Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!!

Καταρχην να ευχηθω με την σειρα μου στην βιλλυ μας """"αγαπη μου χρονια πολλα οτι καλυτερο ευχομαι στην ζωη σου να χερεσε την οικογενεια σου και συντομα καλη μου με φουσκομενη κοιλιτσα και ενα υγιεστατο μωρακι""""......εγω βασικα πιστευα οτι το ονομα σου βγενει η απο το Βασιλικη η το Ευαγγελια επεσα εξω εντελως :):)

Mywish...χερομαι γλυκια μου που εισαι και παλι κοντα μας αλλα πιο πολυ χερομαι που δεν το εχεις βαλει κατω και συνεχιζεις δυναμικα καλα αποτελεσματα να εχεις κοριτσακι μου.

yola....θα στρωσουν ολα θα μπει και η ζουζουνα σου σε μια σειρα θα ηρεμησεις και ολα θα ειναι οκ αν και καμια φορα καποια πραγματα ερχονται απο κει που δεν τα περιμενουμε οταν δεν κανουμε ουτε σχεδια ουτε ονειρα....ειπαμε μεσα στο 2011 θα κραταμε ολες τα νινακια μας αγκαλιτσα!!!!!!

ΝΤΟΛΥ....φοβερο συναισθημα να καμαρωνεις τον γιοκα σου να παιζει μπαλλα πωπω εχω τον ανιψιο μου που τωρα παει πρωτη δημοτικου και τον γραψανε κι'αυτον σε ομαδα και με περνει τηλ και μου τα λεει ολα για την ομαδα για το σχολειο του φενονται ολα τοσο περιεργα και λεω τι ζουζουνια που ειναι και μεγαλωνουν τοσο γρηγορα τα παιδια.

Δομνινα.....κοριτσακι μου περασανε οι μερες αυριο εχουμε το παρτυ μη ξεχνιωμαστε !!!!!!!

PARASKEVI28....κοριτσακι μου στειλε μας λιγη μουρουδοσκονη εδω στο καφε απο το νινακι σου :):) την χριαζομαστε!!!!!

elen69....δεν πας να κανεις αυριο κι'εσυ μια χοριακη θα εχουμε που θα εχουμε το παρτυ για το Δομνινακι μας να τα κανουμε ολα μαζι εεε!!!!!!

Εγω κοριτσακια μου ποναω ποναω και ποναω εδω και ποσες μερες και περιοδος ακομα σημερα ειμαι στην 31η μερα νιωθο οτι απο στιγμη σε στιγμη θα δω κοκκινο αλλα τηποτα....να σας ρωτησω κατι αν ξερετε σας τυχαινει οταν περιμενετε περιοδο να εχετε υγρα????


z4cb4220a63fd7.gif

187564hv7srq238i.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγω κοριτσακια μου ποναω ποναω και ποναω εδω και ποσες μερες και περιοδος ακομα σημερα ειμαι στην 31η μερα νιωθο οτι απο στιγμη σε στιγμη θα δω κοκκινο αλλα τηποτα....να σας ρωτησω κατι αν ξερετε σας τυχαινει οταν περιμενετε περιοδο να εχετε υγρα????

Ναι τυχαίνει να έχεις αυξημενα υγρά πριν την περίοδο όπως επίσης είναι αρκετα συνηθες να έχεις πολλά υγρά σε αρχόμενη εγκυμοσύνη (αν θυμαμαι καλα -απο οτι μου χε πει η γιατρος μου - σε αρχομενη εγκυμοσυνη τα υγρα εμφανιζονται διοτι σχετίζοντε με τα οιστρογονα).

Εχεις καθυστέρηση???

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ!!!!! Να σας συστηθώ, ειμαι εδω και λιγους μηνες επίσημα 35 και δεν έχω μωρακι.Εχω πλουσιο ιστορικο με αποβολη,παλλινδρομη, πολυκιστικές !

Με θέλετε στην παρέα σας?

Link to comment
Share on other sites

Ναι τυχαίνει να έχεις αυξημενα υγρά πριν την περίοδο όπως επίσης είναι αρκετα συνηθες να έχεις πολλά υγρά σε αρχόμενη εγκυμοσύνη (αν θυμαμαι καλα -απο οτι μου χε πει η γιατρος μου - σε αρχομενη εγκυμοσυνη τα υγρα εμφανιζονται διοτι σχετίζοντε με τα οιστρογονα).

Εχεις καθυστέρηση???

