Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

βρε Ειρηνη, κανονικα τα βαζω, στα φρουτα εβαζα ανα 3 μερες κι απο ενα, και το ιδιο περιπου και στα λαχανικα, τωρα σε κανα 2 μερες λεω να βαλω κοτοπουλο!! Μα ειναι πολυ λαιμαργη, ελπιζω να μην ειναι ετσι και οταν μεγαλωσει!!!

μαιρη, εσυ θα στολισεις το μαγαζι, ε; Εγω τα πηρα σημερα με το στολισμο της εκκλησιας (εξωτερικα), θα το γραψω στο πριβε οταν προλαβω!!

Link to comment
Share on other sites

βριαχιολι για το φορεμα....

αλεκα ναι εγω,το μαγαζι ειναι μεζεδοπωλειο-ταβερνα πως να το πω,δεν ειναι γαμοι-χοροι-δεξιωσεις,πηγαινουμε πολλα χρονια σε αυτον και μας αρεσει και εχει τυχη να δω βαφτιση εκει και παντα ελεγα αμα κανω παιδια μετα εδω θα φερω τον κοσμο.ε ο ανθρωπος δεν στολιζει κατι ιδιαιτερο και ειπα ξεκινησα που ξεκινησα με την εκκλησια ας το κανω και στο κεντρο:D

γραψε στο πριβε τι εγινε με τον στολισμο?και εκει παντως μονη μου θα τα κανω,εκτος απο τα μπαλονια θα τα φερει η κοπελα....πηρα και γυλαες απο τζαμπο να βαλω μεσα μασμελοους:D

και εγω φευγω γιατι μου εχει τσακισει τα νευρα,ελπιζω αυριο να ειναι καλυτερα!!

καληνυχτα!!!


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

βρε Ειρηνη, κανονικα τα βαζω, στα φρουτα εβαζα ανα 3 μερες κι απο ενα, και το ιδιο περιπου και στα λαχανικα, τωρα σε κανα 2 μερες λεω να βαλω κοτοπουλο!! Μα ειναι πολυ λαιμαργη, ελπιζω να μην ειναι ετσι και οταν μεγαλωσει!!!

μαιρη, εσυ θα στολισεις το μαγαζι, ε; Εγω τα πηρα σημερα με το στολισμο της εκκλησιας (εξωτερικα), θα το γραψω στο πριβε οταν προλαβω!!

Ελα ρε χαζο πλακα κανω...... Αληθεια παντως γελαω με εσας τις πρωτομανες...... Εγω δεν τα ψειριζω τοσο πολυ..... Ουτε και ο ντοκ μου. Φρουτα ολα μαζι με βαση παντα μπανανα - αχλαδι.... Μετα απο πεντε μερες βανιλια ρυζαλευρο, μετα απο πεντε μερες χορτα πρωτα πατατα - καροτο και μετα οτι αλλο θελω και μετα απο πεντε μερες μοσχαρι και μετα απο 5 μερες κοτα..... Οταν την πηγα που ειχε κλεισει και τον εκτο μου λεει βαλε και φαριν λακτε στη διατροφη και μετα απο καμμια δεκα μερες και μπισκοτο και ειμαστε οκ μεχρι και τον ογδοο....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλε, ξερω οτι κανεις πλακα!! Κι εμας νωρις νωρις μας εβαλε στα φαγητα, ουτε τον πεμπτο ειχε κλεισει, κι εγω με το φαγητο δεν αγχωνομαι πολυ, μονο με θεμα υγειας, που νομιζω οτι εχουμε μαθει πλεον ποτε ειναι κατι σοβαρο!

Αντε, βαζω μπρος για φασινα, εγω δεν εχω προβλημα με τη συνδεση!! Τί ωραια που γινονται οι δουλειες μονο με τα λογια!!! Λαμπικο το κανα η...π#$%να (η Ντουβλη να πω καλυτερα!!χιχιχι!!!)!

Link to comment
Share on other sites

Παω κι εγω σιγα σιγα!!

Ξυπνησε η μικρη καμια 5-6 φορες απ τις 12 που κοιμηθηκε!!

καλημερα στις πρωινες!!! ελπιζω να μην ειμαι και η πρωτη πρωινη!!!

Το κλειδι ειναι κατω απ το γερανι συμπεθερα!! Και φουλαρετε το vending του καφε μας, ηθελα να τσιμπησω κατι γλυκο και δεν ειχε!!!

