Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Μαρτίου 2016!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα κοριτσια.

Σήμερα πήγα στη γιατρο μου ολα καλά με τη μπέμπα μας.Είμαστε 2500.Σταμάτησα και τα salospir,κανω μόνο ενεσεις τώρα.Τελικα 1000 ευρω θα μου πάρει.Ενω στον τιμοκαταλογο λεει οτι το ιασω ζηταει 1600 αυτη μου πε περιπου στα 1000 οτι θα μου ζητησουν εκει αυριο θα κανω ενα τηλ.Σας ζάλισα αλλα χαρηκα που δα το μωρο μου τοσο πολυ.Δε σας το πα αλλα ειναι το πρωτο μου μετα απο μια αποβολη και γι αυτο τοσο αγχος.

Evaki αυτή την χαρά βιώνουμε όλες όταν βλέπουμε τα φατσουλινια μας και τι

Πιο όμορφο από το να την μοιραζόμαστε;)

Το Σαλοσπίρ το σταματάμε για να μην έχουμε αιμορραγία στον τοκετό και για να μπορέσουμε να κάνουμε επισκληρίδειο, και εμένα μου το σταμάτησε στην 35 εβδομάδα!

Λες να έγινε κανα θαύμα και να αλλάξανε οι τιμές τόσο πολυ!!!!μαθε και πες μας!


OJHCp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει κοριτσια μου πηρα τηλ στο ιασω θεσσαλιας και οι τιμες αθηνας μαλλον δεν εχουν σχεση.Φυσιολογικος τοκετος που ρωτησα εγω τρικλινο 1034.Απιστευτο?Τις ενεσεις θα δουμε ποτε τις σταματαω,αν κανω επισκληρηδιο πρεπει να χουν διαστημα καποιες ωρες που τις εκανα.Γιατι καθε φορα που παω στο γιατρο μου λεει ιδια ο πατερας της η μικρη?2500 κιλα στις 35w καλα δεν ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Να μας ζήσει, να μας ζήσει!!! Το πρώτο μωράκι του καφέ μας!!!! Γερός και δυνατός να είναι και σύντομα στην αγκαλιά σας Γιούλη μου! Ευχομαι όλες να έχουμε ευκολους και γρήγορους τοκετούς σαν τον δικό σου!!!

Ετοιμάζω πινακάκι με γέννες!!! Ναιαιαιαιιιι!!!!

Πόσο σας ζηλεύω οσες πατε για φυσιολογικό! Με έναν πόνο κορίτσια!


LxHXp2.png

Έχει προσωπο η αγαπη , η πρόνοια του Θεού, η ελπίδα στη ζωή και το βλεπω σε σας.

uLu6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια και απο εμενα!

αγγελικηνικοσ να σας ζησουν τα μωρακια με το καλο σε ολες μας!

εμας σημερα τελευταια μερα, χαλαρωση και 2-3 μικρες δουλιτσες που εχω να κανω. να τσεκαρω τη τσαντα μου οτι ολα ειναι μεσα, να προσθεσω 2-3 πραγματα, εχω να γαζωσω 2 καλυματα ακομη για το μαξιλαρι αλλαξιερας, χμ αυτα νομιζω...

τις προηγουμενες μερες νομιζω οτι ειχα πιο πολυ αγχος, σημερα ειμαι καλυτερα ομως. θα κανω ενα μπανακι το βραδυ, αποτριχωσεις κτλ να ειμαι ετοιμη!

ανυπομονω να δω το φατσακι του μωρου! θα μοιαζει με το γιο μου αραγε?

αλλαζει παλι η ζωη μας, οπως αλλαξε πριν απο 2 μιση χρονια!


nmDWp2.png

qeGop3.png

WWTqp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια και απο εμενα!

αγγελικηνικοσ να σας ζησουν τα μωρακια με το καλο σε ολες μας!

εμας σημερα τελευταια μερα, χαλαρωση και 2-3 μικρες δουλιτσες που εχω να κανω. να τσεκαρω τη τσαντα μου οτι ολα ειναι μεσα, να προσθεσω 2-3 πραγματα, εχω να γαζωσω 2 καλυματα ακομη για το μαξιλαρι αλλαξιερας, χμ αυτα νομιζω...

