Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

      • Μου αρέσει 1

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts

Nαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!

Είσαι έγκυος !!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το 'ξερα!!!! Η πρώτη νέα μανούλα στο thread μας!!!

Αντε και στα δικά μας!!!

Φιλάκια πολλά, να απολαύσεις κάθε στιγμή!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΛΙΣΤΑ ΑΝΑΜΟΝΗΣ "ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ"

1)manoutita...................................11/06/2010

2)My wish.....................................15/06/2010

3)bp-IOLH....................................25/06/2010

4)yola.........................................3/7/2010

5) Δομνίνα...................................7/7/2010

6)NTOΛΗ......................................13-15/07/2010

Νέες Μανούλες

1) Ammimar!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αφού διάβασα ενδελεχώς όλα τα μηνύματα που καταφέρατε να γράψετε σε δύο μόλις μέρες έχω να δηλώσω ότι είμαι Κριός (και περήφανη γι' αυτό) με ωροσκόπο Ιχθύ!!! Αφροδίτη στον Υδροχόο και γι' αυτό αρκετό καιρό αδέσμευτη... αλλά βρήκα τον Λέοντα (σύζυγος) και με δάμασε καταλλήλως...

Μάκια πολλά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

:P:p

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!

Ένα και καλό και αν είναι και δύο θα κάνουμε κι άλλο διαδικτυακό πάρτυ. Μας άλλαξες την διάθεση και το/τα μωράκια σου θα μας φέρουν γούρι.

Να προσέχεις πολύ τώρα εντάξει?????????????????

Όταν μπορέσεις γραψε αντιδράσεις δικές σου, της μαμάς σου και του αντρούλη σου.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ Αιγόκερως με Λέοντες σύζυγο και κόρη. Καταλαβαίνετε ότι εγώ το κατσικάκι θα φαγωθώ άνετα από τα δυό λιοντάρια γύρω μου, ειδικά όταν θα μπαίνω ανάμεσα σε τσακωμούς τους.....;)


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αφού διάβασα ενδελεχώς όλα τα μηνύματα που καταφέρατε να γράψετε σε δύο μόλις μέρες έχω να δηλώσω ότι είμαι Κριός (και περήφανη γι' αυτό) με ωροσκόπο Ιχθύ!!! Αφροδίτη στον Υδροχόο και γι' αυτό αρκετό καιρό αδέσμευτη... αλλά βρήκα τον Λέοντα (σύζυγος) και με δάμασε καταλλήλως...

Μάκια πολλά!

A, ωραία, πήραμε τα ζώδια στη σειρά...υδροχόοι, ιχθείς και κριοί!!! Για αυτό ταιριάζουμε όλες μεταξύ μας (αν δεν κάνω λάθος, γιατί είμαι και λίγο άσχετη)...

Και εγώ συμφωνώ για την επόμενη Τετάρτη, προτείνω να πάμε κάπου δροσερά !!!! Πείτε καμιά πρόταση!!!

Ammimar, μόλις ηρεμίσεις να μας πεις όλες τις λεπτομέρειες!!!!! Ετσι για να ζήσουμε λίγο και εμείς το παραμύθι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο μαγαζί είναι το verde στου Παπάγου αλλά θα πρέπει να πάρουμε με αυτοκίνητο από το μετρό Εθνική Άμυνα όσες δεν έρθουν με αμάξι.

Έχει ωραία μουσική και ποτάκια..


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν! Ξυπνάω στις 4:30 το πρωί και σκέφτομαι πως σήμερα θα ήθελα να κάνω το τεστ γιατί δεν αντέχω άλλο...σε μερικά δευτερόλεπτα μου άρεσε η ιδέα και έτσι το αποφάσισα!

