Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

      • Μου αρέσει 1

Πρώτη φορά μανούλες...σας περιμένω!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα! Γυρίσαμε σπίτι σήμερα , τρεις ! Την Τετάρτη τα ξημερώματα με πιασαν οι πονοι, 10 η ώρα πήγα στο ιασω και στις 14:30 είχαμε το νινι μας! Όλα πήγαν πολύ καλά , φτ , 3300 το βάρος του. Θα μπω άλλη στιγμή για λεπτομέρειες . Φιλιά!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Γυρίσαμε σπίτι σήμερα , τρεις ! Την Τετάρτη τα ξημερώματα με πιασαν οι πονοι, 10 η ώρα πήγα στο ιασω και στις 14:30 είχαμε το νινι μας! Όλα πήγαν πολύ καλά , φτ , 3300 το βάρος του. Θα μπω άλλη στιγμή για λεπτομέρειες . Φιλιά!

Συγχαρητηρια κοριτσακι μου, να σας ζησει ο μπεμπης σας!!!!!! Να ειναι παντα γερος και καλοτυχος, καλη προσαρμογη στο σπιτακι σας!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Γυρίσαμε σπίτι σήμερα , τρεις ! Την Τετάρτη τα ξημερώματα με πιασαν οι πονοι, 10 η ώρα πήγα στο ιασω και στις 14:30 είχαμε το νινι μας! Όλα πήγαν πολύ καλά , φτ , 3300 το βάρος του. Θα μπω άλλη στιγμή για λεπτομέρειες . Φιλιά!

συγχαρητηρια χριστινακι!!!!

να σου ζησει ο πριγκιπας,

να τον καμαρωσετε οπως ονειρευεστε!!!!

οταν προλαβεις, περιμενουμε τα νεα σου!!

σαντυ, μαλλον ερχεται η σειρα σου!!!!:D:D


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Γυρίσαμε σπίτι σήμερα , τρεις ! Την Τετάρτη τα ξημερώματα με πιασαν οι πονοι, 10 η ώρα πήγα στο ιασω και στις 14:30 είχαμε το νινι μας! Όλα πήγαν πολύ καλά , φτ , 3300 το βάρος του. Θα μπω άλλη στιγμή για λεπτομέρειες . Φιλιά!

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΑΣ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΚΑΙ ΧΑΡΕΙΤΕ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ!ΦΙΛΙΑ !!!!!!


[url=http://lilypie.com][img]http://lpmf.lilypie.com/oZ8Gp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα! Γυρίσαμε σπίτι σήμερα , τρεις ! Την Τετάρτη τα ξημερώματα με πιασαν οι πονοι, 10 η ώρα πήγα στο ιασω και στις 14:30 είχαμε το νινι μας! Όλα πήγαν πολύ καλά , φτ , 3300 το βάρος του. Θα μπω άλλη στιγμή για λεπτομέρειες . Φιλιά!

μπραβοοοοοοοοοοο! νιναρος τελειος!!!!!! παιδακι ολοκληρο!!!!!! χαχαχα

μπραβο και σε σενα που γεννησες φυσιολογικα!!!! ελπιζω σαντυ και εσυ φυσιολογικα!!!!!!!!

επομενηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Χριστινακι μου να σου ζήσει ο παιδαρος!!!!να είναι πάντα υγιής και καλοτυχος στη ΖΩΗ του! Οπότε μπορείς περιμένουμε να μας πεις την εμπειρία σου!!!

Σαντυ!!!!!πήρες σειρά αυτό ήταν!!!!

Μαυ πως τα πας με την μπουμπου;

Πινακι χαθηκαμε αλλα τρέχω σε δουλειές!

Τζο μια απο τα ίδια.... Χαθηκαμε! Αλλα που θα παει θα συντονιστουμε που θα παει!


