Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Μανούλες Ιανουαρίου 2016


Recommended Posts

Ευχαριστώ βρε Τζο μου για την συμπαράσταση! Έχεις δίκιο, χρειαζεται αποφόρτιση μετά του συζύγου, πέρα από το "Γύρισες; Κράτα τα λίγο να κάνω ένα μπανιο".... Μαμακίαση, ναι αυτή είναι η λέξη, με ποιον άλλον παρά με τις άλλες μωρομανες θα μπορούσαμε να μιλάμε όλη μέρα για πάνες :tongue:

Το μαμαδογκρουπ με τα συνομίληκα το δουλεύω, είμαστε στην τελική ευθεία!!!

Εδώ περνάμε ίωση με γαστρεντερικά, τα παιδιά ευτυχώς πολυ λάιτ, εγω όχι κ τόσο, ευτυχώς όμως δεν εχω τον combo συνδυασμό συμπτωμάτων, μαζί με τον θηλασμό, να είμαι για νοσοκομείο... Ελπίζω να είμαστε καλά ως τα Χριστούγεννα!

Καλές γιορτινές ετοιμασίες σε όλες!!!


Tfoop3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα κοριτσια !! περαστικα viiv ! εχουμε παιδιατρο σημερα, στις 12. θα μπω αργοτερα να σας πω τα νεα μας . προς το τελος της βδομαδας θα κανουμε και γενικη ουρων. η οστρακια πειραζει τα νεφρα. και θελει να δει οτι ολα ειναι οκ. δυσκολη υποθεση κ η συλλογη ουρων. τουλαχιστον θα ειμαστε σπιτι και θα τα παμε μετα, κατι ειναι και αυτο.

εχθες μετα απο αρκετους μηνες, ( απο τον απριλιοδηλ) πηρα αποφαση να παω να φτιαξω τα μαλλια μου!! ημουν στο κομμωτηριο απο τις 12 μεχρι 4 !κ μετα στο καπακι πηγα να παρω κ τους βαθμους του μικρου. με παιρνει στις 5 ο αντρας μου, ερχεσαιιι ?? με ρωταει, του λεω τωρα κοντευω , ηθελε γαλα , και δεν κοιμοταν, ξυπνια απο τη μια το μεσημερι, και με την υπερενταση δε κοιμηθηκε το μεσημερι, πηγε μεχρι τις 10.

γαργαλιτσα τι κανει το νινι σας !!! ολα καλα?

ξεκινησα λοιπον την καθαριοτητα . αλλα εχει τον ατελειωτο, μεχρι να κανω το ενα δωματιο ,εχει λερωθει το αλλο!! αυριο ειπα στο συζυγο να με συνοδεψει το πρωι στο σουπερ μαρκετ ,να μην αφησω τα ψωνια τελευταια στιγμη.

το σαββατο μιλαμε με τη μαμα το απογευμα, και της λεω αντε σε κλεινω τωρα να μπω για μπανιο να τελειωνω.( μπαινω νωρις γιατι οποτε κανω το βραδυ με πιανει η ψυξη) και μου λεει γιατι για που ετοιμαζεσαι,( νομιζε ετσι οπως το ειπα οτι θα βγω!) και συνεχιζει.. θα πας για clubbing ?!! χαχαχα ποσο καιρο εχω να ακουσω αυτη τη λεξη !!? :D:D ναι της λεω babyclubbing !!!:D

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, μπεμπάκια και μανούλες!!!

Τι κάνετε? Εμείς σχεδόν καλά...έχουμε βουλωμένες μυτούλες...!!!!

Gmnth03, να χαίρεσαι το μεγάλο αντράκι σου! Χίλια να είναι τα χρόνια του! Πάντα ευτυχισμένος, χαμογελαστός και γερός να είναι!!!

Ετοιμασίες για τραπέζια ακούω...!!! Έχουν κούραση αλλά είναι και ωραία...!!!

