Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

γιατι σκεφτεται το γουορστ κεϊς σενάριο (τζούλια ντουβλη κλπ)..υπάρχουν ομως και άλλα.....

:tongue::tongue::tongue:

λοιπον βλεπω καμια αλλη βορεια δε φαινεται ακομη....μαζεψα λοιπον τα λιγοστα ποτηρια...και κλειδωνω μια φορα...αν ανοιξετε παλι βρωμες να καθαρισετε τα απομειναρια που μου ξεφυγαν!!!!!ειμαι και κουρασμενη μανα!!!!

αντε καληνυχτες!!!


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

Ηρθα να μαι για λιγο θα παω να ταισω!!!!!!!!

Ζωη επιτελους μπηκες..... Μην παρεξηγεισαι ρε χαζο γαι το καλο σου ειναι ολα αυτα που ακους!!!!!!

ELA LEME KAI ΤΟ ΚΙΜΑΚΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΔΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΠΙΤΑΚΙ ΤΟΥΣ!!!!

ΘΑ ΜΠΕΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΕΙ ΚΑΙ Η ΙΔΙΑ!!!!

ΣΙΔΕΡΟΚΕΦΑΛΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ!!!

Αιντεεεεεεεεεεεεεε παει και αυτο...... Ολα καλα!!!!!!!!!

Καλά η δικιά μου είναι η μοναδική που δεν έχει βγάλει δόντι μέχρι στιγμής ?

Νομιζεις!!!!!!!!!!!!! Και εμεις δεν εχουμε δοντι..... φαφουτα.........

ΟΧΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΤΗ ΕΙΧΑ ΜΑΓΟΥΛΑ...παντα ημουν γλυκια!!οταν θυμωνω ομως και κατσουφιαζω..συναφιαζω λεμε...δεν ειμαι για να με βλεπουν!!!οντως ο καιρος με αγχωνει...αλλα εχω εναλλακτικες...

ζωη μην αγχωνεσαι μια χαρα ειναι η πιπινα...θα τα παρει αργοτερα...

τωρα δινω συμπληρωμα τη μπεμπα!!την πατατα την καλοεφαγε παλι σημερα!!!

κοτοπουλο θα βαλω κι εδω φωτο!!!προσπαθω να κανω ενα κλιπακι στο nero για την κυριακη...ξερει καμια τι παταω???στο στρατο το ειχα κανει με ενα αλλο προγραμμα που ειχα τοτε...

δεν ειδα και την απαντηση της αλεκας για την περδικοοικογενεια...:rolleyes:;);):tongue:

Ο καιρος θα σιαξει πιστευω..... Πατατα σκετη? Τιποτε αλλο? Τι θες να κανεις με το νερο? Για πες μπας και ξερουμε....

γυρίσαμε..σας ποστάρω αυτο που εγραψα σε ενα τοπικ στο παρεντς γι ανα μην τα ξαναγράφω...

αποφάσισα να πάρω και τη γνωμη άλλου παιδάτρου και μετα να αποφασίσω.

τι λετε???

Αν και ειδα μετα οτι πηγες να πας και αλλου.......

Σε λιγο θα παω τον μικρο στον γιατρο...ρε κοριτσια οποτε μπορειτε να γραψετε λιγα λογια για τα μωρακια σας πως πανε απο συμπεριφορα γενικοτερα ...:roll::roll:

Οπως ολα τα μωρα....... με τις διακυμανσεις της.... Μια μες την καλη χαρα μια με απιστευτη γρινια......... Παντως και να θυμωσετε ακομα πρωτομανουλες μου θα το πω....... Γελαω μαζι σας γιατι αγχωνεστε για ψυλλου πήδημα.........

Χμμμ απο ο,τι βλεπω ολα σε ταλιμπανακια εξελισσονται...οποτε φυσιολογικο ειναι...

Μερικες φορες μου καρφωνεται η ιδεα οτι επειδη ολο το πρωι ειναι με την μανα μου και τον αγαπαει παρα πολυ και καθεται σουζα οτι την αγαπαει πιο πολυ απο μενα... :(

Ναι την μανα σου αγαπαει εσενα απλα σε ανεχεται............ Αη μαρη.... Για αυτα γελαω..........

κοριτσακια σας αφηνω παω σπιτακι μου στο κοριτσακι μου!! φιλια!!

Στο καλο κοριτσακι και ξαναελα να σε ξαναβρισουμε.........

Και ναι....εβαλα ΚΑΙ το γιαννη για υπνο !!!!!!!!

Δαλιδα,

το γραφω και στο προφιλ μου www.vendingbar.gr

ευχαριστω για τον κοπο !!!!!