Καληνυχτα!! Ονειρα γλυκα περδικουλα!!!

Αααααχ, μ επιασε ενας οιστρος βραδιατικα εδω που καθομαι μονη στο καφε, αλλα δε θ αρχισω τις περιγραφες......βαραινουν τα βλεφαρα, θολωνει η οθονη....παλι μεσ τη σκονη ειναι γμτ!!!!

Link to comment
Share on other sites

taisa τον μπασκετμπολιστα μουκαι να'μαι παλι...μεταμεσονυκτια......όποια θελει να πηγαινει κυνηγι να μου πει να την παιρνω τηλεφωνο

ΑΛΕΚΑ να πας εθελοντρια να δινεις θαρρος σε ανθρωπους που εχουν προβληματα..χαραμιζεσαι εδω μεσα...αυτο το μηδενικο κ το συμπαν Λιακοπουλο μου θυμιζει..εχεις παρει κ τα βιβλια του?

ο Λιακοπουλος παιρνει ιδεες απο εμενα μαρη....:rolleyes:

τα ομορφακια εβγαζα μαρη..εσενα τι να σε κάνω...

για το μουσειο (μπουχαχα ομορφακια καλημερα καλο μου, μην το διαβασεις εσυ το προηγουμενο....)

αλεκα μια χαρα ο μικρος-διαβαζω ταυτοσρονα...να σε υποστηριξω ομως λιγο...ο δικος μου ειναι 70 και 8050,εσεις μας περνατε 4 ποντους κ μονο 250 γρ αρα δεν ειναι παχουλο το μωρο σου..εχεις δικιο...

;)...αυτο λεω....και τρωει και αρκετα ο βρωμιλος...αλλα κινειται ολη την ωρα....ποτε μπασκετ, ποτε αλμα επι κοντο...τα καιει...

αχχχχχχχχχχχχχ...και εγω το αποφασισα, το επομενο εμβόλιο εκει..για την πρωτη γνωριμία...τι να φορεσω???:tongue::tongue::tongue:

15 ιουνιου να κλεισεις που θα ερθω και εγω. Σου στελνω πμ. Κοιτα...να γδυθεις ομορφα οπως ξερεις...εχω την αισθηση ότι του αρεσουν οι ωραιες γυναικες...θα σε προσεξει καλυτερα:D, Επίσης να σου πω ότι πανε σε αυτον κατι εφοπλιστες, κατι τι βι περσονες κλπ....για αυτο γδυσου ομορφα:tongue:

ΤΖΙΑ γδυσου προχειρα..ξερεις εσυ...ο γιατρος της ΑΛΕΚΑΣ που ειναι??εγω εβαλα κουμπαρο να μου βρει τον τοπ σε βυρωνα παγκρατι υμηττο..κ πρωτη κ καλυτερη η δικια μου.μπουχαχαχαχαχα..

εγω ειχα αλλην στην αρχη και με επρηξε η ξαδερφη να παω...ηταν και μακρυα και βαριομουν....;αλλα ευτυχως. Όταν γεννησα στο ΙΑΣΩ όλοι ο παιδιατροι που περασαν με ρωταγαν αν ειναι ο γιατρος μου, τους ελεγα ναι και μου ελεγαν ότι ειναι σουπερ....καλο και αυτο. Κατα τα αλλα φανταζομαι εχει πολλους καλους γιατρους ....αρκει να πεσουμε σε εναν απο αυτον. Στη Γλυφαδα ειναι ο δικος μου.

τι να φορεσεις?αυτα τα σεμνα που φορας...δεν ξερω ειναι ωραιος?ρωτα αλεκα να μαθουμε:tongue:

τι ωραιος καλε?? γερος ανθρωπος...απο τον Σφακιανο βεβαια καλυτερος χαχα

το θεμα ειναι το πορσικο να το οδηγει-οχι να το κοιταει απεξω-αλλα νομιζω οτι η μαθητρια θα γινει καλύτερη από τη δασκάλα...μπουχαχαχαχα

αα γεια σου.....να το οδηγει εχει σημασια γιατι τον συνοδηγο τον αλλαζει συχνα ο οδηγος...

γιατι σκεφτεται το γουορστ κεϊς σενάριο (τζούλια ντουβλη κλπ)..υπάρχουν ομως και άλλα.....

:tongue::P:p:p:p

επισης δεν σας ειπα..δεν βρηκα βραχιολι.....

