Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Δεν τις  έκανα σήμερα αυτές,μόνο ΑΜΗ έκανα..

      Εγώ έχω μόνο ένα εμβρυακι ακόμα.. ευτυχώς που έχω την κορούλα μου,νιώθω πως δεν θα μπορέσω να κάνω άλλο παιδί..δεν αισθάνομαι καθόλου καλά,δεν ξέρω 

      Θα περάσει ο καιρός θα τα βάλεις όλα σε μια σειρά και θα δεις μερικές φορές θα σε πάει εκεί που πρέπει μόνο του βήμα βήμα … αλλά σίγουρα με το καιρό θα ηρεμήσεις κ θα σκέφτεσαι ψύχραιμα … αλλά από τη φάση σπυ έχω περάσει και ξέρω πολύ καλα πως νιώθεις … άφησε το χρόνο να σε οδηγήσει και σίγουρα τους ειδικούς … 

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια,

Ντολη γειτονισσα, θα ερχομαι για υποστηριξη στο γηπεδο τον Βριλησσιων γιατι μενω Χαλανδρι. Ασε που ειμαι φανατικη οπαδος αγωνων πασης φυσεως ιδιαιτερα με αθλητες κατω των 15 ετων. Εχει πολυ πλακα ο φανατισμος τους και εγω μπαινω στη διαδικασια και φανατιζομαι (και καλα) και γινεται χαμος. Ειμαι η VIP καλεσμενη στους σχολικους και διασυλλογικους αγωνες ολων των φιλων μου γιατι οπως λεει ο αντρας μου "Τσαμπα το μποι σου.... τα ιδια μυαλα εχεις":tongue::tongue: Για νοσοκομειο θελω να γεννησω στο Αρεταιειο αλλα ψαχνω καποιες λεπτομεριες που δεν διευκρινησα καλα με το γιατρο μου και ειμαι αναμεσα στο Αρεταιειο και το Λητω.

Mywish τετοιες επικοινωνιες μας δειχνουν οτι δεν ειμαστε οι μονοι με τα ιδια προβληματα. Ξερεις τι λενε οι παλιοι?? Αν μοιραζεσαι τη λυπη, την διαιρεις στα δυο, αν μοιραζεσαι τη χαρα την πολλαπλασιαζεις . Ολα θα πανε καλα;)

Δομνινα μου περισσοτερη αγωνια εχω για σενα παρα για μενα οταν περιμενα να περασουν οι μερες.:rolleyes:

Παρασκευούλα μου κι εγώ στο Χαλάνδρι μένω....θα χαρώ να σε δω δίπλα μου στην κερκίδα:tongue:...όσο για το μαιευτήριο ΛΗΤΩ το έχω φάει με το κουτάλι και αν χρειαστείς οτιδήποτε πες μου..


1484168ifaey5elah.gif

lQeqp2.png?FAE7bvRd

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βλέπω πολλές μαζευτήκαμε σήμερα εδώ... ο σύζυγος κοιμάται του καλού καιρού και εγώ περιμένω να ξεκινήσει το Grey's Anatomy.. φυσικά από όλα τα επεισόδια που παίζονται εδώ και 10 μέρες εγώ μόνο ένα κατάφερα να δω ολόκληρο και αυτό γιατί είτε κοιμόμουν πριν καν αρχίσουν είτε κατά τη διάρκεια... Σήμερα όμως το πήρα απόφαση.. θα το δω..

Ελενάκι καλά έκανες και έκανες και τη χοριακή.. έτσι θα ξέρεις σίγουρα κοριτσάκι και που ξέρεις, μπορεί να κάνεις την έκπληξη!

Βιλλάκο μου μια χαρά θα είναι το αυγουλάκι σου... απ' ότι βλέπω συνεχίζεται κανονικά η μηνιαία ωορρηξία και αυτό είναι πολύ ενθαρρυντικό κοριτσάκι μου.. Ας τον σύζυγο κι εσύ ήσυχο σήμερα και πιάσε τον στον ύπνο αύριο.. ούτως ή άλλως μέρα παρά μέρα είναι καλύτερα από το καθημερινό...

