Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα και από την ''αμόλυντη''. Και δεν προβλέπεται να μολυνθώ πριν τις 9 του καινούριου χρόνου. Είναι οι γονείς μου εδώ και έκλεισα ραντεβου για αποτρίχωση στις 8. Ε μια που θα γίνει να γίνει σωστά...Αχ παναϊα μου!!!!!!!!

ΕΥΗ Γ. περαστικα σου κοπέλα μου

Ρε κορίτσια το κιντερτε απ' ότι ξέρω έχει ζάχαρη. Εγώ φτιαχνω ρόφημα από μάραθο με μαραθόσπορο που αγοράζω από μαγαζί με βιολογικά. Βέβαια το πίνω εγώ - δεν ξέρω αν κάνει για τα μικράκια

Μαριανθη αυτό που λες για τις βόλτες με τα καρότσια είναι κανονικά camel trophy. Εγώ προμηθεύτηκα αυτοκόλλητα ''ειμαι γαϊδαρος , παρκάρω όπου γουστάρω '' και πυροβολώ.....

Ευανθία μου τα πράσινα κακάκια στο θηλασμό βέβαια σημαίνει υπερπαραγωγή και αραιό γάλα. Τώρα στη φόρμουλα δεν ξέρω.

Για να κλείσω εύχομαι σε όλες σας καλή χρονιά με υγεία πάνω απ'όλα

Εμείς σήμερα θα φάμε εδώ όλοι μαζί γονείς-πεθερικά-θείοι και ξαδέρφια. Μαγείρεψε η μαμά φυσικά, εγώ έχω πάρει τους δρόμους από τότε που ήρθε, για αυτό και εξαφανίστηκα!

Φιλάκια πολλά , τα λέμε του χρόνου!!!!!!


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

Eπ, και εγω εδώ είμαι........

Εκανα ενα μπάνιο και ελαφρυνα 1 κιλο!

Μολις εφερε ο Μανωλης τον απορροφυτηρα και ανακατεβει το ντουλάπι για να δει πως μπαινει ,να τον κρεμάσει.Βλεπω να κάνω πρωτοχρονια κρατωντας μονωτικήταινια και κατσαβιδι.


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

επ, και εγω εδω ειμαι!

εβαλα το κατσικακι στο φουρνο και εχω τον μπεμπη αγκαλια γιατι γκρινιαζει!

στο ριλαξ εκατσε μιση ωριτσα και μετα βαρεθηκε...

ελενη, τουλαχιστον πιανει το χερι του ή θα παιδευεστε χρονιαρα μερα?


qC91p2.pngaQK1p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσαρες μου!!!!!!!εδω ειμαι κ εγω..λοιπον εγω σημερα βγηκα βολατα στα μαγαζια μονη μου βεβαια..δεν ψωνισα τιποτα παρα μονο ενα δωρακι να βαλω κατω απο το δεντρο του μπεμπη και του αντρουλη μου!..διαβασα οσα γραφεται αλλα δεν θυμαμαι..

οσα θυμαμαι θα πω..

φοβερος ο μπεμπης ελενη 26!!ολα καλα θα ναι πλεον!μην ανυσηχεις!!

ευανθια τα κακα του μικρου ειναι μια χαρα!!

ελενη1 ασε το γιαννακη ελευθερο να τα κανει οπως νομιζει και θα τα κοψει!

πραγματι δαλιδα ειμαι αρκετα ψυχραιμη με τον μικρο!

Αλεκα το κανες το θαυμα!!

ομορφακια ηταν πολυ ομορφο δωρο για το 2009 το οτι γνωριστηκαμε...σας αγαπησα παρα πολυ και νιωθω οτι σας ξερω χρονια!!

ιριδακι παει το mothercare!!!μας βασανισες:tongue:

δε θυμαμαι αλλα συγχωρηστε με !ηπια και ενα ποτηρι κρασι το μεσημερι και εγινα κουδουνι...τι με εβαλε σημερα ...αφου εχω ξεσυνιθισει εστω κ εκεινο το λιγο που επινα!!

αα μαιρουλα μεγεια το μαλλακι!πηγα κ εγω για ενα ισιωματακι στο κομμωτηριο!!

καλη χρονια να εχουμε αγαπες μου και να χαιρομαστε τα αγγελουδια μας!!!μικρα και μεγαλα..εννοω και μπαμπαδες!!!να μαστε ολοι καλα και να εχουμε υγεια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


βρε σεις αληθεια το κλεισαμε το Mothercare??????? καλε εγω τι φταιω????? χαχαχαχα

κριμα και θα κανα καμια αγορα... ηδη δεν μας κανει το 0-3 και περασαμε στο 3-6!!!!!!!! αχ καλα τα λεγατε μανουλες και δεν το πιστευα...

το ζουζουνακι μου κοιμαται στο πορτ μπεμπε και εχει σφηνωσει το κεφαλακι της στην ακρη, που και που δινει και καμια κουτουλια και κουνιεται ολο το καροτσι ξαφνικα!!!!!!! εχει πολυ πλακα...

η καλυτερη μου πρωτοχρονια κι ας ειμαι σπιτι, αφου εχουμε τα μπουμπουκια μας τι μας νοιαζουν τα ρεβεγιον καλεεεεεεεε?

πολλες πολλες ευχες σε ολες! μια χρονια με υγεια πανω απολα στις οικογενειες μας και μονο χαρες! μονο χαρες κοριτσακια μου!!!!!!!!!!! αχ θεε μου βοηθα μας ολες να φροντιζουμε τα μωρακια μας οσο καλυτερα μπορουμε!!!!!!!


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου γλυκα θα πω και σε εσας ό,τι ειπα και στις μανουλες του Δεκεμβρη....

καλη χρονια να εχουμε...το 2009 δεν άφησε καμια μας παραπονεμενη.

Καναμε μπανιο τα παιδακια μας, ταισαμε, κοιμισαμε και λεμε να κατεβασουμε και ένα κρασακι που εχει φερει ο αντρουλης μου. Αυτος μαλλον θα το κατεβασει γιατι εγω δεν πολυπινω...ας ειναι και καποιος νηφαλιος να ταισει τα ερμα τα ζωντανα...Βεβαια εχω φτιαχτει, μαλακι κλπ!! Ε να μην ειμαστε και μιζεροι, χαχα!!!!

Και εμεις μοναχικα...οικογενειακα που λενε...Είναι η πρωτη πρωτοχρονια στη ζωη μου που είναι στ' αληθεια οικογενειακα...!

Χαρουμενη χρονια να εχουμε με υγεια και ευτυχια. Ευχαριστω το Θεουλη για όσα μου εχει χαρισει, τον αντρουλη μου που με κανει ευτυχισμενη και ευχαριστω και εσας κοριτσακια για την ωραια παρεα.

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...