Εμείς φτιάξαμε μελομακάρονα...τα έχουμε τσακίσει...!!!χαχα!!!!Μόνο για τα μελομακάρονα θα ήθελα κάθε μέρα να ήταν Χριστούγεννα!!!!

Κατά τα άλλα ηρεμία...και όποτε μπορώ ''δημιουργώ''!

Για πείτε μου μια που να ξέρει...πώς μπορώ να ανεβάσω φωτο να σας δείξω κάτι που φτιάχνω για μια βάφτιση όπου θα είμαι νονα!!!Να μου πείτε τη γνώμη σας!


mMaAp3.png               5Bqgp2.pngoKjap3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια !! περαστικα viiv ! εχουμε παιδιατρο σημερα, στις 12. θα μπω αργοτερα να σας πω τα νεα μας . προς το τελος της βδομαδας θα κανουμε και γενικη ουρων. η οστρακια πειραζει τα νεφρα. και θελει να δει οτι ολα ειναι οκ. δυσκολη υποθεση κ η συλλογη ουρων. τουλαχιστον θα ειμαστε σπιτι και θα τα παμε μετα, κατι ειναι και αυτο.

εχθες μετα απο αρκετους μηνες, ( απο τον απριλιοδηλ) πηρα αποφαση να παω να φτιαξω τα μαλλια μου!! ημουν στο κομμωτηριο απο τις 12 μεχρι 4 !κ μετα στο καπακι πηγα να παρω κ τους βαθμους του μικρου. με παιρνει στις 5 ο αντρας μου, ερχεσαιιι ?? με ρωταει, του λεω τωρα κοντευω , ηθελε γαλα , και δεν κοιμοταν, ξυπνια απο τη μια το μεσημερι, και με την υπερενταση δε κοιμηθηκε το μεσημερι, πηγε μεχρι τις 10.

γαργαλιτσα τι κανει το νινι σας !!! ολα καλα?

ξεκινησα λοιπον την καθαριοτητα . αλλα εχει τον ατελειωτο, μεχρι να κανω το ενα δωματιο ,εχει λερωθει το αλλο!! αυριο ειπα στο συζυγο να με συνοδεψει το πρωι στο σουπερ μαρκετ ,να μην αφησω τα ψωνια τελευταια στιγμη.

το σαββατο μιλαμε με τη μαμα το απογευμα, και της λεω αντε σε κλεινω τωρα να μπω για μπανιο να τελειωνω.( μπαινω νωρις γιατι οποτε κανω το βραδυ με πιανει η ψυξη) και μου λεει γιατι για που ετοιμαζεσαι,( νομιζε ετσι οπως το ειπα οτι θα βγω!) και συνεχιζει.. θα πας για clubbing ?!! χαχαχα ποσο καιρο εχω να ακουσω αυτη τη λεξη !!? :D:D ναι της λεω babyclubbing !!!:D

Πώς τα πήγατε με την παιδίατρο?Πώς είναι η μικρούλα? Πραγματικά αυτή η συλλογή ούρων είναι δύσκολη υπόθεση στα μωρά! Καλά αποτελέσματα εύχομαι!!!

Χρειάζεται και η μαμά λίγη περιποίηση....μας αξίζει πιστεύω!!!! Και σχετικά με το σχόλιο της μαμάς σου...τι να πω...ΘΕΑ...!!!χαχα!!! Πάνε οι εποχές του κλαμπινγκ...χαχα!!!


