Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet said:

      Υπομονή κάνω και εγώ και η ψυχολογία στα πατώματα,δεν έχω καθόλου καλό προαίσθημα για αύριο..εσύ πότε θα κάνεις τεστ?

      Μην σκέφτεσαι έτσι …. Δεν κάνει καλό σε σενα και το μωράκι !!!! Εγώ δεν ξέρω εάν θα κάνω πριν τη Παρασκευή…φλερτάρω με τη σκέψη να κάνω αύριο … αλλά φοβαμαι …

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα κοριτσια!!!παω κομμωτηριο!!!!απο την παρασκευη που εχω να βγω μου φαινεται....οτι παω στον πλουταρχο:lol::lol::lol:

α ρε ελενη1 η περιγραφη σου πρωι πρωι με τα "σπορακια"ολα τα λεφτα:lol:

α ευχαριστω και για τις απαντησεις για τον αφαλο.μου φανηκε περιεργο....

ρεβεγιον και εχω πολλα χρονια να κανω εξω σε κεντρο,απλα καθε χρονο λειπαμε εξω πρωτοχρονια και τωρα μου πεφτει καπως......αλλα και στον σπιτι τον φιλων καλα θα ηταν για ενα ποτο μετα:)

φευγω τα λεμε μετα.


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε Ελένη! Να μαστε όλες καλά και τα μωράκια μας και τα παιδάκια σας και οι οικογένειές σας!!!

Καλέ πώς αλλάζουν μέρα με τη μέρα τα μωράκια μας!!! Κάθε μέρα κάνουν και κάτι καινούργιο, γελάνε πιο πολύ, αντιλαμβάνονται πιο πολλά κι εμείς λιώνουμε!!

Μέχρι χθες ο άντρας μου έλεγε ότι δεν του γελούσε και γελούσε μόνο σε μένα!! Από χθες που διαπίστωσε ότι γελάει και σ΄αυτόν, έχει κατουρηθεί!!! Την πλακώσαμε στις φωτογραφίες και φουσκώνουμε!!! Χιχιχι!! Κι αυτή δώστου και ξεκαρδίζεται και στο καπάκι αερίζεται!!! Χιχιχι!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμάς και Χρόνια Πολλά. Εμάς η μπέμπα είχε χθες μία γκρίνια κατά τις 11 το βράδυ που έπρεπε να κοιμηθεί και μυξόκλαιγε κοιμισμένη μέχρι τις 3 το πρωι. Μάλλον είχε ψιλοπονάκια τι να πω.

Σήμερα το πρωι ξύπνησα από τον πόνο. Κορίτσια με επισκέφτηκε η ακατανόμαστη που λέγαμε προ εγκυμοσύνης αλλά ευπρόσδεκτη στο στάδιο που είμαστε. Πάντως πολύς πόνος και πολύ αίμα (που πάντα είχα και από τα δύο).

Κιμι και η Ζέτα είχε πάθει το ίδιο. Δεν πειράζει το δοντάκι θα έχει διαφορετικό χρώμα γιατί είναι νεκρό αλλά δεν δημιουργεί πρόβλημα και γι' αυτό ο παιδοδοντίατρος δεν το βγάζει. Θα πέσει όταν θα είναι η ώρα του για να βγεί το άλλο από μέσα.

Ευχές σε όλες σας γιατί δεν ξέρω αν θα μπορέσω να μπω λόγω δουλειάς. Να χαίρεστε τις οικογένειές σας και ο νέος χρόνος να σας φέρει ότι επιθυμείτε. Φιλάκια στα μπεμπάκια σας.


3qg3p2.png qfe4p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κ χρονια πολλα!

μια ωρα εκανα να σας διαβασω κ τωρα οτι κ να πω θα ειναι ετεροχρονισμενο...

αλεκα να χαιρεσε το στεφανι σου!