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ!!!!! Να σας συστηθώ, ειμαι εδω και λιγους μηνες επίσημα 35 και δεν έχω μωρακι.Εχω πλουσιο ιστορικο με αποβολη,παλλινδρομη, πολυκιστικές !

Με θέλετε στην παρέα σας?

Venus καλως ηρθες κοριτσακι μου αν και εχουμε ξαναμιλισει εμεις παλια στα αλλα καφε...

Βασικα καθυστεριση δεν θα το ελεγα οτι εχω 31η μερα ειμαι εμενα ο κυκλος μου ειναι οτι ναναι αλλα οταν περνω χαπια προκλισεις ερχετε η περιοδος απο 30η μεχρι 33η μερα ....για εγκυμοσυνη δεν παιζει γιατι αυτο το μηνα παρολο που εκανα προκληση με serpafar δεν ειχαμε της αναλογες επαφες με τον αντρα μου 2 ολες κι'ολες λογο του οτι φιλοξενουσα την πεθερα μου:( και καταλαβενεις.

Aπλα πρωτη φορα μου συμβενει ενω περιμενω περιοδο να εχω υγρα..


z4cb4220a63fd7.gif

187564hv7srq238i.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι τυχαίνει να έχεις αυξημενα υγρά πριν την περίοδο όπως επίσης είναι αρκετα συνηθες να έχεις πολλά υγρά σε αρχόμενη εγκυμοσύνη (αν θυμαμαι καλα -απο οτι μου χε πει η γιατρος μου - σε αρχομενη εγκυμοσυνη τα υγρα εμφανιζονται διοτι σχετίζοντε με τα οιστρογονα).

Εχεις καθυστέρηση???

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ!!!!! Να σας συστηθώ, ειμαι εδω και λιγους μηνες επίσημα 35 και δεν έχω μωρακι.Εχω πλουσιο ιστορικο με αποβολη,παλλινδρομη, πολυκιστικές !

Με θέλετε στην παρέα σας?

Εννοειται οτι σε θελουμε....

Καλως ηρθες!!!!!!!!

:-P:razz::-P:razz:


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!!

Καταρχην να ευχηθω με την σειρα μου στην βιλλυ μας """"αγαπη μου χρονια πολλα οτι καλυτερο ευχομαι στην ζωη σου να χερεσε την οικογενεια σου και συντομα καλη μου με φουσκομενη κοιλιτσα και ενα υγιεστατο μωρακι""""......εγω βασικα πιστευα οτι το ονομα σου βγενει η απο το Βασιλικη η το Ευαγγελια επεσα εξω εντελως :):)

Γεια σου Αντζυ μου...

Σε ευχαριστω για τις ευχες σου!!!

Το ονομα ειναι της αγαπημενης μου μικρης και ζουζουνιαρας σκυλιτσας!!!!

Να σε ρωτησω, παιρνεις προγεστερονη?

Αν ναι, να ξερεις οτι αυξανουν τα υγρα αρκετα..

Κατα τα αλλα εμενα μου εχει τυχει να εχω πολλα υγρα λιγο πριν την περιοδο και να ειμαι και στεγνη τελειως λιγο πριν την περιοδο.....Δε βγαζεις ακρη...

Αλλα συμπτωματα εχεις?


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια βλέπω από χθές μια πιο ανεβασμένη διάθεση και μου αρέσει πολύ, εύχομαι να συνεχιστεί με τα θετικά αποτελέσμα της Δόμνινας και mywish, πράγματι εχω μεγάλη αγωνία μαζί σας κορίτσια γιατί κανείς δεν μπορεί να μας καταλάβει καλύτερα από τη η μία την άλλη εδω γιατί ακριβώς περνάμε όλες την ίδια κατάσταση.

Παρασκευούλα εύχομαι μέσα από την καρδία μου με το καλό μέ ένα γερό, όμορφο και καλότυχο μωράκι στην αγκαλία σου. Αλήθεια δεν μας είπες τι είναι?

ΜΠΕΜΠΗΣ Η ΜΠΕΜΠΑ?????????

Ευχαριστώ πολύ για την πρόσκληση όταν θα το κανονίσετε μου λέτε γιατι θα ήθελα να σας γνωρίσω από κοντά.

Βίλλυ χτές που έλεγες για την FSH έψαξα για εγώ τις εξετάσες που είχα κάνει πριν κανά 8μήνο και είδα ότι είχα 4,1.

Περίοδος όχι δεν μου ήρθε ακόμα και εγω αποφασίσει να πάω το Σάββατο να κάνω μια χοριακή αν δεν εχει έρθει.........υπάρχει περίπτωση να έκανα ωορρηξία καθυστερημένη και να μην έχει δείξει το τεστ?

