Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts

Bίλλυ μου,

χρόνια σου πολλά και σε χαίρονται όλοι όσοι σε αγαπούν (κι εμείς μέσα!). Καλά πώς και γιορτάζεις σήμερα. Αν θες μου γράφεις πμ.

Κορίτσια,

συγκλονίστηκα με τις ιστορίες σας. Δομνίνα, Ελένη θα μείνετε σίγουρα αφού πιάνατε τόσο εύκολα στο παρελθόν και Παρασκευή κοπέλα μου σου εύχομαι καλή λευτεριά. Ο εφιάλτης πέρασε, οι μέρες που περνάς τώρα είναι όνειρο και ο παράδεισος αρχίζει την μέρα της γέννησης!


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Παρασκευούλα μου το θαυματάκι σου είναι στην κοιλίτσα σου και σου θυμίζει καθημερινά ότι δεν πρέπει να χάνεις την ελπίδα σου και να προχωράς μπροστά με πίστη!

Αυτή τη φορά κοριτσάκια μου είμαι ιδιαιτέρως αισιόδοξη.. Γιατί μη με ρωτάτε.. Ίσως επειδή τα εμβρυάκια ήταν 8 διαιρέσεων, ίσως επειδή ήταν καλύτερης ποιότητας, ίσως γιατί έτσι.. Πάντως είμαι καλά και χαρούμενη και ανυπομονώ να έρθει η Παρασκευή..

Ελενίτσα καλά έκανες και χαλάρωσες.. πολλές φορές κάποια στιγμή μέσα στο χρόνο η περίοδός μας αλλάζει ή παρουσιάζει μικροανωμαλίες.. ίσως να ανήκεις και σε αυτή την περίπτωση.. Ταπεινή μου γνώμη είναι πάντως αν συνεχιστεί μέχρι το τέλος της βδομάδας να κάνεις καλού κακού μια χοριακή γιατί έχει αναφερθεί παρτίδα χαλασμένων τεστ εγκυμοσύνης!

Στη συνάντησή μας εννοείται πως και οι δύο σας (Ελενάκι και Παρασκευή) είστε ευπρόσδεκτες!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Παρασκευούλα μου το θαυματάκι σου είναι στην κοιλίτσα σου και σου θυμίζει καθημερινά ότι δεν πρέπει να χάνεις την ελπίδα σου και να προχωράς μπροστά με πίστη!

Αυτή τη φορά κοριτσάκια μου είμαι ιδιαιτέρως αισιόδοξη.. Γιατί μη με ρωτάτε.. Ίσως επειδή τα εμβρυάκια ήταν 8 διαιρέσεων, ίσως επειδή ήταν καλύτερης ποιότητας, ίσως γιατί έτσι.. Πάντως είμαι καλά και χαρούμενη και ανυπομονώ να έρθει η Παρασκευή..

Ελενίτσα καλά έκανες και χαλάρωσες.. πολλές φορές κάποια στιγμή μέσα στο χρόνο η περίοδός μας αλλάζει ή παρουσιάζει μικροανωμαλίες.. ίσως να ανήκεις και σε αυτή την περίπτωση.. Ταπεινή μου γνώμη είναι πάντως αν συνεχιστεί μέχρι το τέλος της βδομάδας να κάνεις καλού κακού μια χοριακή γιατί έχει αναφερθεί παρτίδα χαλασμένων τεστ εγκυμοσύνης!

Στη συνάντησή μας εννοείται πως και οι δύο σας (Ελενάκι και Παρασκευή) είστε ευπρόσδεκτες!

Ευχαριστω για την προσκληση αλλα λογο εργασιων στο σπιτι δεν θα τα καταφερω σιγουρα. Ομως υποσχομαι την επομενη φορα που θα κανονιστει κατι θα ειμαι εκει. Ιδιαιτερα μετα τις 10/10 που θα παρω την αδεια εγκυμοσυνης ποιος θα με μαζευει:P


A2enp3.png?jZYdKeP4
Link to comment
Share on other sites

Bιλλάκι, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ! !!!!!!!!!! Αντε και του χρόνου διπλή και τρίδιπλη!!! Δεν είχα ιδέα από που βγαίνει το όνομά σου...

