Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew είπε:

      Χριστος Ανεστη! Και εγώ λαχανιαζω πολύ εύκολα. Εγώ έχω επαναληπτική χοριακης την Τετάρτη...αν πάνε όλα καλά λογικά θα μου πούνε να κλείσω για τον πρώτο υπέρηχο.

      Δυστυχώς δε γνωρίζω καθόλου πόσο ρίσκο είναι. Οι κοπέλες που έχουν προχωρημένη εγκυμοσύνη ή έχουν ήδη παιδάκι μπορούν να βοηθήσουν...Έχεις αποφασίσει να φύγεις ε? 

      Πως είσαι?? Ελπίζω να μην ξαναειχες το ίδιο...

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

Μανούλες Ιανουαρίου 2016


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια.

Δεν της πέρασε ακόμα δυστυχώς, 8μέρες τώρα. Συνεχίζω να βάζω ξυπνητήρι μέσα στη νύχτα για να την περιποιηθώ, βάρβαρο...

Χαίρομαι για τα ωραία νέα σας. Πολλά περπατήματα με χεράκι.

Χρόνια πολλά στους εορτάζοντές σας.

Περαστικά βιιβ και γρήγορα.

Θα σκίσετε με τις μαγειρικές σας.

Εμένα είναι όλα αντιφατικά σε αυτές τις γιορτές. Πολλή χαρά που θα τις περάσω με τον άγγελό μου το παιδάκι μου. Αυτό είναι που μετράει πιο πολύ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Άντε να το εγκαινιάσουμε το καινούριο!
 

Ευτυχισμένα πρώτα Χριστούγεννα με τα αγγελούδια που προσγειώθηκαν σπίτι μας, χρόνια πολλά σε όλες και όλους και του χρόνου με αγάπη!!!


Tfoop3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μανούλες και μπεμπάκια!!!! Χρόνια πολλά και καλά σε όλους! Εύχομαι υγεία, αγάπη, χαρά ευτυχία σε όλους μας!!!

Τι κάνετε? Πώς τα περάσατε? Πώς πήγαν τα τραπεζώματα? Εμείς τρέχαμε λίγο από δω κι από κει αλλά περάσαμε όμορφα!!!!

 


mMaAp3.png               5Bqgp2.pngoKjap3.png

Link to comment
Share on other sites

Λίλα, .εχει γενέθλια το μικρό σου σήμερα? Καλά κατάλαβα από το τικεράκι? Να το χαίρεσαι το αστεράκι σου!Χρόνια πολλά και καλά εύχομαι!Γεμάτη να είναι η ζωή του με όμορφες στιγμές! Χαρά, υγεία, ευτυχία και αγάπη να έχει!!!!


mMaAp3.png               5Bqgp2.pngoKjap3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια και χρονια πολλα σε εσας, τα μωρακια σας, τις οικογενειες σας και τους δικους σας!!! Με υγεια, ευτυχια και πολλα αγνα και παιδικα χαμογελα!!!

 

Ναι ναι!!! εχθες ειχαμε γενεθλια! Ευχαριστω πολυ my babies!!!  Εμενα δε μου δειχνει πλεον τα τικερακια - θα το δω καποια στιγμη πιο αναλυτικα! 

Σβησαμε το κερακι μας και μας αρεσε πολυ - στο σβησιμο βοηθησε ο μπαμπας- αλλα παθαμε πλακα με το φως απο το κερακι και απο δυο αλλα που σπιθιριζαν!!! 

 

Πολλες ευχες  και να εχουμε μια καλη χρονια! 


Jr3pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χρονια πολλά και καλά κορίτσια!!

Τι ωραία που άρχισαν τα πρώτα γενέθλια των μικρών μας! Λίλα να τα εκατοστήσει το αστεράκι σου!!! Να είναι ευτυχισμένος στη ζωή του και πάντα με υγεία. 

Πωπω τούρτες υπερπαραγωγές που θα έχουμε! Κι εγώ ανυπομονώ να διαλέξω τούρτα. Ε πρώτα γενέθλια είναι αυτά.

Τελικά άρθηκε η αντιφατικότητα και τα περάσαμε πολύ ωραία αλλά χωρίς πολλές βόλτες με το κρύο που έκανε.

