Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βίλλυ μου,

αφού είσαι Περιστέρι θα πάρεις το μετρό από τον Αγ. Αντώνιο και θα κατέβεις Σύνταγμα. Από εκεί θα πάρεις το μετρό με κατεύθυνση προς Αιγάλεω και θα κατέβεις Μοναστηράκι!

Εννοείται πως αν θες φυσικά και θα σου στείλω το κινητό μου..

Εγώ ευτυχώς έχω κάνει πρόσκοπος και από άποψη προσανατολισμού... σκίζω!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βίλλυ μου,

αφού είσαι Περιστέρι θα πάρεις το μετρό από τον Αγ. Αντώνιο και θα κατέβεις Σύνταγμα. Από εκεί θα πάρεις το μετρό με κατεύθυνση προς Αιγάλεω και θα κατέβεις Μοναστηράκι!

Εννοείται πως αν θες φυσικά και θα σου στείλω το κινητό μου..

Εγώ ευτυχώς έχω κάνει πρόσκοπος και από άποψη προσανατολισμού... σκίζω!

Αχ, σε ευχαριστω ΔΔομινα μου...

Να μας στειλει και η yola την διευθηνση του μαγαζιου για να μου εξηγει κανα 3αρι μερες και ο συζυγος πως ακριβως θα παω και ναι, αν μπορεις στειλε καποια στιγμη, ή εσυ, ή η ντολη το κινητο σας θα νοιωθω πιο ασφαλης...

Αν θελετε σας στελνω το δικο μου και απλα με παιρνετε αν δειτε και αργω!!!!!!!


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

oποτε αν πάμε Πλάκα, πρέπει να αφήσω το αυτοκίνητο...

Yola νομίζω ότι μένεις βόρεια, σωστά??? Πως θα κατέβεις Πλάκα?

[εγώ υποτίθεται ότι είμαι στη δουλειά και δουλεύω...χαχα]

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο θα ήταν να δώσουμε ραντεβού έξω από το σταθμό στο Μοναστηράκι.. Να πάει η Ντόλη πρώτη και μετά εμείς που την ξέρουμε θα μαζευτούμε τριγύρω της.. θα' ναι αρχηγός στο γκρούπ "Άνω των 35"... Φυσικά θα' ρθει και η Yola και θα μας οδηγήσει στο μαγαζί... πλάκα θα' χουμε!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το καλύτερο θα ήταν να δώσουμε ραντεβού έξω από το σταθμό στο Μοναστηράκι.. Να πάει η Ντόλη πρώτη και μετά εμείς που την ξέρουμε θα μαζευτούμε τριγύρω της.. θα' ναι αρχηγός στο γκρούπ "Άνω των 35"... Φυσικά θα' ρθει και η Yola και θα μας οδηγήσει στο μαγαζί... πλάκα θα' χουμε!

Συμφωνω......

:P:p:p:p:p:p:p


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Να δω πόσες ζουρλές θα μαζευτούμε!!!

Θα πήξει το μαγαζί με ορμόνες!!!!!!!

Σκεψου να μας κολλησει και κανενας...

Με τοσες ορμονες μαζεμενες την εχει πολυ ασχημα!!!!!!!!!!!

:P:p:p


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ζηλεύωωωωωωωωωω.Τι χαρά! τι όμορφα που θα είναι να προσπαθήσετε να ταυτίσετε ένα χαρακτήρα που ήδη ξέρετε με ένα πρόσωπο που δεν έχετε δει ποτέ στην ζωή σας?Τελειο!

Πολύ θα το ήθελα!

My wish πως είναι δυνατό να σας ξεχνούσα. Χθες ήταν που περίμενα τα νέα μιας άλλης κοπέλας και έπαιρνα ελπίδα! Είναι η 11η μέρα μετά την μεταφορά...

Υολα να ξεκινήσουμε να οργανώνουμε διαδυκτιακό πάρτι γιατί τα νέα της επόμενης υποψήφιας μανούλας είναι Just around the corner!

Ντόλη μου ευχαριστώ για την πρόταση νουνάς αλλά επειδή είναι το πρώτο, το βαφτίζουν οι κουμπάροι που μας πάντρεψαν. Αλλά μέχρι το 3ο τα έχουμε ταμένα μετά το συζητάμε..Χαχαχα.

