Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Όλα με το καλό!!!! ❤️

      3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      Θα είναι η τυχερή σας!!!! 🥰

      7 ώρες πρίν, Angot είπε:

      πήγε στο 2 από 2,5 σε 14 ημέρες 30η εβδομάδα ! ο γιατρός μου το έχει πει ότι θα γεννήσω πιο νωρίς! είπε ως 35 θα φτάσουμε.   τώρα τι να σ πω

      Σε βλέπω για 35 μέσα στο νερό!!!! Κάνει από τώρα το δικα του 😆αλλά δε θα βιαστεί !!! Και 35 καλά δεν είναι? Δε γνωρίζω....

      On 10/5/2024 at 6:24 ΜΜ, Angot είπε:

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

      Μέθη και ξερο ψωμί!!!! 😁

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts

Mywish εχεις δικιο.. Την επομενη φορα θα του πω να μου κανει υπερηχο...

Τωρα απο το πρωι ροζ-καφε εχω και νοιωθω σαν να ερχεται κανονικα απο ωρα σε ωρα.. Μαλλον την κραταει πισω η προγεστερονη που αυξησα...

Κραμπες εχω λιγο και οταν ειμαι ξαπλα περισσοτερο...

Επειδη ειναι τελειως πρωτογνωρο για μενα να εχω περιοδο ενω παιρνω προγεστερονη και γενικως να εχω καφε και ροζ χωρις αιμα, εχω φρικαρει....

Πιστευω οτι αν σταματησω τα χαπια θα μου ερθει κανονικα..

Και μακαρι να μου ελεγε χθες στο τηλ να τα σταματησω...

Αλλα τωρα δε μπορω αφου αιμα-αιμα δεν εχω δει ακομα...

Τι να σκεφτηκε αραγε και μου ειπε να τα συνεχισω?

Ημουν συγχισμενη χθες κα δε ρωτησα πολλα..

Ξερετε τωρα τους γιατρους, ολο θα τα πουμε απο κοντα!!


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Mywish εχεις δικιο.. Την επομενη φορα θα του πω να μου κανει υπερηχο...

Τωρα απο το πρωι ροζ-καφε εχω και νοιωθω σαν να ερχεται κανονικα απο ωρα σε ωρα.. Μαλλον την κραταει πισω η προγεστερονη που αυξησα...

Κραμπες εχω λιγο και οταν ειμαι ξαπλα περισσοτερο...

Επειδη ειναι τελειως πρωτογνωρο για μενα να εχω περιοδο ενω παιρνω προγεστερονη και γενικως να εχω καφε και ροζ χωρις αιμα, εχω φρικαρει....

Πιστευω οτι αν σταματησω τα χαπια θα μου ερθει κανονικα..

Και μακαρι να μου ελεγε χθες στο τηλ να τα σταματησω...

Αλλα τωρα δε μπορω αφου αιμα-αιμα δεν εχω δει ακομα...

Τι να σκεφτηκε αραγε και μου ειπε να τα συνεχισω?

Ημουν συγχισμενη χθες κα δε ρωτησα πολλα..

Ξερετε τωρα τους γιατρους, ολο θα τα πουμε απο κοντα!!

Βίλλυ μου, νομίζω ότι από τη στιγμή που δεν σου είπε να σταματήσεις τα χάπια, σημαίνει ότι υπάρχουν ελπίδες να βαδίζεις σωστά... Λίγες μερούλες μείναν, κάνε λίγο υπομονή...και θα δεις...

Εμένα αυτή τη στιγμή μου κατεβαίνει η κανονική περίοδος, είναι αηδιαστικό πόσο καλά έχω μάθει το σώμα μου...δυστυχώς... Από αύριο να με χαϊδεύετε, θα είμαι ΠΟΛΥ στεναχωρημένη...