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα!!! Με υγεια κ ευτυχια!!!

Να τα εκατοστησετε λιλα μου!! Να ειναι παντ ευτυχισμενος !

αστερακι καλη χριστιανη! Να σας ζησει η κορουλα σας!!

Κκαλοριζικο κ το νεο φορουμ.θα μου παρει λιγο να  το συνηθισω:)

Χρονια πολλα κ σε οσες γιορταζαν τις προηγουμενες μερες!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια και μωρακια αγαπη χαρα και ευτυχια στις  οικογενειες σας εγω χαθηκα πολυ τρεξιμο ειχαμε και τη βαφτιση περασαμε σουπερ η ελενη πολυ κλαμα απο τη κολυμπηθρα και μετα χιχι λιλα να τα εκατοστησει ο μππης γερος και δυνατος να τον καμαρωνετε παντα.gargalitsa και εγω ανυπομονω για τα πρωτα μας γενεθλια.viiv τι κανουν τα ζουζουνια σου?καλε τα τικερακια μας που ειναι με μπερδευει πολυ το forum αυτο.


m8fpp2.png9EFep2.png

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά, φιλενάδες μου, να χαιρόμαστε τα μωρά μας, να είναι πάντα γερά και να μείνουν στην αγκαλιά μας τα ζουζούνια μέχρι τα 20 τουλάχιστον!!!! χαχαχαχαχα, πλακίτσα κάνω

Λίλα μου, να χαίρεσαι τον μπόμπιρα!!! Ετοιμάσου για αντράκι και παιδάκι και δίνε μας τα φώτα σου για το τι μας περιμένει!

Αστεράκι, καλοφώτιστο το ελενάκι σου! Γερό και τυχερό!

Εμείς γυρίσαμε χθες για να μη μας αποκλείσουν τα πολλά χιόνια, μόλις βρω λίγο χρόνο θα σας διαβάσω και θα γράψω, χάλια το νέο φόρουμ όμως, τς τς τς


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλως ορισατε!!!  Καλη πρωτοχρονια τωρα σας ευχομαι!  Ετοιμασαμε τα πραγματα κ αυριο πρωτα ο θεος φευγουμε. Ουτε κ εγω μπορω να το συνηθισω. Ααα τα τικερς τωρα που το ειπατε το παρατηρησα οτι εξαφανιστηκαν!  Τοσο κοπο εκανα να να τα βαλωωω :mad:πκ β

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα, μανούλες!Τι κάνετε?Πώς είναι τα μπεμπάκια σας? Εδώ κάνει κρύο....εσείς κρυώνετε καθόλου???

Αστεράκι, να σας ζήσει η νεοφώτιστη!Να τη χαίρεστε και να την καμαρώνετε! Πάντα ευτυχισμένη και γερή να είναι!!!

Το νέο φόρουμ έχει τα θεματάκια του...αλλά θα το συνηθίσουμε!!!! Πάντως εγώ τα τικεράκια τα βλέπω(μπαίνω απο υπολογιστή. δεν ξέρω αν παίζει κι αυτό ρόλο)

Τα υπόλοιπα κορίτσια και μπεμπάκια που είναι??? 

Gmnth03, εύχομαι να περάσετε υπέροχα και να απολαύσετε τις διακοπές σας!!!!

Καλή πρωτοχρονιά να έχουμε!!!Να χαιρόμαστε τα αστεράκια μας!!!Όλος ο κόσμος να έχει υγεία, αγάπη, ευτυχία!!!Και λίγα λεφτά...χρειάζονται κι αυτά!!!!


mMaAp3.png               5Bqgp2.pngoKjap3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά μανούλες και μπεμπάκια! Με υγεία, ευημερία, αγάπη, ομοψυχία, να χαιρόμαστε με τους αγαπημένους μας!!!

Λίλα χρόνια πολλά για το αγοράκι σου, να σας ζήσει!

Γαργαλίτσα χαίρομαι που τελικά πέρασες τις γιορτές χαρούμενη, έτσι άξιζε για τα πρώτα Χριστούγεννά σας!!

Γμνθ πώς ήταν το ταξίδι σας? Η μπουμπού καλά ταξίδεψε?

