Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , LeneL είπε:

      Λοιπόν, για τη θρομβοφιλια δεν ξέρω να σου πω, αλλά αν δε νοιωθετε καλά, να επιμείνετε να κάνει μια εξέταση, έτσι κι αλλιώς αίματος είναι.. 

      Με το τέστ Παπ δεν υπάρχει θέμα, πιο επικίνδυνο είναι να υπάρχει κάποιο μικρόβιο και να μη βρεθεί και γενικά καλλιέργεια κολπικού υγρού θα κάνει και σε άλλο στάδιο της εγκυμοσύνης γιατί λόγω της κατάστασης υπάρχουν πολλά υγρά στην περιοχή και ανθούν διάφορα πράγματα..

      Η αποκόλληση δεν έχει να κάνει απαραίτητα με την κούραση. Σίγουρα την επιβαρύνει η κούραση και η έντονη δραστηριότητα, αλλά η αποκόλληση μπορεί να έχει να κάνει και με τον τρόπο που έπιασε ο σάκος πχ όταν αναπτυσσόταν. Μη σας αγχωνει αυτό. Μικρές αποκολλήσεις συμβαίνουν, αλλά με την ξεκούραση φεύγουν!

      Σε ευχαριστούμε πολύ αλήθεια η θα ζητήσω 30 Μαίου να της γράψει και για θρομβοφιλια η επειδή είναι μακριά ακόμα 12 μέρες μπορεί να  πάρω μια γνωστή μου που δουλεύει σε νοσοκομείο να της γράψει θα δω 

      • Ευχή 2

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

αι σιχτρι μαρη..σαν τα μουτρα σου την εκανες...χειροτερεψε..τωρα τρωει γαλα κ δε σταματαει να χορευει..τη βαζω να κοιμηθει μπρουμητα κ εχει μια αγελαδα που παιζει τραγουδια κ μολις ξεκιναει το τραγουδακι, μου σηκωνει τον πωπο...κ κοπανιεται..γελαει κιολας κοιταει αν εχει κ κοινο..μη χορευει τσαμπα..μεταλλαχτηκε σε ΤΖΙΑ το παιδι..

Link to comment
Share on other sites

ΑΛΕΚΑ να πας εθελοντρια να δινεις θαρρος σε ανθρωπους που εχουν προβληματα..χαραμιζεσαι εδω μεσα...αυτο το μηδενικο κ το συμπαν Λιακοπουλο μου θυμιζει..εχεις παρει κ τα βιβλια του?
ο λιακοπουλος μου θυμιζει τη μανα μου!!!
Λοιπον θα σας τα πω ειπα να μην σας στεναχωρω....Ειναι 33 ετων εχει εναν αδελφο που δεν μπορω να τον συνεφερω ειναι ρακος οι γιατροι λενε οτι ειναι παρα πολλα αλλα η ελπιδα που εχουμε καλα κανουμε κ την εχουμε αλλα αλλο τοσο θα πρεπει να περιμενουμε οτι θα καταληξει.αφηστε σας λεω ειναι φοβερο.ειχα κανονησει κ παρτυ για τη γιορτη μου κ τα ακυρωσα ολα δεν εχω καμια ορεξη.

Κιμακι μου ηθελα πολυ να ερθω να δω την περδικουλα αλλα αυτο μου τα ανετρεψε ολα.θα ερθω απο το σπιτι μολις ηρεμησουν τα πραγματα κ εγω μαζι ή θα παμε για το καφεδακι που λεγαμε μαζι με το περδικακι μολις συνελθει.ΑΛΕΚΑ ευχαριστω για τις πληροφοριες για το γιατρο.

ελενη...τι να πω....κουραγιο..μονο....ο δικος της??
ΕΥΗΓ ολα καλα..μονο για το οικοδομημα ανησυχω λιγο..

αλλα εκανα πατεντα..τωρα αν το βγαλει ...μας βλεπω αυριο πισω,κ αντε να πιστεψει ειδικευομενος οτι πηγα με το ζορι...

ΤΖΙΑ γδυσου προχειρα..ξερεις εσυ...ο γιατρος της ΑΛΕΚΑΣ που ειναι??εγω εβαλα κουμπαρο να μου βρει τον τοπ σε βυρωνα παγκρατι υμηττο..κ πρωτη κ καλυτερη η δικια μου.μπουχαχαχαχαχα..