Ντόλη όλο το Χαλάνδρι μαζεύτηκε εδώ μέσα.. Δεν παίζω..


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γεία σας, πήγα και γω σήμερα στην Βοιατρική και για να κλείσω ραντεβού για τις προγραματισμένες μου εξετάσεις που κάνω κάθε χρόνο μετά από ολική αφαίρεση του θυροειδή μου και λέω δεν κάνω και μια χοριακή?

Και ετσι Δομνίνα θα σου κάνω συμπαράσταση στις ώρες που μετράς γιατι αύριο το απόγευμα μου είπαν θα βγούν τα αποτελέσματα.

Εύχομαι και στις δύο μας θετικά αποτελέσματα να έχουμε και να γιορτάσουμε.

Αλλά πιο πολύ σε σένα κορίτσι μου γιατι έκανες τις προσπαθειές σου και παιδεύτηκες.

Εγώ ετσι και αλλίως εχω ένα αρνητικό τέστ και δεν πολυπιστεύω οτι θα είμαι και εγω αποφασίσει από τον άλλο μήνα να πάω στον γιατρό κα να αρχίσω και γω τις ¨προσπαθείες¨ μου.

Καλη επιτυχια...

Που ξερεις?

Καμια φορα τα τεστ βγαινουν αρνητικα και οι χοριακες θετικες!!!!

Θα περιμενουμε με αγωνια και τα δικα σου αποτελεσματα γλυκια μου......

Φιλακια:-P:razz:


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν περνω αλλα χαπια τωρα.....ουτε εχω τηποτα συμπτωματα ουτος η αλλος δεν παει το μυαλο μου σε εγκυμοσυνη ξερω οτι απο στιγμη σε στιγμη θα ερθει η περιοδος απλα πρωτη φορα μου συμβαινει να εχω υγρα τωρα που περιμενω και γι'αυτο ρωτησα να δω αν οντως συμβαινει αυτο....καλα ακρη δεν βγαζω γενικος στο τι γιναιτε

Υπομονη κοριτσακι μου...

Δε ξερεις ακομα....

Το οτι δεν ειναι συνηθες για σενα αυτο με τα υγρα ειναι αρκετα θετικο παντως...Ιδιως αφου δεν ειναι αποτελεσμα χαπιων..

Μακαρι κοριτσακι μου....

Φιλακια πολλα πολλα!!!!!:-P:razz::-P


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω πολλές μαζευτήκαμε σήμερα εδώ... ο σύζυγος κοιμάται του καλού καιρού και εγώ περιμένω να ξεκινήσει το Grey's Anatomy.. φυσικά από όλα τα επεισόδια που παίζονται εδώ και 10 μέρες εγώ μόνο ένα κατάφερα να δω ολόκληρο και αυτό γιατί είτε κοιμόμουν πριν καν αρχίσουν είτε κατά τη διάρκεια... Σήμερα όμως το πήρα απόφαση.. θα το δω..

Ελενάκι καλά έκανες και έκανες και τη χοριακή.. έτσι θα ξέρεις σίγουρα κοριτσάκι και που ξέρεις, μπορεί να κάνεις την έκπληξη!

Βιλλάκο μου μια χαρά θα είναι το αυγουλάκι σου... απ' ότι βλέπω συνεχίζεται κανονικά η μηνιαία ωορρηξία και αυτό είναι πολύ ενθαρρυντικό κοριτσάκι μου.. Ας τον σύζυγο κι εσύ ήσυχο σήμερα και πιάσε τον στον ύπνο αύριο.. ούτως ή άλλως μέρα παρά μέρα είναι καλύτερα από το καθημερινό...

Ντόλη όλο το Χαλάνδρι μαζεύτηκε εδώ μέσα.. Δεν παίζω..

Ουτε εγω παιζω!!!!!!!

Ευτυχως εχω την Ιολη συντοπιτισσα και δε νοιωθω πολυ μοναξια, χι,χι....

