Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλη χρονια κοριτσακια μου με υγεια πανω απο ολα να χαιρομαστε τα μπεμπακια μας τωρα μπορεσα να μπω........χθες περασαμε ωραια αλλα πολυ χαρτι βρε παιδι μου μεχρι τις 9 το πρωι παιζαμε γι αυτο κουτουλαω τωρα


it77p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

καλησπερα κοριτσια!!!και εμεις εχθες το ξενηχτυσαμε:lol: και σημερα σηκωθηκαμε αργα....και επειδη ειχε πολυ ωραιο καιρο βγηκαμε και την πρωτη μας βολτα με τα καροτσια!!!!φυσικα εδω στο χωριο αλλα ωραια ηταν!!!!!εχω να κρατησω καροτσι με μωρο απο τοτε που ημουν εγω μκρουλα και ειχα μια κουκλα με καροτσι:lol::lol::lol::lol::lol:

αληθεια τι τους φορατε οταν βγαινεται?εγω τους εβαλα την φορμα εξοδου και μια πολυ λεπτη κουβερτιτσα απο πανω φλις δεν ειναι σαν βαμβακερη λεπτη και επισης τους φορατε κασκολ?πρεπει να προσεχω κατι?για πειτε στην ασχετη μανα!!!!!


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλή Χρονιά σε όλες, εύχομαι η νεα χρονιά να φέρει υγεία χαρές και να αισθάνεσθε πάντα οπώς την στιγμή που κρατήσαμε τα αγγελούδια μας αγκαλία για πρώτη φορά δηλαδή ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΑ!!!!!Σας φιλώ σας σκέφτομαι και μου έυχομαι να φτίαξω την σύνδεση μου για να μην ψαχνω δανική για να σας μιλώ!φιλιά!


an1cF3I0g410010NjAzMTNkfDE3NjU1NWRhfG8gcHJpZ2lwYXMgbWFz.gif ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΙΤΑΣ ΛΙΩΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΙΤΑΣ........!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εδω ειμαι και εγω... κομματια φυσικα!! Μαριανθη μου την αποστειρωση αλλοι τη σταματουν στον 4ο αλλοι στον 5ο και άλλοι στον 6ο. Αναλογα το γιατρο. Εμεις ειχαμε σταματησει στον 5ο

μαιρουλα μου για έξοδο και γενικα δηλαδη, του φορας το πολυ ενα παραπανω ρουχαλακι από εσενα. Κοριτσια στην Ελλαδα ο καιρός ειναι σουπερ, δεν κρυωνουν τα παιδια, μονο ιωσεις εχουμε....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλή χρονιά εύχομαι υγεία χαρά και ευτυχία σε όλους!!!! Εμεις καναμε πρωτοχρονιά οι τρεις μας μιας και οι γονεις μου δεν μπορεσαν να ερθουν από Γιάννενα. Ήπιαμε και λιγο κρασακι στην υγεια του μπεμπη!!

Χρονια πολλα σε όσους γιορταζουν!!!φιλακια


97ehp2.pngUBTSp3.png
Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλά και καλά!!!!

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας και σας ευχομαι ότι το καλύτερο.

Εμεις χθες περασαμε οικογενειακά, είδαμε την αλλαγή του χρόνου από την τηλεόραση, τα πυροτεχνήματα από το μπαλκόνι και μετά....νανι.

Σημερα φαγαμε με τους γονεις μου στο σπίτι, και αύριο θα μαζευτούμε κατι κουμπάροι, κατι στενοι φίλοι, συνολο 22 ατομα (μικροί - μεγαλοι). Μαγειρευω σημερα όλη μέρα και εχω και τη μπέμπα μες τη γκρίνια!!

Τωρα μόλις κοιμηθηκε και εκανα ενα μπανιο. Από τις 7.30 το πρωι όλο λέω να μπω να σας ευχηθώ και τωρα μόλις τα καταφερα.