Φυσικα και συμβαινει να εχεις καθυστερημενη ωορρηξια και συνεπως καθυστερημενη συλληψη..

Την παρακολουθεις με καποιο τροπο την ωορρηξια σου??

Ποσο ηταν ο μεγαλυτερος κυκλος σου και σε ποια μερα εισαι σημερα?Νοιωθεις κανενα συμπτωμα?

Πολλα ρωταω ε?:-P:razz::-P:razz:


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βιλλάκι ,καλημέρα...Τα νέα σου πραγματικά είναι πολύ αισιόδοξα...Δύο πολύ βασικοί παράγοντες, η ηλικία και η αρθρίτιδα δεν τον απασχολούν....Τώρα, αν η fsh είναι λίγο ανεβασμένη σίγουρα θα υπάρχουν τρόποι να ρυθμιστεί. Αυτό που έχω να σου πω εγώ είναι να προσπαθήσεις να δεις τα πράγματα από την θετική τους πλευρά...Το άγχος είναι ανασταλτικός παράγοντας, επηρεάζει την ωορηξία και τις ορμόνες...Να σκέφτεσαι ότι θα τα καταφέρεις με αυτόν τον γιατρό...Εγώ όταν με παίρνει από κάτω, σκέφτομαι ότι ο γιατρός μου έχει πετύχει εγκυμοσύνη σε πάρα πολλές γνωστές και φίλες που είχαν σοβαρά προβλήματα...σ'εμένα δεν θα πετύχει;

Ευτυχώς η αρχή της β'Δημοτικού είναι χαλαρότατη....

Μαρία, θα έχεις την ευκαιρία να μας γνωρίσεις κι από κοντά τώρα που θα κανονίσουμε τη νέα συνάντηση...Στην Αθήνα μένεις, έτσι δεν είναι;

Παρασκευή μου, τι μας εμποδίζει να κανονίσουμε τη συνάντηση γύρω στις 10-10 αν φυσικά συμφωνούν και οι υπόλοιπες;

Αλήθεια, σε πιο μαιευτήριο γεννάς;

Μywish, δεν μπορείς να επιβεβαιώσεις την ωορηξία με έναν υπέρηχο; Εκτός αν δεν κάνει λόγω της σπερματέγχυσης... Ο γιατρός μου μου είπε να μην πάρω άλλη κλομιφαίνη, αυτός ο μήνας να είναι ο τελευταίος. Εγώ θα πάω την άλλη εβδομάδα για την παρακολούθηση και θα συζητήσουμε για όλα...Χρειάζεται μεγάλη προετοιμασία για τη σπερματέγχυση; Εννοώ είναι χρονοβόρος ο έλεγχος του σπέρματος;

Yola μου να δεις ότι τελικά η απασχόληση σου με άλλα πράγματα θα βοηθήσει να χαλαρώσεις και που ξέρεις; ίσως να μην προλάβεις να κάνεις ούτε σπερματέγχυση ούτε εξωσωματική....Κι εγώ στην εργασιοθεραπεία το έχω ρίξει, έχω κλείσει τα μισά απογεύματα της εβδομάδας με ποδόσφαιρο και σκέφτομαι να κλείσω τα άλλα μισά με κολυμβητήριο μιας και μου το ζητάει...

Α, σας είπα; Φέτος κάναμε μεταγραφή :-P από τον Πρωτέα, σε μια από τις ομάδες των Βριλησσίων...δεν θυμάμαι την ονομασία (απαράδεκτη μάνα)...Θα σας ενημερώσω άμεσα, για υποστήριξη στους αγώνες του Σαββάτου :):):)

Ελενάκι τι έγινε; Ήρθε η περίοδος;

Δομνίνα μου, μία ημέρα έμεινε κοριτσάκι μου για να κάνουμε το πάρτυ.....Ξέρεις σκεφτόμουν ότι ολόκληρο το μήνα είμαστε στην αναμονή, όχι μόνο για μας αλλά και για όλες μας..πλάκα δεν έχει; Ελπίζω να τελειώσει κάποτε όλο αυτό με μωράκια στις κοιλίτσες..

Εγκυμοσύνη μούφα..No comment.....

Σας φιλώ όλες και σας εύχομαι καλή ημέρα....

Αθήνα μένω και συγκεκριμένα Χαλάνδρι!