Με παίρνει ο ύπνος και κατα τις 9 παρά με παίρνει η γειτόνισσα (η οποία παρεπιπτόντως είναι Υδροχόος χαχαχα) να δει τι κάνω. Εγώ εντωμεταξύ έπρεπε σήμερα να κατέβω ούτως ή άλλως στην γυναικολόγο γιατί τόσο καιρό δεν μου έπαιρνε λεφτά και μετά αφού με κατέβασε Αθήνα άρον άρον δεν πρόλαβα να την πληρώσω και το είχα συνέχεια στο νου μου. Αυτή πάει στο ιατρείο Δευτέρα, Τετάρτη και Παρασκευή. Μένω αρκετά μακρυά από την πόλη και λέω ωραία ευκαιρία να τα συνδυάσω! Λέω στην γειτόνισσα τις σκέψεις μου και οτι λέω να ρωτήσω και την γιατρό μήπως και απογοητευτώ χωρίς λόγο.Μου λεει "ότι και να μας πει εμείς θα την κανουμε την χοριακή" Χαχαχαχα

Χωρίς κανένας να μην ξέρει τίποτα ξεκινάμε, δίνουμε αίμα και πάμε για καφέ. Παγωμάρα του κερατά.Άγχος στο φουλ.Ήθελα να τσιρίξω...Μας παίρνουν τηλ. σε 1 ώρα (ευτυχώς) Όλοι ήταν βαλτοί. Η γραμματέας να μην λέει τα αποτελέσματα και σκέφτομαι αυτό ήταν. Πάμε στο γραφείο της μικροβιολόγου να κάνει κανένα 3λεπτο να απαντήσει...Το αίμα μου πάγωσε...Ώσπου στα βάθη της συνείδησης μου ακούω 83,52 είστε έγκυος.Γυρνάω και βλέπω την γειτόνισσα να κλαίει. Λέω απο μέσα μου ότι μάλλον έφτασε η στιγμή να χαρώ. Με τα γυαλιά ηλίου τα δάκρυα είχαν μουσκέψει τα μαγουλάκια αλλά ασυναίσθητα...Δεν μπορώ να το συνειδητοποιήσω ακόμη και τώρα.

Με το που βγαίνουμε μου λέει πώς θα το πεις στον Θοδωρή (τον αντρα μου) και έφτιαχνε σενάρια...Ασυναίσθητα πάλι παίρνω τον Αντρούλη μου και του λέω "Αγάπη μου είμαι έγκυος" Μου λέει "τι?" Χαχαχα Μετα με πήραν τα κανονικά κλάμματα σε ένα παγκάκι ήμασταν σ'ενα πάρκο..Δεν ξέρω ποια ήταν η αντίδρασή του ήμουν τόσο φορτισμένη...Μετά παίρνω τον αδερφό μου. (έχω 2 αδέρφια αγόρια μεγαλύτερα.Αυτός δεν έχει παιδιά. Αν έχετε καμμια καλή κοπέλα είμαστε διαθέσιμοι. )

Άρχισε να κλαίει και να μου λέει "αδερφούλα μου Σ'αγαπώ πολύ Σ'ευχαριστώ) Αυτό ανέλπιστο 33 χρόνια δεν τον έχω δει να κλαίει...Ξέσπασμα Νο 2.

Μετά πήρα την φίλη μου που ήρθε σπίτι για να με φροντίζει. Αγόραζε μαγιό. Καμμία αντίδραση στην αρχή μετά ακούω "ρεζίλι μ'εχεις κάνει στις πωλήτριες" Χαχαχαχα

Γράφω σ'εσάς και μετά παίρνω κατά τις 3 τη μανούλα μου. Εκεί δεν είπαμε τίποτα. Το μόνο που αρθρωσα ήταν "Μαμά είμαι έγκυος" και μετά καμμία επικοινωνία.Κλαίγαμε παρέα για κανένα 5λεπτο και μετά κλείσαμε...Τσάμπα χρεωθήκαμε....Πήρα και τον μεγάλο αδερφό ο οποίος είχε δουλειά και δεν πρόλαβα να πω τίποτα μου το κλεισε κατάμουτρα.

Είμαστε μια τρελή οικογένεια...Όλοι αψυχολόγητοι και απρόβλεπτοι αλλά ακόμη και οι υπερατλαντικές αποστάσεις δεν μας έχουν απομακρύνει...

Πάντως περίμενα να τρελαθώ μόλις το ακούσω και με τόσο άγχος που είχα πριν δεν το απόλαυσα όπως έπρεπε...Έχω ήδη ανάψει 2 κεράκια σε 2 εκκλησίες. Σ'ευχαριστω Θεέ μου!

Κοριτσάκια μου να θυμάστε πάντα πως με 2 ωάρια κατέβηκα στην Αθήνα και με καλή ψυχολογία πήραμε 4 γονιμοποιημένα!Μην το βάζουμε κάτω για κανένα λόγο.

