Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

υπαρχει πιθανοτητα;;;


Recommended Posts

Γεια σας ειμαι 17 χρονων και εχω σχεση με ενα αγορι εδω και 1 χρονω κ αυτος 17 και μετα απο 1 χρονω σχεσεις προχωρησαμε για πρωτη φορα..

1ο δεν τελειωσε μεσα Μ

2ο εφευγε το προφυλακτικο:(

3ο ειχε στηση κ ηταν υγρο

ξερω οτι για να μεινει καποιος εγκυος πρεπει να τελειωσει μεσα Τ ο αλλος αλλα μηπως εγινε καποιο λαθος απο προσπερματικα;; :confused::confused:

Εδω και μερες ποναει η κοιλια κ η μεση μ εχω εντονη λαιμαργια και εχω ψυλοαγχωθη :shock::oops::(

Οταν εγινε η επαφη ημουν στην 18η μερα τ κυκλου κ τωρα ειμαι στην 25η μερα..ποναω εδω και 4 μερες αλλα εντονα απο χθες :|

Υπαρχει πιθανοτητα να εγινε καποιο λαθος;; εχω αγχωθει πολυ :oops::oops::cry:

*η κατηγορια που εβαλα δεν ξερω τι φαση ειναι ακυρη η κατηγορια*

συγνωμμη και παλι :\

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας ειμαι 17 χρονων και εχω σχεση με ενα αγορι εδω και 1 χρονω κ αυτος 17 και μετα απο 1 χρονω σχεσεις προχωρησαμε για πρωτη φορα..

1ο δεν τελειωσε μεσα Μ

2ο εφευγε το προφυλακτικο:(

3ο ειχε στηση κ ηταν υγρο

ξερω οτι για να μεινει καποιος εγκυος πρεπει να τελειωσει μεσα Τ ο αλλος αλλα μηπως εγινε καποιο λαθος απο προσπερματικα;; :confused::confused:

Εδω και μερες ποναει η κοιλια κ η μεση μ εχω εντονη λαιμαργια και εχω ψυλοαγχωθη :shock::oops::(

Οταν εγινε η επαφη ημουν στην 18η μερα τ κυκλου κ τωρα ειμαι στην 25η μερα..ποναω εδω και 4 μερες αλλα εντονα απο χθες :|

Υπαρχει πιθανοτητα να εγινε καποιο λαθος;; εχω αγχωθει πολυ :oops::oops::cry:

*η κατηγορια που εβαλα δεν ξερω τι φαση ειναι ακυρη η κατηγορια*

συγνωμμη και παλι :\

Να ηρεμήσεις και να μην ανησυχείς.Οι πόνοι ίσως είναι επειδή ήταν η πρώτη φορά.Να θυμάσαι ότι πρέπει να χρησιμοποιείτε πάντα προφυλακτικό από την αρχή...εκτός από την εγκυμοσύνη υπάρχουν πολλά νοσήματα από τα οποία σε προστατεύει.Τα αγόρια είναι συνήθως πιο παρορμητικά οπότε θα πρέπει να είσαι ανένδοτη σε αυτό το θέμα.Μην μην ντρέπεσαι να αγοράζεις προφυλακτικά και να προστατεύεις τον εαυτό σου.Στην ηλικία σου οι γυναίκες είναι εξαιρετικά γόνιμες.Αν είσαι προσεκτική τίποτα δε θα συμβει.Καλό θα είναι να επισκεφθείς ένα γυναικολόγο για να ενημερωθείς σωστα για όλα τα θέματα.


8NkSp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...