mMaAp3.png               5Bqgp2.pngoKjap3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια τι κανετε?gnmth μεγεια κοριτσακι το μαλλι εγω σημερα θα παω για βαφη και αυριο μανικιουρ πεντικιουρ στα νυχια μας χρειαζεται και εμας λιγη περιποιηση.πες μας νεα απο το παιδιατρο πως παει η μπομπου εγω μετα τα χριστουγεννα τωρα.viiv τι κανουν τα ζουζουνια?προσπαθησε να ξεκλεβεις χρονο οταν παιζουν τα μωρα με πιχνιδια κανε κανια αγκαλιτσα στο συζυγοmy babies τι ωραια θα γινεις νονα με το καλο καλες ετοιμασιες βαλε να δουμε τη κατασκευη τρελαινομαι μου αρεσουν πολυ εγω κοριτσια ποτε δε καταφερα να πιασω ουρα στη μεγαλη δυο φορες που επαθε ουρολοιμωξη και ειχε πυρετο χωρις να εχει τιποτα και εκει το καταλαβε ο παιδιατρος και καταληξαμε νοσοκομειο ναβτηςνπαρουν ουρα με καθετηρακι.εμεις τελειωσαμε σχεδον με ολα με τη βαφτιση και εχω ενα ανγχος ολα να ναι τελεια.τα υπολοιπα κοριτσια τι κανουν τα αγγελουδακια σας?


m8fpp2.png9EFep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια !! περαστικα viiv ! εχουμε παιδιατρο σημερα, στις 12. θα μπω αργοτερα να σας πω τα νεα μας . προς το τελος της βδομαδας θα κανουμε και γενικη ουρων. η οστρακια πειραζει τα νεφρα. και θελει να δει οτι ολα ειναι οκ. δυσκολη υποθεση κ η συλλογη ουρων. τουλαχιστον θα ειμαστε σπιτι και θα τα παμε μετα, κατι ειναι και αυτο.

εχθες μετα απο αρκετους μηνες, ( απο τον απριλιοδηλ) πηρα αποφαση να παω να φτιαξω τα μαλλια μου!! ημουν στο κομμωτηριο απο τις 12 μεχρι 4 !κ μετα στο καπακι πηγα να παρω κ τους βαθμους του μικρου. με παιρνει στις 5 ο αντρας μου, ερχεσαιιι ?? με ρωταει, του λεω τωρα κοντευω , ηθελε γαλα , και δεν κοιμοταν, ξυπνια απο τη μια το μεσημερι, και με την υπερενταση δε κοιμηθηκε το μεσημερι, πηγε μεχρι τις 10.

γαργαλιτσα τι κανει το νινι σας !!! ολα καλα?

ξεκινησα λοιπον την καθαριοτητα . αλλα εχει τον ατελειωτο, μεχρι να κανω το ενα δωματιο ,εχει λερωθει το αλλο!! αυριο ειπα στο συζυγο να με συνοδεψει το πρωι στο σουπερ μαρκετ ,να μην αφησω τα ψωνια τελευταια στιγμη.

το σαββατο μιλαμε με τη μαμα το απογευμα, και της λεω αντε σε κλεινω τωρα να μπω για μπανιο να τελειωνω.( μπαινω νωρις γιατι οποτε κανω το βραδυ με πιανει η ψυξη) και μου λεει γιατι για που ετοιμαζεσαι,( νομιζε ετσι οπως το ειπα οτι θα βγω!) και συνεχιζει.. θα πας για clubbing ?!! χαχαχα ποσο καιρο εχω να ακουσω αυτη τη λεξη !!? :D:D ναι της λεω babyclubbing !!!:D

Καλε θεα η μαμα δεν υπαρχει η ατακα που σου ειπε χαχα !


m8fpp2.png9EFep2.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα, κορίτσια μου! Τι κάνετε;

Γμνθ, πώς πήγε η παιδίατρος; Είναι πια περδίκι η μπουμπού; Εμείς έχουμε στους 12,5 μήνες παιδίατρο ξανά.

Αστεράκι, τι κάνουν τα κορίτσια σου; Πώς ήταν το ψωμί; Εμείς το έχουμε φτιάξει άλλες δυο φορές από τότε, έχω καταστραφεί εκεί που δεν έτρωγα ψωμιά.