να μπαινετε μια φορα την ημερα απαραιτητος....:mrgreen:

Για σημερα αποστολη εξετελεσθει.......

Καλεεεεεε, εσας τρωνε τα ποδια τους;;;

Εμας γιατι το κανει;;; ακονιζει τα νυχια ή τα ουλα;;;;

Τζια, κι εμεις πλακωνομαστε, επιμενει ο Γιωργος εδω και 20 μερες να βαλουμε κρεας γιατι αυτη ειναι αχορταγη αλλα εγω ακολουθω το προγραμμα της γιατρου που ειπε ενα ενα τα λαχανικα!! οπως καταλαβαινετε σε κανενα τριμηνο θα μπουν τα κρεατα!! Μηπως ειναι ψυχολογικο και δε θελω να της δωσω να δοκιμασει κοτοπουλο;;;;

Ενα ενα τα λαχανικα για ποσες μερες καθε λαχανικο? Δωστης κρεας μολις χρονισει καλυτερα για να εισαι απολυτα σιγουρη....

καλησπερααα διαβασα κ ηρθα..

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΑΡΑΑΑΑ ΠΟΛΛΛΥΥΥ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ...ΕΙΣΑΣΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΦΙΛΕΣ...ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ Κ ΕΣΕΙΣ Κ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ Κ ΟΙ ΑΝΤΡΟΥΛΗΔΕΣ ΣΑΣ...

αν δεν με πρηζατε μπορει κ να μην ειχα παει ακομα το ζωο..

Μην ευχαριστεις το θεμα ειναι οτι η περδικουλα ειναι μια χαρα........ Μονο αυτο εχει σημασια!!!

κ εγω φευγω σε κανα πενταλεπτο ,γιατι ειμαι κομματια...

ΑΛΕΚΑ μη καθαρισεις τιποτα..κατεβαινουν οι βορειες..τωρα τελειωνουν μεσημεριανο κ μπαινουν.χαλλαρα

Μπουχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχαχα

Αλεκα δε με ειχε δει απο οταν μπηκαμε..εγω δεν εφυγα καθολου απο νοσοκομειο..τρελλαθηκε απο τη χαρα του ..χοροπηδαγε τραγουδαγε..εφαγε κιολας..αλλα μολις ειδε το μωρακι μας..πηγε να κλαψει..βουρκωσε το ταλιμπανακι μου γιατι το μωρο μας εχει μιμι..την προσεχειπαρα πολυ,τη φυλαει μονο στα χερακια κ στα ποδαρια..το αλλο ξελιγωνεται στα γελια..ολα καλα..

Τα μωρα καταλαβαινουν και ειδικα οταν ειναι στην ηλικια του Χρηστου........ Η ψυχουλα μου..... ποιος ξερει τι νομιζε ολες αυτες τις μερες.....

ελα μαρη ελενιτσα.....ό,τι και να λεμε αυτες ειναι δυσκολες καταστασεις αλλα....ετσι ειναι η ρημαδα η ζωη...τιποτα δεν ειμαστε μαρη...η συνεχεια της ανθρωποτητας μονο...ενα μηδενικο μεσα στο συμπαν..(να σου στειλω μια θηλεια?):D

αχ το καλο μου....τι γλυκος....λοιπον παω να ξεραθω και εγω....κουραστηκα πολυ η βρωμογρια....

Καλη ξεκουραση γιαγιακα......... Σουπερ ο μπεμπης........ ο γιατρος τι κανει μιλησες μετα μαζι του? Μην πηδηχθηκε απο καμμια ταρατσα λεω με τις ερωτησεις που του εκανες....

:tongue::tongue::tongue:

λοιπον βλεπω καμια αλλη βορεια δε φαινεται ακομη....μαζεψα λοιπον τα λιγοστα ποτηρια...και κλειδωνω μια φορα...αν ανοιξετε παλι βρωμες να καθαρισετε τα απομειναρια που μου ξεφυγαν!!!!!ειμαι και κουρασμενη μανα!!!!

αντε καληνυχτες!!!

Κλειδωνεις απο τωρα? Αιντε αιντε το χασαμε το κορμι πατριωτηηηηηηηηηηηηηηη. Ξεκουρασου μανουλα καλη σου νυχτα....

Link to comment
Share on other sites

Η τζατζογρια η Μεφη που ειναι? Κουραστηκε απο τα ξενυχτια και δεν μπορει να παρει τα ποδια της και να ερθει να μας πει μια καλησπέρα......... Στα ειπα αγαπη μου εγω.... Δεν ειναι αθληματα της ηλικιας σου αυτα..... Δεν με ακουσες.....

