Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Αντε ρε Ζωή σύνελθε και εσύ... τι λες κανένα βηχαλάκι που και που ? Εγώ μιλάω για πνιξιμο καλή μου.... Και το ceclor είναι αντιβίωση. Η βρογχιολιτιδα θέλει βρογχοδιασταλτικά..... Αλλά είναι άλλος βήχας τον καταλαβαίνεις από μακριά. Αντε δεν έχει τπτ η μπέμπα σου....

Ξεροβηχα εχει...και μυξουλες πολλες αλλα πρεπει να την κολλησα εγω γιατι ημουν ετσι την καθαροδευτερα αν και κυκλοφορουσα με μασκα...τεσπα απλα ειπα για την αντιβιωση γιατι εγω 8 μηνων επαθα οξυα σπαστικη βρογχιτιδα και επαιρνα το κουμπρον (τοτε) και αντιβιωση σεκλορ η αμοξιλ αρρωσταινα μεχρι που αδιαθετησα καθε χρονο με βροχικα...ακομη κ τωρα αν κρυωσω κ εχω λιγο βηχα αν δεν προσεξω μου το γυρναει σε βροχικα...


hq542ekr5zay08qe.png9j0i668o8xjsckws.png

ΕΔΩ ΚΑΙΛΑΝΤΕΡ ΟΒΕΡ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

Ειρήνη περαστικά βρε

Ζωή επειδή έχασα επεισόδια πήγες για υπέρηχο ή αυριο είναι?

Την επομενη τεταρτη θα παω σημερα πηγα να παρω τις γενικες των ουρων και τις καλιεργιες απλα να τα εχω μηπως χρειαστει να τα δειξω πουθενα...


hq542ekr5zay08qe.png9j0i668o8xjsckws.png

ΕΔΩ ΚΑΙΛΑΝΤΕΡ ΟΒΕΡ!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα...μας ζηλευουν κ μας εχουν γλωσσοφαει...μαρη ΖΩΗ εχεις μια πεθερα κ δεν την κανεις καλα??εγω που βασικα εχω 3????ζουν κ οι 2 γιαγιαδες του πιπινιου μου..τη γκαντεμια μου μεσα..και μιλανε απο τις 3 οι 2!!!!αλλα κανω οτι δεν καταλαβαινω μονο κ μονο για τα παιδακια μου..

Link to comment
Share on other sites

Ενα θα σου πω Ζ Η Λ Ε Ι Α. Είναι νέα θα μπορούσε να έχει γεννήσει αυτή τη μπέμπα. Μην ξεχνάς ότι εγώ είμαι 38 χρονών. Της πήρες και το παληκάρι τι θες να σε έχει στα ωπα ωπα? Η γιαγιά από το χωριό θα σε είχε πάντως. Και να της το πεις αυτό. Ας τολμήσει το καμαρι σου να ξενογ@μ.....σει και θα σου τον στειλω πακέτο και κυρίως ΧΑΝΤΟΥΜΗ. Αει σιχτιρ....

Απο την αλλη λεει οτι βλεπει οτι αγαπαω τον γιο της πολυ κ πως κι εκεινος με αγαπαει και εγω ξερω τι πρεπει να κανω για να τον τρωσω και ολα θα πανε καλα...μηπως ξερει κατι που δεν ξερω μπας κ το πιπινι με εχει καρακερατωσει και δεν εχω παρει χαμπαρι τιποτα κ αυτη ξερει για αυτο τα λεει αυτα???? (Ψιλοι στ' αυτια μου μπηηηηκααανεεε...):lol::lol::lol:


hq542ekr5zay08qe.png9j0i668o8xjsckws.png

ΕΔΩ ΚΑΙΛΑΝΤΕΡ ΟΒΕΡ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Περα το αστειο δε μου εχει κανει κ τιποτα η γυναικα ισα ισα που κ στο νοσοκομειο αυτη εκατσε μαζι μου 2 βραδια...απλα καπου εχει στραβωσει τωρα και δεν ερχεται να δει τη μπεμπουκα...εε..θα της περασει...


hq542ekr5zay08qe.png9j0i668o8xjsckws.png

ΕΔΩ ΚΑΙΛΑΝΤΕΡ ΟΒΕΡ!!!

