Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Εγώ ρε γμτ δε θυμάμαι τι εξετάσεις έκανα στην ωοληψια..για κάποιο λόγο δε θυμάμαι σχεδόν τπτ από αυτή τη διαδικασία,πέρασαν 2,5 χρόνια ..Πάντως ακόμα και αν πάω με φυσικό τρόπο,πάλι θα κάνω μέθη,δεν παίζει να αντέξω χωρίς αναισθησία 

      Τώρα στην εμβρυομεταφορά έκανα  ορμονολογικες(tsh,lh,Ε2 κτλ)αλλά FSH δεν εκανα. Φοβάμαι να την κάνω,θα δω κάνα νούμερο τρελό και θα βάλω τα κλάματα.Εχεις δίκιο πάντως,από την ώρα που απέτυχε η εμβρυομεταφορά,έχω τρελαθεί απ' τη στεναχώρια και το άγχος..

      Στην ετ δεν σε νοιάζει η fsh, αλλά σου μιλώ από προσωπική εμπειρία όλες αυτές οι εξετασεις μόνο άγχος μας φέρνουν. Τις κάνεις μόνο αν τις ζητήσει ο γιατρός, για να καταλάβεις εγώ του είχα πει δεν θέλω να τις κάνω ξανά και μου είπε κανένα πρόβλημα. Άλλωστε αν πας σε φυσικό κύκλο δεν σε νοιάζουν!

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

ελα εσκασε μυτη και η μαιρουλα.....το φτιαχνουμε το καρε!


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

αυριο παλι στο δικαστηριο θα ειμαι....ουφ...πριν δεκαπεντε χρονια μας ειχαν βαλει βομβα...ανταγωνιστες. Εγω ημουν αγγλια..ξεραμε ποιος το εκανε αλλα δεν ειχαμε αποδειξεις....και ξαφνικα ενας δικος τους ομολογησε...τα τσουγκρισαν και τα ξερασε ολα....και γινβεται δικαστηριο....Την ιδια περιοδο και εχρι πριν καμια πενταετια ειχαμε πολυ πολεμο....συνεχεις μας εκεναν ελεγχους , εφτιαχναν παραβασεις....χαλια...ως τωρα στις δηθεν παραβασεις εχουμε αθωωθει...σε ολες...εχουν μεινει δυο που δεν εχουν εκδικαστει ακομη....αυτα για να ξερετε τα δικαστηρια μας....αυριο , αν θα γινει, θα δικαστει η μια δηθεν παραβαση...αλλα θα αθωωθουμε σιγουρα...μακαρι να γινει... Για φανταστειτε σκανδαλο...δεκα παραβασεις και καλα και να αθωωθουμε σε ολες....(στις 8 εχουμε αθωωθει ηδη)...φανταστειτε παιχνοδια που παιζονται...


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

ειχα κοσμο....κανω μπανιο τα μωρα και επιστρεφω...

για σκεφτητε και πειτε μου τι κοσμημα φοραω με το φορεμα?????

εγω δεν θα φοραγα τιποτα στο λαιμο...ενα ωραιο βραχιολι η ενα δαχτυλιδι....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τι ειναι μαρη η αθλομτερια??? για πες λεπτομερειες στη μανα την αχρηστη....

εμεις οι δυο και η ντουβλη :tongue::tongue::tongue:

κατσε να ψαξω τα φοβερα αρχεια μου!!!

210-9944544 δευτ-παρ.10-2. κλεινουμε ραντεβου, εργομετρησεις στα παιδια που διαρκουν 1 ωρα, κ σου στελνουν ταχ/κως την απαντηση του προγραμματος.

οταν ειμασταν μικρα, μας ειχε παει τη Κυριακη ο μπαμπας στο Ζαππειο. κ εκει μαλλον γινοταν κατι τετοιο. παιρνουν τον αδερφο μου, που παρεπιπτοντως ηταν πολυ κοντος ως παιδακι, κ τον βαζουν να πηδησει στο σκαμμα. κ λενε στον μπαμπα να τον αναλαβουν κ γελαγε ο πατερας μου.

ειχα κοσμο....κανω μπανιο τα μωρα και επιστρεφω...

για σκεφτητε και πειτε μου τι κοσμημα φοραω με το φορεμα?????

την ιδια απορια εχω κ εγω για το δικο μου...


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

κατσε να ψαξω τα φοβερα αρχεια μου!!!

