Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 19 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Μπορείς να πάρεις ναι,ντεπον και απλό παναντολ δεν υπάρχει θέμα 

      ο 8ο σ ποτέ ξεκινάει; ναι μιλησα με τη μαια γιατί ήταν λίγο περίεργα τα πονάκια με έπιανε κοιλιά μέση ταυτόχρονα για 20 δευτέρα μπυ περνούσε και μετά από κανα 5 λεπτό με έπιανε πάλι 

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Άργησα αλλά τα κατάφερα....

Τις βρήκα τις "μανούλες Δεκεμβρίου 2009"

Είναι όλες μαζί....σε άλλο μαγαζάκι...δικό τους αυτή τη φορά....

και περνάνε καλύτερα από ποτέ !!!!!!!!!!!!!!!!!

Λίγο πριν την εκπνοή του μήνα αλλά και του χρόνου...

θέλω να ευχηθώ σε όλα τα μωράκια του Δεκεμβρίου 2009 να τα εκατοστήσουν !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να είναι μόνο γερά....τίποτε άλλο.

Για όλα τα υπόλοιπα θα φροντίσουν οι μανούλες τους....ξέρουν αυτές...

Δεν μασάνε τίποτα....μα τίποτα όμως !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αντίο σας .....και καλή πρωτοχρονιά !!!!!!!!!!!!!!!!!!!celebrate012.gifcelebrate012.gifcelebrate012.gifcelebrate012.gif


hPGvp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χρόνια Πολλά και Καλή Χρονιά σε όλες τις μανούλες του Δεκεμβρίου και μη :P!!!!!!!

Να χαίρεστε τα μωράκια σας, να τα εκατοστήσουν και να τα καμαρώσετε όπως ποθείτε :P!!!!!

Να είναι πάντοτε ευτυχισμένα :P!!!!!!!!!


eH1op2.png

LMcjp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Καλησπερα,εχω παρα πολυ να μπω κ να σας διαβασω.Δεν εγραφα,(εγραφα μονο οταν ηταν στο parents)αλλα μαθενα την αναπτυξη των παιδιων σας κ συγκρινα με την δικια μου.Η μικρη μου εμενα ειναι 13 μιση μηνων.Ειδα μια "μικρη κινηση" κ ετσι αποφασισα να γραψω κ γω.Ελπιζω να τα λεμε!!


Ο γιος μου :20/03/2008 H κορη μου:19/12/2009

Μωρακι μου σε περιμενουμε...25/09/2012

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα :P.

Καλά είμαστε, λίγο με τα δόντια τυρανιέται η κουκλίτσα μου, βγάζει 2-2 μαζί και είναι μέσα στην γκρίνια (ειδικά το βράδυ), δεν τρώει κ.λ.π.

Κατά τα άλλα είναι μια χαρά. Περπάτησε μόλις χρόνισε και τώρα τρέχει, λέει μπαμπά (η αδυναμία της), μαμά (πιο αραιά), μαμ, γιαγιά και φέρνει διάφορες κούκλες και παιχνίδια που της ζητώ. Επίσης μαγειρεύει :lol: με τις δικές της κουτάλες και τάπερ και δοκιμάζει όλα τα φαγητά που φτιάχνω εγώ. Επίσης δεν τολμάμε να δούμε μωράκι και να μην το φιλήσουμε.... είναι μια σκέτη γλύκα!!!!!!!!!!!

Rica σε θυμάμαι στις αρχές της εγκυμοσύνης :P. Είσαι καλά; Sakissmaro και με σένα τα είχαμε πει κάποια στιγμή αν δεν κάνω λάθος.

Mvarela είσαι καλά;

Περιμένω τα νέα σας.


eH1op2.png

LMcjp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σου Νίνα. Τώρα είδα το μήνυμά σου, όλο το πρωί ήμουν στην κουζίνα (μαγείρεψα λαχανοντολμάδες), μετά ήρθε ο σύζυγος, φάγαμε, κοίμησα το κοριτσάκι μου και μπήκα για λίγο.

Κατά τα άλλα, είμαστε όλη μέρα στο σπίτι λόγω βροχής και βαριόμαστε πολύ. Ελπίζω να φτιάξει γρήγορα ο καιρός γιατί δεν την παλεύουμε άλλο με την κλεισούρα.

Λοιπόν, για πες μας για σένα. Εργάζεσαι; Ή κάθεσαι με τα παιδιά στο σπίτι; Εγώ όπως καταλαβαίνεις δεν δουλεύω και μεγαλώνω το κοριτσάκι μου. Από την μια θα ήθελα να κάνω κάτι άλλο και να βγαίνω έξω από το σπίτι, από την άλλη δεν θα ήθελα να χάσω τίποτα από το μεγάλωμα της μικρής μου.

