Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σε ταλαιπώρησαν πολλές μέρες..φαντάζομαι τον πόνο που πέρασες και ειλικρινά δεν αξίζει σε καμία γυναίκα να το περάσει όλο αυτό.

      Μην κοιτάς τα συμπτώματα,δεν υπάρχει στάνταρ.Μια ερχονται,μια φεύγουν..Ευχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να είσαι έγκυος και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο❤️  Πότε πας για χοριακη είπαμε?

      Ναι μ είπε μια κοπέλα ουι είναι και τα χάπια που παίρνουμε και ότι ο οργανισμός συνηθίζει … όποτε για αυτό .. καιι φυσικά ότι πάνω από 500 μονάδες υπάρχουν συμπτώματα … όπως και μα έχει σε ευχαριστω βαθιά ! Θα τα λέμε εδώ και μην πτοείσαι …. Ευτυχώς να λες είναι σχετικά χαμηλή η χοριακη και δεν θα καταλάβεις τίποτα μέχρι να πέσει είσαι τυχερή μέσα σε όλο αυτό … και επίσης εψεις μια βλαστοκύστη σα να κρύα τα νερά  χαχαχα

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

kaι μενα ποτε δεν μπουσουλησε....και γω το παρκο σκεφτομαι και το Θεο που ειναι μεγαλος :D:D Παντως και μενα δεν εβαζε πραγματα στο στομα ...εκτος απο μια φορα που της ειχα δωσει ενα πορτοφολι μεσα στο παρκο και νομιζα ηταν αδειο αλλα ειχε μεσα κατι κουπονια απο το σουπερ μαρκετ...και τα εφαγε η κυρια..μασουρι ολοκληρο....πνιγηκε ...εγω σαν την τρελλη να τη γυρναω αναποδα..να βαζω το χερι μου στο στομα της...ολα αυτα που δεν πρεπει δηλαδη.....μεχρι που τελικα τα εκανε εμετο..εγω μεσα στα κλαματα και -25 χρονια απο τη ζωη μου ;) περασμενα ξεχασμενα ομως!!!


eNortjK1UjI3MjYxVLIGXDASqAKd20.pngtssdvtdr4k.jpgeNortjK1UjI3MjYxVrIGXDASrgKf99.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αλεκα απο θεμα υψους εννοουσα η γυναικα τιποτα αλλο

Οντως με το τριτο δεν το βαζω κατω θα το κανω αρκει να γυρισω το κουμπι στο 2 να κανω και μια κορουλα για σκεψου ομς να μου κατσουν διδυμα και να ειναι αγορια:shock::shock::shock:

Εν τω μεταξυ ακομα να αδιαθετησω φεεεεεεεεεεεεεεετα

σημερα προσπαθουσα να κοιμισω τον Μανωλη 2 ωρες στο τελος κοιμηθηκε παω να απλωσω λεω του Δημητρη :Μιμακο δεν πας μεσα να δεις αν κλαιει το μωρο μας Παει μεσα πανω απο το κεφαλι του για να μην πω μεσα στο αυτι του και λεει Μαμαααααααααααααααααααα οχι κοιμαται με ολη του τη γκαριλα και μετα 3 δευτερολεπτα τωρα ομως κλαιει:lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol:

Καλά, η δικιά μου δεν μπουσούλησε ποτέ...

χμμ...Δεν ξέρω τι θα κάνω... Σκοπεύω να την βάζω στο πάρκο το οποίο χρησιμοποίησε ελάχιστα η μεγάλη... Απλώς θα πρέπει να είμαι από πίσω συνέχεια...

oyte kai emena mpoysoylhse


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

kaι μενα ποτε δεν μπουσουλησε....και γω το παρκο σκεφτομαι και το Θεο που ειναι μεγαλος :D:D Παντως και μενα δεν εβαζε πραγματα στο στομα ...εκτος απο μια φορα που της ειχα δωσει ενα πορτοφολι μεσα στο παρκο και νομιζα ηταν αδειο αλλα ειχε μεσα κατι κουπονια απο το σουπερ μαρκετ...και τα εφαγε η κυρια..μασουρι ολοκληρο....πνιγηκε ...εγω σαν την τρελλη να τη γυρναω αναποδα..να βαζω το χερι μου στο στομα της...ολα αυτα που δεν πρεπει δηλαδη.....μεχρι που τελικα τα εκανε εμετο..εγω μεσα στα κλαματα και -25 χρονια απο τη ζωη μου ;) περασμενα ξεχασμενα ομως!!!

