μου κανεις και για 'επίτηδες μπερδευομαι επειδη βαριεμαι την ηρεμια'

το χειμωνα Γωγω γινοταν ο χαμος στα σπιτια!!!ειμασταν 10 ατομα ολοι μαζι οι οποιοι εξακολουθουμε κ κανουμε τρελη παρεα κ εδω (ηρθαν κ αυτοι αθηνα κ Χαλκιδα)η πηγαιναμε στα ουζαδικα που ηταν ανοιχτα ολο το χρονο...ξερεις κρασακια μπιριμπες..παρτυ στο ξεκαρφωτο...δεν εχει σημασια που ζεις αρκει να εχεις τον ανθρωπο σου κ λιγους καλους ανθρωπους γυρω σου κ μεις ειμασταν τυχεροι κ στα 2!!

αχ ναι...πολυ σωστα. Και εμεις ετσι ημασταν αγγλια....

..κ τι μπερδεμενη μωρε σιγα οι πρωτοι που χωρισανε ειναι η οι τελευταιοι κ εμεις για το γαμο το ειχαμε ξεκαθαρισει απο την αρχη κ ολα καλα τωρα ξαφνικα στραβωσε?

ειναι όλα μαζι ρε κοριτσι...δεν ειναι ενα.....

...κ ειναι πολυ νεα ρε γαμωτο για τετοια ειναι 43 χρονων....

να και αλλο ενα...σε περναει 11 χρονια μονο....

καλησπερα...μας ζηλευουν κ μας εχουν γλωσσοφαει...μαρη ΖΩΗ εχεις μια πεθερα κ δεν την κανεις καλα??εγω που βασικα εχω 3????ζουν κ οι 2 γιαγιαδες του πιπινιου μου..τη γκαντεμια μου μεσα..και μιλανε απο τις 3 οι 2!!!!αλλα κανω οτι δεν καταλαβαινω μονο κ μονο για τα παιδακια μου..

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: μαι αλλα εσυ θα σκας και στα γελια. Καλα και η πεθερα μου στην αρχη με ψιλοκοιταζε με μισο ματι...με ειδε ετσι, 'σπερατζα' (γιατι και αδυνατη,σπερατζα ημουν;)) σου λεει θα μου το φαει το αγορι μου....τωρα βεβαια που καταλαβε τι γιο εκανε κωλοτουμπες μου κανει :tongue:

αλεκα ξερω οτι θα μπεις σε καμια ωρα οπωτε για πες μου,τα καλοκαιρινα πιτζαμακια ποτε ξεκιναν και τα φορανε?μαιο ιουνιο?επισης φορανε καλτσακια?

μεσα εισαι...:D;)Εγω μετα τα μεσα απριλιου νομιζω θα του βαλω αμανικο εσωρουχοΤο Μαη θα του βγαλω το εσωρουχο και τον Ιουνη, μαλλον καλοκαιρινο. Και όλα αυτα θεωρητικα μαιρουλα...βλεποντας και κανοντας...

Λοιπόν μεσα σε μια εβδομαδα εχω χασει πολυ σε ποντους....λετε νε εγινε κανενα θαυμα και να σταμτησει ευτο το πρηξιμο??? Μακαρι...Παντως δεν ξαναζυγιζομαι μεχρι να μου κατσει ωραια στο ματι....βαρεθηκα......

Ομορφακια περιμενε με το πρωι μαρη....

Παω να ξανακοιμηθω......εχθες παλι καατα τις 9.30 ξεραθηκα...τι κακο ειναι αυτο? Αλλα απο τις6.30 με 7 που ξυπναω δεν ξανακοιμαμαι.....πόσο να αντεξω η δολια????


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!

Ευχομαι ολα τα μωρακια σημερα να ειναι ''περδίκια''.

Εμεις τελικα δεν καναμε πυρετο με το εμβολιο και κοιμηθηκαμε μια χαρα απο τις 9.30!!!


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!

Τωρα που το θυμηθηκα κ το Δωροθεα μου αρεσει αλλα θα παρεξηγηθει η πεθερα.. σου λεει δεχομαι να μη βγαλετε το ονομα μου παρα μονο αν βγει της συμπεθερας...ρε γαμωτο οι δικοι μου γονεις ειναι μεγαλητεροι σε ηλικια απο τους γονεις του πιπινιου κ ομως ειναι πολυ παραδοσιακοι σε αυτα..να φανταστειται οτι η πεθερα μου δεν ερχετε λεει σπιτι να δει τη μπεμπα γιατι δεν ειμαστε παντρεμενοι κ τι θα πει ο κοσμος :confused::confused::confused: κι να την παω εγω λεει..το εριξα κι εγω οτι δεν ειναι ο καιρος για να πηγαινω βολτες με το μωρο κ δεν παωω εχει να την δει απο τα χριστουγεννα ... ειμαι κακιααα???:rolleyes: αλλα αμα κανω οτι θελουνε θα με καβαλισουν στο τελος....

