Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts

Ελενάκι καλή μου κάνε ότι νομίζεις.. Εμείς εδώ θα είμαστε να μοιραστούμε μαζί σου το όποιο αποτέλεσμα.. Εννοείται πως ευχόμαστε να είναι θετικό.. αλλά και αρνητικό να είναι εμείς πάλι εδώ θα είμαστε..


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πόσο χαίρομαι που μεγαλώνει τόσο η όμορφη παρέα μας...Ελενάκι καλώς ήρθες και σου εύχομαι ένα πολύ πολύ θετικό αποτέλεσμα..Θα περιμένουμε μαζί σου.

Mywish, χαίρομαι ιδιαιτέρως που επέστρεψες δυναμικά και με αισιοδοξία...

Δομνίνα μου φτάνει η Παρασκευή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ακούστε να δείτε τι έπαθα εγώ εχθές...

DELETE

Τα σχόλια δικά σας....Πως να το χειριστώ που έχω φρικάρει από χθες; Για δώστε μου τη συμβουλή σας σαν πιο ψύχραιμες..Κάπου διάβασα ότι τα σκουπίδια κάποιου είναι ο θησαυρός κάποιου άλλου :-(


1484168ifaey5elah.gif

lQeqp2.png?FAE7bvRd

Link to comment
Share on other sites

Εγώ Ντόλη μου δεν καταλαβαίνω γιατί έπρεπε να το πει οπουδήποτε;;;;;; Δεν πάει καθόλου καλά ο κόσμος.....

Πολύ απλά να της πεις: "Δεν με ενδιαφέρει καθόλου το θέμα.. Κάνε όπως νομίζεις... απλά δεν θέλω να μου πεις τίποτε περισσότερο"... Εγώ τουλάχιστον αυτό θα έλεγα...

Έρχεται η Παρασκευή κορίτσια.. και το φούντωμα συνεχίζεται!!!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Eγώ θα συμβούλευα τον άντρα μου να της μιλήσει και να της πει ότι η απόφαση είναι δικιά της και του άντρα της και να μην μου πουν τίποτα κάνοντας ότι δεν σε έχει ενημερώσει κιόλας γιατί δεν θες να ακούς τίποτα για μωρά+εγκυμοσύνες. Ακούς εκεί, να σου πατούν τον κάλο εκεί που πονάει. Κρίμα και το μωράκι που θα πάει στα σκουπίδια. Μήπως η πεθερά σου και ο άντρας σου να την συνετήσουν λίγο; Eϊναι ένα θαύμα από τον Θεό αυτό που της συνέβη.

Ελένη έχουμε πολύ αγωνία να ακούσουμε θετικά από σένα, θα είναι και το δικό σου αποτέλεσμα ένα μικρό θαύμα. Μακάρι!!!!

DELETE


1484168ifaey5elah.gif

lQeqp2.png?FAE7bvRd

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ακόμα και τότε είχε το περιθώριο να πάρει το χάπι της επόμενης μέρας και να προλάβει το συμβάν!!!! Αυτή δεν είναι 44, ούτε 14 χρονών δεν είναι... Μα είναι δυνατόν σε αυτή την ηλικία να φέρεται κανείς τόσο ανεύθυνα; Και μετά να παίρνει τηλέφωνο κι από πάνω μια ΜΑΝΑ που έχει ζήσει και περάσει ότι εσύ Ντόλη μου και να της ανακοινώνει την απόφαση να διακόψει την κύηση; Έτσι απλά, σαν να μην έγινε τίποτε!

Απλά ΑΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΗ!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια......καλα φρίκαρα με αυτο που σου είπε η κουνιάδα σου Ντόλη και μάλιστα στις 11.30 ωρα το βράδι, ήταν δηλαδή τόσο επείγον που έπρεπε να σε πάρει βραδιάτικα να σε συνγχύσει? Γιατί ηταν τοσο μπερδεμένη δηλαδή που ήθελε τι γνώμη σας τι θα κάνει? αφού ήδη ειχε αποφασίσει, μάλλον μας δουλεύει αυτή παίζει με τον πόνο των άλλων. Τι να πώ? Νομίζω ότι το όπλο ενάντια σε αυτούς τους ανθρώπους είναι η αδιαφορία , μόνο αυτό τους αξίζει.

