Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

α, καθολου δυσκολο! με δουλευεις μαρη???????? που τα πουλανε τα γυαλινα θερμοκηπια? τον καδο? για τα εντομα δεν ρωταω ειδες...το ενα φερνει το αλλο, κ μη μας ερθει καμμια κατσαριδαρα....

gia to θερμοκηπιο θα ρωτησω αυριο συναδελφο που πήρε...κάδο κομποστοποιησης στο ιντερνετ θα βρεις με το τσουβάλι...εντομα στα φυτωρια


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

gia to θερμοκηπιο θα ρωτησω αυριο συναδελφο που πήρε...κάδο κομποστοποιησης στο ιντερνετ θα βρεις με το τσουβάλι...εντομα στα φυτωρια

εμεις τζια βαλαμε πισω στον κηπο χορτα!!!χωρις αυτο που λες..αλλα δεν ειμαστε κεντρο..οποτε λες να γλιτωσουμε λιγο καυσαεριο??


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

εμεις τζια βαλαμε πισω στον κηπο χορτα!!!χωρις αυτο που λες..αλλα δεν ειμαστε κεντρο..οποτε λες να γλιτωσουμε λιγο καυσαεριο??

τι να σου πω βρε λιτσάκι...η ατμόσφαιρα στις πόλεις ειναι γενικότερα βεβαρυμενη....


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites

εδω ενας χαμος...γκρινια μωρα και στρατος με φτερνισμα..μπεμπα λιγες μυξουλες και μπεμπης οριακα!!!ελπιζω να ειναι καμια αλλεργια...αυριο θα τα δωσω και πατατουλα...αιντε να ειδουμε!!

μολις εκανα και μπανακι...σημερα επλυνε ο λουκ τα χαλια κι εγω μετα τα πατζουρια τις μπαλκονοπορτες και το μεγαλο μπαλκονι....εμεινε η πισω τζαμαρια..τα νευρα μου!!!


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

τι να σου πω βρε λιτσάκι...η ατμόσφαιρα στις πόλεις ειναι γενικότερα βεβαρυμενη....

οντως...εκανε και πατεντα ο λουκ για να μην πηγαινουν οι γατες!!!:tongue::tongue::rolleyes:


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμενα η δικια μου κοιμήθηκε 23:30..ελεος...και κανει εναν περιεργο θορυβο...περιπου σαν το ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι της ζουμπουλίας να πω...σαν γαϊδαράκος να πώ...δεν μπορω να το περιγράψω τον ηχο....


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites

εμενα η δικια μου κοιμήθηκε 23:30..ελεος...και κανει εναν περιεργο θορυβο...περιπου σαν το ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι της ζουμπουλίας να πω...σαν γαϊδαράκος να πώ...δεν μπορω να το περιγράψω τον ηχο....

τα δικα μου παντως αν αρχισουν δυσκολα σταματουν!!!ειδικα η δομνα τεντωνεται και γυρναει μπορει να ααποδογυρισει και το ρηλαξ!!


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

η δικια μου πρωτη φορά τοσο αργά...τι να πώ...τιν επηρεασε η μοντερνα τεχνη και μου εκανε αλλοπρόσαλα....μου κανει και γουλιες ολη μερα σημερα..και κακακια πρασινουλια τη μια..με μυξες την άλλη...μπορει να περνάει ιωσούλα


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites

εμενα η δικια μου κοιμήθηκε 23:30..ελεος...και κανει εναν περιεργο θορυβο...περιπου σαν το ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι της ζουμπουλίας να πω...σαν γαϊδαράκος να πώ...δεν μπορω να το περιγράψω τον ηχο....

ταισα....

δηλαδη ροχαλιζει????


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

η δικια μου πρωτη φορά τοσο αργά...τι να πώ...τιν επηρεασε η μοντερνα τεχνη και μου εκανε αλλοπρόσαλα....μου κανει και γουλιες ολη μερα σημερα..και κακακια πρασινουλια τη μια..με μυξες την άλλη...μπορει να περνάει ιωσούλα

απο τοτε που ξεκιμησαμε στερεα και εμενα τα κακα ειναι πιο πολυ πρασινα με λιγο κιτρινο:D


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


απο τοτε που ξεκιμησαμε στερεα και εμενα τα κακα ειναι πιο πολυ πρασινα με λιγο κιτρινο:D

oxi otan koimatai...οταν ειναι ξυπνια...σα να προσπαθει να πάρει ανασα και κανει ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι 2 μερες τωρα..μπορει να ειναι κρυωμενη και να το κανει


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καληνυχτω!!!

αυριο θα σας διαβασω....φιλια στα μπουμπουκια σας!!


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

oxi otan koimatai...οταν ειναι ξυπνια...σα να προσπαθει να πάρει ανασα και κανει ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι 2 μερες τωρα..μπορει να ειναι κρυωμενη και να το κανει

μηπως ειναι κανενα καινουργιο παιχνιδι???κατι παρομοιο εκανε η μπεμπα πριν καμια 10 μερες,σαν να πνιγοταν κατι τετοιο αλλα το εκοψε....


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...