Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα κορίτσια,

      Επειδή στις προηγούμενες εμβρυομεταφορες έκανα μόνο εξέταση χοριακης,αυτή τη φορά σκέφτομαι να κάνω και  κάποιο τεστ από το φαρμακείο.Ποιο προτείνετε? Λέγατε κάτι για κάποια early,αλλά δε θυμάμαι λεπτομέρειες. Να πω ότι βάλαμε βλαστοκυστες πέντε ημερών χθες και μου είπε ο γιατρός να κάνω χοριακη την άλλη Παρασκευή 

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts

Βιλλη μπραβο κοριτσι μου.Συγχαρητηρια και να εχεις μια ομορφη τελειομηνη εγκυμοσυνη.Μην βασανιζεις το μυαλουδακι σου και ζήσε τους πιο υπεροχους μηνες που ακολουθουν.

Μια μεγαλη αγκαλια:P:p

Σε ευχαριστω παρα πολυ κοπελα μου!!!

Φιλακια:P:p


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βιλλακι μου κοντευω να τρελαθω από τη χαρά μου!!!! Mε το καλό τα διδυμακια σου!!! Mη φοβάσαι τίποτα, όλα καλά θα πανε!!! ΚΑΛΉ ΧΡΟΝΙΑ σε όλες κορίτσια, μόνο χαρές αυτό το χρόνο!!!!!

Αχ, συμφουγαρακι μου.....

Σε ευχαριστω πολυ.....

Προσπαθω ακομα να το χωνεψω, νομιζω θα ησυχασω λιγακι με τον υπερηχο την Τριτη...

Προς το παρον το παιρνω μερα με την μερα το θεμα και απλα προσεχω παρα πολυ....

Δεν αφηνω τον εαυτο μου να χαρει πολυ, αλλα δε κανω και μαυρες σκεψεις...

Μια μεση κατασταση μεχρι να βεβαιωθω -οσο γινεται βεβαια- οτι ειναι ολα καλα....

Να μου φιλησεις το μωρακι σου:P:p


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Hello girls!

Γύρισα κι εγώ από το χωριό και ομολογώ πως αυτή τη φορά δεν ήθελα καθόλου να γυρίσω πίσω.. Ήθελα να μείνω εκεί, στη ζεστή σομπίτσα, στην καταπράσινη αυλίτσα και τον καθαρό αέρα.. Ας όψεται όμως η ανάγκη που άλλους τους ανεβάζει και άλλους τους κατεβάζει κι έτσι αναγκάστηκα και γύρισα..

Είμαι καλά, τα έχω αφήσει όλα πίσω και προχωράω μπροστά.. Η ακατανόμαστη με επισκέφτηκε κανονικότατα στις 26 μέρες ακριβώς.. Βέβαια δεν περίμενα και τίποτε μιας και όλο το μήνα μια φορά συνέβη το μοιραίο... αλλά ξεχνάμε μέρες, ξεχνάμε τα πάντα και ρίχνουμε στα τυφλά μπας και ξεστραβωθεί η τύχη και μας χαμογελάσει!

Εγώ προσωπικά πιστεύω ότι είναι ένα και καλά πιασμένο μπεμπέκι.. Σήμερα απλώς θα επιβεβαιώσουν την ενδομήτρια κύηση και θα δουν σε τι θέση βρίσκεται ο σάκος.. Καρδούλα σε καμιά βδομάδα ακόμη υπολογίζω..

Περιμένουμε εναγωνίως τα ευχάριστα!

Σας φιλώ όλες!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Bιλλάκι θα πας για καρδούλα σήμερα; Mε το καλό να το ανακοινώσεις πλέον και στον γιόκα σου.

Καλησπερα Γιολαντακι μου:P:p

Σημερα το βραδυ 8μιση εχω ραντευου..Για καρδουλα δε ξερω, ειμαι 5 εβδομαδων και 4 ημερων, νομιζω ειναι λιγο νωρις..

Μαλλον για να δει αν ειναι ενδομητριο και αν μεγαλωνει...

Το αγχος με εχει τσακισει...Θα παω και μονη μου γιατι ο Μ. εχει κατεβει στο χωριο για τις ελιες:-(

Ελπιζω, ευχομαι και προσευχομαι να ειναι ολα καλα....

Ο μικρος γραφει Βιολογια αυριο (ελεος δηλ. ακομα δεν ανοιξαν τα ρημαδοσχολεια) και προσπαθω να συγκεντρωθω να τον βοηθησω αλλα....

Παω και για δουλεια στις 4 και τελειωνω 7...Να δω εκει πως θα συγκεντρωθω...

Συμπτωματα, περα απο το στηθος που μια πονα μια οχι, δεν εχω...Ξερω πως ειναι νωρις ακομα αλλα δυσκολευομαι χωρις αυτα να πιστεψω οτι ολα προχωρουν κανονικα...

Θα μπω να σας γραψω το βραδυ, οτι ωρα και να γυρισω, οποια κι αν ειναι τα νεα...

Φλακια πολλα:P:p


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kι εγώ δεν πιστεύω κάτι λιγότερο. Πάντως την 6η βδομάδα που είναι συνήθως ακούγεται και καρδούλα. Ας μην το σκεφτόμαστε πολύ όμως μέχρι να ακούσουμε τα καλά νέα.