Μy babies, δημιουργίες ακούω; Είναι κάποιο σάιτ που ανεβάζεις φωτο και κάνεις εκεί εγγραφή και φαίνονται εδώ, δεν ξέρω ακριβώς, ψάξε photo upload forum στο google και κάτι θα βρεις, αλλιώς θα ξέρει η γμνθ. Τι κάνουν τα όμορφα κορίτσια; Αχ, κι εδώ καταστροφή από κουραμπιέδες και μελομακάρονα, έδωσα απαγορευτικό στη μαμά μου και μου έφερε η πεθερά μου ένα σωρό! Φυσικά μόνη μου τα τρώω, ο άντρας μου είναι εγκρατής. Τς τς τς

Εμείς όλη μέρα περπάτημα απ' το χεράκι, 2 ωρίτσες στην παιδική χαρά να κυνηγάμε περιστέρια, μες στο σπίτι πέρα δώθε κι εγώ καμαρώνω! Γελάω με τον ζουμπουρλούδη μου, ό,τι του λέμε το καταλαβαίνει, ρε κορίτσια, πόσο χαζή μαμά θα με κάνει πια

Α, και το καλύτερο, εδώ και 1 μήνα κοιμάται 8 με 8, εκεί που ξυπνούσε 5 κι 6! Ξυπνάει 2 φορές τη νύχτα, αλλά είναι τόσο πολλές οι ώρες σύνολο που ξεκουράαααζομαι σα να μην υπάρχει αύριο! Και δεν ξέρω και πώς το έκανε, εγώ τίποτα δεν έκανα, απλώς του δίνω γάλα στις 6 και τον βάζω κούνια, τον χαϊδεύω και ξανακοιμάται. Αυτά τα έκανα και παλιά βέβαια, μεγαλώνουν τα μικρά μας και γίνονται μεγάλα μικρά :P


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!

λοιπον για τις φωτο κανεις μια γρηγορη και ευκολη εγγραφη στο photobucket.com

ανεβαζεις τις φωτογραφιες σου εκει. και μολις την δεις. κανεις δεξι κλικ και επιλεγεις αντιγραφη συνδεσμου εικονας .μπαινεις εδω , κανεις επικολληση. και πριν τον συνδεσμο βαζεις και στο τελος . κολλητα με το συνδεσμο χωρις κενο. και παραλληλα γραφεις και οτι αλλο θελεις ή πριν την εικονα ή μετα.

Link to comment
Share on other sites

η μικρουλα μια χαρα παει, τελεια τη βρηκε ! ειναι 7.300 , καλα το καταλαβα οτι βαρυνε !!:D παρ ολη τη διαρροια δεκα μερες. πηρε 300 γρ. 70 εκ υψος κεφαλακι 43.2 .

ολα τα αλλα μια χαρα. θα ξαναπαμε 31 ιανουρ για εμβολιο, μηννιγγιτιδας νομιζω.

τα γαλακτοκομικα μου ειπε να μην φαω ακομα, μετα το χρονο και βλεπουμε.

του ειπα οτι της δωσαμε αυγο, και πρηστηκε γυρω απο το στομα, και μου ειπε ειναι αλλεργικη, αρα ουτε και αυγο.

μπορω ομως να της δοκιμασω πορτοκαλι ,μανταρινι, εκτος απο φραουλα .

ξεχασα να τον ρωτησω για οσπρια, δεν της εχω δωσει ακομα.

φακες νομιζω μια φορα .

του ειπα οτι θα λειψουμε για λιγες μερες, μου ειπε δεν μας πειραζει το κρυο, αρκει να μην βρισκεται με πολυ κοσμο. εε εκδρομη θα πας , ειναι δυνατον να μη βρεθεις με κοσμο. τελος παντων.