Το κοριτσάκι μου είναι πολύ ήρεμο, το μόνο που θέλει είναι άλλα παιδάκια και πολλά παιχνίδια - τραγουδάκια - παραμυθάκια από τη μαμά. Ούτε ζημιές κάνει, ούτε τίποτα. Απλά κυκλοφορεί όλη μέρα με μια κουτάλα και ένα τάπερ και κάνει πώς μαγειρεύει (βλέπει τη μαμά) ;). Έχουμε μόνο ένα θέμα με τον βραδυνό ύπνο (πολλά ξυπνήματα) αλλά θέλω να πιστεύω ότι θα περάσει σύντομα και αυτό. Τα δικά σου παιδάκια πώς είναι;


eH1op2.png

LMcjp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια,τι κανετε?Εμενα κοιμουνται τα μικρα κ βρηκα την ευκαιρια να μπω για λιγο.Νατασουλα πρεπει να τα εχουμε πει αλλα ηταν πολυ αρχη,στην εγκυμοσυνη ακομη......Οσο για τον υπνο που λες σε ενιωσα γιατι κ μενα η μικρη μου ξυπναει συνεχεια.Το "κακο" αυτο αρχισε οταν ηταν περιπου 4 μηνων κ συνεχιζει,τωρα ειμαστε κ σε δυσκολη φαση γιατι βγαζουμε ταυτοχρονα 4 τραπεζιτες,οποτε καταλαβαινεις τι γινετε!!!!Περασαμε κ μια βροχιτιδα,ακομη περνουμε αντιβιωση κ η γκρινια συνεχιζετε..Εμενα παντως κ τα δυο τα παιδια μου ειναι πολυ γκρινιαρικα,με το παραμικρο γκρινιαζουν...Οποτε σε αντιθεση με σενα Νατασουλα,ευτυχως δουλευω(4 ωρες) κ φευγω λιγο απο το σπιτι.


Ο γιος μου :20/03/2008 H κορη μου:19/12/2009

Μωρακι μου σε περιμενουμε...25/09/2012

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Νίνα. Τώρα είδα το μήνυμά σου, όλο το πρωί ήμουν στην κουζίνα (μαγείρεψα λαχανοντολμάδες), μετά ήρθε ο σύζυγος, φάγαμε, κοίμησα το κοριτσάκι μου και μπήκα για λίγο.

Κατά τα άλλα, είμαστε όλη μέρα στο σπίτι λόγω βροχής και βαριόμαστε πολύ. Ελπίζω να φτιάξει γρήγορα ο καιρός γιατί δεν την παλεύουμε άλλο με την κλεισούρα.

Λοιπόν, για πες μας για σένα. Εργάζεσαι; Ή κάθεσαι με τα παιδιά στο σπίτι; Εγώ όπως καταλαβαίνεις δεν δουλεύω και μεγαλώνω το κοριτσάκι μου. Από την μια θα ήθελα να κάνω κάτι άλλο και να βγαίνω έξω από το σπίτι, από την άλλη δεν θα ήθελα να χάσω τίποτα από το μεγάλωμα της μικρής μου.

Το κοριτσάκι μου είναι πολύ ήρεμο, το μόνο που θέλει είναι άλλα παιδάκια και πολλά παιχνίδια - τραγουδάκια - παραμυθάκια από τη μαμά. Ούτε ζημιές κάνει, ούτε τίποτα. Απλά κυκλοφορεί όλη μέρα με μια κουτάλα και ένα τάπερ και κάνει πώς μαγειρεύει (βλέπει τη μαμά) ;). Έχουμε μόνο ένα θέμα με τον βραδυνό ύπνο (πολλά ξυπνήματα) αλλά θέλω να πιστεύω ότι θα περάσει σύντομα και αυτό. Τα δικά σου παιδάκια πώς είναι;

Γεια σας κοριτσια,τι κανετε?Εμενα κοιμουνται τα μικρα κ βρηκα την ευκαιρια να μπω για λιγο.Νατασουλα πρεπει να τα εχουμε πει αλλα ηταν πολυ αρχη,στην εγκυμοσυνη ακομη......Οσο για τον υπνο που λες σε ενιωσα γιατι κ μενα η μικρη μου ξυπναει συνεχεια.Το "κακο" αυτο αρχισε οταν ηταν περιπου 4 μηνων κ συνεχιζει,τωρα ειμαστε κ σε δυσκολη φαση γιατι βγαζουμε ταυτοχρονα 4 τραπεζιτες,οποτε καταλαβαινεις τι γινετε!!!!Περασαμε κ μια βροχιτιδα,ακομη περνουμε αντιβιωση κ η γκρινια συνεχιζετε..Εμενα παντως κ τα δυο τα παιδια μου ειναι πολυ γκρινιαρικα,με το παραμικρο γκρινιαζουν...Οποτε σε αντιθεση με σενα Νατασουλα,ευτυχως δουλευω(4 ωρες) κ φευγω λιγο απο το σπιτι.

καλησπέρα κορίτσια! αχ αυτό το θέμα με ον ύπνο... εμε΄ς έχουμε θέμα με τοξύπνημα 6 το πρωί το μάτι γαρίδα!!!!!! δεν ήξερα οτι''κυκλοφορούν'' ακόμα μανούλες δεκεμβρίου 2009 εδώ! θα τα λέμε!! :wink:


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια! δεν ήξερα οτι''κυκλοφορούν'' ακόμα μανούλες δεκεμβρίου 2009 εδώ! θα τα λέμε!! :wink:

Γεια σου Μαρακι κ γω εχει λιγες μερες που το ανακαλυψα,ελπιζω να τα λεμε.Καλο βραδυ!!!


Ο γιος μου :20/03/2008 H κορη μου:19/12/2009

Μωρακι μου σε περιμενουμε...25/09/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...