Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew είπε:

      @Nima21 εκανες την εμβρυομεταφορα? Πως νιωθεις?@Bluee19 @DizzyツMommy ποτέ είναι οι εμβρυομεταφορες σας?  Όλα με το καλό και στις 3 σας!!! 🙏

      @Angot εύχομαι να ειστε καλα με τον τζαναμπετη!

      @η ζωή είναι όμορφη τώρα είδα στον 1ο  υπέρηχο που εκανα ότι και εμενα με βγάζει μια μέρα πιο πίσω. Δε με αγχώνει, αλλωστε τα υπολογίζουμε στο περίπου από το ίντερνετ, οι μετρήσεις θα δείξουν που ακριβως είμαστε.  Αύριο δεν έχετε τον υπέρηχο? 

      🙏🏼🙏🏼🙏🏼

      εγώ Σάββατο θα κάνω υπέρηχο για να μάθω ποτέ θα γίνει 🥹

      περιμένουμε νέα από τον υπέρηχο σου 🙏🏼

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts

Κοριτσακι μου ουτε εγω ξερω υπαρχει μηχανακι βαζεις μεσα το φιλτρακι και τον καπνο το στριβεις απλα και ειναι ετοιμο δεν ειναι τηποτα

απο το περιπτερο το περνεις....αχ ασε μι μου λες για την συναντηση σας θελω κι'εγωωωωωωωωωωωω

Ναι σωστά, το ξέχασα...χαχα....Εχω το μυαλό μου στην περιόδό μου...

Θα έρθω να σε βρω στην Κρήτη, μην ανησυχείς...Χανιά είσαι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

[quote name='mywish;

Βίλλυ' date=' τι έγινε? Σταμάτησαν?

Οπως ηταν απο χθες ειναι ακομα...

Μονο ροζ και λιγο καφε και η σερβιετα κατι πιτσιλιες..

Την αλλαζω μονο και μονο γιατι νομιζω οτι μυριζω, αλλιως καθαρη ειναι..

Πιστευω οτι η αυξηση των χαπιων ανεστειλε κατα καποιον τροπο την περιοδο να αρχισει...

Αν και αυριο δηλ ειναι ετσι..

Κανονικα ειναι να κανω τεστ την Παρασκευη και αν βγει αρνητικο να σταματησω.....

Πιστευω πως μολις κοψω τα χαπια δε θα μπορω να μαζεψω το αιμα!!!!!!!!!

Ετσι που την κραταω την περιοδο πισω!!!!![/quote']

Κανε λίγο υπομονή γλυκό μου!!! Μπορεί τα πράγματα να είναι αλλιώς και να λέμε μπούρδες...

Εγώ τι θα κάνω, μου λές?????

Link to comment
Share on other sites

Κανε λίγο υπομονή γλυκό μου!!! Μπορεί τα πράγματα να είναι αλλιώς και να λέμε μπούρδες...

Εγώ τι θα κάνω, μου λές?????

Ποτε ειναι να πας στο γιατρο?

Τι ειχατε πει την τελευταια φορα?


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι σωστά, το ξέχασα...χαχα....Εχω το μυαλό μου στην περιόδό μου...

Θα έρθω να σε βρω στην Κρήτη, μην ανησυχείς...Χανιά είσαι?

Να ερθετε οποτε θελετε....μενω Χερσονησο 20 λεπτα απο το Ηρακλειο απο τα πιο τουριστικα μερη της Κρητης.


z4cb4220a63fd7.gif

187564hv7srq238i.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ποτε ειναι να πας στο γιατρο?

Τι ειχατε πει την τελευταια φορα?

Θα τον πάρω τηλέφωνο μόλις μου έρθει η περίοδος. Υποτίθεται ότι έχω έναν ακόμη κύκλο με σερπαφαρ-πρεγκνυλ, μετά 3 κύκλους σπερματέγχυση, δεν ξέρω με ποια φάρμακα...Και μετά τίποτα, θα μείνω άτεκνη

Link to comment
Share on other sites

Να ερθετε οποτε θελετε....μενω Χερσονησο 20 λεπτα απο το Ηρακλειο απο τα πιο τουριστικα μερη της Κρητης.

Ω γμτ!!! Εγώ κατεβαίνω συχνά Χανιά!!! Είναι το μουλαράκι μου από εκεί..χαχα

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κοριτσάκια?

Εγώ καλά.

Έχω να σας πω ότι κι ο δικός μου ο άντρας είναι γαϊδούρι.

Χθες το βράδυ ρίξαμε ένα καυγαδάκι.

Σήμερα όλα μέλι γάλα.

Αλλά είναι γαϊδούρι.

Το γιατί θα σας το πω άλλη μέρα, γιατί τώρα νυστάζω και θα πέσω για ύπνο.