Δομνινάκι πώς να σου αρέσει εδώ στα χάλια της Αθήνας. Ακόμα και το χιόνι δεν μας κάνει την χάρη να μας επισκεφτεί και να μας ομορφήνει την μέρα έστω για λίγο.

Εγώ τον Δεκέμβριο την βδομάδα πριν τα Χριστούγεννα ήμουν στα χάλια μου γιατί αδιαθέτησα μετά από 48 μέρες!!!! Πίστευα ότι μπορεί και να ήμουν έγκυος γιατί κρατάω από το 2000 τα πρακτικά και είχα φτάσει μέχρι 44 μέρες κύκλου. Πήγα και πήρα ένα τεστ και μόλις πήρα την κρυάδα μετά από μία ώρα άρχισαν οι Ρώσσοι την επέλασή τους. Τουλάχιστον ήξερα ότι δεν είχα καμία χημική αποβολή αφού δεν έδειξε τίποτα το τεστ γιατί θα στεναχωριόμουν περισσότερο. Ευτυχώς στις γιορτές ξεχάστηκα πολύ. Περάσαμε πολύ όμορφα σαν οικογένεια και αυτό μετράει πολύ. Μόνο η μικρή με τις προσευχες της στον Χριστούλη για μωρό μου το θυμίζει αλλιώς νομίζω με την κρίση που περνάμε δεν θα το σκεφτόμουν πια καθόλου.

Πάντως πιστεύω ότι ο κύκλος ο τόσο μεγάλος ήταν αναωορρηκτικός όπως είναι 1-2 τον χρόνο γιαυτό δεν είχα και καθόλου προεμμηνηρησιακά συμπτώματα.

Αυτά τα δικά μου που σας είπα κάποια στιγμή αφήστε τί περνάω εγώ...ήταν τότε που περίμενα και δεν ερχόταν.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια τι κάνετε??

Δομνινάκι μου γύρισες και πέρασες πολύ όμορφα διαβάζω:D Εύχομαι σύντομα να μπορέσετε να το επαναλάβετε!!!!!

Βιλλάκι σήμερα είναι κρίσιμη μέρα ε?? Φαντάζομαι το άγχος σου , αλλά και γω πιστεύω πως μόνο ευχάριστα θα ναι τα νέα.

Σήμερα σάκο-ους;) πιστεύω θα δείτε ....γιατί καρδούλα Γιολαντάκι μπορείς και ακούς στην 6η αλλά κλεισμένη ...το Βιλλάκι μας έχει ακόμα λίγες μέρες!

Γιολάντα αλήθεια η μικρή σου κάνει προσευχές για μωράκι?? Μπράβο το καλό μου, άλλα παιδάκια δε θέλουν με τπτ αδελφάκι γιατι θέλουν να μονοπωλούν το ενδιαφέρον των γονιών τους. Εύχομαι σύντομα να γίνει η επιθυμία της πραγματικότητα:D.

Ντόλυ που είσαι??

Πολλά πολλά φιλάκια σε όλα τα κορίτσια! Βιλλάκι περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα....

Μολις μπηκα σπιτι...

Ουτε τον Μ. δεν εχω παρει τηλ....

Λοιπον....

2 σακοι........Και οι 2 ισομεγεθη και στρογγυλοι...Και οι 2 με εμβρυικα στοιχεια....Ο ενας αναβοσβηνε, εδειχνε και σημαδια καρδιακης λειτουργιας, ο αλλος οχι...Μου ειπε πως ειναι πολυ νωρις 5 εβδομαδων και 4 ημερων για να ακουσουμε καρδια..Ηταν πολυ ευχαριστημενος με τα μεχρι τωρα στοιχεια και μου ειπε να παω την αλλη Πεμπτη παλι....

Αυτα..........

Ειμαι σε σοκ....:P


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κι εγώ το ιδιο!καλοδεχουμενα!

Σε ευχαριστω....

Μιλαμε εμεινα μα***κας....

Το μονο που παρακαλαω ειναι να πανε ολα καλα και στον επομενο υπερηχο....Μακαρι να προχωρησουν και τα 2....Ή εστω το ενα...Τι να πω?

ΔΕ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΚΟΜΑ!!!!


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βίλυ μου καλοδεχούμενα στην κοιλίτσα σου και σε 8 μήνες σπίτι σου!!!Τι ευχάριστο ήταν αυτό!!!3 παιδιά είναι για μένα το ιδανικό!Όλα καλά υδροχοίνα μου!Ο επιμένων νικά!

Link to comment
Share on other sites

;)Βιλλάκι μου σούπερ τα νέα σου!!!!! Καλά εγώ ξέρεις , από την αρχή τα βλεπα για διδυμάκια;) Χάρηκα πάρα πάρα πολύ!!!!!Εύχομαι όλα να πάνε καλά και σε λίγα χρονάκια να ρίχνεις πάλι τρελλό διάβασμα με τα παιδάκια σου:tongue::tongue::tongue:.....τουλάχιστον θα ναι στην ίδια τάξη και θα ναι ίδια η ύλη:P:p:p
Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο κέντρο έκανες όλη τη διαδικασία Βίλλυ?

Kαλημερα κοπελα μου!!:P

Σε ευχαριστω για τις ευχες σου...

Στο Genetyllis (Γεννετυλίς) με τον Στελιο Παπαδοπουλο την εκανα....

Φιλακια πολλα:P:p


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...