οσο για το φαγητο, επειδη δε θελω να κουβαλησω μιξερ και να εχω μαγειρεματα. και θα λεω στο ξενοδοχειο βρασε κοτοπουλο και λαχανικα.?! τον ρωτησα λοιπον αν μπορω να της δωσω της nestle τα ετοιμα βαζακια. ηδη τα εχουμε παρει και μια φορα να τα δοκιμασει. της αρεσανε. μου ειπε αφοβα !! κανενα προβλημα, απλα επειδη δεν αρεσουν στα παιδια γι αυτο δε στο προτεινα. αρα λυσαμε και το θεμα του φαγητου. θα της παρω εξι βαζακια φρουτα και εξι φαγητο. και ειμαστε κομπλε.

Link to comment
Share on other sites

Mια χαρά, γμνθ!!! Μπράβο στο κορίτσι που έβαλε και βάρος! Λοιπόν, γι' αυτό που λες, αν η επόμενη εγκυμοσύνη μου πέσει σε καλοκαίρι με αλεσμένα, έχω αποφασίσει να πάρω οπωσδήποτε τον ατμομάγειρα-μπλέντερ, τέλειο εξάρτημα για διακοπές!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μμμ κατι μου μυρισε !!!! ψωμακι ηταν αυτο !!?:D:D ψωμι φτιαχνω χρονια !! αλλα τωρα εχω να κανω απο τοτε που ημουν εγκυος!! και τωρα που μου το θυμισατε, ελπιζω το αλευρι να μην εχει ληξει!! αν και τα συσκευασμενα αργουν να μαμουνιασουν!

ειπα ρε κοριτσια να κανω το τραπεζι φετος, με εκνευρισαν οι μαμαδες! δυο τρια φαγητα η μια, αλλα τοσα η αλλη , και αλλα η φιλη! τελικα εγω τι θα κανω ?? και με κοροιδευε ο αντρας μου χθες , μου λεει εσυ θα βαλεις τους ξηρους καρπους τα ποτηρια και τα πιατα !!

παω να ταισω τη μικρη να ετοιμαστουμε!! θα ρθει και ο συζυγος σουπερμαρκετ. μη ρωτατε ποσο καιρο εχουμε να παμε μαζι !! ουτε που θυμαμαι :P:p

φιλακια στα μπεμπακια σαςςςςςςςς

Link to comment
Share on other sites

Mια χαρά, γμνθ!!! Μπράβο στο κορίτσι που έβαλε και βάρος! Λοιπόν, γι' αυτό που λες, αν η επόμενη εγκυμοσύνη μου πέσει σε καλοκαίρι με αλεσμένα, έχω αποφασίσει να πάρω οπωσδήποτε τον ατμομάγειρα-μπλέντερ, τέλειο εξάρτημα για διακοπές!

τον εχω δει ?? δεν τον θυμαμαι? υπαρχει τετοιο, ? και ειναι και μικρο για να τον παιρνεις μαζι? μωρε ειδες και τα αλλα παιδια παλι χειμωνα τα καναμε και δεν ειχε χρειαστει να κουβαλαω φαγητα.

Link to comment
Share on other sites

τον εχω δει ?? δεν τον θυμαμαι? υπαρχει τετοιο, ? και ειναι και μικρο για να τον παιρνεις μαζι? μωρε ειδες και τα αλλα παιδια παλι χειμωνα τα καναμε και δεν ειχε χρειαστει να κουβαλαω φαγητα.

Είναι τούτος εδώ: http://www.allforbabies.gr/337-philips-avent-scf870-20.html και απ'ό,τι είδα έχει κι άλλο μοντέλο που κάνει και απόψυξη και ζέσταμα. Να σου πω, αν το είχα καλοσκεφτεί νωρίτερα, θα είχα αγοράσει. Με έπιασε η τσιγκουνιά, αλλά μου φαίνεται είναι τρελλή ευκολία και μαγειρεύεται και καλύτερα το φαγητό στον ατμό :|

Μπράβο αστεράκι που τα τέλειωσες όλα, άντε με το καλό τώρα η βάπτισή σας!

My babies οπωσδήποτε βάλε φωτο να καμαρώσουμε δημιουργίες!