Παρασκευή μου, με άγγιξαν πολύ τα λόγια σου... Το μωράκι σου θα είναι πολύ τυχερό να σε έχει για μάνα, αυτό είναι το μόνο σίγουρο... Ναι η ταλαιπώρια μας είναι απίστευτη, αλλά δεν θα το βάλω κάτω.. Δεν ξέρω, ίσως και εγώ να μην τη γλυτώσω την εξωσωματική τελικά, ίσως παραλείψω τον επόμενο κύκλο που είναι προγραμματισμένος για σερπαφαρ και σπερματέγχυση, θα το σκεφτώ... Μου περνάει από το μυαλό να αποφύγω την διαδικασία του ΙΚΑ και να τα πληρώσω όλα από την τσέπη μου, αν τελικά χρειαστεί να κάνω εξωσωματική... Η διαδικασία θα με πεθάνει, πλέον έχω μηδενικές ανοχές και αντοχές...

Ελένη εύχομαι να μην έρθει τελικά... και καλά σου λένε, αν μέχρι το τέλος της βδομάδας δεν έρθει, κάνε μία χοριακή...

Γιολάκι, χαίρομαι που έδωσες χρόνο στον οργανισμό σου και στον ψυχισμό σου, καταλαβαίνω ότι είσαι υπο καθεστώς πίεσης... Μόλις συνέλθεις, είμαι σίγουρη ότι θα πάρεις την καλύτερη απόφαση....

Για μένα τώρα, την έκανα την σπερματέγχυση, τα αυγά ήταν εκεί και με περιμένανε αυτή τη φορά... Τώρα το άγχος είναι να σπάσουν... Αλλά αυτή τη φορά είμαι πολύ αισιόδοξη και εγώ και ο άντρας μου, δεν ξέρω τώρα...

Γιόλα, εσύ που ξέρεις από θερμοκρασίες, έχω 36,6... ερμηνεύεται κάπως αυτό? δυστυχώς δεν μου έκοψε να κρατήσω θερμοδιάγραμμα...Φιλάκια

Link to comment
Share on other sites

Mywish από όλο το μήνυμά σου κρατάω το ότι είσαι πολύ αισιόδοξη!! Πίστεψέ με.. είναι το απαραίτητο συστατικό για να πάνε όλα καλά..

Ο Σεπτέμβρης έχει μπει δυναμικά και είμαι σίγουρη ότι έτσι δυναμικά θα σου μπει κι ο Οκτώβρης μιας και αρχές του θα κάνεις χοριακή!

Φρόνιμα τώρα, χαλαρά και όχι πολλές τανζανιές.. Εδώ θα είμαστε να τα λέμε..

Σε φιλώ!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια καλησπερα!!!!!!!!!

Καταρχας να σας ευχαριστησω ολες παρα πολυ για τις ευχες σας..Να ειστε καλα και να ξερετε οτι σας αγαπαω ολες μια μια ξεχωριστα!!!!!!!

Λοιπον...

Ο Κοφινακος ειναι παρα πολυ καλος, παρα πολυ συζητησιμος, παρα πολυ ανετος και παρα πολυ επεξηγηματικος......

Του ειπα ολο το ιστορικο μου οπως το ξερετε και εσεις και μου ειπε οτι...

1. Η ηλικια μου δεν τον απασχολει κ α θ ο λ ο υ..

2. Η αρθριτιδα οσο ειναι σε υφεση δεν τον απασχολει...Με την

κορτιζονη που παιρνω μονο τωρα δεν υπαρχει κανενα

προβλημα...

3. για την χαμηλη κινητικοτητα του συζυγου μου εδωσε

καρτινινη, δε το θεωρει σημαντικο και μου ειπε οτι η

μορφολογια και ο αριθμος σε ποσοτητα ειναι αρκετα καλα

οποτε θεωρει οτι αν και μερικοι το αμφισβητουν με την

καρτινινη θα εχουμε την ελαφρια καλυτερευση στην

κινητικοτητα που χρειαζομαστε..

4. επιβεβαιωσε τους φοβους μου οτι το αντιφλεγμονωδες

ηταν που μου προκαλουσε ανωορηξια και οταν του εδωσα

το θερμοδιαγραμμα τον 2 τελευταιων μηνων μου επιβεβαιωσε

οτι οντως εγινε ωορηξια..