Μαιρούλα, την αποστείρωση εμεις μέχρι τον 5ο την κάναμε, αλλα όπως είπε και η Αλέκα, αλλοι γιατροι λένε και ως τον 6ο. Φορμα εξόδου δεν της εχω φορέσει ακόμα, γιατί ο καιρός μου φαίνεται ζεστος. Της βαζω το φορμακι, ένα ζακετακι φλις με κουκούλα, μια κουβερτούλα και το κάλυμα από το πορτ μπεμπε. Σημερα δεν την εβγαλα γιατι φύσαγε και φοβήθηκα μην μου κρυωσει.

Στο ρηλαξ κι εμενα δεν κάθεται. Το μισαωρο ειναι το περισσότερο. Θελει αγκαλιά και ρυθμικό νανούρισμα. Κορίτσια δοκιμάστε να λέτε στα μωρά κάποιο ρυθμό (επαναλαμβανόμενο), χτυπώντας τα στο κολαρακι. Τα νανουρίζει.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σκαφτόμουν κατι χτες και θελω να σας το πω στην βάφτιση θα φαίνετε η τομη του μπεμπη και στεναχωρήθηκα όλοι θα με ρωτανε και δεν θελω. Ξέρετε χωριό είναι και επειδή και το σοι μου δεν είναι και οι καλύτεροι άνθρωποι θα λενε άρρωστο ηταν το παιδι της ……….


97ehp2.pngUBTSp3.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μπήκα να πω τις ευχες μου στα γρήγορα! πάλι βλέπω γράψατε πολλά αλλά κ οι δουλειές με περιμένουν!!! άχχχ τί ρεβεγιον να κάνει η μάνα με τρία παιδιά!!! πολλά πιάτα άπλυτα.....

πάω να μαζέψω τίποτα κ θα ξαναμπώ με την ησυχία μου!!!

φιλάκια κ καλή χρονιάαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κι εμένα τα χερια μου από τα πολλα πλυσιματα έχουν σκάσει. Μεχρι που φοβαμαι να πιασω το μωρό.:-(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια σκαφτόμουν κατι χτες και θελω να σας το πω στην βάφτιση θα φαίνετε η τομη του μπεμπη και στεναχωρήθηκα όλοι θα με ρωτανε και δεν θελω. Ξέρετε χωριό είναι και επειδή και το σοι μου δεν είναι και οι καλύτεροι άνθρωποι θα λενε άρρωστο ηταν το παιδι της ……….

Ελα βρε Ελενη μου μην τα σκέφτεσαι αυτά. Καταλαβαίνω, εχεις δικιο σε ένα βαθμό, πολλοι ανθρωποι, ακόμα και συγγενείς, είναι κακεντρεχεις, περιεργοι και άλλα πολλά, αλλα σκέψου αυτά που περασε το μωρακι, που τα ξεπερασε και είναι καλά στην υγεία του και μη σε νοιαζει τι θα σκεφτει ο καθενας.

Link to comment
Share on other sites

Ελα βρε Ελενη μου μην τα σκέφτεσαι αυτά. Καταλαβαίνω, εχεις δικιο σε ένα βαθμό, πολλοι ανθρωποι, ακόμα και συγγενείς, είναι κακεντρεχεις, περιεργοι και άλλα πολλά, αλλα σκέψου αυτά που περασε το μωρακι, που τα ξεπερασε και είναι καλά στην υγεία του και μη σε νοιαζει τι θα σκεφτει ο καθενας.

ναι σιγουρα ετσι είναι απλα θα αρχισουν να λενε διαφορα και τι εχει και αν τωρα εχει καποιο προβλημα κτλ. Ξερετε κατι λυπάμαι που το λεω αλλα μετρικοί χαίρονται με το κακο που σε βρίσκει


97ehp2.pngUBTSp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια την αποστειρωση μεχρι ποτε την κραταμε??ο γιατρος μου ειπε μεχρι 6 μηνων...

Oταν ξεκικήσει το κουτάλι τελειώνει η αποστείρωση.

Αναλογα λοιπον ποτε θα δωσεις κρεμα.