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια! Ευχαριστώ πολύ για τις ευχες σας! στα γρήγορα που κοιμάται ο μικρός να σας πω τις λεπτομερειες! με τη γεννα πηγαν ολα πολυ καλα, ήταν πιο ευκολο από αυτό που φανταζόμουν, εφόσον βεβαια εκανα και επισκληρίδιο. πάντως, το λέω για όσες δεν έχουν κάνει νινακια ακόμη, να μη φοβάστε κορίτσια! δεν ειναι καθόλου τραγικά τα πράγματα!

Στο Ιασώ είχε πολύ καλή εξυπηρέτηση, παρείχαν τα πάντα και οι μαίες ήταν πρόθυμες για κάθε βοήθεια ή συμβουλή πχ για θηλασμό κλπ. Το βράδυ μου τον φέρνανε 2 φορές για να τον θηλάσω και κάναμε παρεούλα μεχρι να ερθουν να τον πάρουν! Είχα και τη δική μου μαία που ήταν φοβερή, μας έκανε και ιδιεταιρο μαθημα μαζι με το νινακι για το πως να τον πλένουμε, να τον αλλαζουμε, να καθαριζουμε τον ομφαλό κλπ.

Τωρα στο σπίτι, χθες η πρώτη μερα ηταν πολύ δυσκολη, ο μικρόυλης άλλαξε περιβάλλον και ωράρια και ήταν γκρινιαρης αλλά ευτυχως εχω μαμα και πεθερα εδω, αλλιώς δεν θα την παλεύαμε με τον άντρα μου! ολα είναι καινούρια για εμας, αλλά θα τη βρουμε την άκρη! Ευτυχως ο αντρας μου βοηθαει παρα πολύ, συμμετεχει δηλαδη ενεργά.

Σας αφήνω τώρα, πάω να τον ξυπνήσω για να φάει γιατί κοιμάται από τις 8.

Θα ξαναμπω πιο μετα. Ελπίζω να ειστε ολες καλα γιατι δεν προλαβα να διαβασω τα νέα σας. Σαντυ απ' οτι ειδα δεν γεννησες ακόμη, αντε, κοντεύουν οι μέρες!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Γυρίσαμε σπίτι σήμερα , τρεις ! Την Τετάρτη τα ξημερώματα με πιασαν οι πονοι, 10 η ώρα πήγα στο ιασω και στις 14:30 είχαμε το νινι μας! Όλα πήγαν πολύ καλά , φτ , 3300 το βάρος του. Θα μπω άλλη στιγμή για λεπτομέρειες . Φιλιά!

να σου ζήσει και να είναι πάντα καλότυχο!!!!


2PPVp2.png

Jt9Op2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσια, μολις ηρθα απο το γιατρο. Μου εκανε κολπικη εξεταση, το κεφαλακι μας ειναι κατω, εχει παρει θεση ο μπεμπης μας για φτ. Ο τραχηλος ομως ακομα δεν εχει εξαλειφθει, οποτε Παρασκευη θα με ξαναδει, θα κανουμε και καρδιοτοκογραφο και αν μεχρι την Κυριακη δε με πιασουν πονοι, τη Δευτερα μπαινω για προκληση. Το θετικο ειναι οτι μου ειπε οτι παμε για φτ. Ουφ αυτα τα νεα μου!

Link to comment
Share on other sites

KOΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ Κ ΕΓΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΑ ΔΕ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ...

ΣΑΝΤΥ ΕΦΤΑΣΕΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ...ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΤΩΡΑ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ Κ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!!

JOJO ΜΟΥ ΚΑΙ ΡΟΞΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ...ΑΛΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ...


[url=http://lilypie.com][img]http://lpmf.lilypie.com/oZ8Gp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου τι κάνετε;

Σαντυ μου τέλεια με τον μικρό άντε αυτο ήταν μια βδομάδα το πολυ του έμεινε μετα θα τον έχεις αγκαλιτσα σου!