Τζο μου ελπίζω να ευχαριστήθηκες την παρέα με τα ξαδέλφια και τις βόλτες με μπέμπη & αντρούλη!

Μαράκι πώς τα περάσατε?

My babies άμα κάνει κρύο και εκεί στα νότια... Χιόνισε είδα?!?!

Αστεράκι καλοφώτιστη η μικρή σας, να σας ζήσει!

Πάω, με φωνάζουν.... (το σάιτ μου τη σπάει, δεν με ειδοποιεί κ δεν βλέπω τα τικερ από το κιν) 


Tfoop3.png
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά, μανούλες και μπεμπάκια!!!Εύχομαι η νέα χρονιά να φέρει σε όλους υγεία, αγάπη, χαρά, ευτυχία και πολλά χαμόγελα!!!

Πώς περάσετε την πρωτοχρονιά? Εμείς ήρεμα και οικογενειακά! Τώρα μετράμε αντίστροφα για τα πρώτα μας γενέθλια...4 μέρες μείνανε!!!

Viiv, χιόνισε κι εδώ...αρκετό χιονάκι μπορώ να πω...αλλά σε μεγαλύτερο υψόμετρο από αυτό που είμαι εγώ...εδώ στην παραλία που να κατέβει το χιόνι!!!Δύσκολο...αλλά όχι απίθανο( είχε συμβεί πριν από 30 χρόνια)

Σας φιλώ...!

Ελπίζω σύντομα να δω νέα και από τα υπόλοιπα κορίτσια!!!!


mMaAp3.png               5Bqgp2.pngoKjap3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα καλη χρονια !!! χρονια πολλα , να χαιρεστε τις οικογενειες σας !!! εμπαινα λιγακι να δω νεα αλλα δεν ειχα καθολου καλο σημα, και πανω που εγραφα , σβηνοντουσαν !

εχθες το βραδυ γυρισαμε !και οπως ηταν αναμενομενο αρρωστησαμε, οχι που θα σας ελεγα κατι διαφορετικο. φυγαμε ηδη με ιωση , αυτη τηα. φορα ο αντρας μου ηταν ο πρωτος. ξεκινησε με πονολαιμο. μετα συναχι και στη συνεχεια βηχα. προχθες μας επιασε και μας αλλα πιο εντονα χθες και σημερα, ο μεγαλος ακομα δεν εχει κολλησει, ο μικρος βηχα πονολαιμο βραχναδα, και η μικρη ολα συν πυρετο , 38-38.5 . εχθες ξεκινησε στη μικρη.

εχθες τα ξημερωματα αδιαθετησα , περιμενα τα χριστουγεννα οπου και ειχα συμπτωματα περιοδου, και αντε και σημερα αντε κ αυριο θα ερθει. τιποτα. τεστ viiv κρατηθηκα κ δεν εκανα λεω αστο κι αλλο . και τελικα μετα απο 10 μερες , με παρα πολυ αιμορραγια,χωρις ομως ουτε και σημερα συμπτωματα περιοδου.

κατα τ αλλα καλα ηταν το μωρο πολυ βολικο και ηρεμο , εκτος απο τον υπνο, που ξυπνησε κανα δυο βραδια και μετα δε κοιμοταν στο παρκο, μονο στην αγκαλια του μπαμπα. το φαγητο με τα βαζακια ηταν μια χαρα. με την ιωση δεν μπορω να πω οτι το ευχαριστηθηκαμε και εντελως. ειχε παρα πολυ τσιγαρο οπου πηγαιναμε να κατσουμε και αν εχεις και συναχι που να αναπνευσεις. πηγαμε ομως σε αρκετα μερη , παρ ολο που ο καημενος ο μπαμπας ηταν χαλια!

αυριο ειναι η γιορτη της μικρης αλλα ειπαμε να μη γιορτασουμε ετσι οπως ειμαστε. στη πεθερα το ειπαμε οτι αρρωστησαμε. τωρα αν δε φοβαται μη τη κολλησουμε ,θα μας πει να φαμε μαζι.

εσεις πως εισαστε !!!?πως περασατε τι κανουν τα μωρακια σας !?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...