Εχω νεύρα με τον άντρα μου, τι να πω, φέρεται σαν γαϊδούρι...Χθες ήμουν στεναχωρημένη γιατί είδα τα καφε και τους έντονους πόνους και του είπα ότι πάει και αυτός ο μήνας...Ηταν καλός και μου είπε ότι θα ξαναπροσπαθήσουμε κλπ...Σήμερα το βρωμογάϊδουρο (χαχα) ούτε καν με ρώτησε...Ηταν κουρασμένος, λες και εγω καθόμουν όλη μέρα... Οποτε ούτε και εγώ είπα τίποτα...Και είμαι σίγουρη ότι δεν το έκανε επειδή δεν νοιάζεται, απλώς έχει το χάρισμα να μην σκέφτεται ορισμένα πράγματα...Ας πούμε σήμερα τον απασχολούσε αν πρέπει να πουλήσει το αυτοκίνητό του και να πάρει ένα άλλο...Ενω εγώ έβραζα στο ζουμί μου.... Δεν ξέρω ρε κορίτσια, μόνο ο δικός μου είναι έτσι?????

Link to comment
Share on other sites

Δομνίνα μου, τα νέα σου είναι τέλεια!!!!!! ΒΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΡ!!!!

Ολα θα πάνε καλά, να είσαι σίγουρη και τίποτα στραβό δεν θα ξανασυμβεί...Τώρα για το τσιγάρο...Δεν ξέρω τι τύπος είναι ο άντρας σου...Εγώ δεν έχω μπορέσει να το κόψω..Λέω ότι θα το κόψω την ημέρα που θα μάθω ότι είμαι έγκυος (δηλαδή ποτέ!!!).. Νιώθω ότι αν το κόψω, ειδικά τώρα, θα χρειαστεί να με κλείσουν στο τρελάδικο...

Από την άλλη όμως... Οι γυναίκες να κάνουν μόνο την προσπάθεια??? Μόλις γκρίνιαζα για αυτό στο προηγούμενο μήνυμά μου.... Τι να πω??? Οι άντρες συχνά χρειάζονται κλωτσιές στον πωπό...Κρίμα που δεν είναι του χαρακτήρα μου και πιέζομαι κάποιες φορές να το κάνω...

Φιλάκια πολλά και καλή αρχή (και αίσιο τέλος!!!!!)

Link to comment
Share on other sites

Καλε, που χαθηκατε ολες?

Τωρα που ε π ι τ ε λ ο υ ς τελειωσα με τα διαβασματα του παιδιου και εχω χρονο που εξαφανηστηκατε?

Να πω καταρχην οτι χαρηκα αφανταστα με τα νεα σου Δομινα μου και μην ανησυχεις καθολου...

Θα σκεφτεσαι το ποτηρι μισογεματο και οχι μισοαδειο!!!!!

Ξερω τι μουλαρια γινονται φιλεναδα οι αντρες μερικες φορες και αν και συμβαινει αρκετες φορες να το κανουν για να κρυψουν τις ανησυχιες τους και τους φοβους τους, τις περισσοτερες φορες ειναι απλα επειδη ειναι........................................................

...............................................................

μ ο υ λ α ρ ι α!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κοριτσια εχω ενα σπιτι μπουρδελο!!!!!!!!!!!!!

Με τις εξετασεις του παιδιου και τα δικα μου ανακατωματα δεν εχω κανει τιποτα!!!!!!!!!

Χαμος μιλαμε γινεται και απο αυριο δε θα ξερω που να ξεκινησω και που να τελειωσω...

Τουλαχιστον θα ξεχαστω λιγουλακι....

Αντε καλα, σας αφηνω στην ησυχια σας!!!!!!!!!!

Φιλακια!!!!!!!!!!


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βίλλυ μου, νομίζω ότι από τη στιγμή που δεν σου είπε να σταματήσεις τα χάπια, σημαίνει ότι υπάρχουν ελπίδες να βαδίζεις σωστά... Λίγες μερούλες μείναν, κάνε λίγο υπομονή...και θα δεις...

Εμένα αυτή τη στιγμή μου κατεβαίνει η κανονική περίοδος, είναι αηδιαστικό πόσο καλά έχω μάθει το σώμα μου...δυστυχώς... Από αύριο να με χαϊδεύετε, θα είμαι ΠΟΛΥ στεναχωρημένη...