Φαντάζομαι τη λαχτάρα σου... Έχω πάθει και εγώ παρόμοια περιστατικά, κυρίως με φαγητό...:-(


XPsop2.png0xFtp2.pngsmiley-char090.gif
Link to comment
Share on other sites

σημερα προσπαθουσα να κοιμισω τον Μανωλη 2 ωρες στο τελος κοιμηθηκε παω να απλωσω λεω του Δημητρη :Μιμακο δεν πας μεσα να δεις αν κλαιει το μωρο μας Παει μεσα πανω απο το κεφαλι του για να μην πω μεσα στο αυτι του και λεει Μαμαααααααααααααααααααα οχι κοιμαται με ολη του τη γκαριλα και μετα 3 δευτερολεπτα τωρα ομως κλαιει:lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: το παιδί ξέρει να κάνει φασαρία, τι να πεις!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εμείς σήμερα πήγαμε στα lidl να πάρω φωτάκι νύχτας που αναβει με αισθητήρες και μετά παραδίπλα στα εντός να πάρω μια φλις κουβερτούλα για τη γιαγιά μου και να χαζέψω κουζινικά, διακοσμητικά και άλλα πολλά ψιλολόγια. ξεκινήσαμε με το αυτοκίνητο με κλάμα, σιγά σιγά κοιμήθηκε. στο lidl ακόμα κοιμόταν, αλλά στα εντός ξύπνησε. τον είχα στο μαρσιπο με φάτσα σε μένα. χάζευε τριγύρω και σε κάποια φάση στο 10λεπτο άρχισε να τρίβει τα μουτράκια του πάνω μου και κοιμήθηκε. ήρθαμε σπίτι τον έβαλα στο κρεβάτι μπρούμυτα και ακόμα κοιμάται. συνολικά ένα 3ωρο περίπου!!!!

και βρήκα ευκαιρία να κάνω κανένα φαγητό μετά από 2 εβδομάδες!!!! τη βγάζουμε με ντελιβερι και ταπεράκια μαμάς και πεθεράς! γεμιστά έκανα. αλλά δεν έκανα το κρεμμύδι στο μούλτι για να μην τον ξυπνήσω και κάνει κριτς κριτς. δεν έλιωσε καλά. :-( πάλι παράπονα θα μου κάνει ο σύζυγος... δε βαριέσαι... ας κάτσει αυτός με το μωρό όλη μέρα και να σκουπίζει, να καθαρίζει, να πλένει, να σιδερώνει και να μαγειρεύει... εγώ τη θέση μου την ξεκαθάρισα! το μαγείρεμα είναι το τελευταίο που με απασχολεί! αφού τον έχω όλη μέρα πάνω μου τον μικρό, πώς να μαγειρέψω η γυναίκα???

και επί της ευκαιρίας, τι θα κάνω που δεν κάθεται ούτε στο ριλάξ, ούτε στην κούνια να χαζεύει το mobile, ούτε αγκαλιά μας όταν καθόμαστε?????? πού θα πάει η βαλίτσα? μόνο αγκαλιά και βόλτες μέσα στο σπίτι και στο μάρσιπο ησυχάζει! τι θα γίνει με την περίπτωσή του? εγώ ήμουν πάρα πολύ ήσυχο μωρό. από 30 ημερών με άφηνε η μαμά μου στο πάρκο και κοιμόμουν. γιατί δε μ' έμοιασε το παιδί μου????? θα μου πείτε, κάτσε, σ' όλα τ'αλλα σ' έμοιασε, να μην πάρει κάτι και από τον μπαμπά του??? ε, αυτό βρήκε να πάρει??? άντε τώρα μην τα πάρω κι εγω... άντε!!! που μου πονάνε μέσες, χέρια, πόδια, πλάτες!!!! και ο άντρας μου δεν τον πολυπαίρνει αγκαλιά γιατί "δε μπορεί τη γκρίνια". ενώ εγώ... το καταευχαριστιέμαι!!!!!!:mad::x:x δε λέγεται τι χαρά κάνω!!! άντε πάλι, τα θυμήθηκα και συγχύστηκα!!!


