Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 18 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσι μου! Δεν είσαι καθόλου τρελή,έχεις περάσει πολλά,είσαι στο κρεβάτι ζώντας με την αβεβαιότητα.Μολις έρθει ο μπέμπης,θα δεις πόσο πιο όμορφη θα γίνει η ζωή σας και όλα αυτά ούτε που θα τα θυμάσαι.Με το καλό να περάσουν οι εβδομάδες και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου τον μπέμπη ❤️

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλη χρονιααααααααααα!!!!!!!

Αρχιμηνια και αρχιχρονια......!!!!!!!

Ποδαρικόόόοοοοοοοο!!!!!!

σμουτς κοριτσαρες!!!


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

αλεκα εγω και εσυ μεσα:lol:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ σε ολες παντα με υγεια και ευτυχια!!!!

και εμεις αλεκα μου καναμε μπανιο ντυθηκαμε αγιο βασιληδες βγηκαμε και φωτογραφιες στο δεντρο μας και μετα βγηκαμε ολοι μαζι απο την πορτα και κανανε ποδαρικο τα μωρουλια,τα κρατουσαμε ορθια να πατανε με τα ποδια κατω και τους βαλαμε το δεξι ποδι μεσα μαζι:lol::lol::lol::lol:

μετα η μαμα εκανε χαλια την γειτονια γιατι πηρε απο το τζαμπο αυτα που πετανε κορδελες στο αερα και επαιζε και αυτη σαν παιδακι:lol::lol:

ανοιξαμε και σαμπανια και λεμε να τα πιουμε λιγο σημερα!!!


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

Χρονια Ποολλαααα και Καλαααα σε ολον τον κοσμο!!!Ευχομαι το 2011 να μας βρει να ευχομαστε αν οχι απο κοντα η μια στην αλλη εστω στο καφε...Υγεια, χαρα, αγαπη και ευτυχια σε ολες τις οικογενειες και τα παιδακια :) Οσες θελουν και δευτερο ή τριτο ή τεταρτο μεσα στον χρονο να σας τυχει ευκολα και γρηγορα...οι υπολοιπες συγκεντρωθειτε...μην εχουμε τπτ απροοπτα :ΡΡΡ

Σας ευχαριστω πολυ για την ομορφη παρεα...χωρις ζηλιες,κακιες και μπιχτες...μια παρεα που στηριχθηκε ναι μεν σε κοινη πορεια αλλα και σε πραγματικο ενδιαφερον... πραγματικα χαιρομαι και εγω που σας γνωρισα ολες...ποτε καμμια σας δεν μου χαλασε την καρδια...σας φιλω!!


waWmp3.png

9LyAp3.png

Link to comment
Share on other sites

852190m3vpr5drq1.gif

Kαλημέρες καλημέρες!!!!

Καλή χρονιά γεμάτη υγεία και χαρά!!! Να χαιρόμαστε την οικογένεια μας και την υπέροχη συντροφιά μας!!!

Εμείς φάγαμε γράψαμε το γράμμα μας στον Αγιο Βασίλη (ο καθένας έλεγε το κοντό κ το μακρύ του:-P:-P), αλλάξαμε χίλιες δυο γνώμες αλλά τα καταφέραμε κ το τελειώσαμε εγκαίρως! Μετά την αλλαγή κόψαμε κ την τούρτα (βασιλόπιτα!!!) που ο μεγάλος ήθελε να του πούμε κ το τραγουδάκι (το "Να ζήσεις κ χρόνια πολλά" :lol::lol:), φάγαμε το κομμάτι μας και μετά ξεραθήκαμε!!!

Ξεράθηκαν δλδ γιατί εγώ είχα βάρδιες :lol::lol:. 2.30-3.30 και 6-7.30!!!

Και του χρόνου κοριτσάκια να είμαστε καλά και ευτυχισμένοι με τις οικογένειες μας!!!


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Α, και για να πω κάτι για την Ιστορία! Πριν ένα χρόνο κ εγώ ήμουν δύσπιστη με το ιντερνετ κ πως μπορεί να φέρει κοντά ανθρώπους από "μακρυά"!!!

Φέτος αναθεώρησα εντελώς γιατί βρήκα εσάς αλλά κ γιατί ο μοναδικός κ πρώτος άνθρωπος που με σκέφτηκε με την αλλαγή ήταν από εδώ μέσα κ ήταν η Αλέκα!!!!

Thanks κοριτσάκι, ο Θεούλης να σε έχει πάντα καλά εσένα και τους ανθρώπους που αγαπάς!!!!


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Koρίτσια,

Τζίφος το τζόκερ..........

δεν πειράζει όμως κέρδισα την φιλία σας !!!!!!

Σου ευχομαι του χρόνου Ελενίτσα!!

Χρόνια πολλά στις Βασούλες, Βικούλες και σε όσους έχουν Βασίληδες!!!

Μαρκελλάκι χρόνια σου πολλά να σε χαίρονται κ εσύ να χαίρεσαι την οικογένεια σου!!!


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ!!!!!

Σας σκέφτομαι όλες σας και μπαίνω όποτε μπορώ να διαβάζω τα νέα σας.

Φιλιά σε όλες τις μανούλες και στα όμορφα μωράκια μας!!!

Μάρκελλος χρόνια πολλά ότι επιθυμείς.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαρκελε να εισαι πολυχρονος...να σαι χαιρεται η μανουλα σου και οοολη η οικογενεια σου :)

Γραψε λάθος.....η ΒΙΚΥ γιορτάζει (Βασιλική):tongue::tongue:

Ποιος ξερει τι εκανες χθες και εχασες το μυαλο σου.....:rolleyes::lol:


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!! ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!

ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΜΑΣ Κ ΠΑΝΤΑ ΧΑΡΕΣ, ΥΓΕΙΑ, ΑΓΑΠΗ!!!

Χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν!

Αντε και του χρονου ευχομαι να ειμαστε ακομα εδω κ να εχουμε γνωριστει κ απο κοντα!!!

νιωθω πολυ τυχερη που σας γνωρισα, εστω κ με αυτον τον τροπο!

κ εμεις οικογενειακα, ηρθαν οι γονεις μου κ η αδερφη μου. ριξαμε πολυ γελιο αλλα συγκινηθηκαμε πολυ με το μπεμπακο μας κ τα πρωτα του Χριστουγεννα!

πεξαμε κ λιγο χαρτακι για το καλο κ βεβαια ποιος εκανε τη μανα? ΕΓΩ!!!

βεβαια το διαλυσαμε πολυ νωρις γιατι η ΜΑΝΑ αλλα κ ο ΠΑΤΕΡΑΣ κουτουλαγαμε απο τη νυστα...ηταν ομως πολυ ωραια!!! κ του χρονου ευχομαι σε ολες!!!

παω να ντυθω να παμε καμια βολτα τον μπεμπη αφου εχει τοσο ωραια μερα!!!


qC91p2.pngaQK1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά σε όλες μας !!!!!! Ο Καινούργιος χρόνος να είναι καλύτερος από τον προηγούμενο αν και μας σημάδεψε με την γέννηση των ζουζουνιών μας !!!!

Τα νέα μας από αύριο γιατί σήμερα είναι μέρα γιορτινή !!!!!!

Χρόνια πολλά και σε όσους ή όσες γιορτάζουν. Εμένα θα γιορτάζει και το ζουζούνι μου από του χρόνου.

Φιλάκια


3qg3p2.png qfe4p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...