Δομνινα μου θα τον αφησω αναγκαστικα ησυχο το συζυγο, αφου δε με παιρνει και αλλιως, αλλα παρολα αυτα το θεωρω αδικια.......

Εγω τοσα κανω ρε γμτ!!!!!

Αυτος τιποτα.....

Αη σειχτηρ πια!!!!

Καληνυχτα γλυκια μου Δομνινα...

Αυριο θα σε εχω ολη μερα στο μυαλο μου..

Φιλακια


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλημέρα κορίτσια μου!!!!!

Θα είναι μία υπέροχη μέρα σήμερα!!! και υπέροχο βράδυ!!! Θα μπουμε όλες το βράδυ για να μάθουμε για τις εγκυμοσύνες και θα γίνει εδώ τουρλουμπούκι!!! Θα καεί το πελεκούδι...

Φιλάκια

Link to comment
Share on other sites

Ουτε εγω παιζω!!!!!!!

Ευτυχως εχω την Ιολη συντοπιτισσα και δε νοιωθω πολυ μοναξια, χι,χι....

Δομνινα μου θα τον αφησω αναγκαστικα ησυχο το συζυγο, αφου δε με παιρνει και αλλιως, αλλα παρολα αυτα το θεωρω αδικια.......

Εγω τοσα κανω ρε γμτ!!!!!

Αυτος τιποτα.....

Αη σειχτηρ πια!!!!

Καληνυχτα γλυκια μου Δομνινα...

Αυριο θα σε εχω ολη μερα στο μυαλο μου..

Φιλακια

Απαράδεκτος ο σύζυγος.....Έπρεπε να τον φιμώσεις και να τον βιάσεις..ακούς εκεί δεν έχει όρεξη; Θα περιμένουμε πότε θα τους έρθει η όρεξη και θα χάνουμε την ωορηξία;

Κι ο δικός μου τον προηγούμενο μήνα μπλόκαρε για πρώτη φορά στη ζωή του κι αυτό την ημέρα της ωορηξίας :evil::evil::evil:....Σε αυτόν τον κύκλο, θα παίξω διπλωματικά...δεν θα του πω ποια είναι η μέρα της ωορηξίας, θα την τρενάρω λίγο...ο σκοπός αγιάζει τα μέσα...:twisted:


1484168ifaey5elah.gif

lQeqp2.png?FAE7bvRd

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσια!!!

Εύχομαι να είναι μια καλή μέρα για όλες μας!!! και ειδικότερα για Δομνίνα και Ελένη.

Ντόλη και Βίλλυ έχετε πολύ μεγάλο δίκιο. Πρέπει να το παίζουμε ότι πεθαίνουμε από πόθο και όχι από τον πόνο μην χάσουμε την μέρα. Αλλιώς δεν τους κάθεται καλά να το κάνουν επί τούτου. Βέβαια ας ήταν κανένα καινούργιο αίμα και θα σου έλεγα αν μπλοκάρανε ή θα σκεφτόντουσαν το κομπιούτερ. Βουρ στον πατσά θα ήταν. Αλλά βέβαια ο χρόνος και η καθημερινότητα έχουν τις επιπτώσεις τους σε όλους τους τομείς.

Χτες διάβασα κάτι πολύ σωστό κατ'εμέ εγκυμοσύνες προκύπτουν όταν δεν τις επιδιώκεις. Νομίζω ότι όλες πρέπει να το εφαρμόσουμε. Γιαυτό κι εγώ έκοψα το θερμόμετρο, την αγωνία μην χάσω τις μέρες και το κάνουμε όποτε θέλουμε. Ελπίζω να έχω αποτέλεσμα από εκεί που δεν το περιμένω όπως μου εύχεστε κι εσείς. Είμαι στα σκοτάδια για το πότε ακριβώς είχα ωορρηξία γιατί τόσους μήνες που ήξερα και την ώρα δεν είδα προκοπή.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κοριτσάκια μου!