:tongue:Για μένα δεν υπάρχει καμία δικαιολογία γ'αυτές τις "γιαγιάδες"!Εμένα η μάνα μου με πάαααααρα πολύ σοβαρό πρόβλημα υγείας έπαιρνε κάθε μέρα το λεωφορείο,με χιόνια,με βροχή,με καυσωνα και ερχοταν από το χωριο για να δει την ανηψιά μου,όταν είχαμε μόνο αυτήν.

Αν δεν το λαχταράει η ψυχή της,θα βρεί ένα σωρο αηδίες δικαιολογίες για να πεί!Αι σιχτίρ με συγχισες πρωι πρωί!!!

Εχεις απολυτο δικιο...δε νομιζω ομως οτι ειναι αυτο για το γαμο κατι αλλο εχει παιχτει τωρα κ δε ξερω τι αλλα δε θα κατσω να σκασω θα κανω αυτο που ειπες ειναι το ποιο σωστο...κι απο κει κ περα...κ ειναι πολυ νεα ρε γαμωτο για τετοια ειναι 43 χρονων....

Καλά σου λένε οι υπόλοιπες!Ζηλεύει και είναι κομπλεξική που δεν το γέννησε αυτή!!

Κάποτε μια σοφός μου είχε πει: Μακριά από πεθερά γιατί ξέρεις τι σημαίνει αυτή η λέξη ? Κανονικά είναι πενθερά δηλαδή αυτή που πενθεί τον έρωτα. Δεν το έψαξα στο γουγλη αλλά επειδή μου αρέσει το χρησιμοποιώ......

Καλό!!!!!

Απο την αλλη λεει οτι βλεπει οτι αγαπαω τον γιο της πολυ κ πως κι εκεινος με αγαπαει και εγω ξερω τι πρεπει να κανω για να τον τρωσω και ολα θα πανε καλα...μηπως ξερει κατι που δεν ξερω μπας κ το πιπινι με εχει καρακερατωσει και δεν εχω παρει χαμπαρι τιποτα κ αυτη ξερει για αυτο τα λεει αυτα???? (Ψιλοι στ' αυτια μου μπηηηηκααανεεε...):lol::lol::lol:

Προφανώς ήθελες να γράψεις στρώσω.Αυτό,με όλο το θάρρος,να μην τον ξαναπείς!!Τί είναι ο άνθρωπος,σεντόνι για να τον στρώσεις;;;Ή που τον δέχεσαι έτσι όπως είναι ή που το έχασες το παιχνίδι!

Περα το αστειο δε μου εχει κανει κ τιποτα η γυναικα ισα ισα που κ στο νοσοκομειο αυτη εκατσε μαζι μου 2 βραδια...απλα καπου εχει στραβωσει τωρα και δεν ερχεται να δει τη μπεμπουκα...εε..θα της περασει...

Έμεινε στο νοσοκομείο μπας και τη λιμπιστεί κανένας γιατρός και για να το παίξει πεθερά!Αν σε λυπότανε θα έπρεπε να είναι κάθε μέρα εκεί και να σε βοηθάει τη στιγμή που ξέρει τί ζόρι τραβάς και με τη μαμα σου!

αρε κιμι τραβας καναλι και εσυ....γι'αυτο το εριξες στην τρελλα!!!και ειναι και ατιμες αυτες εκει πανω:lol::lol::lol:

Αμάν,βρε Μαιρούλα και συ,τόση ευγενια!!!Ακου εκεί το "έριξε"!!!!!Οχι οτι είναι!!!!!!!!!!

αλεκα ξερω οτι θα μπεις σε καμια ωρα οπωτε για πες μου,τα καλοκαιρινα πιτζαμακια ποτε ξεκιναν και τα φορανε?μαιο ιουνιο?επισης φορανε καλτσακια?

Ιούνιο.

Link to comment
Share on other sites

Θα ρθει και την αλλη βδομαδα! μπορει να ρθουμε Δευτερα, αν δε βρεχει!

Εσεις θα ρθειτε τελικα σημερα Νοσοκομειο;

Θα έρθουμε.Έχουμε 18:30 ραντεβού και η εξέταση κρατάει 1 ώρα και μετά πρέπει να γυρίσουμε κατευθείαν πίσω για να πάει ο άντρας μου να κάνει ταμείο από τα μαγαζιά.

Link to comment
Share on other sites

Κάποτε μια σοφός μου είχε πει: Μακριά από πεθερά γιατί ξέρεις τι σημαίνει αυτή η λέξη ? Κανονικά είναι πενθερά δηλαδή αυτή που πενθεί τον έρωτα. Δεν το έψαξα στο γουγλη αλλά επειδή μου αρέσει το χρησιμοποιώ......