Link to comment
Share on other sites

Την επομενη τεταρτη θα παω σημερα πηγα να παρω τις γενικες των ουρων και τις καλιεργιες απλα να τα εχω μηπως χρειαστει να τα δειξω πουθενα...

κατάλαβα

Ευχαριστώ. Εσείς πως είστε?

εμεις καλά είμαστε τρώμε μικρότερα και συχνοτερα γεύματα-πεινάμε λίγο, αλλά δεν κάνουμε πολλές γουλιες σήμερα

πάω να ταϊσω

καληνύχτα κοριτσάκια


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites

Απο την αλλη λεει οτι βλεπει οτι αγαπαω τον γιο της πολυ κ πως κι εκεινος με αγαπαει και εγω ξερω τι πρεπει να κανω για να τον τρωσω και ολα θα πανε καλα...μηπως ξερει κατι που δεν ξερω μπας κ το πιπινι με εχει καρακερατωσει και δεν εχω παρει χαμπαρι τιποτα κ αυτη ξερει για αυτο τα λεει αυτα???? (Ψιλοι στ' αυτια μου μπηηηηκααανεεε...):lol::lol::lol:

Άιντε άιντε δεν πάμε καλά!!! Σιγά μη σε κεράτωσε βρε το πιπίνι. Απλά η γυναίκα έχει λαλήσει και μάλλον κατάφερε να σου βάλει ψύλλους στα αυτιά. Μην πτοείσαι βρε χαζό. Και αφού σου λέει η "μανούλα" ότι όλα θα πάνε καλά εσύ θα της πεις γιατί είπα εγώ ότι δεν πάνε καλά ? Εγώ το μωρό μου και το πιπίνι μου είμαστε καλά και αυτό έχει σημασία. Και αυτή θα σκάει από τη ζήλεια της και εσύ θα είσαι κυρία γιατί δεν θα της δείξεις ότι τα κατάφερε. Μόνο να προσέχεις να μην βάλει ψύλλους στα αυτιά του πιπινιού γιατί αυτό είναι πραγματικά δύσκολο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κατάλαβα

εμεις καλά είμαστε τρώμε μικρότερα και συχνοτερα γεύματα-πεινάμε λίγο, αλλά δεν κάνουμε πολλές γουλιες σήμερα

πάω να ταϊσω

καληνύχτα κοριτσάκια

Καλό βράδυ...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα...μας ζηλευουν κ μας εχουν γλωσσοφαει...μαρη ΖΩΗ εχεις μια πεθερα κ δεν την κανεις καλα??εγω που βασικα εχω 3????ζουν κ οι 2 γιαγιαδες του πιπινιου μου..τη γκαντεμια μου μεσα..και μιλανε απο τις 3 οι 2!!!!αλλα κανω οτι δεν καταλαβαινω μονο κ μονο για τα παιδακια μου..

αρε κιμι τραβας καναλι και εσυ....γι'αυτο το εριξες στην τρελλα!!!και ειναι και ατιμες αυτες εκει πανω:lol::lol::lol:


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

ξεχασα ηθελα να σου πω οτι ο γιατρος της αδερφης σου ειναι πολυ σωστος,κανονικα λενε μετα απο 3 αποτυχιες σε ψαχνουν.......

να μας πεις τα αποτελεσματα απο την βιοψια.


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

ναι μας το πε και αυτος οτι κανονικα μετα τις 3 φορες το ψαχνουν αλλα γιατι να το καθυστερησουμε....μωρε αν δεν το παιξεις τρελλη γενικα στη ζωη δεν την παλευεις..ολοι εχουμε τραβηξει μεγαλα λουκια πιστευω αλλα ή που θα σε παρει απο κατω ή που θα κανεις πλακα...αυτο το χουφταλο η ΜΕΦΗ που χαθηκε??

παω κ εγω Μαιρουλα γιατι ειμαι κομματια...απο Δευτερα που θα φυγει αδερφουλα θα ειμαι εδω ολη μερα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...