γιατι μαρη?? τοσα ωραια εχει...για ψαξε...

Λαμπικο το κανα η...π#$%να (η Ντουβλη να πω καλυτερα!!χιχιχι!!!)!

εκδηλωνεστε μια μια...:P

Καλημερα πρωινες...


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!σημερα ξυπνησα ορεξατη!!

Ρυζαλευρο...... σκετο αγευστο..... εγω το χρησιμοποιω στη σουπα της..... Για να πηχτωνει λιγο. Και στα φρουτα μπορεις να το βαλεις και παντου..... Το παμφαγο μου την τρωει πιο καλα τη σουπα παντως οταν εχει ανθος αραβοσιτου μεσα.....

ειρηνουλα ενταξει για το καλαμακι κ την πατατοπιτα...αλλα ο αραβοσιτος ειναι καλαμποκι για ολη την ελλαδα βρε....:tongue::tongue::tongue:


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μαιρουλα πηγαινε ρωτα για βασιλικο στο φυτωριο του λεμονιδη...πες του οτι σε εστειλα εγω και θελεις να σου κανει χοντρικη τιμη...μην πεις τζια...αν δε θυμασαι το ονομα να σου στειλω πμ...να ζητησεις το γιο...πανο νομιζω τον λενε....


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites

μαιρουλα πηγαινε ρωτα για βασιλικο στο φυτωριο του λεμονιδη...πες του οτι σε εστειλα εγω και θελεις να σου κανει χοντρικη τιμη...μην πεις τζια...αν δε θυμασαι το ονομα να σου στειλω πμ...να ζητησεις το γιο...πανο νομιζω τον λενε....

σε θυμαται ο γιος βρωμιαρα ε???

:tongue::tongue::P:p

καλημεραααααα σε ολες...


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!

τι κανετε?

εγω χαλια...με πυρετο, λαιμο κ τα λοιπα...ολο το βραδυ τουρτουριζα, το πρωι σηκωθηκα με πυρετο κ ζαλαδα φοβερη, δε πηγα δουλεια κ δε θα παω κ αυριο, ευτυχως ηρθε η μανουλα μου κ με βοηθησε...

ελπιζω μεχρι το σαββατο να ειμαι καλα κ να μην ακυρωσω το ταξιδι μου...

δε πιστευω να κολησω το μικρο ? υποτιθεται οτι αυτος με κολησε κ οτι ειναι στην αναρρωση τωρα, τι λετε?

Περαστικα Ευανθια μου...

λοιπον πήγαμε και σε άλλο γιατρο (ουτε αυτος μου γεμισε το μάτι...) και μας είπε αν μην κάνουμε τπτ, ούτε εξέταση ούτε σιρόπι..απλά να ξεκινησουμε τις στερεες.

Και επειδή μάλλον δεν εγινα κατανοητη...δεν ειμαι πια τοσο σαϊκο να ανησυχώ για τη ΓΟΠ....ανησυχούσα γιατι μου ελεγε η άλλη η βλαμμενη οτι αν δεν ειναι τελικά από τη ΓΟΠ και ειναι κατι αλλο που δεν ξερει τι..το παιδί μπορει να μου μεινει στον τοπο γιατι δε θα μπορει να παρει αναπνοη....πειτε μου πια δεν θα ανησυχούσε αν ακουγε κατι τετοιο...

ο κυριουλης σήμερα που με ρωτησε 3 φορες τι μαρκα γαλα πινει το παιδί μου μου εδωσε πρόγραμμα στερεων..διαφερει φυσικά απολα που εχω διαβασει εδω μεχρι τωρα

εγω το λεω προγραμμα γιουλ μπανα-τα πάντα ολα

ξεκιναμε με ολα τα φρουτα (και πορτοκάλι για 4 μερες-μετα βαζουμε κρεμα βανιλια αλλες 4 μερες και μετα βαζουμε ολα τα λαχανικά (και λεμονι) και κρεας μαζί....αυτά

οπως καταλάβατε ειμαι σε αναζήτηση παιδίατρου...κατα τα άλλα η τζουμπρου ειναι 66 εκ και 7500...

και η βενιαμιν του καφε ξεκινάει ωσονούπω στερεες....

να ευχηθώ και στην περδικούλα σιδερένια και να πω οτι μου αρεσε πολύ το τραγουδάκι που της αφιέρωσε η βικυ!