Εχω νεύρα με τον άντρα μου, τι να πω, φέρεται σαν γαϊδούρι...Χθες ήμουν στεναχωρημένη γιατί είδα τα καφε και τους έντονους πόνους και του είπα ότι πάει και αυτός ο μήνας...Ηταν καλός και μου είπε ότι θα ξαναπροσπαθήσουμε κλπ...Σήμερα το βρωμογάϊδουρο (χαχα) ούτε καν με ρώτησε...Ηταν κουρασμένος, λες και εγω καθόμουν όλη μέρα... Οποτε ούτε και εγώ είπα τίποτα...Και είμαι σίγουρη ότι δεν το έκανε επειδή δεν νοιάζεται, απλώς έχει το χάρισμα να μην σκέφτεται ορισμένα πράγματα...Ας πούμε σήμερα τον απασχολούσε αν πρέπει να πουλήσει το αυτοκίνητό του και να πάρει ένα άλλο...Ενω εγώ έβραζα στο ζουμί μου.... Δεν ξέρω ρε κορίτσια, μόνο ο δικός μου είναι έτσι?????

Γλυκια μου μην αγχωνεσε δεν ειναι μονο ο δικος σου ετσι.....οι αντρες ειναι περιεργα πλασματα....ισως η αδιαφορια που διχνουν στην περιπτωση μας ειναι γιατι δεν θελουν να μας αγχωνουν περισσοτερο (λεω εγω τωρα)....εγω καλη μου ισως το εχω ξαναπει εδω και ενα μηνα μαζι με τον αντρα μου αρχισαμε τον καπνο φαντασου οτι ο αντρας μου εκανε 2+ πακετα την μερα κι'εγω 1 και τωρα ο αντρας μου κανει καμια 10αρια τσιγαρα ολη μερα κι'εγω γυρω στα 5 τεραστια αλλαγη σου λεω δεν το πιστευα με τηποτα αφου πριν ελεγα παναγια μου μακαρι να μεινω εγκυος αλλα με το τσιγαρο τι θα κανω για τοση εξαρτηση μιλαμε.


z4cb4220a63fd7.gif

187564hv7srq238i.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βιλλιτσα εδω ειμαστε κουκλιτσα...κι'εγω αυριο εχω σιδερωμα και το σκεφτομαι απο τωρα ππππφφφφφ δεν μ'αρεσει καθολου να σου κανω οτι θελεις μονο μι μου πεις για σιδερωμα τρελενομαι οε οε οε


z4cb4220a63fd7.gif

187564hv7srq238i.gif

Link to comment
Share on other sites

Βίλλυ μου, νομίζω ότι από τη στιγμή που δεν σου είπε να σταματήσεις τα χάπια, σημαίνει ότι υπάρχουν ελπίδες να βαδίζεις σωστά... Λίγες μερούλες μείναν, κάνε λίγο υπομονή...και θα δεις...

Εμένα αυτή τη στιγμή μου κατεβαίνει η κανονική περίοδος, είναι αηδιαστικό πόσο καλά έχω μάθει το σώμα μου...δυστυχώς... Από αύριο να με χαϊδεύετε, θα είμαι ΠΟΛΥ στεναχωρημένη...

Εχω νεύρα με τον άντρα μου, τι να πω, φέρεται σαν γαϊδούρι...Χθες ήμουν στεναχωρημένη γιατί είδα τα καφε και τους έντονους πόνους και του είπα ότι πάει και αυτός ο μήνας...Ηταν καλός και μου είπε ότι θα ξαναπροσπαθήσουμε κλπ...Σήμερα το βρωμογάϊδουρο (χαχα) ούτε καν με ρώτησε...Ηταν κουρασμένος, λες και εγω καθόμουν όλη μέρα... Οποτε ούτε και εγώ είπα τίποτα...Και είμαι σίγουρη ότι δεν το έκανε επειδή δεν νοιάζεται, απλώς έχει το χάρισμα να μην σκέφτεται ορισμένα πράγματα...Ας πούμε σήμερα τον απασχολούσε αν πρέπει να πουλήσει το αυτοκίνητό του και να πάρει ένα άλλο...Ενω εγώ έβραζα στο ζουμί μου.... Δεν ξέρω ρε κορίτσια, μόνο ο δικός μου είναι έτσι?????[/quote

Σε διαβεβαιω πως οχι, δεν ειναι μονο ο δικος σου!!!!!!!


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, τώρα αισθάνομαι καλύτερα, νόμιζα για μία στιγμή ότι παντρεύτηκα το μοναδικό μουλάρι της Ελλάδας...χαχαχα... Το μουλάρι μου λοιπόν, κοιμάται τώρα...