15y6xxxv0qx3picm.png

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι τη λαχτάρα σου... Έχω πάθει και εγώ παρόμοια περιστατικά, κυρίως με φαγητό...:-(

Αχ μην μιλατε για πνιγμους και το εχω προσφατο τωρα με το που ακουω γκουχ φευγω βολιδα.ΟΔημητρης μπουσουλησε αλλακαι εκτος αυτο οταν περπατησε 1 ετος συνεχισε και εβαζε οτι εβρισκε μεχρι βιδες Σε αυτο δεν ξερω τι να κανω τα ρουφιξω ολα με τη σκουπα??


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

[quote name=melsas;193785 το παιδί ξέρει να κάνει φασαρία' date=' τι να πεις!!! :lol::lol:

εμείς σήμερα πήγαμε στα lidl να πάρω φωτάκι νύχτας που αναβει με αισθητήρες και μετά παραδίπλα στα εντός να πάρω μια φλις κουβερτούλα για τη γιαγιά μου και να χαζέψω κουζινικά, διακοσμητικά και άλλα πολλά ψιλολόγια. ξεκινήσαμε με το αυτοκίνητο με κλάμα, σιγά σιγά κοιμήθηκε. στο lidl ακόμα κοιμόταν, αλλά στα εντός ξύπνησε. τον είχα στο μαρσιπο με φάτσα σε μένα. χάζευε τριγύρω και σε κάποια φάση στο 10λεπτο άρχισε να τρίβει τα μουτράκια του πάνω μου και κοιμήθηκε. ήρθαμε σπίτι τον έβαλα στο κρεβάτι μπρούμυτα και ακόμα κοιμάται. συνολικά ένα 3ωρο περίπου!!!!

και βρήκα ευκαιρία να κάνω κανένα φαγητό μετά από 2 εβδομάδες!!!! τη βγάζουμε με ντελιβερι και ταπεράκια μαμάς και πεθεράς! γεμιστά έκανα. αλλά δεν έκανα το κρεμμύδι στο μούλτι για να μην τον ξυπνήσω και κάνει κριτς κριτς. δεν έλιωσε καλά. :-( πάλι παράπονα θα μου κάνει ο σύζυγος... δε βαριέσαι... ας κάτσει αυτός με το μωρό όλη μέρα και να σκουπίζει, να καθαρίζει, να πλένει, να σιδερώνει και να μαγειρεύει... εγώ τη θέση μου την ξεκαθάρισα! το μαγείρεμα είναι το τελευταίο που με απασχολεί! αφού τον έχω όλη μέρα πάνω μου τον μικρό, πώς να μαγειρέψω η γυναίκα???

και επί της ευκαιρίας, τι θα κάνω που δεν κάθεται ούτε στο ριλάξ, ούτε στην κούνια να χαζεύει το mobile, ούτε αγκαλιά μας όταν καθόμαστε?????? πού θα πάει η βαλίτσα? μόνο αγκαλιά και βόλτες μέσα στο σπίτι και στο μάρσιπο ησυχάζει! τι θα γίνει με την περίπτωσή του? εγώ ήμουν πάρα πολύ ήσυχο μωρό. από 30 ημερών με άφηνε η μαμά μου στο πάρκο και κοιμόμουν. γιατί δε μ' έμοιασε το παιδί μου????? θα μου πείτε, κάτσε, σ' όλα τ'αλλα σ' έμοιασε, να μην πάρει κάτι και από τον μπαμπά του??? ε, αυτό βρήκε να πάρει??? άντε τώρα μην τα πάρω κι εγω... άντε!!! που μου πονάνε μέσες, χέρια, πόδια, πλάτες!!!! και ο άντρας μου δεν τον πολυπαίρνει αγκαλιά γιατί "δε μπορεί τη γκρίνια". ενώ εγώ... το καταευχαριστιέμαι!!!!!!:mad::x:x δε λέγεται τι χαρά κάνω!!! άντε πάλι, τα θυμήθηκα και συγχύστηκα!!!