5. Αυτο που τον ανησυχισε ηταν η FSH η δικη μου που ειχα

κανει στης 27 μαιου 3η μερα του κυκλου και ηταν 11..

Μου ειπε οτι ισως μεν κανω ωορηξια αλλα αυτη δεν ειναι

καλης ποιοτητας...Θα το προτειμουσε μεχρι 9

Οποτε....Επαναλαμβανω τηνFSH την 3η μερα του επομενου κυκλου.. Αν ειναι κατω απο 12, εστω 11 που ηταν την προηγουμενη φορα, ξεκιναμε με παρακολουθηση φυσικου κυκλου για να επιβεβαιωσουμε την ωορηξια και με τον υπερηχο, και αν δε τα καταφερουμε παμε σπερματεγχυση ( κατα το παμε πλατεια..)....

Να σας πω τωρα οτι κοντευω να τρελαθω απο το αγχος μου για την FSH νομιζω περιτευει.....

Να σας πω οτι πιστευω οτι η επομενη εξεταση θα ειναι χειροτερη και θα δειχνει εμμηνοπαυση παλι περιτευει...

Τοσα θετικα μου ειπε ο ανθρωπος και εγω γυρισα πισω κλαιγοντας.....

Παντως σαν γιατρος μου αφησε αριστες εντυπωσεις.....

Αυτα κοριτσακια μου..

Σας αφηνω, εχω να κανω Ιλιαδα και φυσικη, ω ναι, αρχισαμε παλι!!!!!!!!

Αν θελετε να με ρωτησετε κατι θα ξαναμπω και αργοτερα...

Φιλακια σε ο λ ε ς σας:wink:;-):wink:


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Bιλλάκι, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ! !!!!!!!!!! Αντε και του χρόνου διπλή και τρίδιπλη!!! Δεν είχα ιδέα από που βγαίνει το όνομά σου...

Παρασκευή μου, με άγγιξαν πολύ τα λόγια σου... Το μωράκι σου θα είναι πολύ τυχερό να σε έχει για μάνα, αυτό είναι το μόνο σίγουρο... Ναι η ταλαιπώρια μας είναι απίστευτη, αλλά δεν θα το βάλω κάτω.. Δεν ξέρω, ίσως και εγώ να μην τη γλυτώσω την εξωσωματική τελικά, ίσως παραλείψω τον επόμενο κύκλο που είναι προγραμματισμένος για σερπαφαρ και σπερματέγχυση, θα το σκεφτώ... Μου περνάει από το μυαλό να αποφύγω την διαδικασία του ΙΚΑ και να τα πληρώσω όλα από την τσέπη μου, αν τελικά χρειαστεί να κάνω εξωσωματική... Η διαδικασία θα με πεθάνει, πλέον έχω μηδενικές ανοχές και αντοχές...

Ελένη εύχομαι να μην έρθει τελικά... και καλά σου λένε, αν μέχρι το τέλος της βδομάδας δεν έρθει, κάνε μία χοριακή...

Γιολάκι, χαίρομαι που έδωσες χρόνο στον οργανισμό σου και στον ψυχισμό σου, καταλαβαίνω ότι είσαι υπο καθεστώς πίεσης... Μόλις συνέλθεις, είμαι σίγουρη ότι θα πάρεις την καλύτερη απόφαση....

Για μένα τώρα, την έκανα την σπερματέγχυση, τα αυγά ήταν εκεί και με περιμένανε αυτή τη φορά... Τώρα το άγχος είναι να σπάσουν... Αλλά αυτή τη φορά είμαι πολύ αισιόδοξη και εγώ και ο άντρας μου, δεν ξέρω τώρα...

Γιόλα, εσύ που ξέρεις από θερμοκρασίες, έχω 36,6... ερμηνεύεται κάπως αυτό? δυστυχώς δεν μου έκοψε να κρατήσω θερμοδιάγραμμα...Φιλάκια

Μάλλον δεν έχει γίνει, μπορεί να είναι σήμερα το βράδυ. Σας είπαν να κάνετε και μόνοι σας; Για παρακολούθησέ την από εδώ και πέρα να δεις ότι έγινε και να ηρεμήσεις να μετράςε τις μέρες πλέον ανάποδα. Αν ανέβει αύριο σημαίνει ότι έγινε.

Καλή επιτυχία ό,τι έγινε έγινε.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά καλησπέρα!!!!

