Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΟΙ πρώτες αγωνίες


Recommended Posts

hallo....

τι κάνετε....; καλά; εμείς δουλεύει πάλι ο μπαμπάς πάστας βράδυ (έρχεται ο Θ.Γεωργαντάς για πάρτυ) και είναι πάλι για μπαρ...άρα αργάμιση θα τον πάρει....θα πάω στην αδερφλη μου να ξημεροβραδιαστώ....

Εσείς ολα καλά;

Πώς πήγε η συνάντηση;Εύχομαι καλά..μακάρι να σας γνώριζα και εγώ....σας θεωρώ ένα είδος φίλων μου, μιας και τα λέμε σχεδόν κάθε μέρα....θα ήταν πολύ όμορφο να σας γνωρισω και από κοντα...ελπίζω να τα καταφέρω κάποτε.....


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rosebaby

    1840

  • fairy baby

    1216

  • Mara-76

    1136

  • Dimitra83

    1086

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας κοριτσια , τι κανετε?

Λοιπον εμεις περασαμε πολυ ωραια , πηγαμε στο μπαλουξ και οντως το μερος ειναι υπεροχο για καφε και παιδακια , βεβαια καμια μας δεν πηρε μωρο !!!

Φιφι μου σε περιμεναμε κοιτουσαμε ολες τα παππουτσια για να σε γνωρισουμε .Περαστικα για το δοντακι


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααααα

πραγματι περασαμε τελεια, εγω το ευχαριστηθηκα παρα πολύ. Δεν ειχα και παιδι αυτή τη φορά και ήμουν απόλυτα χαλαρή οπως και ολες μας νομιζω. Το κορυφαίο ήταν να ακους τη μπουμπου να δίνει οδηγίες παρασκευής φρουτοκρεμας και συναρμολογησης μπλεντερ απο το τηλεφωνο και να τραβαει τα μαλια της που ο ηρακλης εν τη απουσια της κοιμοταν ατελειωτες ωρες. χαχχα

γνωρισαμε και τη μαρσυ, κουκλα, φοβερή κοπελα, και εγω επειδη πηγαινοηρθαμε μαζί, ειχα την ευκαιρια να πω πως τη γνωρισα και λιιιιιγο καλύτερα χιχι

Κοριτσια γυρισα σπιτι στις 5, εδωσα στη μικρή γιαούρτι, ήρθε ο Νίκος και 5:45 ξαναεφυγα για αλλο καφε (με αλλα κοριτσια απο το φορουμ) και μαζευτηκα στις 11!!!!!! Ηταν η απόλυτα χαλαρωτική ημερα. Δεν θυμαμαι ουτε κι εγω ποσο καιρο ειχα να το κανω αυτο.

Αντε παστακια, ανεβα κι εσυ μια αθηνα για να ξανακανονιστουμε.

κριμα που δεν ηρθατε και οι υπολοιπες, θα περναγαμε ακομα πιο τελεια, αραγμενες στους λευκους καναπεδες και πινοντας τα ποτακια μας (αλα sex and the city που είπε και η μπουμπου).


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ ρε κοριτσια εσκασα σας λεω που δεν ηρθα, σε καποια φαση σκεφτηκα να ερθω ετσι οπως ειμουνα με το στομα σαν απο εγκεφαλικο και χωρις να μπορω να μιλησω μονο και μονο για να σας δω και να σας αγκαλιασω αλλα μετα λεω που πας ετσι κοπελα μου?? Εχω κλειστει πολυ στο σπιτι τελευταια και αναμενω τα νεα για την εγκυμοσυνη, και απο φιλες...μην νομιζετε εχω και εγω τις ιστοριες μου σαν αυτες που λεγατε πριν απο μερες...μονο η αδελφη μου και μια ακομη μου εχει μεινει...αλλα η αδελφη μου ειναι ολη μερα στην δουλεια και η αλλη κοπελα εχει μωρακι 1 ετους και δουλευει κιολας οποτε δεν τα λεμε και πολυ συχνα...ειχα φτιαξει και λιστα με ερωτησεις στο μυαλο μου για να μου απαντησετε, ελπιζω να ξανακανονισετε κατι συντομα και να μπορεσετε να μου δωσετε τα φωτα σας.. εαν ολα πανε καλα θα γενναω τελη ιουνιου αρχες ιουλιου οπως οι περισοτερες απο εσας περυσι και θελω καποια ενημερωση οπως καταλαβαινετε...σας φιλω ολες πολυ πολυ και περιμενω να κανονισετε παλι!!!