Επίσης, έχω τάξει στη βίλλυ και τη ΝΤΟΛΗ να γράψω κάποιες σκέψεις μου αλλά ακόμη δεν έχω βρει χρόνο να συγκεντρωθώ.

Φιλάκια, καλό βράδυ.

Link to comment
Share on other sites

Θα τον πάρω τηλέφωνο μόλις μου έρθει η περίοδος. Υποτίθεται ότι έχω έναν ακόμη κύκλο με σερπαφαρ-πρεγκνυλ, μετά 3 κύκλους σπερματέγχυση, δεν ξέρω με ποια φάρμακα...Και μετά τίποτα, θα μείνω άτεκνη

Εχεις λοιπον καποια περιθωρια!!!!!!

Να ρωτησω γιατι δε σκεφτεσαι την εξωσωματικη?


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Θα τον πάρω τηλέφωνο μόλις μου έρθει η περίοδος. Υποτίθεται ότι έχω έναν ακόμη κύκλο με σερπαφαρ-πρεγκνυλ, μετά 3 κύκλους σπερματέγχυση, δεν ξέρω με ποια φάρμακα...Και μετά τίποτα, θα μείνω άτεκνη

Ατεκνη δεν θα μηνεις με τηποτα και να μη το λες αυτο πλεων καμια δεν μενει χωρις παιδι...ελα μαζι θα ειμαστε κι'εγω αυριο θα παρω τηλ τον ντοκ να κανονισω ραντεβου να παω να με δει προφανος θα μου δωσει να κανουμε κανα 2-3 κυκλους για προκλιση ωορρηξιας αλλα επιδει το εκανα και περυση λεω να του πω να παμε κατευθειαν σε σπερματεγχυση αν βεβαια δεν μου βρει κανενα αλλο προβλημα....θα δουμε


z4cb4220a63fd7.gif

187564hv7srq238i.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ω γμτ!!! Εγώ κατεβαίνω συχνά Χανιά!!! Είναι το μουλαράκι μου από εκεί..χαχα

χαχαχαχα κριτικο κι'εσυ τουλαχιστον εσενα μενει αθηνα εμενα δεν ξεκολαει απο το νησι του.


z4cb4220a63fd7.gif

187564hv7srq238i.gif

Link to comment
Share on other sites

Να ερθετε οποτε θελετε....μενω Χερσονησο 20 λεπτα απο το Ηρακλειο απο τα πιο τουριστικα μερη της Κρητης.

Αχ, τι καλα που θα ηταν!!!!!!!!

Σε ευχαριστουμε!!!!!!

Ποτε δε ξερεις!!!!!!

Μπορει ο γιος μου να παει ας πουμε εκδρομη με το σχολειο...

Πολλες φορες πανε Κρητη τα σχολεια..

Και επειδη δεν υπαρχει περιπτωση να τον αφησω να παει παρα μονο αν ακολουθω και εγω (το ξερω, ειμαι τρελη) Ισως σου ερθω, να με συγκρατησεις κιολας που θα με κυνηγα ο γιος μου να με σκοτωσει για την ξεφτιλα που του εκανα να τον ακολουθησω στην εκδρομη!!!!!χι,χι


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ, τι καλα που θα ηταν!!!!!!!!

Σε ευχαριστουμε!!!!!!

Ποτε δε ξερεις!!!!!!

Μπορει ο γιος μου να παει ας πουμε εκδρομη με το σχολειο...

Πολλες φορες πανε Κρητη τα σχολεια..

Και επειδη δεν υπαρχει περιπτωση να τον αφησω να παει παρα μονο αν ακολουθω και εγω (το ξερω, ειμαι τρελη) Ισως σου ερθω, να με συγκρατησεις κιολας που θα με κυνηγα ο γιος μου να με σκοτωσει για την ξεφτιλα που του εκανα να τον ακολουθησω στην εκδρομη!!!!!χι,χι

Να του πεις καλε εγω δεν ερχομαι για σενα εχω μια φιλη κατω στην κρητη και ειναι ευκαιρια να την δω χιχιχιχιχιχι


z4cb4220a63fd7.gif

187564hv7srq238i.gif

Link to comment
Share on other sites

Εχεις λοιπον καποια περιθωρια!!!!!!

Να ρωτησω γιατι δε σκεφτεσαι την εξωσωματικη?

Hδη διακινδυνεύω πολλά με τις ορμόνες, από άποψη υγείας...Ολες οι γυναίκες στην οικογένειά μου έχουν καρκίνο του στήθους...Ακόμη και οι γυναικολόγοι που είχα κατά καιρούς (που νοιάζονται για την τσέπη τους κατά βάση) δεν με ενθάρρυναν για εξωσωματική...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...