Επιτέλους κατάφερα και μπήκα μετά από πολλές μέρες προβλημάτων με το ιντερνετ! Δεν προλαβαίνω να σας γράψω σε μια μια ξεχωριστά γιατλι η παλιοσύνδεση μου πέφτει συνέχεια!!

Διάβασα πολύ λίγο και ελπίζω να είστε όλες καλά!!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!

Δεν σας κρύβω οτι αν και δεν σας ξερω προσωπικά σας σκέφτομαι πάρα πολύ συχνά!!!!!!!!!!!

ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΟΙ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν έχει γίνει, μπορεί να είναι σήμερα το βράδυ. Σας είπαν να κάνετε και μόνοι σας; Για παρακολούθησέ την από εδώ και πέρα να δεις ότι έγινε και να ηρεμήσεις να μετράςε τις μέρες πλέον ανάποδα. Αν ανέβει αύριο σημαίνει ότι έγινε.

Καλή επιτυχία ό,τι έγινε έγινε.

Εψαξα τα τεφτέρια μου, θυμήθηκα ότι στον 2ο κύκλο με σερπαφαρ είχα παρακολουθήσει για λίγες μέρες τη θερμοκρασία μου. Τότε μετά την ωορρηξία είχα 36.6 (διαπιστωμένη ωορρηξία). Οπότε έχω ελπίδες να έγινε.... Και κάτι άλλο, το μεσημέρι είχα πονάκια, αλλά δεν μπορούσα να καταλάβω αν ήταν ωορρηξία γιατί είχα και τις ενοχλήσεις της σπερματέγχυσης... Και με πλησιάζει ο άντρας μου να με φιλήσει και μου λέει 'εσύ καις"!!! χωρίς να ξέρει τίποτα βέβαια για τις θερμοκρασίες...

Δεν θα προσπαθήσω άλλο σήμερα, γιατί έχω αίμα από την σπερματέγχυση, αυτή τη φορά μου άλλαξε τα φώτα!

Link to comment
Share on other sites

Βιλλάκι μου γλυκό,

Εγώ μια χαρά τα βρίσκω τα νέα σου... μπορεί το κλάμμα να σου προέκυψε επειδή επιτέλους απελευθερώθηκες από το άγχος και την αγωνία που κράταγες τόσο καιρό μέσα σου.. Επιτέλους τα ερωτήματά σου λύθηκαν και βρέθηκε και ένας γιατρός επιτέλους που σου μίλησε σωστά, κατανοητά και σταράτα..

Τι είναι μια εξετασούλα ακόμα; μην αρχίσεις να το σκέφτεσαι από τώρα.. έχουμε καιρό ακόμα.. Και όλα φτιάχνουν.. αυτό να σκέφτεσαι!

Ιλιάδα.. τι μου θύμησες τώρα! Καλή αρχή και στο σχολείο!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βιλλάκι μου γλυκό,

Εγώ μια χαρά τα βρίσκω τα νέα σου... μπορεί το κλάμμα να σου προέκυψε επειδή επιτέλους απελευθερώθηκες από το άγχος και την αγωνία που κράταγες τόσο καιρό μέσα σου.. Επιτέλους τα ερωτήματά σου λύθηκαν και βρέθηκε και ένας γιατρός επιτέλους που σου μίλησε σωστά, κατανοητά και σταράτα..

Τι είναι μια εξετασούλα ακόμα; μην αρχίσεις να το σκέφτεσαι από τώρα.. έχουμε καιρό ακόμα.. Και όλα φτιάχνουν.. αυτό να σκέφτεσαι!

Ιλιάδα.. τι μου θύμησες τώρα! Καλή αρχή και στο σχολείο!

Να σαι καλα Γλυκια μου Δομνινα...

Ο γιατρος πραγματι μου εκανε αριστη πρωτη εντυπωση!!!

Ας ελπισουμε οτι θα μου μεινει αυτη η εντυπωση και τις επομενες φορες. Ξερεις, καποιες φορες εχουμε την ταση να θεωρουμε καλο γιατρο αυτον που μας λεει ωραια πραγματα και κακο γιατρο, αυτον που μας λεει την σκληρη αληθεια...