τελεια η μπουμπου οπως και ο γιοκας της Αλεκας για τις στερρεες τροφες διαφωνω καθετα οχι ολες οι τροφες μαζι ειναι παρθενο το εντερακι του πρεπει η εισαγωγη να γινει αργα για να προσαρμοστει ο οργανισμος στις νεες τροφες...:roll::roll::roll: Μα που τους βρισκουμε?!?!?!?

τζια...επειδη εξελισσεσαι και εσυ σε αγχωδη μαμα, να σου πω ότι καλα κανεις και το ψαχνεις...και εγω θα το εψαχνα....αλλα όλα ξεκινανε απο τον παιδιατρο...αν σε αγχωνει αυτος, τελειωσε.

όπως σου ειπα ομως αι όπως σου ειπε και ο ντοκ που πηγες δυο στους τρεις λενε να μην ανησυχεις και να μην κανεις κατι.

Εγω πιστευω οτι η Αλεκα κομπλαρει ολους τους γιατρους στο περασμα της...χεχεχε Το φοβο της να εχουν...:mrgreen::mrgreen:

ε ρε ξυλο που θελουνε..το θεμα ειναι οτι τσακωνόμαστε με νυσταλέων γιατι εγω δε θελω να της δωσω ολα μαζι τα φρουτα και με κραζει και μου λεει οτι κανω τον γιατρο...και οτι οτι με συμφερει κρατάω κλπ κλπ...αχχχχχχχχχχχχχχχ

τον νυσταλεων τον αναλαμβανω εγω...τον βαζω παρεα με Παυλιτο στον καναπε και αγορευω ανενοχλητη...8-)8-):cool:

ψαχνω μαρη να ενημερωθω..να προετοιμαστώ..ποτε να ψαξω ..αφου τις ξεκινήσει...μη με παρεξηγειτε..σημερα εχω νευρα...από την ψυχολογική ταλαιπωρία...

Σε καταλαβαινω απολυτα ολα καλα θα πανε!!!

κανονικα μαρη.....μεγαλα προσοντα ειχε πει κατι η μαριανθη :D:tongue::tongue::tongue:

Μπαααα τζιφος...μεγαλωσε το σωμα του και το πουλακι του φαινεται μια χαρα φυσιολογικο τωρα...:lol::lol:

παντως κ μενα μου βγαζε γουλιτσες με το γαλα κ απο τοτε που αρχισε να τρωει σταματησαν..

ασχετο αλλα εχω χασει 5 κιλα οεοεοεοεοεοεοεο:P

Ολε ολε ολε!!!!!!!!!!!Μητσακι ποτε θα παμε χαιδαρι για κανενα καφεδακι???


waWmp3.png

9LyAp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!

σημερα απο το σπιτι, αφησα μπεμπη στον παιδικο κ θα κανω δουλιτσες σπιτι! θα παω να κανω κ την αιτηση για το δημοσιο παιδικο σταθμο κ να δω και κανενα μαγαζακι ακομα για ρουχο για τη βαφτιση.

ο λαιμος ψιλοποναει ακομα κατα τ' αλλα καλα!!!

Αλεκα δε με ειχε δει απο οταν μπηκαμε..εγω δεν εφυγα καθολου απο νοσοκομειο..τρελλαθηκε απο τη χαρα του ..χοροπηδαγε τραγουδαγε..εφαγε κιολας..αλλα μολις ειδε το μωρακι μας..πηγε να κλαψει..βουρκωσε το ταλιμπανακι μου γιατι το μωρο μας εχει μιμι..την προσεχειπαρα πολυ,τη φυλαει μονο στα χερακια κ στα ποδαρια..το αλλο ξελιγωνεται στα γελια..ολα καλα..

πολυ συγκινηθηκα.....

αι σιχτρι μαρη..σαν τα μουτρα σου την εκανες...χειροτερεψε..τωρα τρωει γαλα κ δε σταματαει να χορευει..τη βαζω να κοιμηθει μπρουμητα κ εχει μια αγελαδα που παιζει τραγουδια κ μολις ξεκιναει το τραγουδακι, μου σηκωνει τον πωπο...κ κοπανιεται..γελαει κιολας κοιταει αν εχει κ κοινο..μη χορευει τσαμπα..μεταλλαχτηκε σε ΤΖΙΑ το παιδι..

κ εδω παλι γελαγα σα τη χαζη.....


qC91p2.pngaQK1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...