Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Αλεκα δε με ειχε δει απο οταν μπηκαμε..εγω δεν εφυγα καθολου απο νοσοκομειο..τρελλαθηκε απο τη χαρα του ..χοροπηδαγε τραγουδαγε..εφαγε κιολας..αλλα μολις ειδε το μωρακι μας..πηγε να κλαψει..βουρκωσε το ταλιμπανακι μου γιατι το μωρο μας εχει μιμι..την προσεχειπαρα πολυ,τη φυλαει μονο στα χερακια κ στα ποδαρια..το αλλο ξελιγωνεται στα γελια..ολα καλα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

ολοι το ευχομαστε...λοιπον πειτε καμια μα@@@ γιατι παιδια νομιζω οτι εχω στεναχωριθει τοσο που δεν εχω αλλο ειμαι στο τελευταιο σταδιο.

ελα μαρη ελενιτσα.....ό,τι και να λεμε αυτες ειναι δυσκολες καταστασεις αλλα....ετσι ειναι η ρημαδα η ζωη...τιποτα δεν ειμαστε μαρη...η συνεχεια της ανθρωποτητας μονο...ενα μηδενικο μεσα στο συμπαν..(να σου στειλω μια θηλεια?):D

Αλεκα δε με ειχε δει απο οταν μπηκαμε..εγω δεν εφυγα καθολου απο νοσοκομειο..τρελλαθηκε απο τη χαρα του ..χοροπηδαγε τραγουδαγε..εφαγε κιολας..αλλα μολις ειδε το μωρακι μας..πηγε να κλαψει..βουρκωσε το ταλιμπανακι μου γιατι το μωρο μας εχει μιμι..την προσεχειπαρα πολυ,τη φυλαει μονο στα χερακια κ στα ποδαρια..το αλλο ξελιγωνεται στα γελια..ολα καλα..

αχ το καλο μου....τι γλυκος....λοιπον παω να ξεραθω και εγω....κουραστηκα πολυ η βρωμογρια....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

παω γλυκες μου...δε βαστω...καληνυχτα


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

ελα μαρη ελενιτσα.....ό,τι και να λεμε αυτες ειναι δυσκολες καταστασεις αλλα....ετσι ειναι η ρημαδα η ζωη...τιποτα δεν ειμαστε μαρη...η συνεχεια της ανθρωποτητας μονο...ενα μηδενικο μεσα στο συμπαν..(να σου στειλω μια θηλεια?):D

ΑΛΕΚΑ να πας εθελοντρια να δινεις θαρρος σε ανθρωπους που εχουν προβληματα..χαραμιζεσαι εδω μεσα...αυτο το μηδενικο κ το συμπαν Λιακοπουλο μου θυμιζει..εχεις παρει κ τα βιβλια του?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν θελεις κ αν μπορεις βαλε το λινκ να διαβαζω κ εγω!:tongue::tongue:

Ευχαριστω εκ των προτερων!!!

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=28814

βαλε κ μενα μεσα...αλλα πατεραδες ειναι..να μη τα πουμε? γινεται?

τζια μας...

αφου εκτονωθεις με το σιδερωμα (αν δεν εχεις εκτονωθει να σου φερω κ τα δικα μου για καλυτερο αποτελεσμα), θα καταλαβεις οτι το "και αλλου" πηγαινε στην ανευρεση δρ., κ σου συστηνω της Αλεκας.

αληθεια τι λενε αυτες οι κοπελες? ειναι μεγαλυτερα τα δικα τους απο τη Τζο, για να δουμε τι θα γινει στο μελλον?

xm....nai..μετεφρασε νμου και το τελευταιο γιατι σημερα δεν το χω...

οχι παναγιτσα μου. δεν θα αντεξω νεο χτυπημα... εχεις κ τα νευρα σου, πανω μου θα ξεσπασεις!!! τη βλεπω...

τα ομορφακια εβγαζα μαρη..εσενα τι να σε κάνω...


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites

μολις μπηκα...πρωτη απο βορρα???

αλεκα μια χαρα ο μικρος-διαβαζω ταυτοσρονα...να σε υποστηριξω ομως λιγο...ο δικος μου ειναι 70 και 8050,εσεις μας περνατε 4 ποντους κ μονο 250 γρ αρα δεν ειναι παχουλο το μωρο σου..εχεις δικιο...

κιμι πως πηγε η πρωτη μερα σπιτι..??


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου.ΠΕΡΔΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΓΕΡΗ Κ ΔΥΝΑΤΗ ΠΑΝΤΑ!!!!εγω ειμαι πολυ χαλια ψυχολογικα ξερετε το γιατι η εξελιξη ειναι ακομα πιο χαλια καθε μερα ολο κ κατι της συμβαινει καμια βελτιωση.ΑΛΛΑ μπηκα για να ξεσκασω κ να μαθω τα νεα σας.ειναι πολλες οι σελιδες γ αυτο διαβασα μονο τα σημερινα κ ενα εχω να πω..ΤΖΙΑ καλως ηλθες στο κλαμπ των ανχωτικων μαναδων!!!!Παιδιατρο θες?????της Αλεκας...αει ειναι κ κοντα.κ εγω αυριο θα παω παιδιατρο 2η φορα σε αυτον κ αν κατι δεν μ αρεσει θα παω στης Αλεκας κ εγω ουφ βαρεθηκα να σκαω θελω να ειμαι σιγουρη γ οτι μου λεει.