ναι σιγουρα ετσι είναι απλα θα αρχισουν να λενε διαφορα και τι εχει και αν τωρα εχει καποιο προβλημα κτλ. Ξερετε κατι λυπάμαι που το λεω αλλα μετρικοί χαίρονται με το κακο που σε βρίσκει

Παρε μια γλυκια αγκαλίτσα το αγγελούδι σου και ξεχασε τα πάντα.

Κακίες υπάρχουν και θα υπάρχουν πάντου και πάντα.....αυτη την γλυκια αγκαλιά ομως την εχεις μόνο εσυ!!:wink:


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια και χρόνια πολλά καλή χρονιά με ΥΓΕΙΑ και αγάπη σε όλες σας. Να χαίρεστε τα μωράκια σας και τις οικογένειές σας.Με λένε Ειρήνη και έγινα μανούλα για 3η φορά στις 09/11/2009. Γέννησα μια μπεμπούλα μινιατούρα (2850) η οποία και στις σαράντα μέρες παρέμεινε μινιατούρα (3350) αλλά κουκλίτσα. (κουκουβάγια η γυναίκα). Σας παρακολουθούσα περίπου από τον Ιούνιο και πολλές φορές γελούσα με τις φοβερές ατάκες σας...... αλλά επειδή οι περισσότερες είστε μωράκια εγώ τον Απρίλη θα κλείσω τα 38 δίσταζα να μπω να μιλήσω. Με κάλεσε στο καφέ πριν από λίγες μέρες με αφορμή ένα post μου ποια άλλη η αρχηγός η Αλέκα και την ευχαριστώ πολύ για αυτό. Εύχομαι να τα λέμε αν και δεν νομίζω από τη μεριά μου και πολύ συχνά, αλλά θα προσπαθήσω τουλάχιστον. Να ξέρεται όλες σας πως παρόλο που δεν το γνωρίζατε με στηρίξατε και εμένα πολύ στη διάρκεια της εγκυμοσύνης μου και είμαι πολύ χαρούμενη που αυτά που ένοιωθα εγώ τα έβλεπα γραμμένα και από άλλους ανθρώπους. Σας ευχαριστώ πολύ όλες σας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια και χρόνια πολλά καλή χρονιά με ΥΓΕΙΑ και αγάπη σε όλες σας. Να χαίρεστε τα μωράκια σας και τις οικογένειές σας.Με λένε Ειρήνη και έγινα μανούλα για 3η φορά στις 09/11/2009. Γέννησα μια μπεμπούλα μινιατούρα (2850) η οποία και στις σαράντα μέρες παρέμεινε μινιατούρα (3350) αλλά κουκλίτσα. (κουκουβάγια η γυναίκα). Σας παρακολουθούσα περίπου από τον Ιούνιο και πολλές φορές γελούσα με τις φοβερές ατάκες σας...... αλλά επειδή οι περισσότερες είστε μωράκια εγώ τον Απρίλη θα κλείσω τα 38 δίσταζα να μπω να μιλήσω. Με κάλεσε στο καφέ πριν από λίγες μέρες με αφορμή ένα post μου ποια άλλη η αρχηγός η Αλέκα και την ευχαριστώ πολύ για αυτό. Εύχομαι να τα λέμε αν και δεν νομίζω από τη μεριά μου και πολύ συχνά, αλλά θα προσπαθήσω τουλάχιστον. Να ξέρεται όλες σας πως παρόλο που δεν το γνωρίζατε με στηρίξατε και εμένα πολύ στη διάρκεια της εγκυμοσύνης μου και είμαι πολύ χαρούμενη που αυτά που ένοιωθα εγώ τα έβλεπα γραμμένα και από άλλους ανθρώπους. Σας ευχαριστώ πολύ όλες σας.

καλώς ήρθες κοπέλα μου!!! Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου!!! Όντως πεσανε πολλές ατακες αλλα το ποιο ωραίο είναι να βλέπεις ελενη1 και Αλέκα να μιλανε όλα τα λεφτά!!!


97ehp2.pngUBTSp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...