μαριανθη εισαι πολυ τυχερη! βολικοσ ο μπεμπησ! εγω ουτε που θυμαμαι ποτε βγηκα εξω ....

ελενη περαστικα στη χριστιαννα.

κ εγω δινω λιγο κιντερντε για κολικους που κ που κ βαζω κ στο γαλα καμια φορα αλλα τωρα του βραζω γλυκανισο με μαραθο κ του δινω.

α, αυτο με τα κακα τι σημαινει? εμενα ειναι κιτρινοπρασινα κ με σπορακια τελευταια, τι σημαινει?

α, σημερα σπασαμε ρεκορ! απο τις 23:30 εως τις 6:00!! κ μετα απο 7 εως 10!!!

εμεις σπιτι θα τη βγαλουμε κ θα ερθουν κ οι γονεις μου με την αδερφη μου...το λαπτοπ ανοικτο θα ειναι παντως!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ Κ ΕΥΤΥΧΙΑ!!!


qC91p2.pngaQK1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαρες μου χαιρομαι που ολα για ολες βαινουν καλως...

Ομορφακι μου πολυ το σκεφτομαι το παιδακι σου...τι στεναχωρια και αυτη να μπαινοβγαινετε συνεχεια με πυρετο στο νοσοκομειο...μακαρι να βρεθει μια λυση πολυ συντομα και να ηρεμησετε...Καλα μαρηηηηη εισαι τελειως τρελη????Πας για το τεταρτο???Αυτος ο Παυλιτος σταματημο δεν εχει???Απο που σβηνει???Δεν εχει off??? :ΡΡΡΡ

δεν λες που δεν παντρευτηκα μικρη σα κ σενα να αρχισω "καριερα" απο νωρις???? κατσε να δεις...

οχι...σοβαρα τωρα.. δεν παμε για τεταρτο! αν με γκαντεμιασει καμμια απο σας, θα φαει πολυ ξυλο, κ θα το υιοθετησει κιολας, για να μαθει να φερεται!

eleni1, με διευκολυνες με τη μαζορετα!!! thanks!


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

ενταξει ρε.. αμα ειναι αγορι θα το δωσεις στη μαρλεν... κοριτσι??? θα το επαιρνα εγω αλλα γερασα....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

για βαφτισια σκεφτομαι κ εγω κατα τον ιουλη...αλλα αμα δεν εχω επανερθει μαλλον με βλεπω για αργοτερα οπως κ η αλεκα.!

ευανθια μου εγω στον αγγελο γεννησα 117 κιλα (!!) και σε 3 μηνες ήμουν 87 και μετα κολλησα!!!! Εντεκα μηνων ο Αγγελος ημουν 78. Μου ειχαν μεινει 8 κιλα αλλα η κοιλια μου μου την εσπαγε.

Τωρα θα δουμε...

γεννησα 112 και ειμαι 92...:-( Πρεπει να χασω καμια 20αρα...αν κολλησω παλι?? Για αυτο ειπα Αυγουστο, να κανω και κανα μπανακι μπας και στρωσω....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ουφ μολις γυρισμαμε...καλημερα και Χρονια Πολλα και απο εμενα...εβαλα τον μπεμπουλη στο καροτσι και πηγαμε καπου 1,5 χιλιομετρο πηγαινε-ελα στο χασαπη για κρεας...καλα δεν θα σχολιασω ουτε την αθλιοτητα των πεζοδρομιων,ουτε των φαναριων ουτε των ανθρωπων...αν ειναι τα νευρα σου να γινονται κροσια σε καθε εξοδο με το καροτσι καλυτερα να μενεις σπιτι σου...κατσαμε πολυ ησυχα,κοιμηθηκαμε κι ολας και τωρα καθομαστε στο ριλαξ μας και κουνιουμαστε...αα προσπαθουμε να φτασουμε και την πιπιλα που μας επεσε και παραλληλα εχουμε και λοξιγγα...και δωστου περα δωθε ριλαξ και μπεμπουλης...χιχιχιχι

Κιμι μου περαστικα στον Ταλιμπανακο σου...τι ταλαιπωρια και αυτη βρε παιδι μου...