αχχχχχχχχχχχχχ...και εγω το αποφασισα, το επομενο εμβόλιο εκει..για την πρωτη γνωριμία...τι να φορεσω???:tongue::tongue::tongue:

Αλεκα δε με ειχε δει απο οταν μπηκαμε..εγω δεν εφυγα καθολου απο νοσοκομειο..τρελλαθηκε απο τη χαρα του ..χοροπηδαγε τραγουδαγε..εφαγε κιολας..αλλα μολις ειδε το μωρακι μας..πηγε να κλαψει..βουρκωσε το ταλιμπανακι μου γιατι το μωρο μας εχει μιμι..την προσεχειπαρα πολυ,τη φυλαει μονο στα χερακια κ στα ποδαρια..το αλλο ξελιγωνεται στα γελια..ολα καλα..

αγαπούλα...πολύ συναισθηματικος ο ταλιμπανακος!!!


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον θα σας τα πω ειπα να μην σας στεναχωρω....Ειναι 33 ετων εχει εναν αδελφο που δεν μπορω να τον συνεφερω ειναι ρακος οι γιατροι λενε οτι ειναι παρα πολλα αλλα η ελπιδα που εχουμε καλα κανουμε κ την εχουμε αλλα αλλο τοσο θα πρεπει να περιμενουμε οτι θα καταληξει.αφηστε σας λεω ειναι φοβερο.ειχα κανονησει κ παρτυ για τη γιορτη μου κ τα ακυρωσα ολα δεν εχω καμια ορεξη.

Κιμακι μου ηθελα πολυ να ερθω να δω την περδικουλα αλλα αυτο μου τα ανετρεψε ολα.θα ερθω απο το σπιτι μολις ηρεμησουν τα πραγματα κ εγω μαζι ή θα παμε για το καφεδακι που λεγαμε μαζι με το περδικακι μολις συνελθει.ΑΛΕΚΑ ευχαριστω για τις πληροφοριες για το γιατρο.


an1cF3I0g410010NjAzMTNkfDE3NjU1NWRhfG8gcHJpZ2lwYXMgbWFz.gif ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΙΤΑΣ ΛΙΩΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΙΤΑΣ........!

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΗΓ ολα καλα..μονο για το οικοδομημα ανησυχω λιγο..

αλλα εκανα πατεντα..τωρα αν το βγαλει ...μας βλεπω αυριο πισω,κ αντε να πιστεψει ειδικευομενος οτι πηγα με το ζορι...

ΤΖΙΑ γδυσου προχειρα..ξερεις εσυ...ο γιατρος της ΑΛΕΚΑΣ που ειναι??εγω εβαλα κουμπαρο να μου βρει τον τοπ σε βυρωνα παγκρατι υμηττο..κ πρωτη κ καλυτερη η δικια μου.μπουχαχαχαχαχα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αχχχχχχχχχχχχχ...και εγω το αποφασισα, το επομενο εμβόλιο εκει..για την πρωτη γνωριμία...τι να φορεσω???:tongue::tongue::tongue:

!

τι να φορεσεις?αυτα τα σεμνα που φορας...δεν ξερω ειναι ωραιος?ρωτα αλεκα να μαθουμε:tongue:


an1cF3I0g410010NjAzMTNkfDE3NjU1NWRhfG8gcHJpZ2lwYXMgbWFz.gif ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΙΤΑΣ ΛΙΩΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΙΤΑΣ........!

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΗΓ ολα καλα..μονο για το οικοδομημα ανησυχω λιγο..

αλλα εκανα πατεντα..τωρα αν το βγαλει ...μας βλεπω αυριο πισω,κ αντε να πιστεψει ειδικευομενος οτι πηγα με το ζορι...

ΤΖΙΑ γδυσου προχειρα..ξερεις εσυ...ο γιατρος της ΑΛΕΚΑΣ που ειναι??εγω εβαλα κουμπαρο να μου βρει τον τοπ σε βυρωνα παγκρατι υμηττο..κ πρωτη κ καλυτερη η δικια μου.μπουχαχαχαχαχα..

στη Γλυφάδα ειναι της Αλεξ μια χαρα κοντα!


an1cF3I0g410010NjAzMTNkfDE3NjU1NWRhfG8gcHJpZ2lwYXMgbWFz.gif ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΙΤΑΣ ΛΙΩΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΙΤΑΣ........!

Link to comment
Share on other sites

Ελενιτσα..κ οποια αλλη θελει η ΕΠΑΥΛΗ ειναι ανοιχτη για ολες...θα σοκαριστειτε με το μεγεθος κ τα πλουτη αλλα εσεις με προκαλειτε...

το ξερω οτι εισαι του επιπεδου μου αλλιως δεν θα καταδεχομουνα να ερθω εισαι κ εσυ δικια μου του ΔΝΤ:tongue:


an1cF3I0g410010NjAzMTNkfDE3NjU1NWRhfG8gcHJpZ2lwYXMgbWFz.gif ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΙΤΑΣ ΛΙΩΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΙΤΑΣ........!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...