Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλημερα τζια...ετοιμαζομαι γθια νερατζουλα εγω...

ειρηνη επειδη πηγες και εσυ το θεωρεις λογικο που πανε και αυτα...αλλιως με το χαρακτηρα που εχεις δεν θα τα αφηνες....Εμενα δεν με αφηνε να παω η μανα μου, μου ελεγε ότι θα πεθανει απο το αγχος...σοι παει το βασιλειο...χαχα


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

συμφωνω με ειρηνη για κατασκηνωση....βεβαια μεγαλη κουβεντα δε λέω αλλα ειμαι πολύ υπερ στο να τη στειλω οταν μεγαλωσει...ειδικα σε κατασκηνωσεις τυπου ΧΑΝ

απο το να μεινει σπιτι το παιδι και εγωνα δουλευω σιγουρα η κατασκηνωση ειναι καλυτερα..εγω δε μπορω....να το αφησω βεβαια στη γιαγια και εγω να ειμαι διακοπες δεν το συζητω...


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα τζια...ετοιμαζομαι γθια νερατζουλα εγω...

ειρηνη επειδη πηγες και εσυ το θεωρεις λογικο που πανε και αυτα...αλλιως με το χαρακτηρα που εχεις δεν θα τα αφηνες....Εμενα δεν με αφηνε να παω η μανα μου, μου ελεγε ότι θα πεθανει απο το αγχος...σοι παει το βασιλειο...χαχα

κ μενα ετσι...δεν με πηγε ποτε παντα μαζι της ημουνα πρωτη φορα με αφησε με την κολητη μου να παω για 5 μερες στο εξοχικο της που θα ηταν κ οι γονεις της μαζι..αλλα εδωσα αγωνα λεμε:tongue::tongue:ωστοσο πιστευω οτι κανει καλα η Ειρηνη γιατι τα παιδια περνανε σουπερ...


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν ειμουν πανω απο κανεναν....... Ειχα την ενδοεπικοινωνια και ημουν ησυχη για να κανω δουλειες...... Αλλα δεν μπαινω για μπανιο οταν ειμαι μονη και οταν βαζω ηλεκτρικη καποιος ειναι με το μωρο οπωσδηποτε!!!

γι αυτο σου λεω δεν παω καλα....ενδοεπικοινωνια μονο αν παω για κανα τσιγαρο εξω...αστα ενα βημα ειμαι απο το δαφνι κ αλλο ενα απο δρομοκαιτειο:tongue:εγω οταν θελω να κανω μπανιο κ ειμαι μονη μου τον βαζω στο καροτσι κ τον παιρνω μαζι μου...λες να μισησει τις γυναικες απο το θεαμα?:tongue::tongue:βεβαια δεν μου πολυδινει σημασια παιζει με τα παιχνιδια που του βαζω


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites

eida αυτο το καρεκλάκι...ειναι λιγο γκουμούτσα (σαν τα προσκλητηρια της μεφης:tongue::tongue::tongue::tongue:) αλλα εχει διττη χρήση- πάλι σαν τα προσκλητηρια της μεφης:tongue::tongue::tongue::tongue:!!!!

http://www.mothercare.com/Mothercare-Convertible-highchair/dp/B0030SOPH8/sr=1-6/qid=1273949028/ref=sr_1_6/276-0530482-9579944?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42862041&mcb=core


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ακομα δεν εφυγες μαρη?ωραιο φαινεται...εγω του πηρα αυτο

http://www.letoshop.gr/default.asp?pid=40&colID=1298&ct=1090104&itmid=1775102#

κ οταν ρωτησα τι διαφορα εχει με τα pegperego που ειχαν περιπου 180 ευρο μου ειπανε καμια την μαρκα πληρωνεις...

εχει κ παιχνιδια μπροστα που δεν φαινονονται κ διπλο μαξιλαρακι που παλι δεν φαινεται..αλλα ρε τζια νομιζω οτι αμα ειχε ροδακια στο πισω μερος θα σε βολευε καλυτερα..