α πα πα!!!!!!!!!!!!ΠΗΓΕΣ στο lidl???????????????????????

σημερα κανουμε μποικοταζ στα γερμανικα προιοντα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΡΟΔΟΤΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D

γεια σας γεια σας.σημερα βγηκαμε πρωτη φορα βολτα εξω με το καροτσι!!!!!!!!πριν με κραξετε να σας πω οτι δεν ειχαμε καροτσι,πριν 2 εβδομαδες μας ηρθε.καλα πολυ το ευχαριστηθηκα!!!!!και εκαψα και θερμιδες μπολικες!!!!

να ρωτησω?

1.καθε ποτε αλλαζετε πιπιλες????????

2.καθε ποτε αλλαζετε θηλες στα μπιμπερο??????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάκια μου γειά σας!!!!!!! Μπήκα για λίγο γιατί η μικρή μου ενδέχεται να ξυπνήσει από λεπτό σε λεπτό.

ΦΑΜΟΥΛΑ μην ανησυχείς, δεν θα είναι τίποτα!!!!!!!!!!! Ηρέμησε και θα δείς που όλα θα πάνε καλά. Και μην το ψάχνεις και πολύ στο net γιατί θα τρελαθείς. Εγώ έτσι είχα πάθει στην εγκυμοσύνη με το πρόβλημα που είχαμε, όλη μέρα έψαχνα να βρώ πληροφορίες και στο τέλος κόντεψε να μου στρίψει!!!!!!!!!! Λίγο οι γιατροί, λίγο το net, δεν θέλει και πολύ το μυαλό. Χαλάρωσε και προσπάθησε όσο είναι δυνατόν να μην το σκέφτεσαι.

Melsas και εμένα στην αρχή δεν καθόταν πουθενά παρά μόνο στην αγκαλιά μου και είχα μεγάλο πρόβλημα αλλά τώρα τελευταία κάθεται στο καθισματάκι αυτοκινήτου :)(το χρησιμοποιούμε προσωρινά σαν πόρτ - μπεμπέ) μέχρι να νυστάξει. Φαντάζομαι ότι θα αλλάξουν τα πράγματα, λίγη υπομονή χρειάζεται. Όσο για το φαγητό, εγώ μαγειρεύω το πρωί μόλις κοιμηθεί γύρω στις 8.00 και μετά ότι χρόνος μου μείνει κάνω τις υπόλοιπες δουλειές. Αλλά γενικότερα δεν αγχώνομαι και πολύ, δεν θα σκάσω κιόλας!!!!!!!!!!


eH1op2.png

LMcjp2.png

Link to comment
Share on other sites

kaι μενα ποτε δεν μπουσουλησε....και γω το παρκο σκεφτομαι και το Θεο που ειναι μεγαλος :D:D Παντως και μενα δεν εβαζε πραγματα στο στομα ...εκτος απο μια φορα που της ειχα δωσει ενα πορτοφολι μεσα στο παρκο και νομιζα ηταν αδειο αλλα ειχε μεσα κατι κουπονια απο το σουπερ μαρκετ...και τα εφαγε η κυρια..μασουρι ολοκληρο....πνιγηκε ...εγω σαν την τρελλη να τη γυρναω αναποδα..να βαζω το χερι μου στο στομα της...ολα αυτα που δεν πρεπει δηλαδη.....μεχρι που τελικα τα εκανε εμετο..εγω μεσα στα κλαματα και -25 χρονια απο τη ζωη μου ;) περασμενα ξεχασμενα ομως!!!

γιατί καλέ αμα πνιγει το παιδί τι πρέπει να κάνουμε και εγώ ετσι νόμιζα οτι το αντιμετωπίζουμε!!!

εγώ και μουλτι, και σκούπα και μιξερ όλα τα ανάβω δεν έχει πρόβλημα, μην σας πώ ότι κοιμάται καλύτερα, και εμένα όλο αγκαλιά στα χερια και βόλτες θέλει ο σαδιστής πέρα δώθε στο σπίτι, ούτε στο μαρσιπο δεν θέλει οσο για το ριλάξ κάθεται μόνο οταν μαγειρεύω αρκεί να με βλέπει και να του μιλάω, στην κούνια του με τα mobile είναι με τις ώρες του π.χ τώρα μετά από πολλές μέρες κάθεται ήσυχα!