Ελενακι απο αυτα που εχω διαβασει θυμαμαι που ελεγε οτι μερικες φορες τους ξεφευγουν το βραδυ...ειναι μεχρι να ρυθμιστει η κυστη τους και να μπορουν να κρατιουνται...δεν φταιει το παιδακι ειναι ανατομικο το θεμα.. ;)

Κοτοπουλακι εμενα στην αρχη που δεν χαμογελουσε ουτε στην μαμα ουτε στον μπαμπα αλλα στην γιαγια...τι να πω???με επιασε μια ψιλοκαταθλιψη οτι δεν με θελει το μωρο και με εχει μονο για φαι...αλλα μετα μου περασε...γιατι ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ..και ετσι μοναδικη ειμαι και εγω για το παιδακι μου...

Μαιρουλα χτενισματακι χτενισματακι...???αντε να μας βρει ο καινουργιος χρονος κουκλες!!!

Σημερα οσες μεινουμε μεσα (δλδ ολες σχεδον) ας μην αφησουμε το βραδυ να περασει ανεκμεταλευτο...με προσοχη βεβαια...γιατι περσι μεσα στον Γεναρη ειχα μεινει εγκυος εγω... :ΡΡΡΡ

Ευανθια καταλαβαινω την λαχταρα σου να βγεις και εσυ εξω...κανε υπομονη ολα μα ολα θα στρωσουν...σε αλλες λιγο πιο νωρις σε αλλες λιγο πιο αργα αλλα τα μωρα μας να ειναι καλα και υγιη και ολα τα αλλα διορθωνονται :)


waWmp3.png

9LyAp3.png

Link to comment
Share on other sites

μη γελατε με τον πονο μου. κ ο τριτος, φτηνα τη γλυτωσε!!!

ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ, Κ ΣΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΜΑΣ ΜΠΕΙ!!!!!!!!!!! (αν κ μερικες βιαστηκατε...ασυγκρατητες!)

πρεπει να φυγω γιατι ορισμενοι εδω μεσα εχουν ψυχολογικα, κ επειδη δεν θελω κ εγω τη κανω...

μπορει...μπορει... να ξαναμπω τη νυχτα!!!!!!!!

φιλια... και μια παρατηρηση ακομα... το καλυτερο πραγμα που ετυχε το 2009 εκτος απο τα ομορφακια ολων μας, ηταν κ το οτι γνωριστηκαμε!!!!!!!!!!!!!!


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

μη γελατε με τον πονο μου. κ ο τριτος, φτηνα τη γλυτωσε!!!

ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ, Κ ΣΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΜΑΣ ΜΠΕΙ!!!!!!!!!!! (αν κ μερικες βιαστηκατε...ασυγκρατητες!)

πρεπει να φυγω γιατι ορισμενοι εδω μεσα εχουν ψυχολογικα, κ επειδη δεν θελω κ εγω τη κανω...

μπορει...μπορει... να ξαναμπω τη νυχτα!!!!!!!!

φιλια... και μια παρατηρηση ακομα... το καλυτερο πραγμα που ετυχε το 2009 εκτος απο τα ομορφακια ολων μας, ηταν κ το οτι γνωριστηκαμε!!!!!!!!!!!!!!

αη σιχτιρ μαρη με συγκινησες...ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ σμουτς!

Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!απο χθες εχουμε το εξης φαινομενο με την μπεμπα μου!!!!ενω ετρωγε γυρω στα 20 λεπτα απο το στηθος πεσαμε στα 15 και τωρα τρωει 3-5 λεπτα και μετα κοιματε........

τι συμβαινει ρε κοριτσια?λετε να θελει να αποθηλασει απο τωρα?

ουφ ολο κατι βρισκω και αγχωνομαι αμαν πια....


iMLpp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...