Κορίτσια για μένα το Θησείο ήταν από τις πιο όμορφες περιοχές στην Αθήνα. Ένα μεσημεράκι φάγαμε σ'ενα ουζερί (ταράτσα) απέναντι από την Ακρόπολη "Φιλοιστρον".Λίγο τσιμπημένα στις τιμές αλλά όλα υπέροχα. Καλά ε τώρα που το θυμήθηκα.. Τι είναι αυτό το κακό που δεν κερνάνε γλυκάκι στην Αθήνα? Τι τσιγκουνιά είναι αυτή? Ενώ εμείς εδώ οι Βόριοι ε? Large!

Βίλλυ μου γλυκιά η δική σας ενέργεια βοήθησε γι'αυτό και είχαμε προς το παρόν καλά αποτελέσματα...Αυτό με το να ξεχνάω δρόμους και να χάνομαι στο άψε σβήσε είναι και δικό μου προσόν Ακόμη έρχομαι σπίτι μετά από 2μισι χρόνια περίπου και αναρωτιέμαι αν πέρασα το δρόμο που στρίβω και ήμουν αφηρημένη...

Δομνίνα μου να είσαι σίγουρη πως φοβάμαι και προσέχω ακόμη περισσότερο τώρα. Τρέμει το φυλλοκάρδι μου. Όμως κι εσύ η πιο θετική απ'ολες δυναμική Κριαρίνα μη στεναχωριέσαι και μην κατηγορείς ούτε τον εαυτό σου αλλά ούτε και τον αντρούλη σου που έχει το πρόβλημα γιατί μωρέ σίγουρα δεν φταίει ο κακομοίρης...Αυτός νομίζεις δεν έχει ενοχές? Και όσο αφορά το 1 παιδί που έχει ήδη ρώτησε την Βίλλυ και την Ντόλη πόσο τους πληγώνει.

Άντζι μου τι τέλειο μωράκι είναι αυτό που μου ευχήθηκες? Σ'ευχαριστώωωωωω

Και για όσες δεν έγραψα Μανουτίτα και Ιόλη σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!!Και στα δικά σας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ammimar, τώρα που πέρασε η αγωνία της αναμονής, τι διαφορετικό εντέλει είχε αυτός ο κύκλος? Από άποψη συναισθημάτων αλλά και συμπτωμάτων? Ξέρω ότι τα έχουμε συζητήσει εκατομμύρια φορές...αλλά καταλαβαίνεις, με έχει πιασει και μένα τρέλα, έχουν αρχίσει τα υγρά μου να αυξάνονται...Εχει χάρη που χάρηκα τόσο πολύ με εσένα, αλλιώς θα τα είχα βάψει κατάμαυρα...

Link to comment
Share on other sites

Ammimar τωρα μπορεσα να πω.Συγχαρητηρια κοπελα μου ποσο χαρηκα.Με το καλο να υποδεχθεις το φασολακι σου που ηρθε για να μεινει κι απο εδω και περα μονο χαμγελα χαρας και ευτυχιας να καθρεφτιζονται στο προσωπο σου.

Αληθεια εσυ εισαι Θεσσαλονικη ή κανω λαθος;

Κοιτα να απολαυσεις στο επακρο μια απο τις μαγικες περιοδους στη ζωη σου:P


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ammimar!!!!

Τα θερμά μου συγχαρητήρια!!! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!

Έχω συγκινηθεί πάρα πολύ!

Χθες μπήκα στο θέμα "εγκυμοσύνη μετά τα 35" και σήμερα έχουμε την 1η έγκυο! Μα είναι πολύ γουρλίδικο το θέμα!

Link to comment
Share on other sites

Ammimar, χθες προσπαθούσα να πω με κομψό τρόπο ότι, αφού νιώθεις έγκυος, θα είσαι αλλά από την άλλη δεν ήθελα και να σε ξεσηκώσω. Επιπλέον ήθελα να πω στη Ντόλη ότι, αφού νιώθει ότι δεν είναι έγκυος, μάλλον έχει δίκιο, αλλά από την άλλη καμιά εγκυμοσύνη δεν μοιάζει με την άλλη κι ότι μπορεί να είναι έγκυος.

Τελικά τα έκανα σαλάτα.

Αλλά σημασία έχει ότι είσαι έγκυος και σιγά σιγά θα παίρνουμε όλες σειρά.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, ψηφίζω κι εγώ μαγαζί κουμπάρου yolas και, αν το μαγαζί είναι στην Πλάκα, καλύτερα να συναντηθούμε στο μετρό στάση Ακρόπολη, είναι πιο κοντά στην Πλάκα.

Εκτός κι αν είναι πολύ χαμηλά προς το Μοναστηράκι, οπότε συναντιόμαστε στο σταθμό Μοναστηράκι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...