Δεν εχω κανενα λογο να αλλαξω γνωμη για τον Κοφιν....ο ανθρωπος ηταν κατατοπιστικοτατος....Τωρα, αν στο επομενο ραντευου σκασω μυτη με FSH 40 σιγυρα δε θα μου φταιει αυτος!!!!!!!!!

Ο προηγουμενος γιατρος ο οποιος ηταν και αυτος που με εβαλε να κανω την εξεταση δεν εδειξε να τον απασχολει καθολου..Απλα σχολιασε οτι ειναι λιγο τσιμπιμενη, αλλά τιποτα αλλο..Τωρα σκεφτομαι οτι ισως αυτος ειναι ο λογος που στις 3 προκλησεις ωορηξιας που εκανα την πρωτη εκανα μονο 1 αυγο την δευτερη κανενα και την τριτη, παλι 1 αυγο που εγινε και κυστικο....

Αυτο που δε ρωτησα, τον ειχα μουρλανει κιολας τον ανθρωπο στις ερωτησεις ειναι, αν γινεται κατι σε περιπτωση που ειναι πιο ανεβασμενη η ρημαδα η ορμονη....

Τελος παντων, αυτο που εχει σημασια τωρα ειναι η δικη σου η χαρα που θα γινει και δικη μας σε 2 μερες!!!!!!!!!

Οσο για την Ιλιαδα.................................................................................

...........................................................................................

Αχ βαχ..................................................................................

Αντε παλι απο την αρχη...........................................................

ΔΕ ΘΕΛΩ ΑΛΛΟ ΣΧΟΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!

ΠΗΓΑ ΓΙΑ 12 ΧΡΟΝΙΑ.................................

ΚΛΑΨ-ΚΛΑΨ

:-D:grin::-D


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βιλλάκι ,καλημέρα...Τα νέα σου πραγματικά είναι πολύ αισιόδοξα...Δύο πολύ βασικοί παράγοντες, η ηλικία και η αρθρίτιδα δεν τον απασχολούν....Τώρα, αν η fsh είναι λίγο ανεβασμένη σίγουρα θα υπάρχουν τρόποι να ρυθμιστεί. Αυτό που έχω να σου πω εγώ είναι να προσπαθήσεις να δεις τα πράγματα από την θετική τους πλευρά...Το άγχος είναι ανασταλτικός παράγοντας, επηρεάζει την ωορηξία και τις ορμόνες...Να σκέφτεσαι ότι θα τα καταφέρεις με αυτόν τον γιατρό...Εγώ όταν με παίρνει από κάτω, σκέφτομαι ότι ο γιατρός μου έχει πετύχει εγκυμοσύνη σε πάρα πολλές γνωστές και φίλες που είχαν σοβαρά προβλήματα...σ'εμένα δεν θα πετύχει;

Ευτυχώς η αρχή της β'Δημοτικού είναι χαλαρότατη....

Μαρία, θα έχεις την ευκαιρία να μας γνωρίσεις κι από κοντά τώρα που θα κανονίσουμε τη νέα συνάντηση...Στην Αθήνα μένεις, έτσι δεν είναι;

Παρασκευή μου, τι μας εμποδίζει να κανονίσουμε τη συνάντηση γύρω στις 10-10 αν φυσικά συμφωνούν και οι υπόλοιπες;

Αλήθεια, σε πιο μαιευτήριο γεννάς;

Μywish, δεν μπορείς να επιβεβαιώσεις την ωορηξία με έναν υπέρηχο; Εκτός αν δεν κάνει λόγω της σπερματέγχυσης... Ο γιατρός μου μου είπε να μην πάρω άλλη κλομιφαίνη, αυτός ο μήνας να είναι ο τελευταίος. Εγώ θα πάω την άλλη εβδομάδα για την παρακολούθηση και θα συζητήσουμε για όλα...Χρειάζεται μεγάλη προετοιμασία για τη σπερματέγχυση; Εννοώ είναι χρονοβόρος ο έλεγχος του σπέρματος;

Yola μου να δεις ότι τελικά η απασχόληση σου με άλλα πράγματα θα βοηθήσει να χαλαρώσεις και που ξέρεις; ίσως να μην προλάβεις να κάνεις ούτε σπερματέγχυση ούτε εξωσωματική....Κι εγώ στην εργασιοθεραπεία το έχω ρίξει, έχω κλείσει τα μισά απογεύματα της εβδομάδας με ποδόσφαιρο και σκέφτομαι να κλείσω τα άλλα μισά με κολυμβητήριο μιας και μου το ζητάει...