εφυγα παω να σιδερωσω γιατι το απογευμα θα ερθει η κολητη μου με συζηγατο κ παιδι...αντιος!


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο μενα!χθες δε μπηκα...πηγα σε κατι γενεθλια....περασα πολυ ωραια!ειχε και καραοκε και τραγουδαγα..θυμηθειτε μου να σας ξεδιπλωσω και αυτο το ταλεντο μου!!!γυρισα σπιτι 1;30 μαζεψα και κοιμηθηκα 3!!!ουαου!!!!και 4 αντρουλης πηγε εκτακτως για δουλεια,,,,,ηρθε 9!!!χαλια!μπεμπης ξυπνησε εφαγε και κοιμηθηκε μεχρι 10~~~~!!και τωρα νυσταζω λιγακι...

Link to comment
Share on other sites

ουφφφ τωρα εκατσα....μου εσπασε κ η σφουγγαριστρα κ εβαλα πανι σε μια σκουπα:P

που ειστε καλε?ολες βολτα??καλα κανετε!εγω εστειλα Αντρεα με μπομπο βολτα κ εκατσα κ εκανα δουλειες....τι καταλαβα?:P


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites

eida αυτο το καρεκλάκι...ειναι λιγο γκουμούτσα (σαν τα προσκλητηρια της μεφης:tongue::tongue::tongue::tongue:) αλλα εχει διττη χρήση- πάλι σαν τα προσκλητηρια της μεφης:tongue::tongue::tongue::tongue:!!!!

http://www.mothercare.com/Mothercare-Convertible-highchair/dp/B0030SOPH8/sr=1-6/qid=1273949028/ref=sr_1_6/276-0530482-9579944?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42862041&mcb=core

Το εχω παρει στο γιαννη και τορα το εχει γραφιακι και ζωγραφιζει...ειναι μια χαρα αν εχεις χωρο παρτο το μονο μειον του ειναι οτι δεν μπορει να βαλει το παιδι τα ποδια του κατω απο το τραπεζι....βρισκουν.

κατασκηνωση πηγα και εγω στον Αγ.Αντρεα ωραια περασα ,δεν μου ελειψαν καθολου οι γονεις μου αλλα γεμισα ψειρες...........

Δεν με ξαναστειλαν δεν ξερω γιατι αλλα καθε τοσο με φορτωνανε σε οικογενειες φιλων μου....βλεπε οικογενεια Αλεκας-κοκκωνι.....ουτε και θυμαμε ποσες μερες εμεινα εκει...


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ηρθα για λιγο..ΑΣΠΑ το εχω βαλει να φορτισει...

κουραστηκε το παιδακι μου παρα πολυυυ..ξυπνησε 6 το πρωι κ καταφερα να την κοιμησω 15.30...16.00 ερχεται αντιβιωση κ ξαιρενεται στο κλαμμα...μου λεει νοσοκομα,οσο περνανε οι μερες κουραζεται η φλεβα κ τσουζει πιο πολυ...εκλαψε μεχρι 16.10...

εγω πηγα κατασκινωση πολλα χρονια απο 7 χρονων μεχρι ομαδαρχισα 15....τελεια ηταν απο τη δευτερη φορα κ μετα..αλλα η ψειρα πηγε συννεφο...εγω αν ηταν οι τοτε εποχες θα τα εστελνα τα παιδιαμου..τωρα φοβαμαι κ δεν θα τα στειλω...παιδεραστες,ναρκωτικα,τσιγαρα...

Link to comment
Share on other sites

Ετσι οπως παει με το ΔΝΤ κτλ....σε λιγα χρονια βλεπω να πηγαινουμε και εμεις κατασκηνωση....θα φυγουμε απο τα σπιτια που δεν θα μπορουμε να τα πληρωσουμε και θα στησουμε αντισκηνα σαν τους τσιγγάνους !!!!


