Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Μαρτίου 2016!!!


Recommended Posts

Κορίτσια γέννησα !!!! Ηρθα Αθήνα χθες βραδυ κ σήμερα μέσα στο mall μου έσπασαν τα νερά στις 12 το πρωι κ σε 10 λεπτά ήμουν ιασω με διαστολή 3 κ πονους ! Είχα οξύ τοκετό κ 3 παρα είκοσι γέννησα τον κούκλο μου 3550 κ 51 πόντους !! Το μονο ασχημο

Οτι έκανε παρωδική ταχύπνοια κ μας τον κράτησαν στην μεν. Στεναχωριέμαι αλλα μας είπαν σεν ειναι κατι σοβαρό .


b3GMp2.png

0lJgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια γέννησα !!!! Ηρθα Αθήνα χθες βραδυ κ σήμερα μέσα στο mall μου έσπασαν τα νερά στις 12 το πρωι κ σε 10 λεπτά ήμουν ιασω με διαστολή 3 κ πονους ! Είχα οξύ τοκετό κ 3 παρα είκοσι γέννησα τον κούκλο μου 3550 κ 51 πόντους !! Το μονο ασχημο

Οτι έκανε παρωδική ταχύπνοια κ μας τον κράτησαν στην μεν. Στεναχωριέμαι αλλα μας είπαν σεν ειναι κατι σοβαρό .

Να σου ζήσε! Γερος και καλότυχος, τέλειος απο βάρος! Καλή επιστροφή σπίτι


LxHXp2.png

Έχει προσωπο η αγαπη , η πρόνοια του Θεού, η ελπίδα στη ζωή και το βλεπω σε σας.

uLu6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Να σας ζήσει Γιούλη!!!!!

Καλώς ήρθε το πρώτο μωράκι του γκρουπ μας καλοτάξιδο και καλοτυχο να είναι το νινακι!!!!

Πρόλαβες να σου κάνουν επισκληρίδειο???

Εύχομαι το μικρακι σου να σου το φέρουν σύντομα στην αγκαλιά σου!


OJHCp3.png
Link to comment
Share on other sites

Να μας ζήσει, να μας ζήσει!!! Το πρώτο μωράκι του καφέ μας!!!! Γερός και δυνατός να είναι και σύντομα στην αγκαλιά σας Γιούλη μου! Ευχομαι όλες να έχουμε ευκολους και γρήγορους τοκετούς σαν τον δικό σου!!!

Ετοιμάζω πινακάκι με γέννες!!! Ναιαιαιαιιιι!!!!


McQxp3.png

I8aip2.png

4YQkp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:-)

Γεννήσαμε!!!!

22/02/2016 - giouli16 - αγοράκι - 3550 γρ - 51 π.

Να μας ζήσει!!!!

Προσθεσε και την aggelikinikos γεννησε το Σάββατο 20/2, η κορη 2460 κι ο γιος 3100!


LxHXp2.png

Έχει προσωπο η αγαπη , η πρόνοια του Θεού, η ελπίδα στη ζωή και το βλεπω σε σας.

uLu6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γέννησα !!!! Ηρθα Αθήνα χθες βραδυ κ σήμερα μέσα στο mall μου έσπασαν τα νερά στις 12 το πρωι κ σε 10 λεπτά ήμουν ιασω με διαστολή 3 κ πονους ! Είχα οξύ τοκετό κ 3 παρα είκοσι γέννησα τον κούκλο μου 3550 κ 51 πόντους !! Το μονο ασχημο

Οτι έκανε παρωδική ταχύπνοια κ μας τον κράτησαν στην μεν. Στεναχωριέμαι αλλα μας είπαν σεν ειναι κατι σοβαρό .

Γιούλη να σου ζήσει κοριτσάκι μου!Να είναι γερός και καλότυχος στη ζωή του ο μικρός σου θησαυρός. Να είναι γερά και τα δυο σου τα παιδάκια :) κι εσύ μια ευτυχισμένη μαμά. Με το καλό να επιστρέψετε στο σπίτι σας!


  BeKsp1.png smQAp1.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Αggelikinikos να σου ζήσουν τα μικράκια σου κορίτσι μου, να είναι γερά και καλότυχα. Μια χαρά είναι το βάρος τους για δίδυμη κύηση, μπράβο!!!

Διαβάζω ότι για πολλές από εσάς πλησιάζει η μεγάλη μέρα που θα κρατήσετε τα μωράκια σας αγκαλιά. Με το καλό εύχομαι σε όλες, με έναν πόνο. Εγώ την Παρασκευή είχα γιατρό, ο τράχηλος ακόμη σχεδόν 4 εκ. . Θα πάρω μάλλον όλο τον 9ο απ΄ότι φαίνεται. Γιούλη εσύ έκανες την αρχή, εγώ θα κλείσω αυτόν τον ευχάριστο κύκλο των γεννήσεων. Τώρα έχω πάλι ραντεβού σε 2 εβδομάδες να δούμε πως πάει ο μικρούλης. Έχω ξεκινήσει να πλένω και ευτυχώς η οργάνωση πάει μια χαρά. Πολλά φιλιά σε όλες!


  BeKsp1.png smQAp1.png 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γέννησα !!!! Ηρθα Αθήνα χθες βραδυ κ σήμερα μέσα στο mall μου έσπασαν τα νερά στις 12 το πρωι κ σε 10 λεπτά ήμουν ιασω με διαστολή 3 κ πονους ! Είχα οξύ τοκετό κ 3 παρα είκοσι γέννησα τον κούκλο μου 3550 κ 51 πόντους !! Το μονο ασχημο

Οτι έκανε παρωδική ταχύπνοια κ μας τον κράτησαν στην μεν. Στεναχωριέμαι αλλα μας είπαν σεν ειναι κατι σοβαρό .

Να σας ζήσει, Γιούλη μου!!! Γερός, δυνατός κι ευτυχισμένος! :D

Μην ανησυχείς, σε λίγο θα τον έχετε αγκαλίτσα και θα τον χαρείτε!

Μας έκανες ποδαρικό!

Εύχομαι σε όλες μας τοκετούς σαν της Γιούλης και υγιη μωράκια! :D


4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


:-)

Προσθεσε και την aggelikinikos γεννησε το Σάββατο 20/2, η κορη 2460 κι ο γιος 3100!

Αγγελική, να σας ζήσουν τα διδυμάκια σας! Πραγματικά μια χαρά από βάρος! Καλή ανατροφή να έχετε! Διπλή δύναμη αλλά και διπλή χαρά :D!


4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια!!!!

Τι ωραία νέα .... Μετραμε μωράκια και έχουμε 3 στο σύνολο!!!

Αγγελική να σου ζήσουν και να χαρούνε την αγκαλιά σου!

Καλή δύναμη και καλούς θηλασμός ;)


OJHCp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια.

Σήμερα πήγα στη γιατρο μου ολα καλά με τη μπέμπα μας.Είμαστε 2500.Σταμάτησα και τα salospir,κανω μόνο ενεσεις τώρα.Τελικα 1000 ευρω θα μου πάρει.Ενω στον τιμοκαταλογο λεει οτι το ιασω ζηταει 1600 αυτη μου πε περιπου στα 1000 οτι θα μου ζητησουν εκει αυριο θα κανω ενα τηλ.Σας ζάλισα αλλα χαρηκα που δα το μωρο μου τοσο πολυ.Δε σας το πα αλλα ειναι το πρωτο μου μετα απο μια αποβολη και γι αυτο τοσο αγχος.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...