Σας ευχαριστώ και πάλι και κάθε φορά που θα σας γράφω αν δεν το γράφω θα το εννοώ!

Link to comment
Share on other sites

Ammimar ξέρω ακριβώς πως νιώθεις... κοριτσάκι μου, ηρεμία τώρα, χαλαρά, όχι κούραση και μη ξετσουμίσεις ακόμα... κάνε λίγη υπομονή ακόμα κοριτσάκι μου...

Εγώ προσωπικά θα προτιμούσα ή Θησείο ή Μοναστηράκι ή Πλάκα.. δεν κυκλοφορώ την Τετάρτη και χωρίς αυτοκίνητο θα δυσκολευτώ να γυρίσω σπίτι..


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάκι μου κλαίω από συγκίνηση.....Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου, να πάνε όλα καλά, να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη, ένα επίσης τέλειο μωράκι και να το βαφτίσουμε όλες μαζί....


1484168ifaey5elah.gif

lQeqp2.png?FAE7bvRd

Link to comment
Share on other sites

Ammimar ξέρω ακριβώς πως νιώθεις... κοριτσάκι μου, ηρεμία τώρα, χαλαρά, όχι κούραση και μη ξετσουμίσεις ακόμα... κάνε λίγη υπομονή ακόμα κοριτσάκι μου...

Εγώ προσωπικά θα προτιμούσα ή Θησείο ή Μοναστηράκι ή Πλάκα.. δεν κυκλοφορώ την Τετάρτη και χωρίς αυτοκίνητο θα δυσκολευτώ να γυρίσω σπίτι..

Αν είναι να πάμε στην Πλάκα, πάμε στο μαγαζί του κουμπάρου της yola (αν δεν κάνω λάθος)...εκτός αν θέλετε να πάμε για ποτό μόνο...


1484168ifaey5elah.gif

lQeqp2.png?FAE7bvRd

Link to comment
Share on other sites

Aχ βρε Ammimar μου, με έχεις ξεσηκώσει!!!!!! Ποια μέρα είναι σήμερα που έκανες την χοριακή??? Τι ωραία που μας τα διηγήθηκες!! Κρίμα που δεν είσαι Αθήνα να μας τα πεις από κοντά να μιξοκλαίμε όλες!!!!

Κορίτσια, για την συνάντηση, γιατί δεν οργανωνόμαστε?? Να συντονιστούμε αυτές που έχουν αυτοκίνητο, να πάρουν μαζί τους τις κοπέλες που δεν έχουν μέσο?

Εγώ θα έρθω κατευθείαν από τη δουλειά, είμαι στο Μαρούσι και οδηγώ.. Αν θέλει καμιά σας να έρθει μαζί μου, θα χαρώ, για να έχω και παρέα στο δρόμο...

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι να πάμε στην Πλάκα, πάμε στο μαγαζί του κουμπάρου της yola (αν δεν κάνω λάθος)...εκτός αν θέλετε να πάμε για ποτό μόνο...

Και εγω θα προτιμουσα καπου κοντα σε μετρο οπως σας ειχα πει..

Στο μεταξυ να σας πω οτι δεν εχω καθολου αισθηση του προσανατολισμου και ειμαι ικανη να χαθω και μεσα στο μπουρναζι που ζω 10 χρονια...

Οταν ανοιξε το ελευθεριος βενιζελος και πηγα τον αντρα μου στο αεροδρομιο αυτο πρωτη φορα για να φυγει για Αγγλια να παει στους γονεις μου, στο γυρισμο (δεν ειχε τοτε ανοιξει η Αττικη οδος) νομιζα οτι κατεβαινα την Κηφισιας ενω στην ουσια την ανεβαινα και εφτασα στο Διονυσο και χαθηκα τελειως με αποτελεσμα οταν τελικα καταφερα να γυρισω Περιστερι και να μπω στο σπιτι μου με το που μπαινω, χτυπα το τηλ και ηταν οα αντρας μου.."Εφτασα" μου λεει, "Ολα καλα".. Και εγω του λεω, μολις μπηκα σπιτι... Και η πτηση διαρκει 3 ωρες και 20 λεπτα!!!!!!!!!!!!!

Γι αυτο θα πρεπει καποιο κοριτσακι να μου στειλει το κινητο της σε πμ σε περιπτωση που ξεκινησω για Πλακα και βρεθω Πειραια!!!!!!!!!!!


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...