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

Ετσι οπως παει με το ΔΝΤ κτλ....σε λιγα χρονια βλεπω να πηγαινουμε και εμεις κατασκηνωση....θα φυγουμε απο τα σπιτια που δεν θα μπορουμε να τα πληρωσουμε και θα στησουμε αντισκηνα σαν τους τσιγγάνους !!!!

θες να πεις κάτι?????:lol::lol::lol:

ηρθα για λιγο..ΑΣΠΑ το εχω βαλει να φορτισει...

κουραστηκε το παιδακι μου παρα πολυυυ..ξυπνησε 6 το πρωι κ καταφερα να την κοιμησω 15.30...16.00 ερχεται αντιβιωση κ ξαιρενεται στο κλαμμα...μου λεει νοσοκομα,οσο περνανε οι μερες κουραζεται η φλεβα κ τσουζει πιο πολυ...εκλαψε μεχρι 16.10...

αχ μωρε η ψυχουλίτσα...και ηταν τοσο ευδιαθετη προχθες....


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites

μολις μπηκα....ωραια περασαμε. Εκανερ ψυχρα βεβαια αλλα ξεφυγαμε....πολυ ηρεμια εκει.....Ευτυχως το σπιτι ειναι σε καλη κατασταση γιατι ειχα να παω απο σεπτεμβρη

QUOTE=Aspa..;374989]καλημερα και απο μενα!χθες δε μπηκα...πηγα σε κατι γενεθλια....περασα πολυ ωραια!ειχε και καραοκε και τραγουδαγα..θυμηθειτε μου να σας ξεδιπλωσω και αυτο το ταλεντο μου!!!γυρισα σπιτι 1;30 μαζεψα και κοιμηθηκα 3!!!ουαου!!!!και 4 αντρουλης πηγε εκτακτως για δουλεια,,,,,ηρθε 9!!!χαλια!μπεμπης ξυπνησε εφαγε και κοιμηθηκε μεχρι 10~~~~!!και τωρα νυσταζω λιγακι...

;);););)

Δεν με ξαναστειλαν δεν ξερω γιατι αλλα καθε τοσο με φορτωνανε σε οικογενειες φιλων μου....βλεπε οικογενεια Αλεκας-κοκκωνι.....ουτε και θυμαμε ποσες μερες εμεινα εκει...

:mrgreen:...ευτυχως αφηναν εσενα, γιατι εμεις ειχαμε απαγορευτικο :D

ηρθα για λιγο..ΑΣΠΑ το εχω βαλει να φορτισει...

κουραστηκε το παιδακι μου παρα πολυυυ..ξυπνησε 6 το πρωι κ καταφερα να την κοιμησω 15.30...16.00 ερχεται αντιβιωση κ ξαιρενεται στο κλαμμα...μου λεει νοσοκομα,οσο περνανε οι μερες κουραζεται η φλεβα κ τσουζει πιο πολυ...εκλαψε μεχρι 16.10...

εγω πηγα κατασκινωση πολλα χρονια απο 7 χρονων μεχρι ομαδαρχισα 15....τελεια ηταν απο τη δευτερη φορα κ μετα..αλλα η ψειρα πηγε συννεφο...εγω αν ηταν οι τοτε εποχες θα τα εστελνα τα παιδιαμου..τωρα φοβαμαι κ δεν θα τα στειλω...παιδεραστες,ναρκωτικα,τσιγαρα...

αχ το καυμενουλι...θα περασει μωρε.....Γιατι μαρη?? Οι φωτιες σε τοσες κατασκηνωσεις που εχω ακουσει? ασε με....

Ετσι οπως παει με το ΔΝΤ κτλ....σε λιγα χρονια βλεπω να πηγαινουμε και εμεις κατασκηνωση....θα φυγουμε απο τα σπιτια που δεν θα μπορουμε να τα πληρωσουμε και θα στησουμε αντισκηνα σαν τους τσιγγάνους !!!!

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

θες να πεις κάτι?????:lol::lol::lol:..

ηθελα να σε αναφερψ στο παεραπανω αλλα ειδα πηρες θεση:P:p:p


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...