Α, σας είπα; Φέτος κάναμε μεταγραφή :-P από τον Πρωτέα, σε μια από τις ομάδες των Βριλησσίων...δεν θυμάμαι την ονομασία (απαράδεκτη μάνα)...Θα σας ενημερώσω άμεσα, για υποστήριξη στους αγώνες του Σαββάτου :):):)

Ελενάκι τι έγινε; Ήρθε η περίοδος;

Δομνίνα μου, μία ημέρα έμεινε κοριτσάκι μου για να κάνουμε το πάρτυ.....Ξέρεις σκεφτόμουν ότι ολόκληρο το μήνα είμαστε στην αναμονή, όχι μόνο για μας αλλά και για όλες μας..πλάκα δεν έχει; Ελπίζω να τελειώσει κάποτε όλο αυτό με μωράκια στις κοιλίτσες..

Εγκυμοσύνη μούφα..No comment.....

Σας φιλώ όλες και σας εύχομαι καλή ημέρα....


1484168ifaey5elah.gif

lQeqp2.png?FAE7bvRd

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια βλέπω από χθές μια πιο ανεβασμένη διάθεση και μου αρέσει πολύ, εύχομαι να συνεχιστεί με τα θετικά αποτελέσμα της Δόμνινας και mywish, πράγματι εχω μεγάλη αγωνία μαζί σας κορίτσια γιατί κανείς δεν μπορεί να μας καταλάβει καλύτερα από τη η μία την άλλη εδω γιατί ακριβώς περνάμε όλες την ίδια κατάσταση.

Παρασκευούλα εύχομαι μέσα από την καρδία μου με το καλό μέ ένα γερό, όμορφο και καλότυχο μωράκι στην αγκαλία σου. Αλήθεια δεν μας είπες τι είναι?

ΜΠΕΜΠΗΣ Η ΜΠΕΜΠΑ?????????

Ευχαριστώ πολύ για την πρόσκληση όταν θα το κανονίσετε μου λέτε γιατι θα ήθελα να σας γνωρίσω από κοντά.

Βίλλυ χτές που έλεγες για την FSH έψαξα για εγώ τις εξετάσες που είχα κάνει πριν κανά 8μήνο και είδα ότι είχα 4,1.

Περίοδος όχι δεν μου ήρθε ακόμα και εγω αποφασίσει να πάω το Σάββατο να κάνω μια χοριακή αν δεν εχει έρθει.........υπάρχει περίπτωση να έκανα ωορρηξία καθυστερημένη και να μην έχει δείξει το τεστ?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια,

Ντολη γειτονισσα, θα ερχομαι για υποστηριξη στο γηπεδο τον Βριλησσιων γιατι μενω Χαλανδρι. Ασε που ειμαι φανατικη οπαδος αγωνων πασης φυσεως ιδιαιτερα με αθλητες κατω των 15 ετων. Εχει πολυ πλακα ο φανατισμος τους και εγω μπαινω στη διαδικασια και φανατιζομαι (και καλα) και γινεται χαμος. Ειμαι η VIP καλεσμενη στους σχολικους και διασυλλογικους αγωνες ολων των φιλων μου γιατι οπως λεει ο αντρας μου "Τσαμπα το μποι σου.... τα ιδια μυαλα εχεις":tongue::tongue: Για νοσοκομειο θελω να γεννησω στο Αρεταιειο αλλα ψαχνω καποιες λεπτομεριες που δεν διευκρινησα καλα με το γιατρο μου και ειμαι αναμεσα στο Αρεταιειο και το Λητω.

Mywish τετοιες επικοινωνιες μας δειχνουν οτι δεν ειμαστε οι μονοι με τα ιδια προβληματα. Ξερεις τι λενε οι παλιοι?? Αν μοιραζεσαι τη λυπη, την διαιρεις στα δυο, αν μοιραζεσαι τη χαρα την πολλαπλασιαζεις . Ολα θα πανε καλα;)

Δομνινα μου περισσοτερη αγωνια εχω για σενα παρα για μενα οταν περιμενα να περασουν οι μερες.:rolleyes:


A2enp3.png?jZYdKeP4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...