Link to comment
Share on other sites

φιφακι μου οπως ειπε και η φαιρυ, κοιταζαμε για χρυσα παπουτσιαα χαχαχα

δεν πειραζει θα ξανακανονισουμε συντομα ειπαμε. Λεμε να το καθιερωσουμε, και να μην το κανονιζουμε μονο οποτε καποια κοπελα απο επαρχεια.

που μενεις; αν θες μπορουμε να παμε και για καφεδακι οι δυο μας (αν δεν μενουμε στις δυο ακρες της αθηνας)


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Fifaki ανετα κανονιζουμε και οι δυο μας αν θες , ειναι το πατρικο μου εκει!!!!!

Και αυτη την βδομαδα αμα θελετε εγω ειμαι μεσα.


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε κοριτσια δεν εχω προβλημα , μονο εαν κανω την αμνιο την αλλη εβδομαδα θα πρεπει να ειμαι ησυχη για καμια εβδομαδα και εαν ολα πανε καλα θα παω Λονδινο αρχες Μαρτιου... Α προσπαθουμε να βρουμε και ημερομηνια στο ενδιαμεσο να βαφτισω ενα αγορακι στην Κρητη που εχει φτασει 3 ετων , λεμε για τις 20/02.. Γενικα ολα στην ζωη μου επεισοδιακα ειναι τι να πω...Να σας ρωτησω και κατι ακομη?? Η νονα αγοραζει ρουχαλακια, πανακια πετσετουλα κλπ, σταυρο, λαμπαδα ..αγοραζει και κατι αλλο??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Fifaki ανετα κανονιζουμε και οι δυο μας αν θες , ειναι το πατρικο μου εκει!!!!!

Και αυτη την βδομαδα αμα θελετε εγω ειμαι μεσα.

Ελα ρε φειρακι Δαφνιοτισα και συ?? Και εγω στο πατρικο μου μενω...εδω πηγα γυμνασιο και μετα μετακομισαμε στο Π.Φαληρο που εκει πηγα λυκειο και αφου εμεινα μονη μου σε ολα τα νοτια προαστια ξαναγυρισα στο πατρικο...Θα ρωτησω ποτε ειναι να κανω την αμνιο και εαν ειναι να την κανω τελος εβδομαδας θα κανονισουμε μεσα στην εβδομαδα

Link to comment
Share on other sites

μαρτυρικα και με συνεννοηση με τους γονεις κανονιζετε και το στολισμο. Εγω ας πουμε δεν την άφησα τη νονα της Ιλιανας να κανει στολισμό γιατί τα θεωρουσα πεταμενα λεφτα. Μονο για την κολυμπηθρα θελανε 160 ευρω. Υπολοιπο στολισμο δεν επετρεπε η εκκλησια, οποτε το αφησαμε τελειως


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

μαρτυρικα και με συνεννοηση με τους γονεις κανονιζετε και το στολισμο. Εγω ας πουμε δεν την άφησα τη νονα της Ιλιανας να κανει στολισμό γιατί τα θεωρουσα πεταμενα λεφτα. Μονο για την κολυμπηθρα θελανε 160 ευρω. Υπολοιπο στολισμο δεν επετρεπε η εκκλησια, οποτε το αφησαμε τελειως

Τα μαρτυρικα πανε σετ με την λαμπαδα και με αυτο το κουτι που εχει μεσα πετσετουλα λαδοπανο κλπ??

Link to comment
Share on other sites

Μενω στην Δαφνη πολυ κοντα σε μετρο και οδηγαω κιολας.Και γενικα ολη μερα ξυνω το ξυστο...οποτε οποια εχει κεφι ειμαι μεσα...

εγω μενω στγ νεα φιλοθεη....ειναι κομματακι μακρια γμτ! και επισης οι οδηγιτικες μου ικανοτητες με φτανουν μολις μεχρι το χαλανδρι!! ασε που δεν υπαρχει και συγκοινωνια απο εδω... αλλα αν σε φερει ο δρομος προς χαλανδρι , φιλοθεη ή μαρουσι μερια τοτε σιγουρα ενα καφεδακι θα τ πιουμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...