το ξερω κ εγω ειρηνη αυτο... αλλα δεν ηθελα να τις πληγωσω..ειναι κ ευαισθητουλες!

καληνυχτα Ζωιτσα!!!φιλια στην κουκλα σου!!!

την κανω κ γω κοριτσαρες!!!καλο βραδυ σε ολες τις μανουλες κ στα μωρακια σας!!!ονειρα γλυκα κ απονηρευτα...τα ακους ομορφακιααααα:P:P

ναι μαρη.. απονηρευτα ειναι τα δικα μου... ειμαι κ αδιαθετη τωρα...

Μωρε ναι αλλα εγω με την πεθερα εχουμε 11 χρονια διαφορα και να φανταστεις με τον αδερφο μου εχω 13 δηλαδη επρεπε οτιδηποτε κι αν την στραβωνε να μου το ελεγε χυμα..αλλα γενικα εχει περιεργες αντιληψεις οπως μια που μου ειχε πει " Αν ο Θοδωρης ξενο....σει μην σταναχωρηθεις μικρος ειναι θα κανει κ τα δικα του αλλα σε σενα θα γυρισει παλι αφου εχεις το παιδι το οποιο ειναι γερο οπλο..." Λες κ ακουγα τη γιαγια απο το χωριο δεν της ειπα τιποτα αλλα το βλεμα μου ελεγε: "Αν ο γιοκας σου με κερατωσει και το μαθω θα του τα δοσω να τα φαει"...:tongue::tongue::tongue::tongue: οποτε καταλαβαινεις οντως ειναι πενθερα...

ωραιος διαλογος! στα πατωματα...


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι μαρη.. απονηρευτα ειναι τα δικα μου... ειμαι κ αδιαθετη τωρα...

Πες την αλήθεια ομορφομάνα!Πότε να προλάβεις να δεις όνειρα;;;;;Εσύ κατά την διάρκεια του ύπνου ΡΕΜ άλλα κάνεις πονηρά!!

Link to comment
Share on other sites

το πρωι 8παρα χτυπαει το τηλεφ. (παλι καλα που το ακουσα κιολας), κ ηταν ο δρ.! τη δευτερα 7,30 το πρωι μπαινουμε χειρουργειο. να μην εχει φαει, νερο μεχρι τις 2,00 τη νυχτα...

κ τωρα...ΦΟΥΛ ΑΓΧΟΣ!

κ μετα σκεφτηκα εσας που το περασαμε μαζι το ψυχολογικο μερος, που για μενα ειναι ισο με το πρακτικο μερος, κ ποσο κουραγιο επαιρνα κ ποσες αποριες μου λυνατε κ ολα...

thanks koritsares...:D:D:D


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

ναι μαρη.. απονηρευτα ειναι τα δικα μου... ειμαι κ αδιαθετη τωρα...

Πες την αλήθεια ομορφομάνα!Πότε να προλάβεις να δεις όνειρα;;;;;Εσύ κατά την διάρκεια του ύπνου ΡΕΜ άλλα κάνεις πονηρά!!

μαρη? λες να με πιανει στον υπνο κ να εχω κανει 3??? ουτε να το διανοηθω!


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

το πρωι 8παρα χτυπαει το τηλεφ. (παλι καλα που το ακουσα κιολας), κ ηταν ο δρ.! τη δευτερα 7,30 το πρωι μπαινουμε χειρουργειο. να μην εχει φαει, νερο μεχρι τις 2,00 τη νυχτα...

κ τωρα...ΦΟΥΛ ΑΓΧΟΣ!

κ μετα σκεφτηκα εσας που το περασαμε μαζι το ψυχολογικο μερος, που για μενα ειναι ισο με το πρακτικο μερος, κ ποσο κουραγιο επαιρνα κ ποσες αποριες μου λυνατε κ ολα...

thanks koritsares...:D:D:D

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!!!!Δ'οξα το θεό να λές που θα τελειώσει η ταλαιπωρια σας αλλά κυρίως και η ταλαιπωρία της Χριστιάννα;!1 ωρα υπόθεση!!!!Αντε με το καλό να τελειώνετε!!

Link to comment
Share on other sites

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!!!!Δ'οξα το θεό να λές που θα τελειώσει η ταλαιπωρια σας αλλά κυρίως και η ταλαιπωρία της Χριστιάννα;!1 ωρα υπόθεση!!!!Αντε με το καλό να τελειώνετε!!

μου ειπες οτι θα δω ενα αλλο παιδι... ετσι κ δεν αλλαξει θα ερθω πανω να σε δειρω! στο λεω...


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...