τις προηγουμενες μερες νομιζω οτι ειχα πιο πολυ αγχος, σημερα ειμαι καλυτερα ομως. θα κανω ενα μπανακι το βραδυ, αποτριχωσεις κτλ να ειμαι ετοιμη!

ανυπομονω να δω το φατσακι του μωρου! θα μοιαζει με το γιο μου αραγε?

αλλαζει παλι η ζωη μας, οπως αλλαξε πριν απο 2 μιση χρονια!

Ζαχαρούλα, με το καλό να υποδεχθείτε το μπεμπάκι σας, να μεγαλώσετε την οικογένειά σας και να διπλασιαστεί η ευτυχία στο σπίτι σας!


4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ για τις ευχες σας! Εύχομαι σε όλες με έναν πονο είτε με καισαρικη είτε φυσιολογικα ! Γερά μωράκια πανω απο ολα !! Εγω σήμερα πηρα τον μπέμπη μου στο δωματιό κ εχω ξετρελαθεί.


b3GMp2.png

0lJgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια σας ευχαριστώ για τις ευχες σας! Εύχομαι σε όλες με έναν πονο είτε με καισαρικη είτε φυσιολογικα ! Γερά μωράκια πανω απο ολα !! Εγω σήμερα πηρα τον μπέμπη μου στο δωματιό κ εχω ξετρελαθεί.

Τι καλά! Τώρα αρχίζουν τα ωραία :D! Καλούς θηλασμούς, αγκαλίτσες, ό,τι θέλετε εσύ κι ο μπέμπης δλδ, Γιούλη μου! Και καλή επανένωση με το "μεγάλο" σας πια κορίτσι!

Καλημέρα σε όλες!


4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Με το καλό στη Ζαχαρούλα το μωράκι της. Γιούλη πήρες στην αγκαλίτσα σου το μωράκι σου τι υπέροχη αίσθηση! Εμείς είμαστε ακόμη στη κοιλιτσα πεισμωσε ο μπεμπης και δεν λέει να βγει. Χαχα. Φιλιά σε όλες.

Link to comment
Share on other sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕΛΛΟΥΣΩΝ ΜΑΜΑΔΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2015!

Μανούλα - ΠΗΤ - Μαιευτήριο - Φύλο μωρού - Περιμένω το....

Vasoula29 - 07/03/2016 - Ολύμπιον Πάτρα - αγοράκι - 2o παιδάκι μου!

Giouli16 - 07/03/2016 - Ιάσω - αγοράκι - 2ο παιδάκι μου!

Dudu - 07/03/2016 - - κοριτσάκι - 2ο παιδάκι μου!

ΠΕΝΟΥΛΑ27 - 07/03/2016 - Μητέρα - κοριτσάκι - 1ο παιδάκι μου!

lydia-re - 08/03/2016 - - κοριτσάκι - 1ο παιδάκι μου!

FilioPi - 09/03/2016 - PEA - κοριτσάκι - 3ο παιδάκι μου!

MELA88 - 09/03/2016 - Λητώ - κοριτσάκι - 1ο παιδάκι μου!

zacharoula1982 - 11/03/2016 - Ιασω - αγορακι - 2ο παιδάκι μου!

my_Kelly - 14/03/2016 - Aττικό - αγοράκι - 2ο παιδάκι μου!

aggelikinikos - 16/03/2016 - Γιάννενα - αγοράκι & κοριτσάκι - Πρώτα παιδάκια μου!

mania1983 - 22/03/2016 - Mητέρα - αγοράκι -

Kiki v - 23/3/2016 - Έλενα - κοριτσάκι - 2ο παιδάκι μου!

ouranio nektar9 - 23/03/2016 - Έλενα - αγοράκι -3ο παιδάκι μου!

nikolia26 - 24/03/2016 - - κοριτσάκι - 2ο παιδάκι μου!

eleni2010 - 30/03/2016 - Λητώ - κοριτσάκι (μάλλον) -

kanti - 30/03/2016 - - αγοράκι - 1ο παιδάκι μου!

vangelie - 30/03/2016 - Αττικό - κοριτσάκι - 1ο παιδάκι μου!

Ζωή* - 30/03/2016 - - κοριτσάκι - 2ο παιδάκι μου!


McQxp3.png

I8aip2.png

4YQkp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...