Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

Πρώτη φορά μανούλες...σας περιμένω!!


Recommended Posts

ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΡΩΤΗΣΕΣ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΜΙΑ ΓΝΩΜΗ;

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΙ ΚΛΑΕΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΦΑΕΙ ΘΕΛΕΙ ΚΙ ΑΣ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ 4 ΩΡΕΣ ΘΕΛΕΙ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ!ΕΙΝΑΙ ΙΣΩΣ ΣΤΕΡΗΣΗ ΕΞΟΔΟΥ;


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ροξανα, Τζο σας παιδευουν οι μπεμπουλες σας;;;;Τα καημενουλια θελουν αγκαλιτσες και φιλακια!!!!!!

Λετε να γενναει το Χριστινακι;;; Εγω πλεον τα βραδυα δεν κοιμαμαι....εχω πολλους πονους, αλλα δε γινονται δεκαλεπτη για να παω να γεννησω χαχαχαχα, παντως κοντα με βλεπω....

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΡΩΤΗΣΕΣ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΜΙΑ ΓΝΩΜΗ;

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΙ ΚΛΑΕΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΦΑΕΙ ΘΕΛΕΙ ΚΙ ΑΣ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ 4 ΩΡΕΣ ΘΕΛΕΙ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ!ΕΙΝΑΙ ΙΣΩΣ ΣΤΕΡΗΣΗ ΕΞΟΔΟΥ;

μπορει να ριζωνουν τα δοντακια... και η δικια μου στον 3ο μηνα ειχε τα ιδια ακριβωσ, σκεψου ειχα φερει το γιατρο... αλλα περασε μετα απο λιγες μερες...οποτε κανε λιγο υπομονη...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!Τι κάνετε?Εγώ μετράω μέρες...Ανυπομονώ να έρθει το μπουμπούκι μας επιτέλους!!!Άρχισαν τα διάφορα πονάκια και οι ενοχλήσεις και δεν αντέχω άλλο!!!!!!Ελπίζω να μην αργήσει πολύ ακόμα ο μικρός!!


DTTDm7.png

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αννουλα με το καλο!!!!Πωπωωωω γεννας και συ!!!!

Θυμασαι στο parents Που ειχες ανοιξει ενα θεμα στις δυσκολες στιγμες οτι φοβοσουν μην εκανες κακο στο εμβρυακι και οια ειναι τα συμπτωματα αποβολης???

Ειδες που εφτασες τωρα???

ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!

Με το καλο κοριτσακι μου και με εναν πονο!!!!

Να κρατησεις τον μπουμπουκο σας συντομα!!!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Αννουλα με το καλο!!!!Πωπωωωω γεννας και συ!!!!

Θυμασαι στο parents Που ειχες ανοιξει ενα θεμα στις δυσκολες στιγμες οτι φοβοσουν μην εκανες κακο στο εμβρυακι και οια ειναι τα συμπτωματα αποβολης???

Ειδες που εφτασες τωρα???

ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!

Με το καλο κοριτσακι μου και με εναν πονο!!!!

Να κρατησεις τον μπουμπουκο σας συντομα!!!

Ναι ναι,τα θυμάμαι και γελάω!!!Να'σαι καλά κορίτσι μου!!!


DTTDm7.png

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...

Link to comment
Share on other sites

Τζο μου σε πέτυχα;εμείς με την γκρίνια έχουμε μέσα στη μέρα αλλα σήμερα ήταν για λιγότερη ωρα , την έβαλα στο μει ται κοιμήθηκε κι εγω ξεσκονιζα!!!!αχαχαχαχαχ κι έσεις γκρίνια έχετε;


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


KAΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΗΚΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΧΤΕΣ ΟΠΟΤΕ ΛΟΓΙΚΑ ΓΕΝΝΗΣΕΣ!!!!ΤΟ ΕΛΠΙΖΩ,ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΘΑ ΣΤΙΣ ΔΩΣΩ ΜΟΛΙΣ ΜΠΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ!!!!!

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΣΑΝΤΥ;;;;;;ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ;;;ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;

ΤΖΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΛΕΜΕ ΝΑ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΤΟΥΜΕ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ!ΕΛΠΙΖΩ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΣΕ ΠΕΤΥΧΩ


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!!!!

Ροξανα ακομα σπιτι ειμαι.......εχω κουραστει αρκετα απο τους πονους αλλα προκοπη δε βλεπω χαχαχαχα, ο μικρος ολο σκουνταει και νομιζω οτι θα μου σπασει τα κοκκαλα!!!!! Ελπιζω να μη με ζορισει πολυ ακομα και να κανει την εξοδο του!!!!!

Το Χριστινακι λογικα θα γεννησε, για να δουμε.....

Φιλακια στα μωρακια σας!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΑΣΤΟΝ ΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΜΩΡΕ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΡΑΕΙ ΜΕΤΑ ΘΕΛΕΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΘΑ ΒΓΕΙ!ΑΧΑΧΑΧΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ;

Καλα μιλαμε επαθα πλακα με τη φωτο απ΄ τη μπεμπα σου, ειναι κουκλιτσα!!!!! Φτου φτου να τη χαιρεστε και τι χαμογελο!!!!!!!

Εκτος απροοπτου Δευτερα παω στο γιατρο για κολπικη εξεταση αυτη τη φορα.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...