Περιμένω λεπτομεριες για την συνάνηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Βιλλάκι ,καλημέρα...Τα νέα σου πραγματικά είναι πολύ αισιόδοξα...Δύο πολύ βασικοί παράγοντες, η ηλικία και η αρθρίτιδα δεν τον απασχολούν....Τώρα, αν η fsh είναι λίγο ανεβασμένη σίγουρα θα υπάρχουν τρόποι να ρυθμιστεί. Αυτό που έχω να σου πω εγώ είναι να προσπαθήσεις να δεις τα πράγματα από την θετική τους πλευρά...Το άγχος είναι ανασταλτικός παράγοντας, επηρεάζει την ωορηξία και τις ορμόνες...Να σκέφτεσαι ότι θα τα καταφέρεις με αυτόν τον γιατρό...Εγώ όταν με παίρνει από κάτω, σκέφτομαι ότι ο γιατρός μου έχει πετύχει εγκυμοσύνη σε πάρα πολλές γνωστές και φίλες που είχαν σοβαρά προβλήματα...σ'εμένα δεν θα πετύχει;

Ευτυχώς η αρχή της β'Δημοτικού είναι χαλαρότατη....

Δικιο εχεις Ντολη μου, απλα φοβαμαι μηπως η επομενη μετρηση ειναι ακομα μεγαλυτερη...Ψαχνοντας ολη νυχτα στο ιντερνετ, καταλαβα οτι το 11 δεν ειναι και απαγορευτικα υψηλο, αλλα αν ανεβει και αλλο δεν υπαρχουν πολλα πραγματα που μπορουν να γινουν για να βελτιωσουν την ποιοτητα των ωαριων...

Να σου πω κιολας για να ξερεις, η πρωτη, η τριτη και η πεμπτη ειναι οι πιο "δυσκολες" ταξεις στο Δημοτικο....

Αντε με το καλο να αρχισετε και τις προπονησεις.......

Να μας ενημερωνεις για τα αποτελεσματα...

Φιλακια:-P:razz::-P


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά,

Χαίρομαι ιδιαιτέρως που καινούργια κοριτσάκια προστίθενται στην παρεούλα μας και τα καλωσορίζω προσωπικά!

Ελενάκι φυσικά και στην ηλικία σου υπάρχει περίπτωση καθυστερημένης ωορρηξίας... πήγαινε και κάνε κι εσύ μια χοριακή είτε αύριο είτε το Σάββατο για να γιορτάζουμε εις διπλούν..

Ντόλη μου ταλέντο ο Μιχαλάκης και να πάρει και μεταγραφή ιδιαίτερης αξίας... Φυσικά και να πάτε κολυμβητήριο.. Μόνο καλό θα του κάνει και θα φτιάξει και κορμάρα.. την οποία θα αρχίσει να την εξαργυρώνει στα 16! Όσο για τη μούφα εγκυμοσύνη.. αυτοί οι άνθρωποι είναι άξιοι λύπησης και μόνο.. Δε νομίζω ότι υπάρχει λόγος να ασχοληθείς ξανά μαζί της...

Παρασκευούλα εννοείται ότι η συνάντηση μπορεί να περιμένει για όταν είσαι πιο λάσκα.. Περιμένουμε να μας πεις ημερομηνία!

Όσον αφορά εμένα κοριτσάκια μου αυτή τη στιγμή μασουλάω τις τελευταίες τρίχες από την ουρά του γαϊδάρου... Μετράω ώρες.. Ελπίζω τα νέα μου να ανταμείψουν τις ώρες αγωνίας που περνάτε μαζί μου..

και πάλι σας ευχαριστώ για τη συμπαράσταση όλο αυτόν τον καιρό! Υπήρξε πολύτιμη...


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!!

Καταρχην να ευχηθω με την σειρα μου στην βιλλυ μας """"αγαπη μου χρονια πολλα οτι καλυτερο ευχομαι στην ζωη σου να χερεσε την οικογενεια σου και συντομα καλη μου με φουσκομενη κοιλιτσα και ενα υγιεστατο μωρακι""""......εγω βασικα πιστευα οτι το ονομα σου βγενει η απο το Βασιλικη η το Ευαγγελια επεσα εξω εντελως :):)

Γεια σου Αντζυ μου...

Σε ευχαριστω για τις ευχες σου!!!

Το ονομα ειναι της αγαπημενης μου μικρης και ζουζουνιαρας σκυλιτσας!!!!

Να σε ρωτησω, παιρνεις προγεστερονη?

Αν ναι, να ξερεις οτι αυξανουν τα υγρα αρκετα..

Κατα τα αλλα εμενα μου εχει τυχει να εχω πολλα υγρα λιγο πριν την περιοδο και να ειμαι και στεγνη τελειως λιγο πριν την περιοδο.....Δε βγαζεις ακρη...