καλά όλο το απόγευμα του τραγουδούσα, τι ζουζούνια, τι στρουμφάκια τιποτα ουτε ένα χαμόγελο δεν εριξε, μόλις τραγούδησα το "δεν έχω πολλά της Γλυκερία πάτησε κάτι γέλια.... και είχε ένα βλέμμα σαν να λέει "δεν πειράζει δωσε οτι έχεις" το άτιμο θα το φάω...!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τα έχω παίξει...είχα πάρει τη γιατρό και της το είχα πει και δεν θυμόμουν τίποτα...ευτυχώς ήταν ο άντρας μου μπροστά και με άκουγε...φυσικά δεν θυμάμαι τί μου είπε, αλλά αν είχε ανησυχήσει θα το θυμόμουν...εεεε????

σημερα προσπαθουσα να κοιμισω τον Μανωλη 2 ωρες στο τελος κοιμηθηκε παω να απλωσω λεω του Δημητρη :Μιμακο δεν πας μεσα να δεις αν κλαιει το μωρο μας Παει μεσα πανω απο το κεφαλι του για να μην πω μεσα στο αυτι του και λεει Μαμαααααααααααααααααααα οχι κοιμαται με ολη του τη γκαριλα και μετα 3 δευτερολεπτα τωρα ομως κλαιει:lol::lol::lol:

Δημήτρη είσαι όλα τα λεφτά!!!

...μουδιασαν χερια και πόδια νόμιζα οτι θα λιποθυμήσω, έλεγα να πάρω τηλ. τον γιατρό αλλά από την άλλη σκέφτομαι να πάρω λίγες μέρες σίδηρο μήπως είναι επειδή εχασα πολύ αίμα

Δεν ρωτάς καλύτερα πρώτα τον γιατρό...?

εκτος απο μια φορα που της ειχα δωσει ενα πορτοφολι μεσα στο παρκο και νομιζα ηταν αδειο αλλα ειχε μεσα κατι κουπονια απο το σουπερ μαρκετ...και τα εφαγε η κυρια..μασουρι ολοκληρο....πνιγηκε ...εγω σαν την τρελλη να τη γυρναω αναποδα..να βαζω το χερι μου στο στομα της...ολα αυτα που δεν πρεπει δηλαδη.....μεχρι που τελικα τα εκανε εμετο..εγω μεσα στα κλαματα και -25 χρονια απο τη ζωη μου ;) περασμενα ξεχασμενα ομως!!!

Γατί πρέπει να το ζούμε αυτό????

και επί της ευκαιρίας, τι θα κάνω που δεν κάθεται ούτε στο ριλάξ, ούτε στην κούνια να χαζεύει το mobile, ούτε αγκαλιά μας όταν καθόμαστε?????? πού θα πάει η βαλίτσα? μόνο αγκαλιά και βόλτες μέσα στο σπίτι και στο μάρσιπο ησυχάζει! τι θα γίνει με την περίπτωσή του? εγώ ήμουν πάρα πολύ ήσυχο μωρό. από 30 ημερών με άφηνε η μαμά μου στο πάρκο και κοιμόμουν. γιατί δε μ' έμοιασε το παιδί μου????? θα μου πείτε, κάτσε, σ' όλα τ'αλλα σ' έμοιασε, να μην πάρει κάτι και από τον μπαμπά του??? ε, αυτό βρήκε να πάρει??? άντε τώρα μην τα πάρω κι εγω... άντε!!! που μου πονάνε μέσες, χέρια, πόδια, πλάτες!!!! και ο άντρας μου δεν τον πολυπαίρνει αγκαλιά γιατί "δε μπορεί τη γκρίνια". ενώ εγώ... το καταευχαριστιέμαι!!!!!!:mad::x:x δε λέγεται τι χαρά κάνω!!! άντε πάλι, τα θυμήθηκα και συγχύστηκα!!!

Αν τον κρατάς με πάνα αγκαλιάς και μετά τον τυλίγεις με αυτή και τον βάλεις στο ρηλάξ/κρεβάτι/κάπου, πάλι κλαίει????