ευχαριστώ παρά πολύ για το ενδιαφέρον σας για μένα και ευχομαι σε όλες μας αυτο που ποθούμε να μπορέσουμε να το κρατήσουμε στην αγκαλιά μας.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας πρώτη φορά μπαίνω και δέν ξέρω αν μπήκα και στο σωστό θέμα....απλώς ειδα την ηλικία.....είμαι 41 χρονών και προσπαθώ και ένα μωράκι εδώ και ένα χρόνο εχω πάει στο γιατρο εκανα ορμονικές ενταξει, σαλπιγγογραφία εντάξει λίγο το σπέρμα του άντρα μου αδύναμο....και μετά από ένα χρόνο εχω καθυστέρηση περίμενα χτές 19/9, η περίοδος μου πάντα έρχεται από 5 εως 2 ημέρες νωρίτερα, εχω πονάκια στη κοιλιά και σαν γράμπες ώρες ώρες, το στήθος μου δεν πονάει ουτε εχει πρηστεί, με πονάει η μέση μου και χτές το απόγευμα ειχα θερμοκρασία 37.3............εχω καμία ελπίδα λέτε????????

πήρα ένα τεστ σήμερα και φοβαμαι τοσο πολύ να το κάνω μήπως μου βγεί αρνητικο.

πιστεύω πως λόγο ηλικίας οι ελπίδες μου είναι ελάχιστες να πιάσω φυσιολογικά παιδί χωρίς ιατρική βοήθεια....................

Φυσικα μπηκες στο σωστο θεμα....

Καταρχην να σε καλωσορισω και να σου ευχηθω να ειναι θετικα τα αποτελεσματα οταν κανεις το τεστ...

Ειχες προσπαθησει και αλλη φορα να μεινεις εγκυος ή πριν ενα χρονο ξεκινησες?

Αφου δεν εχεις καποιο προβλημα πιστευω οτι η ηλικια απο μονη της δεν ειναι αρνητικος παραγοντας...

Ακομα και αν χρειαστεις ιατρικη βοηθεια, πιστευω οτι θα τα καταφερεις....

Φιλακια


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ακόμα και τότε είχε το περιθώριο να πάρει το χάπι της επόμενης μέρας και να προλάβει το συμβάν!!!! Αυτή δεν είναι 44, ούτε 14 χρονών δεν είναι... Μα είναι δυνατόν σε αυτή την ηλικία να φέρεται κανείς τόσο ανεύθυνα; Και μετά να παίρνει τηλέφωνο κι από πάνω μια ΜΑΝΑ που έχει ζήσει και περάσει ότι εσύ Ντόλη μου και να της ανακοινώνει την απόφαση να διακόψει την κύηση; Έτσι απλά, σαν να μην έγινε τίποτε!

Απλά ΑΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΗ!

Συμφωνω 100%!!!!!


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια υποψία,αλλά θα σας την πω αύριο..να την επιβεβαιώσω πρώτα.

Βιλλάκι μου τι θα κάνεις αυτόν το μήνα; Πήγες στον νέο γιατρό; Εγώ θα ξεκινήσω αύριο κλομιφαίνη για έκτο και τελευταίο κύκλο και θα κάνω μια συζήτηση με τον γιατρό μου για να δούμε πως θα κινηθούμε. Έχω πεισμώσει πάρα πολύ...Θα την πετύχω την εγκυμοσύνη έτσι κι αλλιώς και θα σκέφτομαι μόνο θετικά...Δεν είμαι looser....Το μόνο που θα μου κόψει τα φτερά είναι αν το μωρό έχει ξανά πρόβλημα..τότε θα είναι και το τελευταίο που θα κάνω σχετικά με το κεφάλαιο δεύτερο παιδί..

Σας στέλνω γλυκά γλυκά φιλάκια....αυτή τη φορά στη συνάντηση θα είμαστε περισσότερες..:-)


1484168ifaey5elah.gif

lQeqp2.png?FAE7bvRd

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα σας.........εγω έκανα το τεστ σήμερα το πρωι και δυστυχώς ήταν αρνητικό, δεν πειράζει τι να κάνουμε? ελπίζω να έρθει για να προσπαθήσουμε ξανά.

Ελενίτσα δεν πειράζει ξανά προσπάθεια αυτό τον μήνα, έτσι;


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα σας.........εγω έκανα το τεστ σήμερα το πρωι και δυστυχώς ήταν αρνητικό, δεν πειράζει τι να κάνουμε? ελπίζω να έρθει για να προσπαθήσουμε ξανά.

Ένας νέος μήνας ξεκινάει πάντα με την ελπίδα...Να ρωτήσω κάτι και αν θέλεις μου απαντάς..Προσπαθείτε καιρό για μωράκι και αυτό σε φυσικό κύκλο;


1484168ifaey5elah.gif

lQeqp2.png?FAE7bvRd

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...