Τζο το έχεις ακούσει το ανεκδοτάκι των ημερών?

- Τι θα κάνεις δώρο στον εαυτό σου τις γιορτές?

- 4 κιλά...

Τα αγόρια καλά είναι, εγώ είμαι ρετάλι από την ίωση (και πάλι καλά την έβγαλα) και εκνευρίζομαι με τον γνωστό απαιτητικό μπέμπη που ζητάει βυζάκι όλη νύχτα και δε με αφήνει να κοιμηθώ, εκνευρίζομαι με τον μπαμπά του, με τη γιαγιά του, με τη μάνα του και με όλο του το σόι. Άει σιχτίρι (είναι και χρονιάρες μέρες)


Tfoop3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Μανουλες κ Μωρακια κ χρονια πολλα - να μπαινουμε σε κλίμα σιγα σιγα

Viiv περαστικά! Ο υιος ακόμα νασ τρώσει ε? Ούτε εμένα! Ασε. και δε ξερω για ποσο ακομα θα την επαλέψω....Σκεψου ότι περι τις 8μιση κοιμάται για πρώτη φορά και συνήθως ξυπνάει πριν περάσει 2ωρο με αποτέλεσμα ούτε για βράδυ συχνά να μη προφταίνω να φάω.

gmnth03 Εστω και με καθυστέρηση χρονια πολλά στον γιό σου, με υγεία και ευτυχία! Να είστε ολοι καλά και να τον καμαρώνετε! Οσο για το τραπέζι τι σε στεναχωρεί΄αντί να το χαρείς που θα σου φερουν φαγητό κάθεσαι και σκας??Ήθελα εν τω μεταξύ παλαιότερα να σχολιάσω για την ηλικία που έλεγες ότι δε σε παίρνει για 4ο παιδάκι αλλά με αυτά και με τά άλλα το ξέχασα. Σας ρίχνω! Εγώ στα 34 τον έκανα τον μικρούλη και αισιοδοξώ - να μαστε καλά - ότι θα αποκτήσει και αδερφάκι!

Μπραβο στη μικρούλα σου που δεν το έβαλε κάτω παρά τα όσα πέρασε! Με το καλό να πάτε και εκδρομούλα να ξεσκάσετε λιγάκι!

Τζο αυτό με το χεράκι το κάνει κ ο δικός μου, με τραβάει για να κάνουμε μακρινές βόλτες. Σε λίγο φαντάζομαι θα σου κάνει και το άλλο που μου κάνει ο δικός μου, νιώθει οτι προχωράει μια χαρά και μου σπρώχνει το χέρι γιατί θέλει να τον αφήνω μόνο του. Και καλά πάνω στο χαλί στο σπίτι, έλα που το κάνει στο πεζοδρόμιο έξω... Αρχίσαμε!!!

my babies...my life και εσεις περαστικά -- ευχομαι να μείνετε μόνο στη μυτούλα, εμείς πάντως έτσι είμαστε σχεδόν κάθε μέρα! Με το καλό και οι κατασκευές σου και η βάπτιση!

Γαργαλίτσα η μικρή σου επανήλθε???

Πολλά φιλάκια σε όλα τα μωράκια


Jr3pp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια.

Δεν της πέρασε ακόμα δυστυχώς, 8μέρες τώρα. Συνεχίζω να βάζω ξυπνητήρι μέσα στη νύχτα για να την περιποιηθώ, βάρβαρο...

Χαίρομαι για τα ωραία νέα σας. Πολλά περπατήματα με χεράκι.

Χρόνια πολλά στους εορτάζοντές σας.

Περαστικά βιιβ και γρήγορα.

Θα σκίσετε με τις μαγειρικές σας.

Εμένα είναι όλα αντιφατικά σε αυτές τις γιορτές. Πολλή χαρά που θα τις περάσω με τον άγγελό μου το παιδάκι μου. Αυτό είναι που μετράει πιο πολύ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...