Αλλα συμπτωματα εχεις?

Οχι δεν περνω αλλα χαπια τωρα.....ουτε εχω τηποτα συμπτωματα ουτος η αλλος δεν παει το μυαλο μου σε εγκυμοσυνη ξερω οτι απο στιγμη σε στιγμη θα ερθει η περιοδος απλα πρωτη φορα μου συμβαινει να εχω υγρα τωρα που περιμενω και γι'αυτο ρωτησα να δω αν οντως συμβαινει αυτο....καλα ακρη δεν βγαζω γενικος στο τι γιναιτε


z4cb4220a63fd7.gif

187564hv7srq238i.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσακια γεια σας....

Σημερα ειμαι στην 8η μερα του κυκλου...

Αρχισα τα τεστ την 5η μερα (ωορηξιας εννοω) και την πεμπτη μερα ηταν αχνα θετικο, την εκτη μερα πιο σκουρο αλλα ακομα αρνητικο, χθες εβδομη μερα λιγο πιο αχνο απο προχθες και σημερα, 8η μερα θετικο....Με την γραμμη του τεστ οχι απλα το ιδιο χρωμα με του control αλλα και πιο σκουρα.....

Εχω εναν πολυ πολυ ελαφρυ πονο χαμηλα αριστερα σχεδον ανεπαισθητο και τα υγρα μου ειναι σαν νερουλα καπως.....

Η θερμοκρασια μου σημερα επεσε αρκετα, απο 36.2 και 36.3 τις προηγουμενες μερες στο 36......

Αν ανεβει τις επομενες μερες σημαινει οτι μαλλον, ισως δηλαδη να εκανα παλι ωορηξια.....

Οπως παντα πολυ νωρις στον κυκλο μου που εξηγει και τους μικρους κυκλους που εχω....

Προσπαθω να χαρω αλλα ειμαι λιγο συγκρατημενη....

Τι σκατα αυγο ειναι αυτο?

Ειναι καλο?

Ή ειναι γερασμενο σαν την αφεντομουτσουναρα μου?

Ειχαμε επαφες αντιπροχθες και χθες....Για σημερα δεν τον κοβω τον συζυγο και τοσο προθυμο...Κατι του εχει χαλασει στον υπολογιστη και δεν τολμω να του μιλησω ποσο μαλλον να........

Κριμα.....

Ετσι μου ερχεται να ουρλιαξω, αλλα μετα σκεφτομαι οτι ισως να ειναι τζουφιο το αυγο και τι καθομαι και σκοτιζομαι....

Κοριτσια δε παω καλα, σας το λεω.....

Να πω πριν σας αφησω οτι ευχομαι, μεσα απο την ψυχη μου, με ολο μου το ειναι, η Δομνινα μας αυριο να ειναι η πιο ευτυχισμενη γυναικα σε ολον τον κοσμο!!!!!!!!!

Μακαρι Παναγια μου!!!!!!!!!!

Φιλακια και ευχαριστω που με ακουσατε;););)


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γεία σας, πήγα και γω σήμερα στην Βοιατρική και για να κλείσω ραντεβού για τις προγραματισμένες μου εξετάσεις που κάνω κάθε χρόνο μετά από ολική αφαίρεση του θυροειδή μου και λέω δεν κάνω και μια χοριακή?

Και ετσι Δομνίνα θα σου κάνω συμπαράσταση στις ώρες που μετράς γιατι αύριο το απόγευμα μου είπαν θα βγούν τα αποτελέσματα.

Εύχομαι και στις δύο μας θετικά αποτελέσματα να έχουμε και να γιορτάσουμε.

Αλλά πιο πολύ σε σένα κορίτσι μου γιατι έκανες τις προσπαθειές σου και παιδεύτηκες.

Εγώ ετσι και αλλίως εχω ένα αρνητικό τέστ και δεν πολυπιστεύω οτι θα είμαι και εγω αποφασίσει από τον άλλο μήνα να πάω στον γιατρό κα να αρχίσω και γω τις ¨προσπαθείες¨ μου.

Link to comment
Share on other sites

Αθήνα μένω και συγκεκριμένα Χαλάνδρι!

Περιμένω λεπτομεριες για την συνάνηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν το πιστεύω...πολλές από το Χαλάνδρι μαζευτήκαμε...Εγώ μένω στο Πάτημα κοντά στο μετρό Δ.Πλακεντίας


1484168ifaey5elah.gif

lQeqp2.png?FAE7bvRd

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...