Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet said:

      Πάντως αν πάρεις τεστ,μην κανεις τη βλακεία που έκανα εγώ.Να ξεκινήσεις τουλάχιστον 7μερες από την εμβρυομεταφορά,γιατί πιο πριν θα βγει αρνητικό,ενώ μπορεί να είσαι έγκυος 

      Ναι αυτό σκεφτόμουν βασικά …. Μήπως κάνω Δευτέρα …

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μια παλια φιλη..απορει...που πηγατε ολες;;;Δεν ποσταρετε πια;;Σας διαβαζω καποιες φορες αλλα σας εχασα!Βιλλυ,προχωρας;;Μεγαλωνουν τα φασολακια σου;;Οι αλλες,καμια εξελιξη;;Εγω,αν θυμαστε ειμαι το older girl που τα καταφερε,ο μπεμπακος μου ειναι σχεδον 7 μηνων τωρα,θηριο!Ειμαι καλα,τρεχω πισω απο τα 2 ζουζουνια μου ολη μερα.Φιλια σε ολες και...post!!

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δίκιο. Μας εχει παγώσει η γενικοτερη κατασταση της χωρας.Πρέπει να δουμε πως θα ζησει το παιδι που ηδη έχουμε.Πως να φερεις στη ζωή άλλο ενα με τέτοιο αβεβαιο μέλλον; η Βίλλυ θα έκανε β επιπέδου αυτες τις μέρες.Να χαίρεσαι τα ζουζουνια σου.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είμαι κι εγώ.. Ουδέν νεότερο από το μέτωπο.. το μόνο ευχάριστο είναι ότι η αδερφούλα μου περιμένει αγοράκι κι έτσι τον Νοέμβρη ένας μπόμπιρας θα προστεθεί στην οικογένειά μας..

Ελπίζω να είστε όλες καλά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ειπα μιας και εχετες εξαφανιστει να γραψω εγω:D

ελπιζω η βιλλυ να ειναι καλα και η β επιπεδου της να ηταν τελεια. αν καποια εχει νεα ας μας εγραφε δυο κουβεντες...

αν και no news=good news ισχυει?


u0wzp3.png gztsp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η Βίλλυ μας είναι καλά.. Έχει μπει στον 8ο και τα διδυμάκια της είναι μια χαρούλα.. Το πιθανότερο είναι να τα πάρει ο γιατρός τέλος Ιουλίου γιατί το κοριτσάκι μας έχει ζοριστεί αρκετά..

Με το καλό Βιλλάκι μας..


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

ωωωωω! πως περασε ο καιρος!!! σε ευχαριστω ΔΟΜΝΙΝΑ που απαντησες η βιλλυ ειναι παλικαρι και ολα θα πανε καλα!! με το καλο να τα παρει στην αγκαλιτσα της και να εκπληρωθει το ονειρο της:D


u0wzp3.png gztsp3.png
Link to comment
Share on other sites

Έφτασε η ώρα να υποδεχτούμε τα πρώτα μπεμπέ αυτής της παρέας για φέτος.. Η γλυκιά μς Βίλλυ γεννάει τη Δευτέρα 23/7..

Με το καλό κοριτσάκι μου και πολύ σύντομα να γυρίσετε όλοι υγιείς στο σπιτάκι σας..

Η σκέψη μας μαζί σου!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

32375614.1.pngΣυγχαρητηρια Βιλλυ...!Να σας ζησουν..!!Να ειναι τυχερα και γερα στην ζωη τους....!!Να εισαι παντα ευτυχισμενη και με ενα χαμογελο παντα στα χειλη ...!Καλο σαραντισμο γλυκεια διδυμομομανουλα.....!!Φιλακια στον γιοκα σου.....!Ευχομαι και στα δικα μας......!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να σου ζησουν,Βιλλυ!!!!!!:DΣυγχαρητηρια!!:)Τελικα ..κοριτσια η αγορια,μπερδευτηκα..Μπραβο βρε θηριο,τα πολυποθητα μωρακια σου και ..εγω ,γεννηθηκαμε την ιδια μερα!(αν γεννηησες 23/7)Σου ευχομαι μονο υγεια και χαρες για τα μωρακαι και πολυ δυναμη σε σενα για τον πρωτο δυσκολο καιρο.Ο γιοκας πρεπει να το ηθελε πολυ ενα αδελφακι και εισακουστηκε.Δυναμη και χαρα σε ολους σας!

Link to comment
Share on other sites

βιλλυ μου γλυκια μπορει να μην σε ξερω περισοτερο απο ενα απλο forum ομως ειλικρινα μεσα απο την καρδια μου σου ευχομαι

"Να εισαι πια η πιο ευτυχισμενοι αγορομαμα και να χαιρεσαι και τα 3 σου αντρακια"

Ειναι πολυ τυχερα που θα εχουν εσενα για μαμα τους! να εχετε ολοι υγεια και να ζησετε ευτυχισμενοι:D

και να μην ανησυχεις για τη θερμοκοιτιδα ειναι μεγαλα τωρα και δεν θα ειναι για πολυ!!

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ!!!


u0wzp3.png gztsp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Για όσες δεν το ξέρουν ήδη από άλλο θέμα η Δομνίνα μας είναι έγκυος:D:D:D

Τα Βιλλάκια βγήκαν από την εντατική παρακολούθηση και είναι στην κανονική θερμοκοιτίδα.

Περιμένουμε με αγωνία να πάει καλά η εγκυμοσύνη της φίλης μας και να πάμε να δούμε και το Δομνινάκι στο μαιευτήριο...


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Αχ βρε Γιόλα μου με συγκινείς..

Είμαι στην πολύ αρχή ακόμη αφού μόλις χθες ακούσαμε την καρδούλα αλλά ελπίζω, εύχομαι και προσεύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα καλά μέχρι τέλους...

Να είστε όλες καλά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...