μην ανυσηχεις...και να βγει δεν πειραζει...ουτως η αλλως επανω στην τομη υπαρχει αυτοκολλητο..


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

αι σιχτρι μαρη..σαν τα μουτρα σου την εκανες...χειροτερεψε..τωρα τρωει γαλα κ δε σταματαει να χορευει..τη βαζω να κοιμηθει μπρουμητα κ εχει μια αγελαδα που παιζει τραγουδια κ μολις ξεκιναει το τραγουδακι, μου σηκωνει τον πωπο...κ κοπανιεται..γελαει κιολας κοιταει αν εχει κ κοινο..μη χορευει τσαμπα..μεταλλαχτηκε σε ΤΖΙΑ το παιδι..

:tongue::tongue::tongue:

η δικια μου αυτες τις μερες πολυ γκρινια βρε παιδι μου...

και εξω ο κωλοκαιρος εχει ενα κρυο...-ασχετο!!


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ευγε στα μουτρα σου....με τα μαθηματα που της εδωσες τη βλεπω να μου ερχεται με το πορσικο απο το δημοτικο..

ΕΥΗΓ δεν εχουν βαλει αυτοκολλητες γαζες...νομιζω..τις απλες εχουν βαλει..αλλα να παω να παρω αν γινει τιποτα να της βαλω μεχρι την Πεμπτη?αν κ το εχω στερεωσει καλα νομιζω.

Link to comment
Share on other sites

παρε για καλο και για κακο...ασε που δε νομιζω να το βγαλει...

σημερα ο κωστας ξυπνησε 5.30 και κοιμηθηκε 7.15...

στρατος απο τον αλλον αφου μιλουσε με τα μαξιλαρια του 6.30!!!

η δομνα στις 8.15...απο το πρωι λοιπον δεν εχω κλεισει βλεφαρο!!!!!!φανταζεστε πως ειμαι,ε??!!


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΤΖΙΑ αμα τη δω να οδηγει ΔΙΚΟ ΤΗΣ πορσικο..θα ειναι η τελευταια εικονα που θα εχω απο το ματαιο τουτο κοσμο...........

γιατι καλε τελευταια??


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τελοςςς παω....ΤΖΙΑ περαστικουλια σας κ παλι...τιποτα δε θα ναι..

ΕΥΗΓ περαστικα κ εσυ απο γκρινια.

περαστικα μου κ μενα που θα ξυπνησω 2 η ωρα να δωσω αντιβιωση.μπουχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

ευουλα κουράγιο...πήγαινε να ξεκουραστεις..εχω και εγω ενα τελευταιο πουκάμισο και πάω μπαλκόνι να πιω λιγο κρασακι και να διαβασω για τη διατροφη του μπεμπε μου μπας και αποφυγω το γιουλ μπανα...

σας καληνυχτιζω λοιπον..

κιμι να μου φιλησεις τα μαγουλάκια της περδικούλας!!!!


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites

αυτες οι ωρες ευηγ ειναι πρωι??το μεσημερι δεν κοιμηθηκαν καθολου?
ναι καλε απο το πρωι!!!κοιμουνται μετα απο καθε γευμα για λιγο...1 ωρα 2 ισως και μιση...αναλογα τα κεφια τους!!!!

ο στρατος μονο μεσημερι 2 με 3 ωρες..

τελοςςς παω....ΤΖΙΑ περαστικουλια σας κ παλι...τιποτα δε θα ναι..

ΕΥΗΓ περαστικα κ εσυ απο γκρινια.

περαστικα μου κ μενα που θα ξυπνησω 2 η ωρα να δωσω αντιβιωση.μπουχαχαχαχαχα

ευουλα κουράγιο...πήγαινε να ξεκουραστεις..εχω και εγω ενα τελευταιο πουκάμισο και πάω μπαλκόνι να πιω λιγο κρασακι και να διαβασω για τη διατροφη του μπεμπε μου μπας και αποφυγω το γιουλ μπανα...

σας καληνυχτιζω λοιπον..

κιμι να μου φιλησεις τα μαγουλάκια της περδικούλας!!!!

καληνυχτα κοριτσακια!!!!κι εγω παω να ετοιμασω χαρτουρα για δηλωση...


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...