Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Sisheido είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      • Καλή τύχη! 1

Πρώτη φορά μανούλες...σας περιμένω!!


Recommended Posts

ΕΙΝΑΙ Η ΑΤΙΜΗ ΦΑΤΣΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΩΤΟ ΤΗΝ ΠΕΤΥΧΑ ΣΤΙΣ ΚΑΛΕΣ ΤΙΣ!!!!!ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

ΑΧ ΑΝΤΕ ΚΟΝΤΕΥΕΙΣ ΠΩΣ ΝΟΙΩΘΕΙΣ;

Δε το εχω συνειδητοποιησει οτι κοντευω, προσπαθω να μη σκεφτομαι τη διαδικασια του τοκετου και το μονο που σκεφτομαι ειναι οτι θα παρω αγκαλια τον μπεμπη μου και απορω πως θα ειναι γιατι με τον αντρα μου ειμαστε εντελως διαφορετικοι..... Εγω ξανθια με πρασινα ματια κι αυτος μελαχρινος με καστανα και σκουρο δερμα χιχιχι.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΣΑΝΤΥ ΜΟΥ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΕΓΩ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΗ ΜΕ ΚΑΦΕ ΜΑΤΙΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΞΑΝΘΟΣ ΜΕ ΜΠΛΕ ΜΑΤΙΑ ΑΠΛΑ Η ΜΙΚΡΗ ΠΗΡΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλα εινια κοιμαται...χτες περασε μια φρικη και εκλαιγε πολυ..μαλλον πονουσε η κοιλιτσα της... γιατι γουργουριζε εντονα...μαλλον καπου μου κρυωσε... αλα σημερα ηταν μια χαρα!

της εδωσα για πρωτη φορα αχλαδι...και ακου το παραλογο.... πριν το αλεσω της το εδωσα στο χερακι για το γλυψει λιγο να δω μηπως της φαινοταν ξηνο ,,,και εκανε σαν παλαβη να μου το αρπαξει απο το χερι..μετα οτα της το εδωσα με το κουταλακι..μου το εφτυσε στην μουρη! πες μυο εσυ τωρα τι α υποθεσω εγω...

Link to comment
Share on other sites

Τζο μου σορυ για χτες αλλα με πήρε ο ύπνος με το κιν στο χέρι περιμένοντας την απάντηση σου, ήμουν κομμάτια! Τώρα σηκώθηκα να την θηλαζω και ειδ την απάντηση σου! δεν μου λες μήπως να αλλαζεσ κουταλακι; Λέω εγω τώρα! Πω πω φτάσετε κι όλας στο αχλαδι;θα τρελαθω! Τι άλλο φρούτο δοκιμάσετε;


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γιατί καλε δεν το κλεινεις; Συναιτερος με τη ΔΕΗ είσαι;αχαχαχχα χουμορ!!!!!

Καλα είμαι λίγο κουρασμένη σήμερα γιατί ετρεχα σε εξωτερικές δουλειές και μετά η μικρή δεν κοιμήθηκε καθόλου απο τις 2 το μεσημέρι !κοιμήθηκε στις 11 και 15 αλλα έφαγε στις 7 και τώρα δεν ξέρω τι ωρα θα σηκωθεί!

ΕΣΥ τι κανεις η μικρη;


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γιατί καλε δεν το κλεινεις; Συναιτερος με τη ΔΕΗ είσαι;αχαχαχχα χουμορ!!!!!

Καλα είμαι λίγο κουρασμένη σήμερα γιατί ετρεχα σε εξωτερικές δουλειές και μετά η μικρή δεν κοιμήθηκε καθόλου απο τις 2 το μεσημέρι !κοιμήθηκε στις 11 και 15 αλλα έφαγε στις 7 και τώρα δεν ξέρω τι ωρα θα σηκωθεί!

ΕΣΥ τι κανεις η μικρη;

εμεις σημερα ολη μερα βολτες!

και τωρα κοιμηθηκε και εκατσα κι εγω λιγο!!

δεν το κλεινω ποτε γιατι βαριεμαι να ξαναανοιγω καθε φορα..και εχω πολυ λιγο χρονο!!! οποτε το εχω ανοιθχτο και οταν εχω λιγο χρονο μπαινω!

πως εναι η μικρη σου??

Link to comment
Share on other sites

Την εβγαλες σήμερα; Εγω φοβήθηκα αυριο λέμε με τον άντρα μου να την βγάλουμε! Καλα είναι η δική μου δόξα το Θεό αυτό τι εμβόλιο δεν μας πείραξε είναι μέσα στα γέλια φτου φτου απλά δεν κοιμήθηκε καθόλου ελπίζω να κοιμηθεί λίγο παραπάνω τη νύχτα αχαχαχαχχα εσείς πως ρα πάτε με τα φρούτα;


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Την εβγαλες σήμερα; Εγω φοβήθηκα αυριο λέμε με τον άντρα μου να την βγάλουμε! Καλα είναι η δική μου δόξα το Θεό αυτό τι εμβόλιο δεν μας πείραξε είναι μέσα στα γέλια φτου φτου απλά δεν κοιμήθηκε καθόλου ελπίζω να κοιμηθεί λίγο παραπάνω τη νύχτα αχαχαχαχχα εσείς πως ρα πάτε με τα φρούτα;

σημερα λογω του οτι ημασταν εξω δεν της εδωσα...μαλλον την ενιχλησε η υφη της κρεμας.... δεν εχω καλο μπλεντερ..αγορα σα σημερα ομως!

αυτιο ελπιζω να ειναι καλυτερα!

μια χαρα ητα εξω σημερα

της αρεσε πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κούκλες μου τι κάνετε! Καλή Κυριακή να έχουμε!

Τζο μου όπως κατάλαβες με πήρε πάλι ο ύπνος χτες και ξυπνησα στις 1 όταν μου έπεσε το κοντρόλ απο τα χέρια!!!!αχαχαχαχα

Πήρες μπλεντερ ε; Για να δούμε θα της αρέσει τώρα της μικρής;


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...