Εγώ βράζω στο ζουμί μου και περιμένω την κωλοπερίοδό μου...

Βίλλυ, τι έγινε? Σταμάτησαν?

Βρε Αντζυ μου, δεν ξέρω να στρίβω...Να μάθω στα γεράματα???? Τι κρίμα που είσαι μακρυά και δεν θα έρθεις στη συνάντηση, θα ήταν ευκαιρία να μου μάθεις...

Link to comment
Share on other sites

βιλλιτσα εδω ειμαστε κουκλιτσα...κι'εγω αυριο εχω σιδερωμα και το σκεφτομαι απο τωρα ππππφφφφφ δεν μ'αρεσει καθολου να σου κανω οτι θελεις μονο μι μου πεις για σιδερωμα τρελενομαι οε οε οε

Και εγω ρε συ....

Το χειροτερο μου!!!!!

Και τωρα που ειχα διαβασματα μου εμεινε ολο πισω..Επανω στη σιδερωστρα τα εχω και αγγιζουν το ταβανι...

Και το σπιτι μου ειναι απο τα ψιλοταβανα!!!!!!!

Το πρωι προσπαθουσα να πεισω το συζυγο οτι ειναι προτιμοτερο να φοραει μπλουζακι στη δουλεια, οτι του παει περισσοτερο και οτι το βαμβακερο τραβαει και τον ιδρωτα.... γιατι δεν ειχα ουτε ενα πουκαμισο σιδερωμενο....

Και το εχαψε.... ψωναααααααααααααααρα!!!!!!!!


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εντάξει, τώρα αισθάνομαι καλύτερα, νόμιζα για μία στιγμή ότι παντρεύτηκα το μοναδικό μουλάρι της Ελλάδας...χαχαχα... Το μουλάρι μου λοιπόν, κοιμάται τώρα...

Εγώ βράζω στο ζουμί μου και περιμένω την κωλοπερίοδό μου...

Βίλλυ, τι έγινε? Σταμάτησαν?

Βρε Αντζυ μου, δεν ξέρω να στρίβω...Να μάθω στα γεράματα???? Τι κρίμα που είσαι μακρυά και δεν θα έρθεις στη συνάντηση, θα ήταν ευκαιρία να μου μάθεις...

Κοριτσακι μου ουτε εγω ξερω υπαρχει μηχανακι βαζεις μεσα το φιλτρακι και τον καπνο το στριβεις απλα και ειναι ετοιμο δεν ειναι τηποτα

απο το περιπτερο το περνεις....αχ ασε μι μου λες για την συναντηση σας θελω κι'εγωωωωωωωωωωωω


z4cb4220a63fd7.gif

187564hv7srq238i.gif

Link to comment
Share on other sites

[quote=mywish;

Βίλλυ, τι έγινε? Σταμάτησαν?

Οπως ηταν απο χθες ειναι ακομα...

Μονο ροζ και λιγο καφε και η σερβιετα κατι πιτσιλιες..

Την αλλαζω μονο και μονο γιατι νομιζω οτι μυριζω, αλλιως καθαρη ειναι..

Πιστευω οτι η αυξηση των χαπιων ανεστειλε κατα καποιον τροπο την περιοδο να αρχισει...

Αν και αυριο δηλ ειναι ετσι..

Κανονικα ειναι να κανω τεστ την Παρασκευη και αν βγει αρνητικο να σταματησω.....

Πιστευω πως μολις κοψω τα χαπια δε θα μπορω να μαζεψω το αιμα!!!!!!!!!

Ετσι που την κραταω την περιοδο πισω!!!!!


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακι μου ουτε εγω ξερω υπαρχει μηχανακι βαζεις μεσα το φιλτρακι και τον καπνο το στριβεις απλα και ειναι ετοιμο δεν ειναι τηποτα

απο το περιπτερο το περνεις....αχ ασε μι μου λες για την συναντηση σας θελω κι'εγωωωωωωωωωωωω

Αχ, μωρε μη στεναχωριεσαι...

Μακαρι να μπορουσες να ερθεις... Και εμεις θα το θελαμε παααααααααααρα πολυ..

Αθηνα δεν ερχεσαι καθολου?

Ειναι δυσκολο?


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...