210-9944544 δευτ-παρ.10-2. κλεινουμε ραντεβου, εργομετρησεις στα παιδια που διαρκουν 1 ωρα, κ σου στελνουν ταχ/κως την απαντηση του προγραμματος.

οταν ειμασταν μικρα, μας ειχε παει τη Κυριακη ο μπαμπας στο Ζαππειο. κ εκει μαλλον γινοταν κατι τετοιο. παιρνουν τον αδερφο μου, που παρεπιπτοντως ηταν πολυ κοντος ως παιδακι, κ τον βαζουν να πηδησει στο σκαμμα. κ λενε στον μπαμπα να τον αναλαβουν κ γελαγε ο πατερας μου.

την ιδια απορια εχω κ εγω για το δικο μου...

α, και καλα που εχουν κλιση τα παιδια?? ΟΚ.... Ο ενας ο δικος μου εχει την πρεφα και ο αλλος στο μπαρμουτι...φαιθνονται απο τωρα, τι να παιδευω τους ειδικους....

Εγω και η μεγαλη μου αδερφη επειδη ασχολουμασταν με τον αθλητισμο, ειχαμε τετοιες 'παροτρυνσεις'...μπασκετ εγω, στιβο η Ποπη....

Ουτε εσυ κολιε με το φορεμα....κατι στο χερι ή το πολυ πολυ σκουλαρικια. Μαιρη εσυ σκουλαρικια σιγουρα....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

αυριο παλι στο δικαστηριο θα ειμαι....ουφ...πριν δεκαπεντε χρονια μας ειχαν βαλει βομβα...ανταγωνιστες. Εγω ημουν αγγλια..ξεραμε ποιος το εκανε αλλα δεν ειχαμε αποδειξεις....και ξαφνικα ενας δικος τους ομολογησε...τα τσουγκρισαν και τα ξερασε ολα....και γινβεται δικαστηριο....Την ιδια περιοδο και εχρι πριν καμια πενταετια ειχαμε πολυ πολεμο....συνεχεις μας εκεναν ελεγχους , εφτιαχναν παραβασεις....χαλια...ως τωρα στις δηθεν παραβασεις εχουμε αθωωθει...σε ολες...εχουν μεινει δυο που δεν εχουν εκδικαστει ακομη....αυτα για να ξερετε τα δικαστηρια μας....αυριο , αν θα γινει, θα δικαστει η μια δηθεν παραβαση...αλλα θα αθωωθουμε σιγουρα...μακαρι να γινει... Για φανταστειτε σκανδαλο...δεκα παραβασεις και καλα και να αθωωθουμε σε ολες....(στις 8 εχουμε αθωωθει ηδη)...φανταστειτε παιχνοδια που παιζονται...

πολυ μεγαλο και φανταζομαι οτι βγαινει στο αερα ετσι?δηλαδη το μαθαινουν οι υπολοιποι???


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

βραχιολι????κατι σε φο και σε χρωμα του φορεματος???

ναι ναι.....

λοιπον πσω λιγο..μπορει να ξαναρθω σε λιγο...εχω κατι πληντυριακια, μουκαλακια να πλυνω, χαδακια να κανω στονα γγελο που δεν κοιμηθηκε ακομη.....επανερχομαι... μαλλον


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


η μικρη ακομα τραγουδάει.....

ειρηνούλα η κατασκήνωση της ΧΑΝ, οχι ΧΕΝ δεν εχει πισίνες...ειναι πραγματική κατασκήνωση...εχει μια στον Βοϊδομάτη, μια στον Αγιο Νικόλαο στο 2ο πόδι και μια στον αη Γιάννη στο Πήλιο.

ομορφακια η πεθερα σου στου Γκυζη τις εβαλε τις φράουλες?


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites

πολυ μεγαλο και φανταζομαι οτι βγαινει στο αερα ετσι?δηλαδη το μαθαινουν οι υπολοιποι???

ολοι το ξερουν αλλα δεν θα γινει τιποτα μαιρουλα....σου λεει ειχαμ ενεδειξεις (που ηταν φτιαχτες) , το ψαξαμε....δεν πειραζει....για εμας ειναι πολυ σημαντικο που εχει γινει αυτο...μας δινει περισσοτερη σταθεροτητα και οι συνεργατες μας μπορουν να ειναι πιο σιγουροι κατα καποιον τροπο...οποτε;);););)...τεσπα....αυτα εχουν οι επειχειρησεις...


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

τζια καλως το...παω να τελειωσω και επανερχομαι...


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...