Χριστίνα πως πανε οι πρώτες μέρες στο ΣΠΙΤΙ;

Πινακι μου χαθηκαμε και με τέτοιες μέρες όλο την βολταρω την μικρη οπότε μόνο μεσημέρι θα με βρίσκεις μέσα!

Τζο μου ολα καλα με τη μικρη; Ήταν τελικά η υφή της κρεμας που δεν της αρεσε;

ΜΑΥ που είσαι; Σε τρέχει η μικρη; Για πες μας πως σου φαίνεται!!!


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites

να σου ζήσει και να είναι πάντα καλότυχο!!!!

Fntag σε ευχαριστώ πολύ , άντε , εφτασες στα μισά βλέπω ! Πότε με το καλό ; Ιουνιο έρχεται ;

Καλησπερα κοριτσια, μολις ηρθα απο το γιατρο. Μου εκανε κολπικη εξεταση, το κεφαλακι μας ειναι κατω, εχει παρει θεση ο μπεμπης μας για φτ. Ο τραχηλος ομως ακομα δεν εχει εξαλειφθει, οποτε Παρασκευη θα με ξαναδει, θα κανουμε και καρδιοτοκογραφο και αν μεχρι την Κυριακη δε με πιασουν πονοι, τη Δευτερα μπαινω για προκληση. Το θετικο ειναι οτι μου ειπε οτι παμε για φτ. Ουφ αυτα τα νεα μου!

τέλεια σαντυ, δεν έμεινε τίποτα ! Τώρα που ηρεμισες, ίσως ερθει πιο γρήγορα!

KOΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ Κ ΕΓΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΑ ΔΕ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ...

ΣΑΝΤΥ ΕΦΤΑΣΕΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ...ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΤΩΡΑ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ Κ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!!

JOJO ΜΟΥ ΚΑΙ ΡΟΞΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΤΡΕΞΙΜΟ...ΑΛΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ...

πινάκι μου εύχομαι να βρεις σύντομα άκρη με τις εξετάσεις σου και σύντομα να μας ανακοινώσεις τα χαρμόσυνα ! Να κανεις ευχάριστα πράγματα να τον άντρα σου και να μηναγχωνεσαι , όλα θα πανε καλά .

Εγώ είμαι πολύ καλύτερα, απόχθες είναι ήσυχος και έχει προσαρμοστεί στο σπίτι . Λίγο με το θηλασμο ζοριζομαι ακόμη , αλλά το παλεύω , ελπίζω σε λίγο καιρό να έχω κανονική ροή

Καλημέρα κοριτσάκια μου τι κάνετε;

Σαντυ μου τέλεια με τον μικρό άντε αυτο ήταν μια βδομάδα το πολυ του έμεινε μετα θα τον έχεις αγκαλιτσα σου!

Χριστίνα πως πανε οι πρώτες μέρες στο ΣΠΙΤΙ;

Πινακι μου χαθηκαμε και με τέτοιες μέρες όλο την βολταρω την μικρη οπότε μόνο μεσημέρι θα με βρίσκεις μέσα!

Τζο μου ολα καλα με τη μικρη; Ήταν τελικά η υφή της κρεμας που δεν της αρεσε;

ΜΑΥ που είσαι; Σε τρέχει η μικρη; Για πες μας πως σου φαίνεται!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλιτσες!!!!! Χαθηκατε αλλα λογικο αφου σας τρεχουν τα μωρακια σας.......

Εγω σημερα εχω γενεθλια, τι καλα να γεννουσα σημερα αλλα χλωμο το βλεπω χιχιχι..... Εχω φτασει στα ορια μου, ο μικρος ολη την ωρα σκουνταει και με ποναει παντου!!!!!! Αχ ας γλυτωσω την προκληση, λενε οτι φερνει πιο δυνατους πονους και λιγο με αγχωνει......

Πινακι ελπιζω να εχετε βγαλει ακρη με τις εξετασεις και να ειστε καλα με τον αντρουλη σου.

Φιλια πολλα σ΄ ολες σας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...