να ρωτησω?

1.καθε ποτε αλλαζετε πιπιλες????????

2.καθε ποτε αλλαζετε θηλες στα μπιμπερο??????

Πιπίλες δεν αλλάξαμε και σήμερα μόλις πήρα καινούριες θηλές για μπιμπερόν...εμείς έχουμε καουτσούκ...έχω διαβ΄λασει ότι οι πιπίλες από σιλικόνη χαλάνε πιο γρήγορα...

ΦΑΜΟΥΛΑ μην ανησυχείς, δεν θα είναι τίποτα!!!!!!!!!!! Ηρέμησε και θα δείς που όλα θα πάνε καλά. Και μην το ψάχνεις και πολύ στο net γιατί θα τρελαθείς. Εγώ έτσι είχα πάθει στην εγκυμοσύνη με το πρόβλημα που είχαμε, όλη μέρα έψαχνα να βρώ πληροφορίες και στο τέλος κόντεψε να μου στρίψει!!!!!!!!!! Λίγο οι γιατροί, λίγο το net, δεν θέλει και πολύ το μυαλό. Χαλάρωσε και προσπάθησε όσο είναι δυνατόν να μην το σκέφτεσαι.

Είσαι πολύ γλυκιά κι έχεις δίκιο!!! Ευχαριστώ Νατασούλα μου!!!!

καλά όλο το απόγευμα του τραγουδούσα, τι ζουζούνια, τι στρουμφάκια τιποτα ουτε ένα χαμόγελο δεν εριξε, μόλις τραγούδησα το "δεν έχω πολλά της Γλυκερία πάτησε κάτι γέλια.... και είχε ένα βλέμμα σαν να λέει "δεν πειράζει δωσε οτι έχεις" το άτιμο θα το φάω...!!!

Χαχα εύγε στο παιδί, έχει γούστο!!!!

Link to comment
Share on other sites

γιατί καλέ αμα πνιγει το παιδί τι πρέπει να κάνουμε και εγώ ετσι νόμιζα οτι το αντιμετωπίζουμε!!!

εγώ και μουλτι, και σκούπα και μιξερ όλα τα ανάβω δεν έχει πρόβλημα, μην σας πώ ότι κοιμάται καλύτερα, και εμένα όλο αγκαλιά στα χερια και βόλτες θέλει ο σαδιστής πέρα δώθε στο σπίτι, ούτε στο μαρσιπο δεν θέλει οσο για το ριλάξ κάθεται μόνο οταν μαγειρεύω αρκεί να με βλέπει και να του μιλάω, στην κούνια του με τα mobile είναι με τις ώρες του π.χ τώρα μετά από πολλές μέρες κάθεται ήσυχα!

καλά όλο το απόγευμα του τραγουδούσα, τι ζουζούνια, τι στρουμφάκια τιποτα ουτε ένα χαμόγελο δεν εριξε, μόλις τραγούδησα το "δεν έχω πολλά της Γλυκερία πάτησε κάτι γέλια.... και είχε ένα βλέμμα σαν να λέει "δεν πειράζει δωσε οτι έχεις" το άτιμο θα το φάω...!!!

οχι εγω δεν εβαζα μουλτι πιστολακι και σκουπα οταν ηταν ξυπνιος γιατι τα φοβοταν το σκουπακι το ηλεκτρικο μεχρι τωρα ο Δημητρης κοιμοταν βαρια αυτος ειναι μιγιαγκικτος οταν ΟΔημητρης ηταν γυρω στα 2 και με τρελαινε εβγαζα το σκουπακι δηθεν να σκουπισω και του εφευγε η μαγκια

Για τον πνιγμο κανονικα δεν βαζουμε το κουλο μας στο λαιμο του μωρου το γυρναμε αναποδα και τοχτυπαμε στη πλατη(αν βρουμε την ψυχραιμια)σε μεγαλυτερα παιδακια τα γυρναμε πλατη προς εμας και του πιεζουμε το στομαχι αν δεν γινει τιποτα ε τοτε του ανοιγεις το στομα βα ζεις το κουλο σου και ο Θεος βοηθος


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...