Link to comment
Share on other sites

Ναι καλε, που ειναι αυτη η μεφη; Τι της κανατε στη συναντηση;;;

Ελενη τι επαθε αυτη η φιλη σου; δε καταλαβα! τεσπα!

Ευανθια, περαστικα!!!!

Λαγκαδιωτισσα, λες να της δωσω κατ ευθειαν γκουντυς ή κανενα γυρο πιτα;;; χιχιχι!!

Link to comment
Share on other sites

Εμεις? Εμεις δεν της καναμε τπτ απολυτως........ Ειδες και τις φωτο..... την προσεξαμε παρα πολυ......... Επρεπε να σεβαστουμε και τα χρονια της βλεπεις......

Ετσι που το πατε εσεις.... Ενα ενα τα λαχανικα σιγουρα απο υγειινη διατροφη κατευθειαν στην καταχρηση θα πεσει το μωρο..... Και τα φρουτα ενα ενα τα πηγατε? Και απο κρεμες? Μονο βανιλια να φανταστω ετσι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κοριτσια!!!

προσπαθω 45 λεπτα να διαβασω και ολο με πεταει το κωλο ινετερνετ.....

απο τα λιγα που μπορεσα,αλεκα ο γιος σου ειναι μια χαρα και ασε τα αδυνατος κλπ....απλα ειναι ψηλο παιδι!!!!!

τζια αφου δεν θες ολα μαζι βαζε τα ενα ενα τα λαχανιακ καθε μερα.

κιμι η μπεμπα ειναι μια χαρα,ετσι?

ειμαι κοματια,πηγα αγορα βρηακ τουλια,γαζες επισης κοκκαλακι για την μπεμπα,καλα που το ειδε η μεφη το πρωι και με πηρε:D

μετα τζαμπο,εκει δεν προλαβα πολλα,πρεπει να ξαναπαω,περασα και απο το μαγαζι και ρωτησα ποσα τραπεζια θα στρωσει για νακανονισω με την διακοσμηση,ευτυχως ο ανθρωπος ειναι σωστος θα του τα παω ολα το σαββατο θα του δειξω πως τα θελω και θα τα βαλει αυτος.

εχω θεμα βεβαια με τα λουλουδια που ελεγα,τα κουβαδακια του τζαμπο ειναι μεγαλα και θελουν μεγαλα λουλουδια,εγω θελω τουλαχιστων 14 και μουν βγαινουν....επισης δεν εχει σε ροζ,εχει γαλαζιο....θα δω τι θα κανω.

επισης ο καθενα πουλαει τον βασιλικο οσο του γκ.......ση:twisted:


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

η μεφη βρηκε ψωνισε τελικα για ολους!!!!δεν ξερω αμα γυρισε σημερα.

Αααααααααααααα η ψωναρα γυρισε οοοοοοοοοοοοοολη τη θεσσαλονικη........ Αφου ψωνισε και ειναι καλα ενταξει.........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δεν εχω διαβασει και δεν προλαβαινω....τζια ελπιζω η μικρη να μην εχει τιποτα..ομως για να το επιβαιβαιωσω θα σε παρω ενα τηλ γιατι θα λειπω και αυριο...κιμι ελπιζω να σαι σπιτακι σου πια με το περδικακι καλα!!αλεκα πηγες παιδιατρο λογικα οπως ειδα και λεει η μαιρη σουπερ ο μπεμπης!παλι αδυνατο το λες???θα διαβασω αυριοκοριτσακια!

ομορφακαι ξεχασα πολυ καλο το φορεμα...νομιζα στο ειχα πει..Σορυ/////'''!!

Link to comment
Share on other sites

βρε ειρηνη το ανθος αραβοσιτου τι ειναι???

Ρυζαλευρο...... σκετο αγευστο..... εγω το χρησιμοποιω στη σουπα της..... Για να πηχτωνει λιγο. Και στα φρουτα μπορεις να το βαλεις και παντου..... Το παμφαγο μου την τρωει πιο καλα τη σουπα παντως οταν εχει ανθος αραβοσιτου μεσα.....

Link to comment
Share on other sites

Ρυζαλευρο...... σκετο αγευστο..... εγω το χρησιμοποιω στη σουπα της..... Για να πηχτωνει λιγο. Και στα φρουτα μπορεις να το βαλεις και παντου..... Το παμφαγο μου την τρωει πιο καλα τη σουπα παντως οταν εχει ανθος αραβοσιτου μεσα.....

οκ:D

ρε συ γιατι ετσι χαλια σημερα 5 λεπτα για μια σελιδα...

επισης δεν σας ειπα..δεν βρηκα βραχιολι.....


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...