Όντως μια πολύ όμορφη μέρα ξημέρωσε και εγώ εδώ είμαι εν αναμονή.. Πήγα πρωί πρωί και έδωσα τον οβολό μου σε αιματάκι και έχωσα τη μανούλα μου να πάει να πάρει τα αποτελέσματα γύρω στις 6. Οπότε λογικά μέχρι τις 7 θα σας έχω ανακοινώσει τα καθέκαστα!

Ευχαριστώ που αγωνιάτε μαζί μου και ειλικρινά ελπίζω το αποτέλεσμα να δώσει σε όλες μας απίστευτη χαρά!

Ελενάκι περιμένουμε και τα δικά σου νέα.. Μην ξεχνιόμαστε!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

yola και Ντολη μου, πως με καταλαβαινετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Δε ξερω πια πως να του δωσω να καταλαβει πως ουτε για μενα ειναι ευχαριστο το "προγραμματισμενο" αλλα δεν εχουμε πια τα περιθωρια να το κανουμε οποτε και οταν μας κανει κεφι...

Στο κατω κατω, 2 το πολυ 3 βγαινουν οι προγραμματισμενες επαφες του μηνα...Τον υπολοιπο μηνα μπορουμε να το κανουμε για το κεφι μας...Τοσο σοβαρο ειναι?

Καμια φορα σκεφτομαι πως θα ηταν καλυτερα να πηγαιναμε κατευθειαν για σπερματεγχυση...Θα το γλυτωναμε ολο αυτο το θεμα των επαφων....

Οπως ειπε και η Γιολα για να ηταν καινουριο αιμα!!!!!!!!!

5 μερες συνεχομενα και 2 φορες την μερα θα το κανανε!!!!!!!!!

:-P:razz::-P:razz::-P:razz::-P:razz::-P


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τωρα αγχωθηκα περισσοτερο,

εχω ξεμονταρει ολο τον υπολογιστη και δεν εχω συνδεση στο σπιτι. Πως θα μαθω τα νεα Δομνινακι & Λενακι??? Με βλεπω στο internet cafe της γειτονιας εκτος και προλαβω να κανω τη συνδεση σημερα.

Πολυ γελασα με την ομαδα Χαλανδριου. Τελικα γινεται ακομα καλυτερο... οχι απλα στο ιδιο forum, οχι απλα με τα ιδια βιοματα αλλα και στην ιδια σχεδον γειτονια:P:p Σε λιγο μας βλεπω να βγαινουμε και συμμαθητριες:D:D για να μην πω και συγγενεις...χα, χα. Εγω μενω στο Πολυδροσο , στη Ριζαρειο σχολη.

Σχετικα με το βιασμο του συζηγου συμφωνω απολυτα με Ντολη,,, αστον να νομιζει οτι ειναι ο mister universe σε ομορφια και αδραξε την...:oops: ευκαιρια καλε:tongue::tongue:


A2enp3.png?jZYdKeP4
Link to comment
Share on other sites

Ναι τυχαίνει να έχεις αυξημενα υγρά πριν την περίοδο όπως επίσης είναι αρκετα συνηθες να έχεις πολλά υγρά σε αρχόμενη εγκυμοσύνη (αν θυμαμαι καλα -απο οτι μου χε πει η γιατρος μου - σε αρχομενη εγκυμοσυνη τα υγρα εμφανιζονται διοτι σχετίζοντε με τα οιστρογονα).

Εχεις καθυστέρηση???

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ!!!!! Να σας συστηθώ, ειμαι εδω και λιγους μηνες επίσημα 35 και δεν έχω μωρακι.Εχω πλουσιο ιστορικο με αποβολη,παλλινδρομη, πολυκιστικές !

Με θέλετε στην παρέα σας?

Να σε καλωσορίσω κι εγώ στην παρέα μας και να σου ευχηθώ να αποκτήσεις σύντομα όσα μωράκια λαχταράς:D


1484168ifaey5elah.gif

lQeqp2.png?FAE7bvRd

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...